PDA

View Full Version : Как да премина през защитната му стена?



lovemeforever2
01-21-2010, 18:49
здравейте,нова съм във форума,но се надявам да подадете ръка на нуждаещ се съфорумец,пък било то новоприсъединил се :D
така,историята е следната...момиче съм,на 17...от 8 клас съм приятелка с едно момче от класа ми,с което се разбираме много и имаме добри отношения-симпатии към него имам от мн време,но досега винаги се забърквах с неподходящи хора,които ми разбиваха сърцето и нищо хубаво не видях от тях..Въпроса е,че осъзнавам може би сега след 3 години какво наистина чувствам и че не е никак слабо чувството,а преди този съученик знаех,че имаше чувства към мен,но не обърнах внимание-не исках да си разваляме приятелството тогава..
Сега година по-късно мисля,че още не ебезразличен,но той е много странен характер-прекалено мн са го наранявали и не се доверява на мили думи и ги приема за бъзицци-дори да му кажа нещо мило той като че ли хич не го приема на сериозно...иначе често ме търси,пише ми не рядко,всичко е ок.Приятелите ни постоянно ни повтарят,че сме като женена двойка заради честите караници без повод-просто се сдърпваме искоро ни минава :D . Друг проблем е,че се е скрил зад вид стена-винаги се лигави и не може никой да прецени каво в действителност мисли,всякаш се ескрил в тази черупка и си стои там,а не виждам начин да го измъкна.
Та се чудех,а и това е въпросът ми към вас-как да го накарам да се отпусне в мое присъствие ида започне даговори и за сериозни неща с мен ,а не само да се лигави и как да премина през тази защитна стена,за да видя действителните му чувства и имам ли още шанс да бъда с него.
Надявам се не съм ви отегчила много и благодаря предварително на отзовалите се :)

SuperBadSuperFresh
01-21-2010, 18:54
Ми от думите ти съдя,че не сте чак толкова близки,щом зад "стената" даже ти не можеш да го разбереш.Наранявани сте и двамата,ако ти е помагал да преодолееш разделите и проблемите,според мен нямате бъдеще.Незнам,дано да греша.Успех.

fluffy2
01-21-2010, 21:21
ммм...може би ако излезете само двамата и седнете някаде и го погледнеш с сериозния поглед (ако сте толкова близки) ще те разбере и ще се съсредоточи върху темата на разговор..... а ако наистина е лигаве мии говори му на неговия "език" т.е. нека почне от базици а тои може и да разбере намека пак ако не...даваи с SMS-ите винаги диства xD е но SMS-ите да са на последно място все пак да споделяш чуства по телефона....малкоо....де да знамм..малкоо....бъзлив подхот но върши работа xD :lol: :lol: :lol:

shashash
01-21-2010, 21:49
Ето го пак страха да не бъде отхвърлен/а/ или да загуби най-добрия си приятел .... Най-лесното решение ще ти кажа :

ПРОСТО ГОВОРИ НА ТАЯ ТЕМА С НЕГО !!! :) НЯМА НИЩО СЛОЖНО :)

go71n
01-21-2010, 22:10
хакването ще бъде изклютително трудно firewall е стабилен xhauHUXahuxhu

ся сериозно и аз съм , такъв тип момче много добре знам кво е нон стоп като си сред компания да се праиш на шут и да си центъра на внимание ( има и + и - ) това качество. Но едно ще ти кажа - добре, че е майтапа та да си кажеме истината... не всичко приемай като майтап ;] и следи жестовете на тялото му винаги издават...

miss_asi
01-22-2010, 05:25
Прочетох само първото изречение и реших,че ще е добре да си тресна клавиатурата някъде ... в главата например.

Останалото просто ме мързеше да го чета.Та ще го карам на моите си велики разсъждения.Любов и стена не трялва да имат нищо общо.Щом има стена,няма Любов,щом няма стена има Любов.Дано ти е станало ясно . :wink:

FromAutumToAshes
01-22-2010, 05:28
Пусни му троянкси кон !

stupid0boy
01-22-2010, 05:38
Ето го пак страха да не бъде отхвърлен/а/ или да загуби най-добрия си приятел .... Най-лесното решение ще ти кажа :

ПРОСТО ГОВОРИ НА ТАЯ ТЕМА С НЕГО !!! :) НЯМА НИЩО СЛОЖНО :) Така еЕеЕ!!!!!!

lipsvashh_mi
01-22-2010, 06:54
е,овикахте момичето :?
в случая най-добре е да говориш с него пък каквото ще да става-иначе много шансове се губят :) успехчета

onestar
01-22-2010, 08:11
Блъскай се в стената, докато тя не падне (метафорично казано)... :-D

w0sh
01-22-2010, 08:47
Еми като всъщност покажеш,че може да ти има оверие и за сериозни неща.

Това става като покажеш, че и ти можеш да разчиташ на него за сериозни неща.

Сподели му ти, за да ти сподели и той.

gabi_94
01-22-2010, 11:50
аз съм същата като момчето, което харесваш(в смисъл имам си една защитна стена), не мога да вярвам на никой и нямам доверие в никой, най-много вярвам на най-добрата си приятелка, но и тя не ме познава толкова добре, колкото си мисли...Важно е да му докажеш по някакъв начин, че много държиш на него...може пък изобщо нищо да не му казваш, някой път просто го прегърни силно, ако пък си по-смела - го целуни...С думи трудно ще му обясниш...

fenastz
01-22-2010, 12:15
С катапулт, балиста или стълба.

ivcheto0o
01-22-2010, 12:49
запо4ни ти да му се доверяваш пове4е,говори с него на по сериозни теми,показваи му 4е може да раз4ита на теб...

iiordanova
01-22-2010, 13:24
Самата ти трябва да намериш как да подходиш към него.
Кажи му това , което каза и на нас.
Споделяй му , нека се отпусне.

Utun
01-22-2010, 19:43
Таран? :( :)

mimoza16
01-22-2010, 19:50
ами той се затваря, може ви защото един вид и ти си му разбила сърцето като не си му обърнала внимание. обаче си мисля, че той никога не те е възприемал само като приятелка... мисля, че винаги е имал чувства към теб, само,че се опитва да ги скрие. при мен проблема е подобен... различното е ч аз съм безрезервно влюбената, а той каза, че ме възприема само каро приятел,даже по-лошо- като сестра. а аз още имам чувства към него- вече 3 години :(

Torn
01-22-2010, 19:51
Вземете излезте някаде само 2мата и си поговорете,тогава едва ли ще може да се разлигави :-P

Gigi1302
01-23-2010, 15:15
Според мен е най-добре да го привикаш на разговор насаме и да му обясниш, че го харесваш и го приемаш насериозно и би искала и той да не счита всичко за лиготия. Ако наистина просто е несигурен в себе си и му обясниш по правилния начин какъво е за теб, ще премахне стената.

kombarka
01-23-2010, 16:18
Самата ти трябва да намериш как да подходиш към него.
Кажи му това , което каза и на нас.
Споделяй му , нека се отпусне.

Flopper
01-23-2010, 16:36
Споделяй му , нека се отпусне.

Така и той ше ти разкаже по-лесно какво му е. А и искай му помощ за някви дребни неща от време на време, момчетата обичат да се чувстат полезни.. Обаче не забравяй, че хората, които бягат от сериозни теми и носят маска, понякога са с много труден характер и помисли дали наистина искаш такав човек до себе си :) Успех

Al3ksandra
01-23-2010, 17:08
Мисля че рано или късно ще му падне стената :D :D
Ти само не се отказвай каквото и да измислиш. Вярвам че можеш, бори се.. Когато го има желанието и амбицията, го има и успеха ;)