PDA

View Full Version : Кой от двамата?



JordanaBrewster
01-21-2010, 20:45
Сега и моя проблем значи хванах се с едно момче което много харесвах ( за сега добре), но с всеки изминал ден той прави какви ли не неща, които знае че ме дразнят. И не знам как но почна много да ме дразни не искам да му го кажа защото знам че той е луд по мен. Но сега в класа едно момче след като разбра, че ходя с въпросното момче почна да стари от мен, а той ми е много добър приятел и не искам да го загубя. След като разказах това на едни приятелки всикчи бяха единодушни, че съученика ми ме харесва. Хора пред дилема съм да зарежа ли сегашното гадже и да дам шанс на съученика или да си остана със сегашното гадже. :oops: :( :( :(


П.П. Извинете ако има такава тема!

gLoRiToO
01-21-2010, 20:49
След като те дразни и поне от това което си написала очевидно нямаш чувства към него-зарежи го!!Когато изгубиш интерес към даден човек,няма смисъл да продължаваш да се самозалъгваш,както да лъжеш и него!

shashash
01-21-2010, 20:53
Колкото и да те дразни остани със сегашния ти приятел , защото хората са казали:
Приятелството може да завърши с любов , но любовта почти никога с приятелство !!! :)

gLoRiToO
01-21-2010, 20:59
Колкото и да те дразни остани със сегашния ти приятел , защото хората са казали:
Приятелството може да завърши с любов , но любовта почти никога с приятелство !!! :)

Значи по тойта логика,оставаш с гаджето си,само за да не си развалите приятелството после!Пълни глупости!Когато имаш чувства към даден човек,имаш интерес към него,нещо ти трепка всеки път като се сетиш за него тогава сте заедно,а в случая тя казва че той я дразни и дори няма интерес към него.Не виждам смисъл да са заедно!

Me4onyX
01-21-2010, 21:30
как така си го харесвала, а сега те дразни ? това значи ли, че не си го познавала достатъчно добре ? и откъде си сигурна, че е луд по тебе? в смисъл...несъзнателно ли те дразни или нарочно...лично аз смятам че момчето, с което ходиш сега не го познаваш достатачно добре и не мисля, че ще си паснете (но е възможно де). иначе може пък да изчакаш твоя съученик да ти се обясни в любов : )

Stellsy
01-21-2010, 21:36
Поговори с гаджето си и му кажи какво те дразни. Ако е толкова луд по тяб нямаше да те дразни. А това момче което е от класа ти и те харесва.. щом страни от теб значи има причина. Или ти си направила нещо или не иска да е около теб заради гадето ти. :-o Успех .. :-)

shashash
01-21-2010, 21:41
Колкото и да те дразни остани със сегашния ти приятел , защото хората са казали:
Приятелството може да завърши с любов , но любовта почти никога с приятелство !!! :)

Значи по тойта логика,оставаш с гаджето си,само за да не си развалите приятелството после!Пълни глупости!Когато имаш чувства към даден човек,имаш интерес към него,нещо ти трепка всеки път като се сетиш за него тогава сте заедно,а в случая тя казва че той я дразни и дори няма интерес към него.Не виждам смисъл да са заедно!

Е не край обори ме ! Ще се свия в ъгъла на стаята и ще плача !
Кое му е глупостта?Че като скъсат него губи хем "гадже" хем добър приятел ?!
Яко,А?

Me4onyX
01-21-2010, 21:42
приятел защо "като" ???
винаги има "ако" ...

jimei
01-21-2010, 22:16
Сега и моя проблем значи хванах се с едно момче което много харесвах ( за сега добре), но с всеки изминал ден той прави какви ли не неща, които знае че ме дразнят. И не знам как но почна много да ме дразни не искам да му го кажа защото знам че той е луд по мен. Но сега в класа едно момче след като разбра, че ходя с въпросното момче почна да стари от мен, а той ми е много добър приятел и не искам да го загубя. След като разказах това на едни приятелки всикчи бяха единодушни, че съученика ми ме харесва. Хора пред дилема съм да зарежа ли сегашното гадже и да дам шанс на съученика или да си остана със сегашното гадже. :oops: :( :( :(


П.П. Извинете ако има такава тема!


Права си, Плейстейшън Портабъл е чудесна малка машинка. Можеш да играеш игри, да слушаш музика и да ГЛЕДАШ ФИЛМИ! Не е ли прекрасно? Има всякакви игри, като номер 1 игра за истински мъже е Патапон, а номер 1 игра за жени е God of War: Chains of Olympus.

Абсолютно беше права за всичко, ПСП-то наистина е чудесно!

sunshinepp
01-22-2010, 05:20
аууу.. не!

ти защо си със сегашното ти гадже? Защото той е луд по теб ли???? Ако е само заради това остави момчето да намери някоя , която да е луда и по него.. ще те преживее ,някак.. така като гледам щом мислиш да го зарязваш заради друг, не ти пука много за него..
а за другото момче, съученикът ти, възможно е да те харесва обаче трябва да си сигурна в това :)

miss_asi
01-22-2010, 05:27
От два стола - на земята. :-o

Linns
01-22-2010, 05:46
^ От заглавието и аз тва помислих..



По темата: Като те дразни го остави, няма шанс тая "връзка" ..

soul1199
01-22-2010, 11:52
Поговори с гаджето си и му кажи какво те дразни. Ако е толкова луд по тяб нямаше да те дразни. А това момче което е от класа ти и те харесва.. щом страни от теб значи има причина. Или ти си направила нещо или не иска да е около теб заради гадето ти. :-o Успех .. :-)

Xeon
01-22-2010, 12:20
Ти на колко си, приятеля ти на колко е?



Права си, Плейстейшън Портабъл е чудесна малка машинка. Можеш да играеш игри, да слушаш музика и да ГЛЕДАШ ФИЛМИ! Не е ли прекрасно? Има всякакви игри, като номер 1 игра за истински мъже е Патапон, а номер 1 игра за жени е God of War: Chains of Olympus.

Абсолютно беше права за всичко, ПСП-то наистина е чудесно!

An epic FAIL reply.

nymphadora
01-22-2010, 13:06
От два стола - на земята. :-o

indeed

FlashMX
01-22-2010, 13:16
От два стола - на земята. :-o
8-)

iiordanova
01-22-2010, 13:16
Момиче , чувствата са твой.
Първо сама се замисли дали обичаш сегашното си гадже ..
Ако отговора и чувствата показват .. да , то тогава за какво изобщо говориш за съученика ?
Ако пък чувстваш , че не обичаш сегашното си гадже .. зарежи го ..
Научете се да казвате "НЕ" ..
Сама реши кой те заслужава и с кой ще си щастлива. #-o

056
01-22-2010, 18:19
Сама реши кой те заслужава и с кой ще си щастлива