PDA

View Full Version : Зимни спортове, кой предпочитате, къде и защо ?



sweety9
01-21-2010, 17:22
Zdraveite!Spodelete za vashiq lubim zimen sport, kude obichate da hodite i mislite li che sa dostupni cenite?
Ski ili bord,kunki na led ili hokei ili puk nqkoi drug sport prez beliq sezon e vashiq favorit?
___________________
Кирилицата е задължителна. Това е първата и последна ваша тема, която няма да заключа.
hamilcar

sexy_tigar4e_MM
01-21-2010, 21:21
Кънки на лед, цените са дотъпни, но въпреки това не си заслужава,защото не са достатъчно остри, не приличат на нищо... :x А пързалката е цялата във вода, все пак не е кънки на вода :o

snejko5
01-21-2010, 21:29
И аз също харесвам кънките на лед. Мисля, че са много приятно занимание за свободното време и внасят приятно разнообразие в живота ни през зимния сезон.

В София има няколко пързалки за кънки, открити и закрити и мисля, че предлагат добри условия, макар че понякога са малко препълнени. А и ако човек посещава пързалката редовно е най-изгодно да си купи собствени кънки, защото тези под наем често са доста захабени или свършват номерата.

Може би и други зимни спортове като ските например биха ми допаднали, но не съм имала възможност да се науча до сега. Иначе знам, че условията на Витоша са добри за любителите на ските и борда.

iLovePussyJuice
01-22-2010, 11:38
Биатлон.

ImmortalSportFreak
01-22-2010, 18:20
Любимият ми зимен спорт е ски! :grin: :grin: Скъпичък е но за спорт бих дала много пари! :grin: Иначе обичам и кънки на лед.

n3razum3n
01-23-2010, 10:05
Страшно много обичам snowboard и ски :-) преди карах и кънки,но претърях сериозна контузия именно от кънките и казах,че за известно време ще ги оставя на страна :D :D

prettytweety
01-23-2010, 13:17
Аз карам къники на лед. :-D Миналата година си счупих ръката обаче и сега не тренирам. Ходя на свободни пързалки с приятелки - други зимни спортове не съм пробвала. Бих искала да карам сноуборд но ми се струва доста сложно! 8)

DaemonBoy
01-23-2010, 14:04
Харесват ми ски-алпийските дисциплини.Най-много ми харесва спускането и супер гигантския слалом.За жалост обаче няма къде да ги практикувам.

mucunkaaa
02-20-2010, 17:29
обичам фигурно пързаляне, тръпката е невероятна :grin: :grin:

ImmortalSportFreak
02-20-2010, 20:31
Ски. :)

BreezePower
02-21-2010, 10:00
сноуборд.преди карах ски но си счупих незнайно как на 2 места крака и...... от миналото лято започнах сноуборд.много по лесно се управлява,само по трудно свикваш че не можеш да си движеш краката но спорта си е 5+ :grin: