PDA

View Full Version : Аз дебела ли съм?



c0raline
01-21-2010, 17:20
Аз дебела ли съм? Питам щот тежа 68 кг, висока съм 1.68м и съм на 12 години, но не съм дебела отвънка, т.е. нямам тлъстини. АЗ СЪМ ДЕБЕЛ СЛОН, А НЕ НЕ СЛОН А КИТ!!!!!!!! Спортувам и то много! Но защо съм дебела? Това нормално ли е???? :?

cookie_master
01-21-2010, 17:43
ами не си особено слаба

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-21-2010, 18:13
Ем аз сам толкоз кила и сам висок малко над 180 и съм горе доло дооре.А ти момиче с тези габарити.Прави изводите :?

SmilezZz
01-21-2010, 19:09
Еми 68 кг..За ръст 1.68 и за 12 годишна не е ли е много..???
Пък може и да е до ген..
Но продължавай да спортуваш..И се храни здравословно

Glamm
01-21-2010, 22:40
ами не си особено слаба

clever
01-22-2010, 13:03
Кг. изглеждат доста за 12-годишна възраст. :-o Не мога да преценя защото не съм те виждала но ако изглежда че трябва да отслабваш отиди на диетолог а не предприемай сама диети защото си малка.Кажи че спортуваш активно.Може да е хормонален проблем.. (без да те плаша ;) просто обяснявам другата причина заради която е по-сиг. да отидеш на доктор... )).

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-22-2010, 13:40
Пък може и да е до ген...

Тфа с гена не оправдава нищо.Ако се тъпче като сфиня и вика че е ген е бати невежеството.Гена е най-малкия фактор :?

filmimilmi
01-22-2010, 13:49
Много си дебела! Поне си само на 12, наблегни на спорта и здравословното хранене.

c0raline
01-22-2010, 14:06
вижте сега, аз изглеждам слаба но съм тежка тfа е проблема. а отностно гена може и да е права, майка ми на моята възраст е била същата като мен! :?

filmimilmi
01-22-2010, 16:55
Напротив, няма такова нещо да си тежка и да изглеждаш слаба! Защо се самоуспокояваш? Не вярвай на майка си, тя просто се опитва да ти вдигне духа, казвайки ти, че е била същата като теб. И да е била, виж я сега и си прави изводите. (ако я намираш за дебела например...) Почти 70 кг за твоя ръст и то на 12 са отвратително много. Не искам да те обиждам, тук всеки е анонимен. Опитвам се просто да ти помогна със съвет. Никой няма да те хареса такава, та за Бога, погледни се! Не ти ли се струва понякога, че приличаш на тюлен? (А в лицето на съучениците ти сигурно си направо свиня/кит) Та това са цели 70 кг!!! Не ти ли се иска да имаш хубаво оформено кръстче, дупе и коремче? Погледни се сега в огледалото? Ами харесваш ли се? Щом пускаш тема като за начало, това означава, че изобщо не се харесваш в момента. А за да се промениш не бива да си вдърхваш излишно комфорт с подобни илюзии и игра на думи, че не си била дебела, ами "тежка". Това е както когато родителите от прекомерната си обич към децата си им казват, че не са уроди/различни и т.н., с цел да ги успокояват, и им казват, че са просто "специални". За всеки родител детето му е "специално". Но оценката, която получаваш в къщи или от близките, винаги ще е "6 +", макар и реалността да е съвсем друга. Важното е да вярваш на себе си и на собствената си оценка за теб самата. Щом виждаш, че си дебела направи нещо по въпроса. Обществото е жестоко, никой не обича дебеланите. Стягай се и не се тръшвай сега да хленчиш ами от утре яко спорт и диета!

SmilezZz
01-22-2010, 17:21
Пък може и да е до ген...

Тфа с гена не оправдава нищо.Ако се тъпче като сфиня и вика че е ген е бати невежеството.Гена е най-малкия фактор :?

Добре де..Просто казах,че може и да е до ген 8)

stefanov
01-22-2010, 17:42
Свиня гявурска, отслабни! 8-)

britzy
01-22-2010, 18:34
Напротив, няма такова нещо да си тежка и да изглеждаш слаба! Защо се самоуспокояваш? Не вярвай на майка си, тя просто се опитва да ти вдигне духа, казвайки ти, че е била същата като теб. И да е била, виж я сега и си прави изводите. (ако я намираш за дебела например...) Почти 70 кг за твоя ръст и то на 12 са отвратително много. Не искам да те обиждам, тук всеки е анонимен. Опитвам се просто да ти помогна със съвет. Никой няма да те хареса такава, та за Бога, погледни се! Не ти ли се струва понякога, че приличаш на тюлен? (А в лицето на съучениците ти сигурно си направо свиня/кит) Та това са цели 70 кг!!! Не ти ли се иска да имаш хубаво оформено кръстче, дупе и коремче? Погледни се сега в огледалото? Ами харесваш ли се? Щом пускаш тема като за начало, това означава, че изобщо не се харесваш в момента. А за да се промениш не бива да си вдърхваш излишно комфорт с подобни илюзии и игра на думи, че не си била дебела, ами "тежка". Това е както когато родителите от прекомерната си обич към децата си им казват, че не са уроди/различни и т.н., с цел да ги успокояват, и им казват, че са просто "специални". За всеки родител детето му е "специално". Но оценката, която получаваш в къщи или от близките, винаги ще е "6 +", макар и реалността да е съвсем друга. Важното е да вярваш на себе си и на собствената си оценка за теб самата. Щом виждаш, че си дебела направи нещо по въпроса. Обществото е жестоко, никой не обича дебеланите. Стягай се и не се тръшвай сега да хленчиш ами от утре яко спорт и диета!
Ее стига ве-тя е на 12 ако почне диета ше се вманиачи и ще стане 15кила-по-добре само спорт отколкото протеинова/90дневна и такива тинтириминтирита :razz:

GD95
01-22-2010, 18:48
Ами да ти кажа на някои хора костите им много тежат.Ти сигурно си от тях.Доколкото разбрах не изглеждаш дебела,затова защо се притесняваш?Познавам много клечки,които са супер тежки 8-)

TheNewReligion
01-23-2010, 19:02
На някого случайно да му е хрумвало, че може да килограмите да са от мускулна маса? А момичето е доста странно- хем пише, че е супер дебела, хем изглеждала слаба. Не мога да я разбера, но да продължава да спортува.

harry777
01-23-2010, 21:06
Не си слабичка. Пълничка си, но гледай да спортуваш повечко и яж по-леки храни.

roshlichka
01-23-2010, 21:28
ами не си особено слаба

Без да се обиждаш ама не си слаба.. за 168 нормалното според мойте виждания е 55 кг. и пак зависи дали си отпусната или стегната.

Tuffy
02-17-2010, 16:24
Вие пък тук се изкарахте всички фотомодели.. Както спомена по-горе някой мускулната маса тя е по тежка от сланините така че нищо чудно да не изглежда дебела, а ппросто да го мисли като се качи на кантара.. + че може да е с по-едър кокал.. айде не обиждайте толкова .

a1a2b3v
02-17-2010, 16:34
Ами качи снимка.. така не мога да преценя, но въпреки това като сравнявам с мен ми се вижда доста :)

Zaritu
02-17-2010, 16:41
спорт му е маиката 8)

vikinka9
02-17-2010, 16:46
Лол аз на 12 години бях висока около 1.60 не повече и тежах не повече от 48кг...незнам какво да ти кажа пълна си си пък и си висока аз сега съм 1.65 и тежа 55кг.Не ти препоръчвам диети на тази възраст,но спортувай повечко и не се храни прекалено много смисъл не преяждай и по-здравословно...Успех :)

vikinka9
02-17-2010, 16:47
Лол аз на 12 години бях висока около 1.60 не повече и тежах не повече от 48кг...незнам какво да ти кажа пълна си си пък и си висока аз сега съм 1.65 и тежа 55кг.Не ти препоръчвам диети на тази възраст,но спортувай повечко и не се храни прекалено много смисъл не преяждай и по-здравословно...Успех :)

gabrielich
02-17-2010, 17:14
Ами да ти кажа на някои хора костите им много тежат.Ти сигурно си от тях.Доколкото разбрах не изглеждаш дебела,затова защо се притесняваш?Познавам много клечки,които са супер тежки 8-)

Да, аз съм на 10 и едно момиче от класа ми е 38 кг., а изглежда 28!

gabrielich
02-17-2010, 17:15
Ами качи снимка.. така не мога да преценя, но въпреки това като сравнявам с мен ми се вижда доста :)


Еми да, то като не качиш снимка как да разберем? Ти пешеш хем, че си дебела като слон или като кит, хем че не изглеждаш дебела... Е сега на кое да вярваме?? :o

6okolad4ety95
02-17-2010, 17:23
ми не си слаба!Аз на 12 бях висока около 1,58 или 1,59 и тежах 39кг тва го помня 8-)

FlashMX
02-18-2010, 14:18
Аз съм мъжко 1.80 м и тежа 62кг. Може да ме изнесеш......

donstavrev
02-19-2010, 20:36
Еми кат ти се появи самочуствие ще спеш да питаш по форумите дебела си съм незнам си кфо си. Търсиш ли някои да ти направи комплимент че неси дебела щото ти липсва самочуствие ;)
неиска да просвучи като заяждане !

pandaxx
02-20-2010, 12:53
Аз дебела ли съм? Питам щот тежа 68 кг, висока съм 1.68м и съм на 12 години. :shock: :-s

Aз съм на 13, висока съм 154 см и тежа 45 кг.

Barbie47
02-20-2010, 17:14
мм аз съм на 13 ... 165см. и съм 52-51 кг. ....

villytooOo
03-01-2010, 12:05
Виж .. за 12 годишно момиче което е 68кг това са много! Но ти си също и висока 168. Според мен на външен вид си малко над нормалното :]] / За диетите си още малка ако започнеш още сега да се подлагаш значи до 15 год. ще бъдеш кожа и кости :[[ такаче според мен трябва да наблягаш по често на спортовете от колкото на диети. Това е моето мнение :) Надявам се някак да съм помогнала :)

TomR
03-01-2010, 16:44
На някого случайно да му е хрумвало, че може да килограмите да са от мускулна маса? А момичето е доста странно- хем пише, че е супер дебела, хем изглеждала слаба. Не мога да я разбера, но да продължава да спортува.
Изказа се...
То ако е мускулна маса, то тя трябва да има 38-40 ръка пхах...

k3r0ppi
03-02-2010, 21:49
На някого случайно да му е хрумвало, че може да килограмите да са от мускулна маса? А момичето е доста странно- хем пише, че е супер дебела, хем изглеждала слаба. Не мога да я разбера, но да продължава да спортува.
Изказа се...
То ако е мускулна маса, то тя трябва да има 38-40 ръка пхах...

Мускулната маса не се натрупва само в ръцете... ://
Иначе аз мисля че като цяло за 12 годишна си доста височка, а тва до някъде компенсира и килогрмите. Наистина при някои хора кокалите са по-тежки или имат повече мускули...доста са си факторите, не може да се определели точно колко трябва да тежи човек, който е висок еди-колко-си см...нали си знаете-всички сме различни :) Мацко, не се шашкай толкова кво ти приказват другите, ако ти си се чувстваш добре-няма проблеми. В претивен случай просто направи нещо по въпроса :)

TERIER4ETO
03-03-2010, 17:28
продалжавай да спортуваш ... :wink:

Mimchy
03-03-2010, 18:02
Ами да ти кажа на някои хора костите им много тежат.Ти сигурно си от тях.Доколкото разбрах не изглеждаш дебела,затова защо се притесняваш?Познавам много клечки,които са супер тежки 8-)
Това е защото самите кокали тежът... ;)
не съм те виждала ,немога да ти кажа дебела ли си ( както и никой от писалите по тази тема,на които само устата им много знае ;) ) Всичко зависи от това как се намираш ти самата и харесваш ли се, ако наистина нямаш мазнинки и такива излишни неща ,фитнеса и спорта няма да ти смъкнат килограми ;) но все пак си спортувай, укрепва както самото тяло,така и организма ти :)

NeENormalen
03-03-2010, 18:22
ами не си особено слаба
Бе кво не е ... тя КИТ направо :-D :-D :-D бъзикам се, пълничка си малката! ГЕН Е, НЕ МОЖЕШ ДА ГО ПРОМЕНИШ

iceangel
03-03-2010, 20:43
Ако много спортуваш наистина може да е мускулна маса апак и ако имаш и тежички кости нищо чудно. Всеки си е индивидуален, познавам момичета които се тъпчат троино повече отколкото най-голямата дебелана в класа ми ама пак са 40 кила. Все пак моя савет е не почвай здрава диета ще сасипе имунната ти система и може да ти се отрази за цял живот. Не си налагаи да ядеш нещо, по скоро си кажи няма да ям туи, туи и туи. Спри хамбургерите,дюнерите, пиците, баничките и т.н. задължитено. И ако спортуваш яко поспри се защото е вазможно и там да е проблема. В краен случаи отиди на диетолог да ти пусне някакви тестове. 70 килограма не са нормално тегло за 1.70 височина. Аз съм 1.70 апък тежа 53 и строго се ограничавам - дюнер или хамбургер не съм близвала от близо година.

FlowerPower
03-04-2010, 16:37
Надали си дебела. Аз самата съм 1.62 и тежа над 62 кг и съм нормална към пълна, никой не ме е наричал дебела, не се треса като ходя, по Физе съм една от най- добрите, имам яки мусколи на ръцете и въобще тялото ми е едро и стегнато, така че сигурно при тебе е същото. Блазе ти за височината :-)

c0raline
03-04-2010, 18:08
за последния отговор:
Да и аз съм така ама съм бая висока.....
А да аз мразя хамургери и дюнери

tonie__
03-04-2010, 18:47
Напротив, няма такова нещо да си тежка и да изглеждаш слаба!

броят ми се ребрата буквално,за другото няма да коментирам и съм 55 килограма.килограмите стоят различно на всеки.аз примерно имам дебел кокал,иначе щях да съм 40 сигурно :D

beautifullslayer
03-06-2010, 07:04
Напротив, няма такова нещо да си тежка и да изглеждаш слаба! Защо се самоуспокояваш? Не вярвай на майка си, тя просто се опитва да ти вдигне духа, казвайки ти, че е била същата като теб. И да е била, виж я сега и си прави изводите. (ако я намираш за дебела например...) Почти 70 кг за твоя ръст и то на 12 са отвратително много. Не искам да те обиждам, тук всеки е анонимен. Опитвам се просто да ти помогна със съвет. Никой няма да те хареса такава, та за Бога, погледни се! Не ти ли се струва понякога, че приличаш на тюлен? (А в лицето на съучениците ти сигурно си направо свиня/кит) Та това са цели 70 кг!!! Не ти ли се иска да имаш хубаво оформено кръстче, дупе и коремче? Погледни се сега в огледалото? Ами харесваш ли се? Щом пускаш тема като за начало, това означава, че изобщо не се харесваш в момента. А за да се промениш не бива да си вдърхваш излишно комфорт с подобни илюзии и игра на думи, че не си била дебела, ами "тежка". Това е както когато родителите от прекомерната си обич към децата си им казват, че не са уроди/различни и т.н., с цел да ги успокояват, и им казват, че са просто "специални". За всеки родител детето му е "специално". Но оценката, която получаваш в къщи или от близките, винаги ще е "6 +", макар и реалността да е съвсем друга. Важното е да вярваш на себе си и на собствената си оценка за теб самата. Щом виждаш, че си дебела направи нещо по въпроса. Обществото е жестоко, никой не обича дебеланите. Стягай се и не се тръшвай сега да хленчиш ами от утре яко спорт и диета!
Ее стига ве-тя е на 12 ако почне диета ше се вманиачи и ще стане 15кила-по-добре само спорт отколкото протеинова/90дневна и такива тинтириминтирита :razz:

значи според тоята логика когато стане на 15 ще 100 кг. така ли.
и децата могат да предприемат диета и не е твърде малка за това,напротив в пубертета е по-лесно да надебелееш или отслабнеш

beautifullslayer
03-06-2010, 07:05
Лол аз на 12 години бях висока около 1.60 не повече и тежах не повече от 48кг...незнам какво да ти кажа пълна си си пък и си висока аз сега съм 1.65 и тежа 55кг.Не ти препоръчвам диети на тази възраст,но спортувай повечко и не се храни прекалено много смисъл не преяждай и по-здравословно...Успех :)

:( :?

beautifullslayer
03-06-2010, 07:07
Ами да ти кажа на някои хора костите им много тежат.Ти сигурно си от тях.Доколкото разбрах не изглеждаш дебела,затова защо се притесняваш?Познавам много клечки,които са супер тежки 8-)

Да, аз съм на 10 и едно момиче от класа ми е 38 кг., а изглежда 28!

това може да е така ,но само в случая когато си висок.

beautifullslayer
03-06-2010, 07:09
Ако много спортуваш наистина може да е мускулна маса апак и ако имаш и тежички кости нищо чудно. Всеки си е индивидуален, познавам момичета които се тъпчат троино повече отколкото най-голямата дебелана в класа ми ама пак са 40 кила. Все пак моя савет е не почвай здрава диета ще сасипе имунната ти система и може да ти се отрази за цял живот. Не си налагаи да ядеш нещо, по скоро си кажи няма да ям туи, туи и туи. Спри хамбургерите,дюнерите, пиците, баничките и т.н. задължитено. И ако спортуваш яко поспри се защото е вазможно и там да е проблема. В краен случаи отиди на диетолог да ти пусне някакви тестове. 70 килограма не са нормално тегло за 1.70 височина. Аз съм 1.70 апък тежа 53 и строго се ограничавам - дюнер или хамбургер не съм близвала от близо година.

ако расте така извинявам се ,но ще стане мутант

dr3am
03-06-2010, 08:24
Напротив, няма такова нещо да си тежка и да изглеждаш слаба!

ам.. може както казват "да има тежък кокъл" момичето :P така че не се притеснявай много много. Първо ти сега растеж. В това положение диетите не са за препоръчване. Както казаха другите преди мен - продължавай да спортуваш активно и се храни здравословно ;-)

Jus7DreamBoy
03-06-2010, 08:30
еми малко си ниска и .... но я по добре дай снимка да видим ...

c0raline
03-06-2010, 13:56
neznam kak da slagam snimki :(

SceneGirl
03-06-2010, 15:05
Ми не винаги килограмите определят това дали ти си дебел или не.Но ако зададеш въпрос от тоя сорт без снимка не мисля че някой може да ти каже. :(

dr3am
03-06-2010, 15:08
neznam kak da slagam snimki :(

ам пробвай с www.prikachi.com ... :P

EcstazyBaby
03-06-2010, 16:41
До преди три години нещата при мен стояха по същия начин и даже малко по-зле. На мен килограмите наистина не ми личаха и не ми го е казвала само майка ми. Когато бях 65 кг и казах на бфф-то си ми беше нужен половин час да я обедя, че не лъжа. Е аз все пак много се тормозех и исках да отслабна затова започнах да спортувам много(по 2 часа на ден) и започнах диета за три месеца отслбнах и станах 49 килограма(ся още съм си толкова,при мен нямаше възвръщане на кг), а почти не ми личеше, че съм отслабнала толкова много :D Така, че ако искаш да отслабнеш продължавай да тренираш усилено и започни да се храниш здравословно :) :)

TedisSs
03-06-2010, 19:18
Такааам....доколкото успях да те тазбера ти тежиш много, а в същото време не изглеждаш дебела и спортуеаш редовно. Ами това не бива да те стряска според мен е напълно нормално щом спортуваш, по този начин ти стягаш мускулите си, което означава че си "набита" т.е. си стегната, муслулеста и това е причината да тежиш толкова. Например някои момичета изглеждат дебели, не спортуват и не тежат много, това е така защото те не са стегнати, а са "разпльокани". Надявам се че помогнах :)

mon4oo
03-07-2010, 19:19
абе ви тъпи ли сте тя е на 12 аз имам приятелка и е на 10 и е 76 кила ко 6те кажете за това престанете да обиждате моми4ето мн си е добре 6те отслабне като порасне

да спортува и това е

WaterLilly
03-07-2010, 19:26
НЕ, не си дебела. Не знам защо всички са обсебени от килограми. Това е просто цифра, важното е как изглеждаш. А след като ти спортуваш и си здрава, това най-малко трябва да те притеснява. Твоите килограми са от мускулна маса и кости, не от мазнини.

sbm2
03-08-2010, 12:10
ами аз съм 50кг и съм колкото тебе висока (почти), обаче съм на 14г., според мен не си много слаба

rrrawrrr
03-08-2010, 16:02
Съдейки по цифричките ми се струва, че не си особено слабичка, но това си е до човек, може просто самата ти да си едричка или е от гена..

darrie
03-10-2010, 20:20
:shock:
пък аз съм седнала да мрънкам, че съм 1,70 см и съм 57 кг ......... то не, че не може по-добре де ...
наистина имаш нужда от повече спорт, и по-здравословно хранене .. ама чак дебела не мисля, че си .... :)

Molzinka
03-11-2010, 15:25
ами не си особено слаба
+ 8-)

Spetza
03-20-2011, 22:09
НЕ, не си дебела. Не знам защо всички са обсебени от килограми. Това е просто цифра, важното е как изглеждаш. А след като ти спортуваш и си здрава, това най-малко трябва да те притеснява. Твоите килограми са от мускулна маса и кости, не от мазнини.
Ахахаха я да постне някоя снимка да видиш само с каква физика разполага ...... нямало мазнини.Вярно е,че родителите дори и да си зле ти казват,че си добре аз бях 70 килограма 165 някъде и ми казваха "Нееее не си дебел спокойно" ама знаех ,че не така,но имаш ли воля няма начин да не стане сега съм 173см 63 килограма (стигах до 58,но с фитнеса качих :) ) Тайната е разделно храднене без въглехидратния ден фитнес и най-важното да е през лятото да се топиш като сладолед ;)

SemperArdens
03-20-2011, 23:04
егати темата.
и като ти кажем ДА ДЕБЕЛА СИ? кво ще промени тва? ще тръгнеш да слабееш шот 5 непознати човека са ти го казали, ако кажем НЕ СИ - 'сичко е наред. ???????????
добре ли се чувстваш в кожата си? отговори си и действай.
ма ако ако държиш качи някъв пик, скрии/изрежи си лицето и т.н. и ше ти кажем ... не че ще промени нещо.

Rorschach
03-21-2011, 06:34
спеца се включи отровно в тема от преди една година, за да ни разкаже, че е прост.

LadyDi
03-21-2011, 06:46
Абе как ги ровите тия теми?
Ква работа имате толкова назад в раздела?