PDA

View Full Version : Ще се развали ли прическата до сутринта ?



sunshine955
01-21-2010, 15:42
Здравейте :) мисля да си направя косятя с дифузер .. слагам по много пяна за да става на клечки и да е с мокар ефект,днес пробвах на косата ми преди да се изкъпя и стана много добре :grin: та въпроса ми е понеже косата ми е почти права дали ще си изпъне докато спя и сутринта да трябва пак да я правя ? и ако се е изпъне дали ще стане ако пак сложа много пяна и я изсуша с дифузера :-o защото не искам като стана да стои мръсна безоформена .. преди си я мачках само с балсам без отмиване и ставаше леко по чуплива но на сутринта се разваляше :( дали ще се развали до сутринта ако сега я направя с много пяна и много хубаво изсуша с дифузера ?:-o Мерси :-)

anonimchetou
01-21-2010, 16:09
ами незнам но се питам задължително ли е да се правиш днес и да се чудиш до утре дали ще е ок косата ти след като можеш да се направиш направо утре.. (ако ти трябва за утре тази прическа с дифузера..)

billytalent
01-21-2010, 16:12
Направи се тази вечер и утре сутринта ако се е развалила леко ще я оправиш,ставаш по-рано за всеки случай и така

galu6a
01-21-2010, 16:14
зависи от косата ти :)

sunshine955
01-21-2010, 16:21
повече лак няма ли да помогне :-o

Converse333
01-21-2010, 16:32
Сложи повече лак. И моята е много права и не държи много къдраво. 8-) Ако се е развалила сутринта, поомачкай я с пяна за коса и ще се оправи.

ivcheto0o
01-21-2010, 16:36
аз си слагам пяна ,връзвам косата и така лягам да спя и на сутринта е готова :)

brokeninside13
01-21-2010, 16:37
съмнявам се даже и повече лак да сложиш...направо утре се направи или се направи днес и утре се доправи

vagarious
01-21-2010, 16:40
Е щом сега си с много пяна и ако утре й сложиш пак още много, тя ще стане на *задни части* до следващото измиване на косата.Ако утре е развалена,просто с мокри ръце я понамачкай и изсуши с дифузера.После евентуаааааално съвсем мъничко пяна да сложиш.А лак - при мен лично абсолютно нищо не става.И аз я обичам на клечки и просто не седи.А щом казваш, че ти е права попринцип, съмнявам се да стои с лак. :)

sunshine955
01-21-2010, 16:44
аз си слагам пяна ,връзвам косата и така лягам да спя и на сутринта е готова :)
аз ако я вържа ще си изпъне най- горния пласт :( може да я вържа пък после само горния пласт да пооправя :)

Giaaa
01-21-2010, 16:49
и аз си правя така косата и начупеното ми стои горе-долу и на следващия ден,но обема (на който най-много се радвам след дифузера) се губи..ии няма да е същата със сигурност..но начупеното може и да стои :)

stylo
01-21-2010, 17:08
Моета се разваля.Заради това я правя винаги сутрин.По-добре не пробвай. :)

Claudette
01-21-2010, 17:31
Здравейте :) мисля да си направя косятя с дифузер .. слагам по много пяна за да става на клечки и да е с мокар ефект,днес пробвах на косата ми преди да се изкъпя и стана много добре :grin: та въпроса ми е понеже косата ми е почти права дали ще си изпъне докато спя и сутринта да трябва пак да я правя ? и ако се е изпъне дали ще стане ако пак сложа много пяна и я изсуша с дифузера :-o защото не искам като стана да стои мръсна безоформена .. преди си я мачках само с балсам без отмиване и ставаше леко по чуплива но на сутринта се разваляше :( дали ще се развали до сутринта ако сега я направя с много пяна и много хубаво изсуша с дифузера ?:-o Мерси :-)

Пише се безформена. :)

Нищо няма да ти стане на косата, ако си я направиш от вечерта както трябва, а сутринта ако видиш, че се е поразвалила - да сложиш съвсем малко пяна и да я дооправиш с дифузера. Аз лично, така правя. :)

DevilWish
01-21-2010, 18:06
Направи се днес и след това си направи няколко плитки и легни така ;)

Neopitom3na
01-21-2010, 18:15
стани по- рано и си я направи утре :P

sunshine955
01-22-2010, 18:13
направих се сутринта :) станах в 5.30 и не карах първи час .. за да мога да си оправя косата :D много хубаво стана :grin: мерси на всички за помоща :-)