PDA

View Full Version : Обединяване на дялове



Petrow
01-21-2010, 18:53
На пц-то имам 3 дяла Ц Д Е . Искам да обединя Д + Е ( е-то да иде в д-то) но съм с уиндолс 7 и Partion Magic не иска да тръгне.. Има ли някаква др програма която може да ми свърши тази работа. И някой ако ако може да обясни точно как става номера ще съм му мн благодарен. :)

doomkillerr
01-21-2010, 19:11
Използвай пакета "Hiren's Boot CD 10.1" - с него обединяването става под ДОС :)

Petrow
01-22-2010, 04:17
Мерси много.. :P :-)

KASAPA
01-22-2010, 09:15
Супер щом си със 7-цата.Сега отиваш с мишката на My computer --->Деесен бутон и избираш Manage.
След това в заредилото ти се ново меню отиваш на Disck Managment.
Ще ти се раздели менюто надве от горе ще ти пише инфо за дяловете,а отдолу ще ти излезнат дяловете с различни цветове.Не може да пипаш само системния дял.

Избираш някой,десен бутон на мишката и щом си работил с Partition Magic,знаеш какво да правиш нали?И не забравяй ,че този който искаш да прехвърлиш към другия,прехвърляния трябва да е празен.Успех,дано съм била полезна!

Рутери,компютри,програмира не...и ги разбира нещата...Малиии мацкоо много ме кефиш!!!Искам и аз като хората дето казаха ,че искат да се запознаят с теб да го направя и аз!

Petrow
01-22-2010, 12:09
Тя е феномен.. :P

Petrow
01-22-2010, 13:24
Е така си е.... разбираш от доста неща.. :P бтв всичко стана перфе успях да обединя дяловете :-P мерси много :-) :-) :-)