PDA

View Full Version : Въпрсче....



fluffy2
01-21-2010, 19:23
Малко тъпо но все пак трябва да ви питам нещо...?Приятеля ми с които ходим от 4 дена (!!!) постоянно ми казва "обичам те" но за мен тези думи са много силни за едномесечна връзка,пък камоли за четиридневна...таа и тои постоянно ме пита защо не му отвръщам на думите....ее какво да му кажа....?не го обичам смисъл това са само 4 дена познаваме се от месец но пак е малко...с какво да му отвърно попринцим му затварям устата като го целуна но вече не деиства...? :oops: :oops: :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
01-21-2010, 19:55
Кажи му какво мислиш по въпроса "Обичам те". Абе вие не знаете ли как се общува с хората?! Както говориш с приятелките си, така говори и с него. Нали сте "две половинки, правещи едно цяло", не би трябвало да те е срам от нещо, да има недоизказани неща и бла-бла.

Iwon
01-21-2010, 20:06
кажи му, че не си готова да му кажеш тези думи.. ебаси обичам те вече се използва като здрасти.. :(

tanch3t093
01-21-2010, 20:09
кажи му, че не си готова да му кажеш тези думи.. ебаси обичам те вече се използва като здрасти.. :(

ох така е....

bebkata
01-21-2010, 21:25
кажи му, че не си готова да му кажеш тези думи.. ебаси обичам те вече се използва като здрасти.. :(

ох така е....

Ахх .. Какво говорите .. То както някой го е измислил "Няма страсти , ебането стана като здрасти" .. Вие тук за 2 думи ми говорите .. Аз съм много против тези лиготии .. Това е силна фраза , която не трябва да се употребява както на някой му скимне .. Но повечето на нашата възраст (и по - специално момчетата) не знаят какво означава това ..

По темата:
Ами според мен трябва да седнете и да си поговорите .. Да му обясниш , че четиридневна връзка не може да е прераснала в любов .. Според мен .. А и на колко години си ? :)

Stellsy
01-21-2010, 22:03
Кажи му, че е странно да обичаш истински някой когото познаваш от месец. За мен е странно.. неможе да те обича. Може да те харесва, но чак пук да те обича. Може да е силно привързан към теб. :)

sunshinepp
01-22-2010, 05:12
ми ако не искаш да му става некво гадно.. се избъзикай като ти каже "обичам те" кажи: " О, мерсии.. поласкана съм " изкарай го на бъзик!
Минава за около 2-3 пъъти.. може и повече.. :D

miss_asi
01-22-2010, 05:20
Я чакай ... колко такива теми има,защото аз преди малко писах в същата?! :shock:

FromAutumToAshes
01-22-2010, 05:27
Е защо не бе, може да е бил влюбен в теб от преди това оО Какво толкова невъзможно има...
Иначе да съгласен съм с този който каза, че "обичам те" се използва като "здрасти" ...
Но пак казвам : не мисля, че е невъзможно, може и да те обича наистина, знаеш ли ;)

stupid0boy
01-22-2010, 05:29
"Обичам те" тези думи могат да ти донесат голямо щастие... както и голяма мъка... Внимавай на кого ги казваш и бъди сигурна когато ги казваш....

LofYou
01-22-2010, 05:40
Обясни му какво мислиш по въпроса,няма друг начин да те разберее ...

И леле в какво са се превърнали някой изрази,както каза някой се едно казваш "здрасти" ...

Linns
01-22-2010, 05:42
Абе вие не знаете ли как се общува с хората?! Както говориш с приятелките си, така говори и с него. Нали сте "две половинки, правещи едно цяло", не би трябвало да те е срам от нещо, да има недоизказани неща и бла-бла.

soul1199
01-22-2010, 11:54
е кажи му,че е още рано да му казваш толкова силни думи,който са за теб `обичам те`

b3b3t0y
01-22-2010, 12:01
Как може да ходите като не се обичате и не сте се опознали? :? Тц,тц.. сами си го правите!

Попитай го дали той ти казва"Обичам те" на основанието на чувства или просто защото се чувства длъжен..

ivcheto0o
01-22-2010, 12:40
обясни му какво зна4ат тези думи за теб и предполагам ще те разбере :)

SmilezZz
01-22-2010, 13:46
Поговори с него..
Кажи му,че тези думи са много силни за четиридневна връзка..А и че не можеш да обиай човек,който познаваш от 1 месец..Абе кажи му това,което каза на нас :)

barrbiee
01-23-2010, 22:28
ем Марии тай ше бъде със шаро ... нали се запознахте в диското но тфа е друг вапрос... се пак му отвърни със прегрътка целувка ... и две думи коит ме накара да кажа наа ... /няма значение на кой/ но се пак знам че връзката ви ще продължи и му кажи тези две думички [обичам те]

fluffy2
01-23-2010, 22:31
ем Марии тай ше бъде със шаро ... нали се запознахте в диското но тфа е друг вапрос... се пак му отвърни със прегрътка целувка ... и две думи коит ме накара да кажа наа ... /няма значение на кой/ но се пак знам че връзката ви ще продължи и му кажи тези две думички [обичам те]


ах ти мъсница малкаа xD ти и аз мога да му кажа по телефона ма бории то таи лесно ма бас давам че ти на лицето X (както ти му казваш) не си му го казала и един път наявее докато аз преодолях това мухахахахах xD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

playboyche
01-23-2010, 22:50
Кажи му какво мислиш по въпроса "Обичам те". Абе вие не знаете ли как се общува с хората?! Както говориш с приятелките си, така говори и с него. Нали сте "две половинки, правещи едно цяло", не би трябвало да те е срам от нещо, да има недоизказани неща и бла-бла.
Използвай най-старата и позната техника на ч0века ОБЩУВАЙТЕ вее ... няма да умрете от срам ако си поговорите :-o

barrbiee
01-23-2010, 23:04
ем Марии тай ше бъде със шаро ... нали се запознахте в диското но тфа е друг вапрос... се пак му отвърни със прегрътка целувка ... и две думи коит ме накара да кажа наа ... /няма значение на кой/ но се пак знам че връзката ви ще продължи и му кажи тези две думички [обичам те]


ах ти мъсница малкаа xD ти и аз мога да му кажа по телефона ма бории то таи лесно ма бас давам че ти на лицето X (както ти му казваш) не си му го казала и един път наявее докато аз преодолях това мухахахахах xD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


дрън дрън дрън ала бала ... при мен е друго мен ме накаррах да .... сс лицето Х :-o :-o :-o а при вас е друго вие се обичате бе човек :x :x а и да познавате саа повече от един месец :x

fluffy2
01-23-2010, 23:06
ем Марии тай ше бъде със шаро ... нали се запознахте в диското но тфа е друг вапрос... се пак му отвърни със прегрътка целувка ... и две думи коит ме накара да кажа наа ... /няма значение на кой/ но се пак знам че връзката ви ще продължи и му кажи тези две думички [обичам те]


ах ти мъсница малкаа xD ти и аз мога да му кажа по телефона ма бории то таи лесно ма бас давам че ти на лицето X (както ти му казваш) не си му го казала и един път наявее докато аз преодолях това мухахахахах xD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


дрън дрън дрън ала бала ... при мен е друго мен ме накаррах да .... сс лицето Х :-o :-o :-o а при вас е друго вие се обичате бе човек :x :x а и да познавате саа повече от един месец :x


е да амаа преди туи се пак бяхме скрании от месец си говорим на спокоен тон xD

barrbiee
01-23-2010, 23:07
ем Марии тай ше бъде със шаро ... нали се запознахте в диското но тфа е друг вапрос... се пак му отвърни със прегрътка целувка ... и две думи коит ме накара да кажа наа ... /няма значение на кой/ но се пак знам че връзката ви ще продължи и му кажи тези две думички [обичам те]


ах ти мъсница малкаа xD ти и аз мога да му кажа по телефона ма бории то таи лесно ма бас давам че ти на лицето X (както ти му казваш) не си му го казала и един път наявее докато аз преодолях това мухахахахах xD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


дрън дрън дрън ала бала ... при мен е друго мен ме накаррах да .... сс лицето Х :-o :-o :-o а при вас е друго вие се обичате бе човек :x :x а и да познавате саа повече от един месец :x


е да амаа преди туи се пак бяхме скрании от месец си говорим на спокоен тон xD



ахаа разбирам ... и от 6 дена ходите някаде ем браво на вас така ви е било писано !!!

Hilary_
01-24-2010, 06:24
Кажи му какво мислиш по въпроса "Обичам те".

йеп ..

teenems
01-24-2010, 12:19
За 4 месеца или 4 години е нормално да те обича.
Ама за 4 дни ,хаха :lol:
Това простооо е хаха ,без коментар .
Според мен това го казват лигли / лигльовци ,които само се превземат .. :?