PDA

View Full Version : Да напиша и моята мъка...



Zar4e
01-21-2010, 11:28
Преди доста време срещнах едно момче...за мен си беше просто момче цяла година...срещнах го на тренировките...След година ни сложиха заедно и се запознахме...остановихме,че учим в едно даскало и си ходим заедно...всичк беше спупер,имах си познат с който да вървя...Е както се досещате се влюбих в него,но реших,че ще избъразам...дните минаваха неусетно в приказки и смях...Е дойде лятото и се разделихме...е успях дане мисля за него,но есента пак се падхаме заедно и старото чувство пак дойде...Бях влюбена и френдовете ми забелязваха това...Е като разбрах,че ни остава месец заедно ми стана кофти...той си тръгваше от живота ми и реших да му кажа чувствата си към него,но по най-тъпия начин... :shock: Казах му го по скайп :oops: Е не отогвори,отдалечи се от мен и общо взето всичко прецаках...Ядосвам сее много,защото си прекарахме много хубаво като познати...Нензам дали ме е сматял за приятел...Е остава ни още малко време заедно,което ще бъде най-мъчителното за мен...още не е отшумяло онова чувство и като го видя колената ми омекват,но няма шанс да сме заедно...тяй не иска поне... :? Е споделих мъката си :( Случвало се е да седя на прозорец в даскало и да го гледам и да си мечтая какво щеше да бъде ако не бях прецакала всичко... :(

Len4etyYyy
01-21-2010, 11:33
Нищо не си прецакала...казала си му какво чувстваш и това е добре. Друг е въпросът, че той не ти е отговорил какво е мнението му по въпроса...Не съжалявай, не си е струвало!!!

ShawnMac
01-21-2010, 11:37
Защо си му го казала в най-неподходящия момент? :x
Никой не ти е виновен.

nymphadora
01-21-2010, 11:39
Не съжалявай за нищо-опитала си поне :)
Аз много трудно мога да си призная чувствата си на някое момче и после винаги съжалявам,че не съм пробвала..

kombarka
01-21-2010, 11:50
Не съжалявай за нищо-опитала си поне :)
Аз много трудно мога да си призная чувствата си на някое момче и после винаги съжалявам,че не съм пробвала..

Все едно аз съм писала това. Заеби го.. не заслужава да се сдухваш заради него.

moneycomeme
01-21-2010, 12:23
Опитала си.Не се е получило.Не унивай и трябва да знаеш,че не винаги когато рискуваш печелиш!И това му в хубавото-гордей се със себе си.Не съжалявай за стореното,а горе главата и твоето момче ще дойде! ;]

Lincheto
01-21-2010, 12:28
Сега явно не ти остава нищо друго освен да се отдръпнеш от него, за да не ти е още по-гадно, когато вече не е край теб.

justwondering
01-21-2010, 12:29
Не съжалявай за нищо-опитала си поне :)
Аз много трудно мога да си призная чувствата си на някое момче и после винаги съжалявам,че не съм пробвала..

Все едно аз съм писала това. Заеби го.. не заслужава да се сдухваш заради него.

и аз съм същата :) ти си направила верния избор. По какъвто и начин да му го кажеш, ако не те харесва (както е в случая) няма да е твой. Не страдай, а продължавай напред! Горе главата! :)

ivcheto0o
01-21-2010, 12:31
Не съжалявай за нищо-опитала си поне :)
Аз много трудно мога да си призная чувствата си на някое момче и после винаги съжалявам,че не съм пробвала..

Все едно аз съм писала това. Заеби го.. не заслужава да се сдухваш заради него.

Kukumqvka
01-21-2010, 12:33
Нищо не редно не си направила,че да съжеляваш.
Намираш си нов ''познат'' и продължаваш напред :)

Zar4e
01-21-2010, 13:16
И аз си го повтарям,но...Не мога просто да го забравя...Мерси за подкрепата...може би след като спре да идва на тренировки ще ми е по-лесно...Днеска го гледам сам си тръгваше,а аз с още две приятелки,които знаеха,той се обърна два три пъти,но реших да се правя,че не е там...трудно ми е просто д го подминавам,но...надявам се да ми мине скоро... :?

brutaLxxbunny
01-21-2010, 13:19
Това е реакцията на момчетата когато не те харесват.По тоя начин всъщност се опитват да не те наранят :? Сигурно е обаче,че ще го забравиш-скоро или не,незнам .. Аз бях влюбена в момче около 2 години,без той да изпитва същите чувства с мен :o .. Ноо после всичко си дойде на мястото,таека че не се отчайвай.Не е първия,не е последния ...

Zar4e
01-21-2010, 13:24
Знам си аз,но ми е кофти...е рано или късно ще го преживея...(поне така мисля ) :)

filmimilmi
01-21-2010, 14:24
Зарче, не си прецакала нищо, просто той никога не те е харесвал.

SmilezZz
01-21-2010, 14:25
Не съжалявай - поне си опитала..Признала си му чувствата си..Той явно е нямал чувства към теб или просто иска време да помисли..Не знам..
Може и да опиташ да поговориш с него - попитай го защо се държи така + кажи колко ти е тежко за това,че се е отдалечил от тебе..
Успех..

antifashionshit
01-21-2010, 14:35
Защо си му го казала в най-неподходящия момент? :x
Никой не ти е виновен.
ако чувствата са взаимни момента няма значение сладур

antifashionshit
01-21-2010, 14:36
Защо си му го казала в най-неподходящия момент? :x
Никой не ти е виновен.
ако чувствата са взаимни моментът няма значение сладък

Zar4e
01-21-2010, 14:45
Помислих си,че и той изпитва нещо към мен,защото седяхме заедно(когато не тренирахме или ни обясняваха)приказваше си с мен,а не с другите момчета,предпочиташе да върви с мен отколкото с другите и нарочно сме ги изчаквали да се качат,а ние да останем,споделяли сме си за даскалото и тн...Явно съм била заблудена...Има профил в импулс както и френдове и понякога влизам д видя кво правят и гледам писал на най-добрата ми френдка дет се мъкнем заедно навсякъде целъвки пшлюсове и тн...те дори не се познават...нз дали ,за да ме дразни или,... :? Дам и аз мислех да поговорим,но ние и здрасти не си казваме...в тролея се качваме от различни врати,подминаваме се като непознати...пробвах да го поздравя,но... :? Чудя се дали бяхме приятели или е било заблуда...Никога не сме говорили за неюо сериозно колко и смещшно да звучи...Темите са ни даскало,кво ше правиш утре и такива... :?

peshost
01-21-2010, 14:52
Защо си му го казала в най-неподходящия момент? :x
Никой не ти е виновен.
ако чувствата са взаимни моментът няма значение сладък
Има ОГРОМНО значение моментът. Явно не си наясно, а пък и не ми се обяснява.
Ти сама си го каза, че си го казала по най-тъпия начин - скайпа. Това ще ти е за урок, пък и ми се струва, че малко си закъсняла, той може и да те е харесвал. :) Няма значение обаче това сега, по-добре ще е да оставиш нещата така.

Ke6o
01-21-2010, 14:57
Най-добре се опитай пак да поговориш с него, но лично, а не по скайп и му кажи колко ти е тежко, че сте се "отчуждили" ако мога така да се изразя...
Говори с него, но в подходящ момент и тогава, ако не друго, може да не си разваляте приятелството и да прекарате по-добре оставащото ви време.

Успех! :)

Zar4e
01-21-2010, 14:57
Дам неподходящо място избрах...Не мислих много продто го написах директно...не събрах сили да му го кажа лично...Мерис на всички за съветите :)

Zar4e
02-01-2010, 08:36
Е последната тренировка мина...Вече няма да можем да си говорим или да прекарваме малко време заедно...Въпреки това се радвам ,че последната тренировка за мен беше най-хубавата от много време...Като дойде не си говорихме и мина горе-доолу добре,но после като си тръгвах той дойде сам без приятелите му :grin: Започнахме да си говорим пак както преди...През цялото време бях ухилена до уши :oops: и за малко да пропусна спирката си :D Е бях започнала да си втълпявам,че не може да сме заедно,но след това,което стана пак мисля само за него,често ми се случва да го сънувам или да си мислля какво би станало ако беше продъжил да идва... :? КАк да го забравя?Помогнете има ли начин да го забравя бързо... :(

onestar
02-01-2010, 09:09
Не мисля, че на този етап трябва да правиш нещо. Почувствала си го - споделила си му... направила си всичко, което се очаква от теб.

Сега не му се натрапвай. Той знае за чувствата ти, просто чакай знак...

buuu
02-01-2010, 10:00
въй стига с тфа Е пред сяко изречение ве :shock:
ем опитала си ... не се обвиняай ..спомняй си хубавите моменти и се радвай че поне и тях ги е имало :wink:

Zar4e
02-08-2010, 15:42
Баси гадното сеполучи... :? Сега е стаята до моята...всякяо междучасие се засичаме и ми е супер кофти... :? Срещат ни се погледите често,днеска така ме бутнаха пред него,че ми се искаше да потъна в земята... :-x И изродите от моя клас разбраха,че го хар. и стана още по- кофти :( Сори ,че само пиша ама имам нужда да споделя с някой :(

Hopegiver
02-09-2010, 09:51
Защо си му го казала в най-неподходящия момент? :x
Никой не ти е виновен.

не мога да ги разбера тея простотии... най неподходящия момент....
ясно е че в случея не важен момента в които го е направила и начина по които му го е казала...по добре ли щеше да е ако го каже пред него лично и чие само ''трябва да си помисля'' а след това да не го види повече ... ''леле кофти ти е цял ден ти ритат задника на тренировки, след тва нямаш пари за цигари, и за метро да речем, заспало ти е, докато ходиш по улицата някои див гъзар измества съдаржанието на локвата от булеварда върху теб...едвам се прибираш и се плесваш пред компютара където момичето което е хлътнало по теб ти казва колко много те обича... '' и тва ли е неподходяштия момент... явно, момчето не се вълнува от нея или точно обратното вълнува се но поради тва че заминава не иска да и дава надежди и да откликва на чувствата и други опции не виждам xD

Hopegiver
02-09-2010, 09:55
Баси гадното сеполучи... :? Сега е стаята до моята...всякяо междучасие се засичаме и ми е супер кофти... :? Срещат ни се погледите често,днеска така ме бутнаха пред него,че ми се искаше да потъна в земята... :-x И изродите от моя клас разбраха,че го хар. и стана още по- кофти :( Сори ,че само пиша ама имам нужда да споделя с някой :(

чакай бе алоо...след като си му казала кво мислиш отиди при него и говорете...ако е с компания кво ти пука набиваш се притях викаш го настрана като преди тва забравяш за срамът си...
изяснете се накрая...може да не те е разбрал правилно знам ли...

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 12:28
Нищо не си прецакала спокойно.Поне си пробвала, ако не го беше направила щеше да ти е много по-тежко и трудно.Продължи напред с високо вдигната глава и да не ти пука за нищо. :)

uBuTo
02-09-2010, 15:05
ами другия път като харесваш някой събери смелост да му го кажеш в очите :) .. права си-тва то скайп е възможно най-тъпото :? .. и да: прецакала си всичко :)

addictedtosummer
02-13-2010, 08:02
Mмм .. ти нищо не си прецакала .. хубаво е че си му признала това което чувстваш .. тва че той не е отговорил си е негов проблем .. той губи .. няма смисъл да обвиняваш себе си за това.. :) :)