PDA

View Full Version : Как да разбера дали едно момче ме харесва?



c0raline
01-21-2010, 15:26
Как да разбера дали едно момче ме харесва??? :oops: :oops: :oops:

I. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
kalpazanka

SmilezZz
01-21-2010, 15:29
еми по държанието му..Няма точно определен начин..Просто ще го почувстваш..

Chacho
01-22-2010, 09:12
Как да разбера дали едно момче ме харесва??? :oops: :oops: :oops:

I. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
kalpazanka

Питай някой, сам човек трудно преценява, ако и самият той участва в уравнението. Но пък така се губи тръпката.

torres40
01-30-2010, 08:47
Еми можеш да разбереш от държанието му ако той постоянно те гледа или ти се усмихва.Най-добре отиди и го попитай сама. ИЛи питай негов добър приятел дали те харесва.Надявам се да съм помогнал :)

Clodin
01-30-2010, 12:48
Ако ти обръща внимание и се старае винаги да е около теб.
Но има и други начини - примерно момчето да е стеснително, да се опитва да не показва какво чувства. Тогава просто трябва да си послушаш инстинктите.

nwjsw
01-31-2010, 06:47
Много харесвам едно момче от моя клас.С мен се държи много мило но забелязах и друго нещо един път си седях в час и погледнах към него и той към мен но ме гледаше по особено :twisted: това нещо се повтори пак! :oops: Харесва ли ме той ?

nyxu
01-31-2010, 06:59
Може би да ... :}

Chopsuey
01-31-2010, 12:48
А може би не....не може хора които не познават нито теб нито момчето да преценят дали те харесва...замисли се ти как го чувстваш. В предимно момчешка компания съм и повечето се държат с мен (по мое мнение) все едно съм им сестра, но според приятелките ми те ме харесвта....така че зависи от ситуацията, от човека, и от теб самата :)

c0raline
01-31-2010, 16:41
mersi na vsi4ki :) :) :)

mimchetyyy
02-04-2010, 11:43
Как да разбера дали едно момче ме харесва??? :oops: :oops: :oops:

I. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
kalpazanka


Виж сега аз съм на същото положение ,всички ми казват да го попитам пък ако ми каже не значи не макар и трудно гледаш напред.Направи това което смяташ за правилно - това е моето мнение!

Kmet4e
02-08-2010, 17:56
Попитай го > Харесваш ли ме ? :D :razz:

Fashion1Fukla
02-12-2010, 18:05
Значи...на мен ми се носи слава на...цитирам "сладко и умно" момиче в училище. Харесват ме момчета от цялото даскало (всички, но само не и момчето, което аз харесва /май/ :( ) и затова лесно ги познавам-свикнала съм. До огромна степен зависи какъв е характерът на момчето. Ако е някой като всички други, много лесно ще познаеш дали те харесва-закача те, гледа те постоянно...Само че, ако е някой по-потаен ще ти е малко по-трудно. Тук вече в играта влизат и навиците на момчето, затова случая трябва да бъде описан по-подробно.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
02-12-2010, 20:40
Много харесвам едно момче от моя клас.С мен се държи много мило но забелязах и друго нещо един път си седях в час и погледнах към него и той към мен но ме гледаше по особено :twisted: това нещо се повтори пак! :oops: Харесва ли ме той ?

Аз постоянно гледам 1 момче в клас, но не го харесвам(момче съм) а просто прави супер тъпи физиономии и се насирам от смях. 8-)

Но сигурно те харесва 8)

rammstein123
02-15-2010, 17:48
Зависи от погледа му, колко често ти пише в скайп, може да разпиташ компанията му, момчетата често споделят с другарчетата си тези неща... Иначе според мен момичетата винаги разбират дали някой ги харесва. Талант си е. 8-)

NorenRed
02-17-2010, 19:57
Най-простичко казано има 2 начина да разбереш дали момчето ти се радва - директен или индиректен (прикрит). Директният начин се забелязва от километри, просто повечето момчета предприемат действия, с които ясно ти показват, че искат да прекарват време с теб (пр. отделя време да си бъбрите, иска да излзете на кафенце или барче, или дискотечка и .т.н.). Виж, 2я случай е малко по-различен. Има момчета които да срамежливи, нямат опит с момичета, притесняват се и просто не знаят как да подходят, въпреки това има начин да разбереш дали те харесва. Много си личи по времето, което отделя да те гледа (пр. ако те гледа повече от колкото се гледат хората в автобуса). Пробвай в час да си блееш към дъската и през няколко мин. (да кажем 9-10) поглеждай към него за да разбереш накъде гледа, ако в повечето случаи те зяпа => имаме наличие на привличане.

ПС: Ако разбереш, че момчето ти се радва, изчакай малко за да разбереш дали той ще дойде и оттам знаеш процедурата, НО (едно голямо НО) ако видиш, че е срамежливо типче не се бой да направиш първата крачка (може и 2рата, че даже 3тата).

Ynikalna
02-18-2010, 14:41
Ами как те гледа,как си държи с теб .... то се разбира .. ! :smt051 :smt051

mul7imp3
06-09-2011, 08:19
Как да разбера дали едно момче ме харесва??

Това момче постоянно когато го погледна то ме гледа и ми се усмихва.Не знам по каква причина го прави,но според мен ме харесва.Винаги когато се видим той е доста срамежлив и почти не говори.Моля ви кажете Вашето мнение по въпроса.Благодаря ви :)

reoffender
06-09-2011, 08:42
^ може просто http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252561_227099927316784_100000503341398_959608_7163 420_n.jpg

Абе хора вие как харесвате някой без да контактувате с него? Искам някой да ме научи, МОЛЯ. 8-)

eeeessss
06-11-2011, 13:45
Като се опита да впечатлява да пуска шеги и такива работи или обраща повече внимание на теб отколкото на другите съученици .

Vik4eto19
10-21-2011, 12:44
Моето е нещо като въпрос.Значи едно момче ми се усмихваше и често ме гледаше, и нали аз го харесвах и се оказа че имам приятел който му е приятел и му казах да попита за мене и той ме нагрубил , но приятелката ми каза че не е вярно защото приятелят ми е гей и може да си го е измислил само защото е обратен.Кажете ми на кого да вярвам???

lubovvv
10-21-2011, 15:53
Когато проявява интерес към теб, то си личи, ако започне да те заговаря и да те гледа по особен начин, значи си го грабнала с нещо

Vik4eto19
10-22-2011, 09:11
Мерси любов,но защо ще ме обижда после щом ме гледа и ми се усмихва не мога да го проумея! #-o

lubovvv
10-22-2011, 11:51
Мерси любов,но защо ще ме обижда после щом ме гледа и ми се усмихва не мога да го проумея! #-o

ааа, значи сега разбрах, предполагам момчето е някъде на...15-16 години, нали? То тогава значи не е готов за връзка все още. Лигави се. Не му обръщай внимание!

powerrr
10-22-2011, 12:15
Ако едно момче те харесва си личи съвсем ясно постоянно те гледа и търси по сякакъв начин да те заговори и да ти привлече вниманието :P 8)

Vik4eto19
10-22-2011, 14:01
Да майче е на 15 години днес пак го видях и продължава да ме гледа откъде позна че е на 15 години ? :grin: И за powerrr той постояно ми превлича вниманието той кара колело и прави всякакви трикове с него докъто гледа мен и ги прави пред мен и с него не се познаваме.

lubovvv
10-22-2011, 14:07
Да майче е на 15 години днес пак го видях и продължава да ме гледа откъде позна че е на 15 години ? :grin: И за powerrr той постояно ми превлича вниманието той кара колело и прави всякакви трикове с него докъто гледа мен и ги прави пред мен и с него не се познаваме.
Е, нали и аз съм минала през тая възраст, и аз съм имала нещо подобно на твоето тогава

fuckme
10-26-2011, 13:59
Зависи на колко години сте. Ако е малък - сигурно ще го е срам повече и ще се държи свито около теб. Ако говорим за по - големи момчета, над 15 или 16 примерно, просто ще си проличи по държанието му, ще те гледа, ще ти се усмихва, ще говори с теб, ще ти пише, ще ти прави някакви намеци уж на бъзик и така. Принципно би трябвало да можеш сама да се усещаш, аз винаги разбирам когато някой ме харесва или когато харесва някой друг - може би е и въпрос на опит, тука вече не знам.

Vik4eto19
11-23-2011, 16:27
Ами то и аз се чудя дали едно момче ме харесва значи той е доста отворен бих казала че всички го определят като сваляча и вчера бяхме стая до стая и той ме зяпаше и ми се усмихваше , а след това нещо си шушука с най-добрият си приятел и гледаха към мен и по едно време се сборичкаха взех да гледам към тях и приятелят му ме видя и веднага му каза и той погледна към мен и ми се усмихна пък и също имам една любима фраза която той казва и се разсипвам от смях и винаги когато ме види все я казва и следи каква е реакцията ми и ако види че съм усмихната и той ми се усмихва има къде къде по-хубави момичета от мен,но с мен се държи различно примерно те кажат нещо и той повтаря или им отговаря и такива пък аз един път се изложих като казах една глупост и нищо само ме гледаше усмихнато и толкова и та мисълта ми е дали ме харесва??? :) Между другото той е 7 клас а аз съм 6 . :)

Dessyy97
12-08-2011, 17:35
При мен е много различно. Аз съм много срамежлива и ме е срам да отида да говора с него . Всеки ден си пишем в Скупе , а в училище съм забелязала , че много често поглежда към мен и когато види че и аз го гледам си задържа погледа към мен . Много бих искала да разбера дали има някакво привличане ..

vIkInKa1
12-19-2011, 17:31
П.С. Съжалявам за тъпия ник,правила съм го преди около 3-4 год. ;))
Значи не я съдете "то човек сам го усеща" ,отстрани е по-лесно ,и аз веднага разбирам някой като харесва моя приятелка,примерно,но не мога да разбера момчето,което харесвам,дали ме харесва също.
На мен ми е интересно как да му съобщя ,че го харесвам? Дали въобще да го правя?

А колкото до твоя въпрос,другите са прави,наистина ако те гледам много и се усмихва те харесва,но може въобще да не те поглежда и пак да си те харесва,поне малко,тайно..момчетата са от друга планета ;)

vIkInKa1
12-19-2011, 19:01
Впрочем за всички-това, че ви заглежда по коридорите,усмихва ви се мило и ви прави други намеци е хубаво.Но човекът не ви познава,дайте му тази възможност ;) Заговорете го,ако не го познавате,момичета :) Сприятелете се ,във всеки случаи не се променяйте!Той ви е харесал такива,каквито сте и няма нужда от промяна (няма нищо лошо да смените прическата и да го питате добре ли изглежда ;) )
Когато го опознаете по-добре ще сте убедени в намеренията си,ще намерите общи интереси и ще сте сигурни,че ако му предложите няма да разправи на цялото даскало :D Успех! :) (Пожелайте и на мен също

Ема12
12-30-2011, 10:23
Много харесвам едно момче от моя клас.С мен се държи много мило но забелязах и друго нещо един път си седях в час и погледнах към него и той към мен но ме гледаше по особено :twisted: това нещо се повтори пак! :oops: Харесва ли ме той ?
не знам , аз на твое място бих почакала да видя държанието му към мен. пък и не може да се разбере ... :)според мен иска да сте приятели ;) ако пък те харесва много , ще ти го покаже :)

lisi4ety
01-05-2012, 17:27
Майчице :D
Вие ако съдите дали някой ви харесва по това дали ви гледа... е, давам ви пример - веднага.
Аз постоянно се усещам как зяпам едно момче от моя клас, което седи в средата на класната стая. Няколко пъти се е случвало да ни се засекат погледите, но нито аз го харесвам (просто е на средата на стаята, а аз на последния чин, нормално е погледа да ми спира на него когато се обръщам напред), нито той (има си приятелка).
Това кой кого гледа няма абсолютно никакво значение, стига сте си въобразявали.

$wээt_angэl
01-06-2012, 10:27
Има едно момче в класа ми дето като излезна на дъската имам чуството че ме зяпа постоянно!! PLSS HELP MEE!!!!
ПС извинявай, че писах на EN сори.

Уфффф...
01-13-2012, 13:31
И аз харесвам едно момче от класа ми и понякога (всъщност доста често) , когато се обърна към него виждам, че и той ме гледа и погледите ни се засичат за няколко секунди и е невероятно. Но ме е срам да го заговоря и не знам какво да правя, защото ако се окаже, че той не ме харесва ще ми стане много неудобно и до 12 клас ще е така. Дайте ми някакъв съвет...!!!

edno momi4ee
01-14-2012, 19:13
Ако ти обръща внимание и се старае винаги да е около теб.
Но има и други начини - примерно момчето да е стеснително, да се опитва да не показва какво чувства. Тогава просто трябва да си послушаш инстинктите.

mii az postoqno go gledam i toi me gledaaa ! sigurna sam 4e me haresva no nqmame dmelost da si priznaem edin na drug.mai tazi lubov shte si ostane v taina ! vapreki 4ee kazah na edni momi4eta 4e haresvam ednoo mom4e no nioi ne se e setil oshtee !! dano nqkoi da razbere i mu kaje a toi reagiraa noo edvaa li shte staneeee:(

unkillable
01-20-2012, 16:34
Здравейтеее >.< Зна4иии и аз имам нужда от помощ :{.
Харесвам едно мом4е от моето даскало,което е на 16 години,10ти клас,а аз съм 8ми наа 14 ;д .Всяко междучасие,когато погледна към него той ме зяпа ии ми ставаа някакк гадн0 ;д защото ме е срам от него.Единн път бяхх седнала на една пеика в даскало самаа и тои седна до мен но нищо не стана ;д смисъл погледна към мен,аз естествено него не го погледнахх защото бяхме мно0оо0го близо един до друг иии това е общо взетоо.
Искаммм да ми кажетее дали според васс тои мее харесваа ;ь ахх btw той си има приятелка ,но тя не е от нашия град. ;д

ilityyy12
04-09-2012, 19:56
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

УСПЕХ!!!!

pazuzo
04-11-2012, 12:49
Стани част от еБългария в eRepublik -хитът в онлайн игрите
Помогни на България да изпревари Сърбия(23838), Румъния(13026), Македония(10731)..
http://www.erepublik.com/en/referrer/mrpazuzo

miki_1808
05-04-2012, 17:50
Моля , ви помогнете ми ... ;))

Харесвам , едно момче от моя клас .. То беше гадже с една от най-добрите ми приятелки , но скъсаха ;((

И сега , когато последна към него той винаги ме гледа ( не точно винаги , но в повечето случаи ) , но момичето с което стоя е най-добрата му приятелка ( и не съм , сигурна , дали харесва нея или мен ) .. в часове , щом го последна и той ме гледа винаги чака или аз или момичето с което стоя да го погледне за да почне да прави някакви смешни физиономии или да се базика с мен ( като прави някакви физиономии ) .. Попринцип , не ми изглежда срамежлив . Закача се с мен и по време на дск и по време когато излизаме .. Но не си пишем често в фб или скайп ( и се чудя дали това е проблем ) ??

Моля ви , кажете ми вашето мнение .. Дали той ме харесва , или просто ........... ( неззнам );дд

^^

ledenakrasota
05-04-2012, 17:52
Показваш му цица и ще разбереш...

Mimeto_SweetSmile
05-06-2012, 18:16
Как да кажа на момче, че го харесвам... С една година по - голям е от мен... Но пък си говорим смеем с него във всеки възможен момент... ако не ни се скарат, разбира се !!!
Но просто как да му кажа тъкмо сме в примирие от 3 месеца., не искам точно сега да си разваляме приятелството!
Моля ви, пишете и помагайте...

inkata9
05-20-2012, 18:37
kak da razbera dali me xaresva edno mom4e .Toi e ot moq klas i me gleda malko stramno i po tova si misla 4e me haresva moite priatelki mi kazvad da go popitam s belejka no neznam ako odgovari "ne" . Neznam kak da razdera dali me xaresva lil ne.Molq vi pomognete mi blagodariq predvaritelno

babyy97
06-07-2012, 22:20
Of momicheta znaete li kakvo shte vi kaja , vsichkite momcheta na vuzrast 12 - 17 sa ot tipa ( izvinqvam se za izraza )` Debna da Ebna ` Oshte edin put se izvinqvam ! Kakvo kato momcheto koeto haresvate vi gleda v chas ? Da i az xaresvam veche ot blizo 4 meseca edno momche ot moq klas , toi se obrushta neprekusnato nazad za po 3 - 4 sekundi da me vidi , no kogato az go pogledna ili moite priqtelki , toi vednaga se obrushta napred . Nqma otkude da znate dali vi haresva momcheto ako sami ne go popitate ili ne popitate nqkoi negov dobur priqtel na koito vie imate doverie. Az nqmashe kogo da popitam , zashttoto principno sum lekoo sramejliva , da govoreh si s nego , biehme se edin vid :D , sushto taka se i obijdahme , no sled 30 min kato mu kaja da mi dade nsh ili az da mu dam i si govorim otnovo . :D Mislq che naistina edin vid se bqh i vse oshte sum vlubena v nego , nooo tva e polojenieto , az veche jiveq v Shveicariq , a toi si jivee v Bulgariq :) Takache nedeite da se pritesnqvate da si govorite s momcheto koeto haresvate , taka samo shte go opznaete i toi vas :)))

vanq babyy
06-17-2012, 20:38
zdraveite ! az haresvam edno momche mnogo to prizna che ima simpatii kam dve momichet ednoto ot koito sum az , no mislq che sus men se durji po vnimatelno a s drygoto momiche po estestveno, otpyska se i se ligavi .. tq e po golqmata i mislq che poradi tazi prichina shte predpochete neq .. neznam kakvo da pravq strashno mnogo go haresvam .. kajete nqkakav svet ?!? {}

RyMi_sweet1
07-04-2012, 14:25
Vik4eto19 :Моето е нещо като въпрос.Значи едно момче ми се усмихваше и често ме гледаше, и нали аз го харесвах и се оказа че имам приятел който му е приятел и му казах да попита за мене и той ме нагрубил , но приятелката ми каза че не е вярно защото приятелят ми е гей и може да си го е измислил само защото е обратен.Кажете ми на кого да вярвам???
Вярвай на приятелката си това момче просто мойе да го е чт и както казваш е гей не му вярвай .. :)

slimbo
07-05-2012, 09:04
Съжалявам , че ползвам тази тема , но искам да попитам мислите ли , че ако едно момче те зяпа още като влезнеш в залата после се опита да те заговори , а като те види с гадже както си се хили обръща физиономията ,но после когато по случайност на съдбата се окажете заедно някъде , но той е безразличен та мислите ли , че може да има интерес поне малък? Сори , ако не се разбира разказа ми

kristiqna.ovcharova
07-15-2012, 17:40
Ами според мен започни да му пишеш в скайп . пиши му нещо от сорта : Здравей , как си , какво правиш и т.н. и след това като започнете да си пишете ти ще се престрашиш и той ще се престраши и ще започнете да си пишете по - умело. Накрая го попитай кой харесва и той ще ти отговори. Не се притеснявай няма нищо смешно в това , някой от приятелките ми и аз сме го правили ! Това е моето мнение :)

dani.ivanova.503
09-20-2012, 08:33
Здравейте и аз изкам да ви попитам... Харесвам едно момче с една година е по-малък от мен мисля че и той ме харесва по причините че постоянно се закача с мен усмихва ми се когато говоря с някой той моментално се намесва харесва ли ме или е досаден изкам ви съвет защото немога да определа кое от двете е,....

nor4eto99
09-20-2012, 18:54
може би те харесва...

Ninitoo
09-21-2012, 08:53
Абе хора вие как харесвате някой без да контактувате с него? Искам някой да ме научи, МОЛЯ. 8-)
Ами много е лесно . Ако още щом видиш някой за първи път и просто усетиш нещо - някакво привличане , то тогава вече идва желанието да контактуваш с даденият човек , макар че ако си срамежлива като мен ще си останеш завинаги сама - пак като мен .

xPafx
09-23-2012, 09:34
Наведи се и ако ти го навре отзад, начи ставаш.

alekska99
09-26-2012, 15:13
Здравейте при мен положението е странно. Чудя се дали едно момче ме харесва с него се познаваме от 2 години и беше най-добрия приятел на брат ми, та преди 2 дни докато си чатехме той ме попита дали си имам гадже аз му казах че нямам и го попита защо ми е задал този въпрос а той ми каза че знам защо, а аз му отговорих че все още не се сещам, след което той ми каза "ами щом те питам", а аз така и не разбрах дали ме харесва или просто се базика :( .
П.П. Той има славата на женкар и само се прави, че харесва някое момиче след което го зарязва. Та ми е много трудно да разбера дали наистина ме харесва. Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително :).

alekska99
09-26-2012, 15:27
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.


Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

УСПЕХ!!!!

Genitu
10-27-2012, 17:20
zdraveite..haresvam edno momche ot moq klas predi ne si govorehme no sega stanahme mnogo blizki postoqnno si govorim biem se zakachame se toi me gleda mnogo chesto..vsickite mi priqteli mi kazvat che me haresva no ne znam..nemoga da go pitam zashtoto me e strah da ne si razvalim priqtelstvoto ako kaje che ne me haresva..nemoga da popitam nikoi negov priqtel zashtoto toi ne spodelq na nikoi...bqh go pitala koq haresva toi kaza che si ima gadje i mi kaza imeto no az posle razbrah che tova momiche ne e ot nashiq grad a ot Varna toi dori ne q poznava a nqma kak da e druga mislq che me e izlugal...iskah da vidq neina snimka no toi kaza che vchera q e istril...stavat mnogo suvpadeniq no ne sum mnogo sogurna che me haresva kakvo da pravq i kak da razbera sus sigurnost

Amore-Mio*
10-29-2012, 09:33
По държанието му.
Точно определен начин надали има, но просто то ще си проличи - дали по действията му, дали по думите му и така нататък.

malka_shmatka
11-06-2012, 06:48
Здравейте.Ако на някой му се е случвало същото/подобно нещо да ми каже какъв е бил резултатът.Най-добрата ми приятелка настоява,че едно момче ме харесва и понеже е много любопитна го попита и отговорът му беше "ДА,но няма да и кажа" след това едни мои т.н "неприятели" го попитали и той казал "НЕ" та в момента не знам какво да си мисля при положение,че никак не ми е безразличен.Помогнете ми моля! :)

s40t4
11-09-2012, 10:39
Бати малоумния въпрос.. ти акъл нямяш ли???

dani979
11-15-2012, 06:29
И аз имам същия въпрос .
От скоро харесвам едно момче от нашия клас (ще ползвам само първата буква от името). Та ''Д'' :) има странно поведение.
Той преди ходеше с една от нашия клас и сега само се закача съсъ всички момичета когато му е скучно но ми прави впечатление че когано вчера например едно момиче го ядоса той и изви ръката .При мен е различно.Той се закача със абсолютно всички но с мен по-рядко. Вчера Се закачи с моята най-добра фр.Аз не играя с тях -не тичам по коридорите и тн. Е все пак сме 7-ми клас е нече не ме е викал да играя с тях.:d Е добре но онзи ден нещо се заиграхме с още две приятелки и той и там едната много силно го удари с учебника и той ги подкара и двете на ред с една линия а мен все ме пази не само в този случай ами винаги. И друго вчера ме преместиха за един час и сенях на задния чин зад него.Направи ми впечатление че се обърна на няколко пъти но аз се направих че гледам в учителката.Винаги увещава своя приятел по биология да седят зад нас с приятелката ми и той сяда зад мен -не е заради преписване или нещо такова защото никога за нищо не ме пита.И В лабораторията вчера ние с преятелката ми направихме експеримента по биология ,той дойде да види и после незнам какво стана аз исках да отида да им помогна там на тяхната група ама нещо като тръгнах назад се съпнах в балатома и той застана зад мен и ме хвана и се затепках като само му викам извинявай и така повече от 4-5 пъти той само каза за нищо бе и се усмихна.Аз като го погледна само се смея -та въпроса ми е -той е отворен а аз не съм кой знае каква красавица а пък него го харесват всички момичета в класа и не- само.Дали има шанс той да ме харесва ?

dani979
11-15-2012, 06:39
ето отговора ми за malka_shmatka еми много ясно че те харесва ама явно не му е приятно да го разнасат насам натам

xGabbie
11-15-2012, 18:45
Амии..ето го моя случай ;д Само първо да кажа че съм на 12г.,нямала съм гадже и не съм се целувала. (не ми се смейте,просто не прибързвам,не съм като другите).Харесвам едно момче от нашия клас,често се зарибяваме,и ми хвърля някой поглед от време на време.Харесвал ми е снимки дори ;Д (о.О) Като бяхме на боулинг той ме извика,мълча,мълча и мина всичко..но не ми предложи :/ .. Нищо не каза.Почувствах се странно.Как да разбера дали ме харесва?Той се закача и с други момичета,това най много го мразя ;( .. Съвет?Да му призная;да кажа на най-добрия му приятел?Моля ви кажете..

SunnY-girL
11-16-2012, 18:28
или той/тя ще ти го каже.. ама то главно си личи по държанието... :П

Kari:*
11-17-2012, 23:14
Аз също искам да питам по-опитните по тази тема. Ето и моята история. Наскоро се преместих в нов квартал далече от моето училище беше ми много тежко, защото трябваше да съм далече от моите приятели на които МНОГО държа.Започна новата учебна година и аз се запознах с моя нов клас .Има няколко момчета за които имам съмнение, че ме харесват. Единият да го наречем А е горе долу умен наравно е с мен може би аз съм малко по-напред от него и само ние двамата сме с добри оценки. Не знам дали ме гледа не съм обръщала внимание, но ми се усмихва пуска ми шеги и веднъж едно друго момче да го наречем У ми взе нещо,за да се направи на интересен мен не ме интересуваше знаех ,че ще ми го върне и Б отиде до него и се опита да му го вземе за да ми го върне нещо се сборичкаха и ми го даде. Трето момче да го наречем С ми прави смешни физиономии постоянно ме пита Как си? прегръща ме шегува се ... идва до мен и пипа ми косата пита ме какво и слагам ... . Има и още един ,но него не мога да го опиша всеки път е с различно отношение към мен един път аз седях пред неговия чин и бяхме в час той ми пишеше един път ми пишеше по гърба . Друг ми каза обичам те ела да те разцелувам някакви такива неща но аз го приемам като шега. Въпросът ми е ако ме харесват въпреки ,че повечето хора го потвърждават какво да правя. Не мога да съм всеобща а и всички те са приятели. Аз съм на 15 те са от моя клас.

sexy15
11-18-2012, 14:37
Отиди при него да се запознаете ако започне да фъфли значи те харесва :D

sexy15
11-18-2012, 14:39
Аз също искам да питам по-опитните по тази тема. Ето и моята история. Наскоро се преместих в нов квартал далече от моето училище беше ми много тежко, защото трябваше да съм далече от моите приятели на които МНОГО държа.Започна новата учебна година и аз се запознах с моя нов клас .Има няколко момчета за които имам съмнение, че ме харесват. Единият да го наречем А е горе долу умен наравно е с мен може би аз съм малко по-напред от него и само ние двамата сме с добри оценки. Не знам дали ме гледа не съм обръщала внимание, но ми се усмихва пуска ми шеги и веднъж едно друго момче да го наречем У ми взе нещо,за да се направи на интересен мен не ме интересуваше знаех ,че ще ми го върне и Б отиде до него и се опита да му го вземе за да ми го върне нещо се сборичкаха и ми го даде. Трето момче да го наречем С ми прави смешни физиономии постоянно ме пита Как си? прегръща ме шегува се ... идва до мен и пипа ми косата пита ме какво и слагам ... . Има и още един ,но него не мога да го опиша всеки път е с различно отношение към мен един път аз седях пред неговия чин и бяхме в час той ми пишеше един път ми пишеше по гърба . Друг ми каза обичам те ела да те разцелувам някакви такива неща но аз го приемам като шега. Въпросът ми е ако ме харесват въпреки ,че повечето хора го потвърждават какво да правя. Не мога да съм всеобща а и всички те са приятели. Аз съм на 15 те са от моя клас.

Извод С е педераст.

rbd_fenka95
12-26-2012, 21:15
Отиди при него да се запознаете ако започне да фъфли значи те харесва :D

:D

mi6e.to
12-28-2012, 22:19
Еми и аз да кажа от личен опит. Преди време харесвах едно момче от другия клас, той е мнооооого готин и много красив. Идва от Боливия и е истински латино  . Ние бяхме добри приятели и но аз го харесвах много и реших да го питам той какво мисли :) казах на една приятелка за намеренията ми и тя ме издаде... После аз му писах в FB да се извиня и да му кажа всичко пък каквото ще да става. Аз му казах и той каза че мисли, че съм красива, забавна и добра но е влубен в друга. Сега пак сме си добри приятели. Та ето, че няма нищо страшно да признаеш на момчето. Просто кажете какво мислите и всичко ще бъда добре 

debina
12-29-2012, 06:39
Как да разбера дали едно момче ме харесва??? :oops: :oops: :oops:

I. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
kalpazanka

Ако те закача например или постоянно те гледа .. Но ако е срамежлив и не казва на никой, просто го питай сама .. Някои момчета не казват дори на най-добрите си приятели. Ти го познаваш добре, сама си прецени от кой вид момчета е [срамежливите или по-отворените] и тогава избери какво да правиш! :)

Rapper
03-23-2013, 12:18
Аз съм момиче....та по темата....в класа ми има едно момче с което си приличаме сташно много(и двамата слушаме една и съща музика ...харесваме една и съща кола....и двамата сме геимари...и още много).В час когато господина ни каже нешто смешно той се усмихва и поглежда към мен..дори и да не е казано нешто смешно той пак ми се усмихва и... ме гледа...не отделя поглед докато не се обърна...винаги щом го погледна и той ме гледа и се опитва да ме разсмее или заговори с мимики...винаги в час по Физика се навърта около мен и говори за нештата които харесваме за да му обърнавнимание...в междучасията уж говори с приятелите си а се е втренчил в мен......но...аз се пря авя на ударена .....та според вас той дали ме харесва.......П.С:вече няколко пъти ми казва да го гушна...ЗАБОГА ТОЙ ХАРЕСВА ЛИ МЕ....моля напишете коментарр

Feeling_None
03-24-2013, 21:02
Ето и моята история на 12 съм харесвам си момче на 13,не съм имала гадже и не съм се целувала.Мисля че и той ме харесва защото от известно време започнахме да ставаме по близки.Проблемът ми е че ако си стана гадже с него няма да знам как да се целувам а той вече е имал няколко гаджета.И нямам никаква представа как да се целувам!ПОМОЩ!

ive0808
04-12-2013, 11:52
харесвам едно момче но той май не.
знаете ли какво правеше в 6клас ме гледаше,закачаше се понякога, и др
дали ме харесва

Kittylover
05-08-2013, 16:00
Моля за ПОМОЩ!! Харесвам момчето до коетоо седя в час. Постоянно се смеем. Гледаме се неловко. Не е ставало никога дума за харесвания. Но е мн готиин. Как да се съберем и двамата сме срамежливии!

Jentare
05-11-2013, 09:30
Насочваш и пистолет в главата и я питаш.

cveti243
06-27-2013, 07:41
Преди време харесвах едно момче и една вечер се прибирах той беше до асансьора аз затварях вратата и той ми намигна аз се преместих в друг квартал и той си намери гадже аз го попитах по фасебоок дали ме харесва а той каза че не е вярно сега пак се преместих в предишният апартамент и една вечер го видях пред входа с едно момче аз бях с две приятелки и той започна да се закача с една от мойте приятелки и започнаха да го гонят аз не исках но още си мисля дали ме харесва

magneticfields
06-27-2013, 17:12
По начина, по който те гледа, ти говори и се държи. Щом те е харесал е много малко вероятно да не разбереш.

cvetsi
07-28-2013, 12:20
Моето е въпрос , но вече не знам какво да мисля . Има едно момче , с което сме от 1 село и 1 град . Тази ваканция реших да я прекарам в по-голямата част на село той също е там . Започнахме да излизаме вечер . Още с първото излизане аз го помолих да ме изпрати и той се съгласи , като стигнахме пред нас той ме гушна пожела ми лека нощ и си тръгна . След тази вечер ни стана като традиция да си ме изпраща и да ме гушка , но преди няколко дни като стигнахме пред нас не стана както обикновенно прегръдката продължи повече време , но нищо повече. Когато сме на вън той си слага ръката на рамото ми гали ме , закача се и вече не знам какво да си мисля , много е хубав и съм го харесала но не знам дали и той мен :ss ?

tweettyy
07-29-2013, 18:53
Моето е въпрос , но вече не знам какво да мисля . Има едно момче , с което сме от 1 село и 1 град . Тази ваканция реших да я прекарам в по-голямата част на село той също е там . Започнахме да излизаме вечер . Още с първото излизане аз го помолих да ме изпрати и той се съгласи , като стигнахме пред нас той ме гушна пожела ми лека нощ и си тръгна . След тази вечер ни стана като традиция да си ме изпраща и да ме гушка , но преди няколко дни като стигнахме пред нас не стана както обикновенно прегръдката продължи повече време , но нищо повече. Когато сме на вън той си слага ръката на рамото ми гали ме , закача се и вече не знам какво да си мисля , много е хубав и съм го харесала но не знам дали и той мен :ss ?

Като те изпрати следващия път, тръгни да го целуваш и ще видиш дали ще ти отвърне ;д Или ако не си толкова смела - поговори с него, намекни му нещо, толкова ли не можеш да се сетиш?

GeriO
07-30-2013, 10:45
Моето е въпрос , но вече не знам какво да мисля . Има едно момче , с което сме от 1 село и 1 град . Тази ваканция реших да я прекарам в по-голямата част на село той също е там . Започнахме да излизаме вечер . Още с първото излизане аз го помолих да ме изпрати и той се съгласи , като стигнахме пред нас той ме гушна пожела ми лека нощ и си тръгна . След тази вечер ни стана като традиция да си ме изпраща и да ме гушка , но преди няколко дни като стигнахме пред нас не стана както обикновенно прегръдката продължи повече време , но нищо повече. Когато сме на вън той си слага ръката на рамото ми гали ме , закача се и вече не знам какво да си мисля , много е хубав и съм го харесала но не знам дали и той мен :ss ?

Според мен те харесва.Няма како да му мислиш.Както казва tweettyy опитай се да го целунеш или му намекни нещо.Така мисля аз

Gloomy_Man
07-30-2013, 22:24
Ми всъщност има такива момчета които са много стеснителни и ги е страх да ви се обяснят и тн. Но ако едно момче е толкова привлечено от теб, колкото и да е притеснително ще се забележи.Аз напhttpример съм от притеснителните,но ако съм достатъчно привлечен от някое маце,винаги съм го заговарял и тн.

Ivanovaioana00
07-31-2013, 09:33
Според мен освен по държанието можеш да разбереш и по това какви погледи прехвърчат
Е ако му имаш скайпа или фейсбука и не те е срам да го попиташ направи го . В случая ако сменя темата то е вероятно да има нещо.... :)

cvetsi
07-31-2013, 09:48
Довечера ще се събирам в една къща на купон и той ще е там и се надявам да стане нещо поне :* , но се притеснявам после да не загубя приятелството ни ... ;s

kari352
08-01-2013, 08:37
Когато бях на гости на една приятелка. .братовчед и ле гледаше малко странно ,на няколко пъти ми хвана ръката "съвсем неволно" ..като го погледна става някак неспокоенн ..и неговите приятели ми казаха че ме харесва но го е страх ако ми предложи да откажа. .(а аз много го харесвам )..какво. да направя. ?

Chacho
08-01-2013, 08:39
Когато бях на гости на една приятелка. .братовчед и ле гледаше малко странно ,на няколко пъти ми хвана ръката "съвсем неволно" ..като го погледна става някак неспокоенн ..и неговите приятели ми казаха че ме харесва но го е страх ако ми предложи да откажа. .(а аз много го харесвам )..какво. да направя. ?

Викни го настрани да си побъбрите.

emeto101
08-23-2013, 18:19
Момчето което харесвам е с една година по-малък от мен,но се държи супер мило,на няколко пъти съвсем "неволно" ми хвана ръката ..всички негови приятели ми казват че ме харесва ..искам аз да направя първата стъпка, но как?

Zvezdy14
08-23-2013, 23:24
https://www.youtube.com/watch?v=7e2cFshEJeo :D

Kelly Kelly
10-06-2013, 13:00
Zdraveite ami ima edno momce koeto e mnogo sladko i az malko go haresvam sramejliv e i samo mi se usmihva zabelqzah ce me gleda stranno po mnogo mil nacin a sam go vijdala da se darji stranno s drugi momiceta pred men e razlicen za6itava me darji se gadno s priqtelkata mi a s men mnogo mnogo milo! e haresva li me spored vas :D :*

ivencet
11-01-2013, 08:57
Molqvi kajete mi dali me haresva ili ne '

Otnachalo az zapochnah da go haresvam nie mnogo ne se poznavahme.Az reshih da mu pisha v facebook i si pisahme opoznavahme see,az mu kazah che go haresvamm a sled tova i toi zapochna da mi namekva ,che me haresva.Edna vecher kakto si pisahme toi mi dade nomera si i izkashe na drugiq den da izlezem,izlqzahme ii si govorihme opoznavahme se oshte poveche sled tova az izvikah moqta priqtelka i toi izvika edno momche ii bqhme cheterimata cql denn toi otrichashe che me haresva no prez cqloto vreme me gledashe i mi govoreshe.Sled nqkolko dni imah rojden den i moqta pr mu se obadi da doide vkushti bezz az da znam iskaha da mi napravqt iznenada tq mu kaza da doide s priqtelite si no toi doide samm i me iznenada mnogoo sedq malko i sled tova si trugna.Predi nqkolko sedmici trugna sus edno momiche za edna sedmica i posle q zarqzaa az mu bqh chestitila i tooi me pita dali mi e gadno i se darjeshe nzz malko stranno.I priqtelqt mu toest nai dobriq mu priqtel mi kaza che e kazal che me haresva.I prosto nzz pred men otricha che me haresva i zapochva sled tova da govori gl toest nzz kakvo govori.Izlizali sme navun hilqdi putii i sme si pisali i nzz kajete mi molq vii haresva li me ili ne zashtoto e mnogo oburkvashto veche stavat 7meseca ot kakto go haresvam a toi nsh.....molq vi otnovo kajete mii :))

ivencet
11-01-2013, 08:58
kelly kelly - spored men shtom se durji taka te haresvaa a stavali i ti da dadesh mnenie na moqta istoriqq :D

inkata9
01-22-2014, 08:25
Ами как те гледа,как си държи с теб .... то се разбира .. ! :smt051 :smt051
ами ако понякога те гледа влюбено а след това не те забелязва всмисал понякога се даржи все едно е влюбен в теб а понякога че въобще не го интересуваш
какво означава ?

sofityoy
01-22-2014, 16:47
Зависи от поведението,характера,поня ко дори от приятелите му...от всичко,което ви заобикаля.

CookieGirl_
02-01-2014, 16:29
Всички знаем , че момчетата ( пуберите ) имат странно виждане за свалка ( или в случая - показване на симпатии към дадено момиче ) Първо гледат да се дразнят колкото може повече . Правят се пред теб на много велики . Почват се някакви бойни схватки (демек ''Виж ме колко съм готин и силен '' ) Закачат те ,което в някои случаи е сладко .. Била съм заобиколена от идиоти и само това знам . До сега не съм срещала срамежливи момчета . Предполагам , че са по - сдържани и не бързат да се пъчат .

iveto_99
02-11-2014, 16:35
ima edno momche malko po-golqmo ot men vsqko mejduchsie me gleda daje edno momche ot negoviqt klas mi kaza che toi me xaresva no neznam mn mi xaresva tova momche no neznam kakvo da pravq ???

borko1313
02-21-2014, 11:00
хора искам да разбера дали едно момиче ме харесва. но имам проблем. и той е че едно друго момиче ме харесва но аз сгафих и казах на приятелите си . сега никой не ми казва дали ме харесва .Помощ.

~Krisi~
03-07-2014, 17:23
Ще го почустваш.. :)

Dimanka
04-17-2014, 18:40
ако едно момче те гледа в продължение на 5-10 минути какво значи това и ако постоянно търси погледа ти

Andjela
06-14-2014, 05:43
zdr. i az sam kato teb kogato izlezna na daskata imam 4ystvoto 4e me gleda ama ne v kosata a v zadnika i mnogo se sramyvam i se provalqm

i love you3333
06-30-2014, 08:40
Ako te zaka4a e pyrviq priznak
Ako vse idva pri teb i dava tema samo i samo da mu obyrne6 vnimanie
Ako te kani nqkyde
Ami tova e ot men

marisel
07-22-2014, 19:38
Здрасти.Аз съм момиче и наистина харесвам едно момче но не знам дали ме харесва.Приятели сме отдавна но аз искам да сме нещо повече.Очаквам да направи той първата крачка и така чакам от доста време.Не прави като мен.Ако и твоят е срамежлив действай!

◇Girlpower◇
10-04-2014, 13:30
Sega sym v nov klas zashtot sym veche v gimnaziq... haresvam edno moche ot moq klas i vseki chas go gledam, vinagi kato go pogledna toi gleda kum men, misleh che me haresva no kato go zagovorq toi po nai burziq nachin preklyochva razgovora. Edin negov priqtel kaza che iskal da si pishe s men .. ama vinagi az mu pisha purva vsichki vuprosi zadavam az. Mnogo sym oburkana!

anna123
08-16-2015, 12:45
има едно момче, което два дена подред ме вика да го гледам как играе мач. След това ме пита дали е хубав и дали си го харесвам. А когато аз го попитах той каза че не ме, а постоянно ми пише.

White_Devil
03-04-2018, 14:50
Здравейте!
Исках да видя какво е вашето мнение за едно момче. Той е по-голям от мен и не се познавахме,докато не му пратих покана. Преди да ми я приеме ,дойде до нашата стая,за да види коя съм. След това я прие и на следващия ден или след два дена ме последва в инстаграм. Не знам дали ме е забелязал,но неговите двама така да се каже по-близки приятели,когато ме види единия веднага бута другия и докато не се разминем не спират да ме зяпат(малко е плашещо). Искам да си пишем,за да се опознаем,но аз нямам тази смелост да му пиша първа или каквото и да било друго. Искам по някакъв начин да му привлека вниманието.Вашето мнение какво е?Много ще се радвам да го чуя.