PDA

View Full Version : Нужда от идеи за подготовка на "домашно" купонче.



Grassh0pper
01-21-2010, 17:32
Хора... на кратко казвам и очаквам евентуално вашите идеи. Ще празнувам рождения ден и реших в нас да направя копонче 10-15 човека.... Ще сложа безалкохолни , алкохол и такива глупости , но трябва ли да има ядене (изключвам мезета..) ? Смисъл някакви хапки ли ддз.. давайте идеи какво да има , че нямам грам представа ....
*Ще правя 16 (за бъдещите въпроси)

Unendlich
01-21-2010, 17:44
Може да си поръчате пица - най-практично е, няма ти да се занимаваш, само като ви я доставят, ще я нарежете и така. :) И такива хапки както ти каза, може ядки също така. :)

someonerandom
01-21-2010, 17:47
Щом ще слагаш алкохол задължително и някакви хапки сандвичи нещо,че още имам пресен спомен от един дето само пи без нищо да яде и го носихме напред назад цяла вечер :D

XxPsychicSuicidexX
01-21-2010, 17:47
Ако не искаш да има мезе, то може нещо като дребни сладки, солети, пуканки, кубети, чипс и такива работи... Но според мен трябва да има и нещо основно за ядене, например сандвичи или пица, особено пицата много ще си пасне с бирата! ^^ :)
Е, приятно празнуване ти желая! :wink:

Utun
01-21-2010, 18:00
Като организатор на купони, или разрушения по-точно, бих казал да видиш какво си пасва с алкохола - некво ядене тря има, мезета хубаво, и пица казаха-тва добре. Вариант е и китайско, то също върви с бира и с вино. Там е работата - какво ще правите, ще танцувате ли, ще куфеете ли, или ще е купон на маса. Ако имаш повече време съчетавай, слагай масата надувай музиката. Няма какво да разправяме клишета - колони да слагаш незнам си какво. Важното е алкохол да има, място за денсане и някакво мезе - всичко останало е добавка. Принципно като съм ходил има и някаква атракция - я наргиле, я нещо такова, но това си е хептен добавка. Скрий всичко ценно, ако твоите хора са наполовина разрушителни колкото моите, ще се наложи.
Нека силата бъде с теб. :grin:

DesireToFire
01-21-2010, 18:47
Да ти кажа, принципно на такива мероприятия почти не се яде. Но задължително трябва да иам сандвичи или пица или нещо друго тестено - за по бързо изтрезняване :Д Солено също върчи работа. Чипс и пукански примерно + може пържени картофи. Купуваш замразени и много бързо стават. Може и такива замразени пилешки хапки за мезе. Махай всичко чупливо, както и килимите! Нали не ти се чисти после повръщано :D За музиката - нормални колонки са ти достатъчни. НО!, гледай да предопредиш съседите предварително за шума. Примерно да ги почерпиш с нещо и така и така казваш, че можа да продължи до по-късно. Просто да се подсигуриш, че няма да викнат полиция или да тръгнат да ви звънят. И айде приятно изкарване! :grin:

Grassh0pper
01-21-2010, 18:56
Благодаря за съветите хора... Ще каня нови приятелчета и мн не ги познавам , за това реших да няма пици , но ще взема чипсове , форнети , ядки и някакви мезета... и ако имам муза ще направя и някакви по малки сандвичи тип "хапка"... и за едно от мненията (по повод яденето) , знам че не е принцип да се яде много на такива събирия.
- Килимите не смятам , че ще се налага да ги махам (няма да има такива пиянски историй поне не чак такива)
- Пушачите - на терасата
-Съседите ще предупредя , че на батко ми полиция викнали един път :D

eXpl0d3
01-21-2010, 19:10
Купи 3-4 масура мара и напрао ше са разбийте ;) :-P

Grassh0pper
01-21-2010, 20:00
После на тея родителите няма да ги пуснат повече при мен :D 8-) няма да си го причинявам....

Biskfitka
01-22-2010, 11:28
Защо пък пушачите на терасата...Палиш свещи ии няма да мирише чак толкова много 8-)

BERCUT
01-22-2010, 13:11
И свещите не са решение, особено ако са ароматни, има хора които са с чувствителни носове и в смес с алкохола ще стане още по-гадно.

DesireToFire
01-22-2010, 15:44
Защо пък пушачите на терасата...Палиш свещи ии няма да мирише чак толкова много 8-)
И после дупки от цигари по диваните и мебелите 8-)

marin4itu
01-22-2010, 15:53
Защо пък пушачите на терасата...Палиш свещи ии няма да мирише чак толкова много 8-)
И после дупки от цигари по диваните и мебелите 8-)

Да ама навън е студено 8-)

DjBaloon
01-22-2010, 18:42
Прибери чупливите неща

DjBaloon
01-22-2010, 18:43
Защо пък пушачите на терасата...Палиш свещи ии няма да мирише чак толкова много 8-)
И после дупки от цигари по диваните и мебелите 8-)

Да ама навън е студено 8-)

Като се напиеш баш па ти е студено...
Нема да усетят и буря да вилнее

Luscious_Heart
01-22-2010, 18:56
Защо пък пушачите на терасата...Палиш свещи ии няма да мирише чак толкова много 8-)
И после дупки от цигари по диваните и мебелите 8-)

Да ама навън е студено 8-)

Като се напиеш баш па ти е студено...
Нема да усетят и буря да вилнее
ми така е, ама тука половината са се напивали само на теория сиг...
пък и не тряа другите да ви дишат дима, нали?