PDA

View Full Version : ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ЛЮБОВТА!! :)))))))))



na7u7y
01-21-2010, 18:39
ОБИЧАМ! и съм Влюбена! Разбирате как се чувствам, сигурна съм в това! Всеки ден всички постоянно търсим начините и думите да изразим любовта към половинката си. Аз лично го правя....вече 3 години....и все още след 3 годишна връзка мога да кажа....ВЛЮБЕНА СЪМ!!! А всеки Св. Валентин е.... като подарък специално за сърцето ми , той е от дните в които съм благодарна за всичко, което имам, заради по-топлия човек, който съм, благодарение на него! Винаги на него! Този Св. Валентин, както всяка година до сега, искам да е специален....Компания Milka - шоколадите, са направили страхотен конкурс за любовно послание и наградата е наистина страхотна. Тази награда ще ми помогне да подаря на момчето ми най-хубавия празник! Който ще помни ЗАВИНАГИ!!!! За това, моля ви, гласувайте тук ilove.46 за мен и моето послание....За да стане този специален ден...още по-специален! Благодаря ви искрено....
п.с. (в линка-между milka и .bg има разстояние, понеже иначе немога да го кача в тази тема-част от правилата на този сайт, така че ако историята ми ви е докоснала и решите да гласувате за мен, като paste-вате линка махнете разстоянието, за да ви се отвори страницата :* )



От:Момичето, което знае, че любовта съществува

FancyGirl
01-21-2010, 18:43
Радваме се за теб.. но
когато някой е на зор се сеща за един сайт тийнпроблем който е пълен с идиоти който ще тръгнат да гласуват нали... само когато сме на зор мм...да. Успех, като спечелиш да ни почерпиш :)

na7u7y
01-21-2010, 19:29
Fancy :)) пожелавам ти някой ден ....поне да се доближиш до тва, което ми се случва.....в днешни дни всичките момченца са едни позьорчета...едни имитатори и лигльовци...на 19 съм и моето поколение са мн изтърсени, обаче тва което идва след нас е една помия...някво жалко подобие.....не се извинявам, че го казвам...незнам на колко си, но ако под 18....ще видиш в кво ще се превърнат всичките ти набори, пък ако не си....още по-жалко че го пишеш тва...ако някой ден имаш прекрасната възможност да усетиш какво е връзката която имам.... ще разбереш какво е да си "на зор" ;) всеки ден и всеки час....хахахахахахах ..."на зор" ех...жалко че наградата не зависи от мен и че тр да се гласува в инетернет... нямам лоши чувства...само съжаление ;)


LOVE

FancyGirl
01-21-2010, 19:42
Fancy :)) пожелавам ти някой ден ....поне да се доближиш до тва, което ми се случва.....в днешни дни всичките момченца са едни позьорчета...едни имитатори и лигльовци...на 19 съм и моето поколение са мн изтърсени, обаче тва което идва след нас е една помия...някво жалко подобие.....не се извинявам, че го казвам...незнам на колко си, но ако под 18....ще видиш в кво ще се превърнат всичките ти набори, пък ако не си....още по-жалко че го пишеш тва...ако някой ден имаш прекрасната възможност да усетиш какво е връзката която имам.... ще разбереш какво е да си "на зор" ;) всеки ден и всеки час....хахахахахахах ..."на зор" ех...жалко че наградата не зависи от мен и че тр да се гласува в инетернет... нямам лоши чувства...само съжаление ;)


LOVE

Съжаление за какво ? Радвам се за теб че си открила нещо специално но не можеш да говориш за всичко под общ знаменал, все едно аз да кажа че вашето поколение са утайки .. ? Моля те, не искам да се заяждам с теб, но съм права в това отношение, нямаш право да говориш за всичко под общ знаменател, всеки е различен човек, с различно мнение и мисли и цели. Това, че с всеки изминат ден тийн поколението става все по ограничено, не значи че всички са такива, все пак има хора който са все още с акъла си. А и не можеш да си сигурна аз какво чуствам и мисля, изказах мнение в това няма нищо лошо нали ?

na7u7y
01-21-2010, 20:02
да, абсолютно си права....така е! не трбва да поставям всички под общ знаменател, има изключения.....ама къде са те? повярвай ми ...аз се оглеждам! не ги виждам.....не съм видяла един 16 годишен да се отнася с уважение към себе си, ко да говоря към останалите около него и кво да кажа към момичетата. Ок, те са само на 16...и какво от това...няма години за доброто поведение, нали знаеш :) не! те са просто едно голямо его и ок....все пак ще кажа, че има изключения..така е, дано да се убедя в тва скоро! Иначе и аз нямам никакви намерения да споря :) искам да обичам и тва е всичко, а аз обичам и няма защо да се доказвам на никой понеже знам какво е ценното в тоя живот, не е само любов, разбира се има и много други неща. Права си, Извинявам се, но просто тва "на зор" мн ме разконцентрира и почнах да пиша тва което първо мисля....

peace love

Bixel
01-21-2010, 20:05
мии хубу само недей спами с линкове ...

FancyGirl
01-21-2010, 20:06
Благодаря, че се съгласи с мен, просто те помислих за поредната 12-13 годишна която както казах като е "на зор" пише във този форум защото той е нещо като, всъщност незнам как да го определя. Обичай в това няма нищо лошо. А за това за тези който не се уважават си безкрайно права... дано срещнеш тези изключение от графата "неорентирани пубертети". Просто сайта не е за спам и такива неща... :)

Hayashi
01-21-2010, 20:18
Гласувах за теб. Макар, че като видях следващите ти постове в темата вече съжалявам.
И между другото след като твоето поколение е толкова цветущо се замисли кои са тези, които най-често се трепят по пътищата с колите, защото са пияни. Прост пример.

И да, както казаха общите знаменатели са тъпи.

XTREMEFREERIDE
01-21-2010, 20:44
И аз гласувах.Останалото няма да го коментирам. :)

ScarletBite
01-21-2010, 21:06
Уф, стига лиготии и филмиране. :?

na7u7y
01-21-2010, 21:09
Вижте сладури, всеки според опита си, нали...всеки се занимава с разлини неща и професии и се среща с различни хора....какъв глупав спор стана....аз го създадох, така е! извинявам се...трябваше темата да е мн приятна...има мн гадни страни живота, аз исках да говорим за най-красивата и....!

hamilcar
01-21-2010, 21:10
Каузата е за добро, но все пак всичко си има граници, а прекрачената граница в случая е линка.