PDA

View Full Version : Как да си поръчате Джак Даниелс в заведение



mgxpower
01-21-2010, 07:34
Влизате ,сядате на бара и взимате менюто с коктейлите.Отвараяте и питате бармана - "Добре бе барман,някой пие ли ги тия с чадърчетата? " - барманът отвръща - "Еми да хората се чувстват екзотично,приятни са ".Оттам отвръщате - "Аа-а-а така ли? Я ми дай един Джак с лед.Не е нищо претенциозно но щом е достатъчно добро за Франк - става и за мен!." Барманът - "Ама...кой Франк? " .....(лека пауза издишвате от пурата която гори предварително ") - ".... Синатра...."

2-ри вариант - Влизате и казвате на бармана ,без да го гледате - "Барман направи ми бърза инвентаризация на бара,кви уискита има? - барманът отвръща - "Ами....4 рози,Мейкърс Марк,Джони Уокър и т.н....." . Оттам с леко раздразнен тон казвате - "Моля? Да се зареди до горе с Джон Даниелс".Барманът отговаря - "ама господине имате предвид Джак Даниелс нали ? ". - Поглеждате го в очите и с пренебрежение му казвате - "Слушай бе момче пия го от 25 години и мога да го наричам както си поискам" (тук броя на годините зависи все пак вие на колко сте , но ще импровизирате на място)


Ае довиждане на секви други напитки......