PDA

View Full Version : Без оценка !?!



c0ci
01-21-2010, 14:50
Здравейте,
ако някой може да ми обясни цялата процедура след като някой учител остави някой ученик без оценка каква е..ще съм му много благодарна :) :-)

Biskfitka
01-21-2010, 15:53
Явява се на изпити,оценява го комисия и т.н..не е приятно..
При нас така го обясняват даскалите и за да няма такива оставени без оценка пишат 2ки за cрока... :)

someonerandom
01-21-2010, 15:57
Явява се на изпити,оценява го комисия и т.н..не е приятно..
При нас така го обясняват даскалите и за да няма такива оставени без оценка пишат 2ки за cрока... :) :lol: :lol: Е не просто не се сдържах :D :D
А иначе по това време предполагам питаш за 1 срок,толкова ли не можеш да говориш с госпожата да те изпита?
А иначе и аз мисля,че трябва да се явиш на изпит( ии съответно да го вземеш :D )

Biskfitka
01-21-2010, 16:01
Явява се на изпити,оценява го комисия и т.н..не е приятно..
При нас така го обясняват даскалите и за да няма такива оставени без оценка пишат 2ки за cрока... :) :lol: :lol: Е не просто не се сдържах :D :D
А иначе по това време предполагам питаш за 1 срок,толкова ли не можеш да говориш с госпожата да те изпита?
А иначе и аз мисля,че трябва да се явиш на изпит( ии съответно да го вземеш :D )Какво казах пак о.О :o

Hiph0pgirl
01-21-2010, 16:02
Явява се на изпити,оценява го комисия и т.н.

balon4eeeee
01-21-2010, 16:08
Еми в моя клас има доста народ по някви предмети които ще са без оценка понеже ние сме клас който е супер разхайтен и не ходим много на даскало а без оценка се оставя 4овек койтоняма 50 % присъствие по предмета или ня,а оценки зада го оформят а това означава че у4еника ще може да бъде счетен за з изкарал срока 4ак когато изкара изпита по съответвния предмет който мисля че е пред комисия и е в началото на 2рия срок . 8-) 8-)

c0ci
01-21-2010, 16:16
ме предполагам питаш за 1 срок,толкова ли не можеш да говориш с госпожата да те изпита?


Не сме в много добри отношения с нея :) Иначе ако не се справи някой на изпита остава като оценка за срока или..?

3ff3k7a
01-21-2010, 16:30
И аз да попитам нещо в тази тема, ако няма проблем..

А какво става ако не съм направил класната по литература? Беше днес, а до крайния срок за изпитване няма как да я направя. Казаха ми, че не може без да съм я правил. При положение, че имам 4 оценки, които оформят точно 4. :-o

LovelyGirl
01-21-2010, 16:51
^^ Щом не се разбирате, по-добре говори с класната си тя да говори с нея.По-приемливо е да ти оставят 2ка за срока, отколкото да си без оценка.

doublet
01-21-2010, 17:09
Явява се на изпити,оценява го комисия и т.н.

Насрочват ти допълнителна срочна сесеия за оформяне на срочна оценка от комисия + класен..
Но за виси пак от ситоацията..

SoDifferent
01-21-2010, 20:10
Явява се на изпити,оценява го комисия и т.н.

FantaMen
01-21-2010, 21:08
Пред комисия както казаха по горе... Ако не я изкараш мисля че се явяваш втори път ако и тогава не направо полагаш изпит за цялата година независимо от оценката 2-ят срок!!! Ако имаш 2 за срока нито изпит нито нищо но без оценка не на добре... Ако тряя ще говориш 2 да ти остави по добре отколкото без оценка.

п.П Това което описах горе се е случвало на един от моя клас но незнам дали за други училища е така защото това ни беше специален предмет в Механотехникум ;)