PDA

View Full Version : Проблемм



roshlichka
01-20-2010, 22:11
Вече съм на 14 и искам да се обезкосмя отдолу и казаха на майка ми а тя :shock: понеже тя ни го прави и знам ли може да не е чувала че се прави такова нещо и на мен ми стана много неудобно пред нея да говоримм.. и мола да ме посъветвате с какво е най добре аз съм се спряла на депилатор кажете ми как сатав или нещо по-добро чее много ме е срам да питам мама а тя може и да си няма понятие :cry: :-#

mmKamm
01-20-2010, 22:45
aбе луда ли си...как майка ти няма да знае, че някои хора се обезкосмяват :lol: Да не живее в Средновековието :)
Естествено, че знае, просто явно не я кефи.
Тоя крем...според мен е добър избор.
Мажеш с крема, чакаш там...10-15мин (незам колко точном, пише в :упътването:) и обираш космите с тва, пластмасовото, което е в кутийката обратно на растежа на косъма :) Трябва да внимаваш да не го държиш повече време, от колкото пише, защото така си бях изгорила краката веднъж :lol:
Вземи си на вийт. По скъпички са, но са добри кремовете :)

roshlichka
01-20-2010, 22:50
мерсииииииииии

а после за колко време израстват косъмчетата

mmKamm
01-20-2010, 23:54
последния път, в който си правих такова нещо беше мин. лято, но доста повече време бях гладка, от колкото със самобръсначката :)
И смАрди ужасно да знаеш, но трай за хубост :)

heiress
01-21-2010, 03:52
Как да не знае... нали е раждала.. Боже... :?

SkyEatsAirplane
01-21-2010, 04:21
може би е друг проблема :D аз като говорих с мойта майка за това нали да ме заведе на козметик, тя почна да ми говори за секс, че трябва да изчакам :lol:

DevilWish
01-21-2010, 08:01
Как да не знае... нали е раждала.. Боже... :?
Някой хора раждат космати повярвай ми :# Много е гнусно.По тв-то даваха едно предаване :# баа много мразя неподдържани хора.Знаят, че ще са пред камери все пак :shock:

ПС - прави го сама, а не чакай майка си ;)

mmKamm
01-21-2010, 08:44
може би е друг проблема :D аз като говорих с мойта майка за това нали да ме заведе на козметик, тя почна да ми говори за секс, че трябва да изчакам :lol:
дае..щото си мисли, че щом искаш да се обезкосмиш, значи скоро смяташ да правиш секс :lol: Аз затова с моята въобще не се консултирах, а просто започнах да ги махам :lol:

Sissy90
01-21-2010, 08:48
Как да не знае... нали е раждала.. Боже... :?
Някой хора раждат космати повярвай ми :# Много е гнусно.По тв-то даваха едно предаване :# баа много мразя неподдържани хора.Знаят, че ще са пред камери все пак :shock:

ПС - прави го сама, а не чакай майка си ;)
Стари разбирания по-скоро, не виждам какъв е проблема, щом на жената й е добре и на мъжа, с когото прави секс, също му е добре. Майка ми каза, че когато е била в гимназия, момичетата не са си обезкосмявали дори краката.
А по темата - тези кремове могат да предизвикат алергия и първо си направи тест за поносимост (в упътването има подробни инструкции). Аз лично предпочитам кола маска, но за нея трябва да са ти по-къси косъмчетата, така че не е подходящо за пръв път като се обезкосмяваш.