PDA

View Full Version : Ужас..помощ,подута устнаааа!



silwinka
01-21-2010, 15:18
Устната ми..паднах на една ледена пързалка по лице..горната ми устна се поду ужасно , колкото е възможно най-много подута..
приличам на някъв глИгАн! xD ..не мога да се погледна в огледалото..супер яко ми се е подула,и не знам дали ще спадне до утре,сега само лед държа и да видим..
помогнете,утре съм на даскало?!
да ходя ли..
и как да го прикрия,ако не успее да спадне?!

DevilWish
01-21-2010, 15:24
Ako те е срам и не е спаднало не ходи утре.Но освен леда не знам какво да ти кажа друго ;С Но за съжаление не вярвам толкова бързо да възвърне старият си вид.Може да поспадне и да не е чак толкова зле, но до утре да си като 'нова' няма да стане :(

SmilezZz
01-21-2010, 15:28
Ako те е срам и не е спаднало не ходи утре.Но освен леда не знам какво да ти кажа друго ;С Но за съжаление не вярвам толкова бързо да възвърне старият си вид.Може да поспадне и да не е чак толкова зле, но до утре да си като 'нова' няма да стане :(

Christine
01-21-2010, 15:46
Съгласна съм, надали ще спадне до утре, но най-добре си реши преди даскало утре. Ако не е много зле можеш да пробваш да го прикриеш с грим.

brokeninside13
01-21-2010, 16:24
Утре преди училище реши дали ще ходиш, а до тогава дръж леда.

viksit0y
01-21-2010, 17:25
Аз също съм падала, после ми се счупи зъб и устната се поду естествено. Но с лед спадна за около едно денонощие или поне на сутринта не си личеше толкова :)

silwinka
01-21-2010, 17:43
Аз също съм падала, после ми се счупи зъб и устната се поду естествено. Но с лед спадна за около едно денонощие или поне на сутринта не си личеше толкова :)

О благодаря ти,поне ми вдъхна надежда..дано и при мен да не си личи,че доста е подута..

elsy
01-21-2010, 17:57
И аз съм била така :lol: :lol: При тва ме изведоха от нас насила, та треаше да влача една тетрадка да си крия лицето, че ме беше срам от хората :lol: Тва малко не е по темата, ама се сетих ии.. :lol: Дано се оправиш до утре :)

Neopitom3na
01-21-2010, 18:18
ледът може да помогне :)

sunshine955
01-21-2010, 19:07
ледът може да помогне :)
и аз мисля така .. стой колкото се може повече с лед :) и успех дано да спадне :-)

viksit0y
01-21-2010, 20:05
Аз също съм падала, после ми се счупи зъб и устната се поду естествено. Но с лед спадна за около едно денонощие или поне на сутринта не си личеше толкова :)

О благодаря ти,поне ми вдъхна надежда..дано и при мен да не си личи,че доста е подута..
За нищо :)
Мисля, че има и някакви мазила, с които се маже подутината, ако не спадне до 1 ден.

RoseDawn
01-21-2010, 22:03
Дават луди пари за силикони и тей подобни,а ти по естествен път си постигнала този ефект! :lol: 8-)

djuki
01-22-2010, 08:12
веднъж и на мен ми се случи на долната . грозна гледна беше , но се оправи за 2-3 дни като не съм държала лед