PDA

View Full Version : Обезкосмяване



sweetygirl666
01-21-2010, 12:29
Здравейте момичета!Аз обезкосмявам интимните си части с пинсета.Не ме боли особено, но си е занимавка.А и след това ми излизат едни малки пъпчици.С каакво да ги мажа?А има ли други които си махат космите с пинсета? 8) 8)

mOBSCENE
01-21-2010, 12:39
С пинсета?Егати!!Ти два косъма ли имаш? :lol:
И кви пъпчици с пинсета бе? :?

Давай с епилатора или кола маска :lol:

sweetygirl666
01-21-2010, 12:45
Не ама става пак а кола маска няма да ида на козметик по мои причини.Има ли другии като мен

DevilWish
01-21-2010, 13:00
Нормално е да излизат пъпчици.Където и да си дърпаш космите с пинсета освен веждите излизат пъпки.Просто смени метода, но не забравяй, че дори да се бръснеш пак може от време на време да ти излизат пъпчици.И ако все пак решиш да останеш на този труден и дълъг метод с пинсетата /не знам как си решила да правиш такова нещо :shock: / най-добре след това се мажи с някакъв крем.И пак ще ти излизат пъпки според мен, но . . Това е.

sweetygirl666
01-21-2010, 13:15
Бях чела пак в този форум за този метод и проабвах и се получи мн яко и гладко супер е .ами с някакъв крем ще ги мажа не знам,. :)

DevilWish
01-21-2010, 13:18
Бях чела пак в този форум за този метод и проабвах и се получи мн яко и гладко супер е .ами с някакъв крем ще ги мажа не знам,. :)
To че се получава гладко, ясно, все пак ги дърпаш от корена, но колко играчка е това, за да ги махнеш всички и колко болка търпиш?
Ами обикновен крем нивеа или нещо такова, за да не се раздразнява кожата.