PDA

View Full Version : Съмнения за бременност...



MissMalibu
01-21-2010, 10:27
По принцип цикълът ми е нередовен,смисъл идва си всеки месец но на различни дати,чувала съм че това е нормално за моята възраст тъй като още не е регулиран.Аз съм на 16.Обаче стана 2 месеца откакто не ми е идвал...За декември не си спомням много добре може и да ми е дошъл в началото на месеца,но сега сме почти края на януари и още няма.Не съм правила секс скоро,а преди няколко седмици и е имало случаи в които презервативът се е късал,но момчето не е свършвало в мен...УЖ.Ама сега почвам да се съмнявам да не би да съм бременна,както не ми идва.Много се притеснявам.Според вас възможно ли е Какво мислите? :( :( :(

LambOfGod
01-21-2010, 10:50
Защо не си направиш тест за бременност? =)

Bixel
01-21-2010, 10:57
Защо не си направиш тест за бременност? =)
такоа няма у село

SmilezZz
01-21-2010, 11:07
Защо не си направиш тест за бременност? =)

Еми да..Ние тука не можем да ти кажем дали си бременна или НЕ..Хората са измислили едни неща,на име:
Тестове за бременност.. :?

draid
01-21-2010, 11:08
Съсредоточавам мисловната си енергия.... ето виждам.... аптека, фармацефт и нещо на което пише shurecheck. Силите ми казаха да отидеш и да си го купиш и ще разбереш, защото дори аз с моята мисловна сила не мога да разбера дали си бременна или не, та дори и гинеколог да бях.

MissMalibu
01-21-2010, 11:17
само попитах какво мислите а не да ми кажете със сигурност да или не :)

t0d1t0
01-21-2010, 12:21
тест за бременност
консултация с гинеколог

tobii
01-21-2010, 12:57
Ние от къде да знаем бе майка му стара ?! Еййй недоразвита работа... Отиваш в аптеката, взимаш един тест, правиш го и разбираш! Толкова ли е сложно ?! :shock:

Claudette
01-21-2010, 14:14
Според мен странното е не, че е написала тема, за да пита, ами как така 2 месеца не ти идва и ти нищо не правиш по въпроса ?! Да не говорим , че ти дори не си спомняш кога за последно ти е дошло! :-o

Закъснението на цикъла може да е по много други причини, освен бременност. Най-малкото, което можеш да направиш е да си купиш един тест (даже това трябваше отдавна да го направиш, щом имаш съмнения, ама айде), но независимо от резултата ти препоръчвам да посетиш гинеколог.

П.П. Ама че безотговорност...

sunshinepp
01-22-2010, 05:51
Обаче стана 2 месеца откакто не ми е идвал...За декември не си спомням много добре може и да ми е дошъл :( :( :(

А бе как не си спомняш бе .. баа каква отговорност..
някой е пропуснал да ти каже, че се пише някъде кога ти идва и кога ти свършва.. а ако го знаеш тва нещо просто нямам думи . .
И няма значение, че все още е не редовен..след като правиш секс вече е задъллжително да си записваш, бе момиче..

сега отивай в аптеката .. и взимай някакъв тест за бременност, може да има и друга причина да не ти идва, но като за начало още отдавна трябваше да си направила теста. . за да си по-спокойна :)
[/b]

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-22-2010, 07:46
Първо си даваш 3-те лева за тест да видиш има ли наистина защо да се притесняваш, защото тук няма как да предскажем. Какъвто и да е резултатът, тичай после на гинеколог. Не е нормално да не ти идва цикълът, дори да се окаже, че не си бременна.

loffgame
01-22-2010, 08:02
Всъщност е и доста възможно просто да не ти дойде няколко месеца и след това пак да ти дойде.. аз така бях.. Странно ми е как ти е дошло чак на 16 :D мен ми дойде още на 10 :D

krem4et0
01-22-2010, 10:30
^Момичетата са различни. На 16 не е късно, а все още в рамките на нормалното. Освен това авторката каза, че е на 16 и има нередовен цикъл. Може от 14 година да е така, а не непременно сега да й е дошло.
Другите вече са писали - тест за бременност+консултация с гинеколог, независимо от резултата. Според мен не е бременност, но и останалите възможности не са маловажни.

MissMalibu
01-22-2010, 12:09
добра новина днес ми дойде :grin: а за по горното мнение... знам и аз бях така преди няколко месеца идва няколко не после почна да идва всеки месец ама различно , и не ми е дошло на 16 а на 11 или 12 мисля че :-D Щом има чести случаи на момичета с нередовен цикъл защо да се притеснявам и да ходя на гинеколог ? :?

kalpazanka
01-22-2010, 12:25
Щом има чести случаи на момичета с нередовен цикъл защо да се притеснявам и да ходя на гинеколог ? :?
Защото зад нередовния цикъл могат да стоят куп причини!
Боже мой, що за начин на мислене!

BloodyDahlia
01-22-2010, 15:01
Първо- купи си тест за бременост.
Второ -нередовен цикъл е едно от най-опасните неща за момичетата. Ти майка нямаш ли да я информираш, че цикъла не ти е редовен. Ако е достатъчно умна ще те заведе на гинеколог.
Трето - започнеш ли да водиш полов живот, поне два пъти в годината посещението на гинеколог трябва да е закон за теб и нещо , което не бива да пропускаш! :?

Untitled
01-22-2010, 16:36
Кучко :shock: , Бременна си... :razz: :lol:

krem4et0
01-22-2010, 16:44
На авторката й дойде и темата мисля,че приключи.
Untitled, запази подобни коментари за себе си.