PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!



akibaki
01-21-2010, 15:59
Хора,изведнъж,докато станах от компа за малко,а той си беше включен,аз бях изключила за малко скайпа и когато седнах,написах си паролата и той ми се вписваше мн време и накрая ми изписа,че ми е грешно потребителското име или паролата,опитах да влезна и в другите ми стари скайпове,но пак по същия начин..зарежда доста време и накрая все едно съм сбъркала паролата .. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ МН СЪМ УПЛАШЕНА,МОЖЕ НЯКОЙ ДА МИ Е ХАКНАЛ СКАЙПА.. макар че е невъзможно и останалите,мисля,че е от скайпа.. МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ МИ.. имам толкова тайни хронологии.. божичко :cry: 8-[ 8-[ 8-[ :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry: 8-[ :cry: :cry:

cherrygloss
01-21-2010, 17:07
Има 3 теми на тази страница и е 3те са писали хора със същия проблем, и аз го имам.Успоих се!Не е само на мен!

GoodForYou
01-21-2010, 17:12
Тва мисля че е някъв бъг.И на мен ми стана преди 10 мин ма го опраих.
1. Десен бутон на иконката скайп
2. пропертиес
3. търсиш от всичките менюта там горе където са някаде run this as an administrator или нещо такова.
4. Даваш му отметката после Apply после ОК и тряя стане.Поне при мен стана, но отново не е напълно оправено, щот скайплаунчера не бачка...Да уточня, че аз съм с Уиндоус 7...Ако не стане не се чудете, щото в един друг пост в друг форум потребителя ме му става, и не е с уиндоус 7 ....Успех

akibaki
01-21-2010, 19:09
Xора,ужас... ето сега пак :? :shock: изключих си скайпа и сега все едно съм си сбъркала паролата..ще пробвам с вашите напъдствия,дано стане... преди 10 минути ти е станало и на тебе..егати..и на една фр също..кво му става на skype? :shock: