PDA

View Full Version : Не знам какво да правя, хорааа



KeplercHiTuYy83
01-22-2010, 09:01
Здравейтееее {} Аз съм едно обикновенно момиче което е нещастно влюбено и има своите нужди и своите страсти. Привързана съм много кам едно момче и харесвам всичко в него, особено (нали се сещате) :D
Той е 5 години по голям от мен и не ме приема както аз искам да ме приеме. Използва ме само да му свърша някаква работа :-x Не искам нищо платонично, искам любов. Е, не мога да го отрека че ми е приятно винаги да съм с него (нали се сещате) но сърцето ми гори за изтинска страст. Помогнете ми да му покажа по най - свестен начин че го обичам и имам нужда от него. Pleeeeassse Help me :-) :-) :-)

Stan4o123
01-22-2010, 09:07
на колко години сте и 2мата?!

KeplercHiTuYy83
01-22-2010, 09:08
аз сам на 19, а той е на 24 :-)

Stan4o123
01-22-2010, 09:17
Ами дръж се с него,така че той да се чувства полезен-търси го за това и онова(нали е по-голям),и не пропускай да му засвиделстваш признателност,с някоя целувка по бузата или прегръдка,старай се си му интересна,но не изкусвтвено(ако примерно футбола не ти е страст,не се насилвай :)),също така го гледай в очите и ако ви се засекат погледите му се усмихвай,съвсем лекичко :)...ако има нещо към теб,ще го усетиш!

doomkillerr
01-22-2010, 09:19
Първо ще кажа, че любовта на сила не става... Нея или я има или я няма! Покажи на това момче, че не го приемаш само, като добър приятел а имаш чувства към него... Най-добре е да поговорите за това, пона така ще си наясто с положението и изпитва ли нещо и той към теб?!?! :) Ако чувставата Ви са взаимни, макар неговите да не са толкова дълбоки колкото твоите, може и да се получат нещата... Ако ли не са, тогава ще трабва да поемеш в обратна посока... :?

П.С. - Това, че само те използва за му направиш някаква услуга, не говори добре за въпросното момче!!! 8)

KeplercHiTuYy83
01-22-2010, 09:26
Благодаря ви приятелииии :-) :-) Мисля че и той има нещо към мен, но повече ме изпозлва, аз го обичам,

Между другото забравих да спомена, че аз съм много богата, а той има само 1 чифт обувки, обаче аз не се интересувам от материялното. Искам да ме обича и да го обичам дори да е такъв какъвто е, просто ми е трудно да гледам влюбените около себе си и те да му се смеят на скъсаните дънки (те са на 5 години.. предложих му да му дам пари назаем), дори това, че са скъсани не ме дразни никак, обичам го дори и дрипав :-) :-)

Shely
01-22-2010, 09:32
Благодаря ви приятелииии :-) :-) Мисля че и той има нещо към мен, но повече ме изпозлва, аз го обичам,

Между другото забравих да спомена, че аз съм много богата, а той има само 1 чифт обувки, обаче аз не се интересувам от материялното. Искам да ме обича и да го обичам дори да е такъв какъвто е, просто ми е трудно да гледам влюбените около себе си и те да му се смеят на скъсаните дънки (те са на 5 години.. предложих му да му дам пари назаем), дори това, че са скъсани не ме дразни никак, обичам го дори и дрипав :-) :-)
Щом мислиш, че те използва повече, отколкото те обича тогава за какво говорим?
Вади си сама изводите!
Старите хора са го казали:
"С насила хубост не става"
А не си малка, за да го проумееш. Успех!

doomkillerr
01-22-2010, 09:44
...просто ми е трудно да гледам влюбените около себе си и те да му се смеят на скъсаните дънки (те са на 5 години.. предложих му да му дам пари назаем), дори това, че са скъсани не ме дразни никак, обичам го дори и дрипав :-) :-)

Точно поради тази причина, хората казват, че "Любовта е сляпа и лудостта я води за ръка"... :oops:

niquetamere
01-22-2010, 11:37
Ти си богата,той има един чифт обувки,но си грозна и те използва само да те е... (нали се сещаш)! :lol:

gabi_94
01-22-2010, 11:45
добре бе, никой ли не се сети, че темата е ебавка/ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Вижте и другите мнения на авторката, има доста богата фантазия момичето, ама и убягва малко, че щом твърди че е на 19, трябва да пише като 19 годишна за да е реалистично :) Следващия път кажи, че си на 13, гаранция, че всички, ще ти повярват :wink:

soul1199
01-22-2010, 11:59
Ти си богата,той има един чифт обувки,но си грозна и те използва само да те е... (нали се сещаш)! :lol: :lol: :lol: :lol:

fenastz
01-22-2010, 12:02
Ти си богата,той има един чифт обувки,но си грозна и те използва само да те е... (нали се сещаш)! :lol:

Пича се е уредил :)

ivcheto0o
01-22-2010, 12:39
Ти си богата,той има един чифт обувки,но си грозна и те използва само да те е... (нали се сещаш)! :lol:

:lol: :lol: :lol:-то е смешно ама маи е истина 8-) А ако искаш просто му кажи как се 4устваш в подходящия момент :)

britzy
01-22-2010, 13:12
Ъъъм тва е баати темата ебавка-кфо те интересува обувките му кфи са или дънките-те таа темата от пръстите изсмукана
ако бе6е на 19 щеше да знаеш,че се пише иСтина

Hilary_
01-22-2010, 13:57
Привързана съм много кам едно момче и харесвам всичко в него, особено (нали се сещате) :D
Не не се сещам кажи ми .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Той е 5 години по голям от мен и не ме приема както аз искам да ме приеме. Използва ме само да му свърша някаква работа :-x
и извода е? :lol: :lol:

Не искам нищо платонично, искам любов.
искай си .. ама явно исканията ви се различават .. кофтии .. *sad face*

Е, не мога да го отрека че ми е приятно винаги да съм с него (нали се сещате) но сърцето ми гори за изтинска страст.
това ще се направя, че не съм го видяла .. :lol: :lol:

Помогнете ми да му покажа по най - свестен начин че го обичам и имам нужда от него. Pleeeeassse Help me :-) :-) :-)
Имаш нужда от уроци по български ..

SoStarstruck
01-22-2010, 14:35
Привързана съм много кам едно момче и харесвам всичко в него, особено (нали се сещате) :D
Не не се сещам кажи ми .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Той е 5 години по голям от мен и не ме приема както аз искам да ме приеме. Използва ме само да му свърша някаква работа :-x
и извода е? :lol: :lol:

Не искам нищо платонично, искам любов.
искай си .. ама явно исканията ви се различават .. кофтии .. *sad face*

Е, не мога да го отрека че ми е приятно винаги да съм с него (нали се сещате) но сърцето ми гори за изтинска страст.
това ще се направя, че не съм го видяла .. :lol: :lol:

Помогнете ми да му покажа по най - свестен начин че го обичам и имам нужда от него. Pleeeeassse Help me :-) :-) :-)
Имаш нужда от уроци по български ..
Съгласна напълно,и я вярно кажи какво най-мн харесваш в него,че и аз не зацепих.. 8-)

kypo
01-22-2010, 14:49
купи си буквар или кажи кое училище завърши да знаем да не записваме децата в него, защото пишеш много неграмотно!

vilityyy96
01-22-2010, 15:04
Привързана съм много кам едно момче и харесвам всичко в него, особено (нали се сещате) :D
Не не се сещам кажи ми .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Той е 5 години по голям от мен и не ме приема както аз искам да ме приеме. Използва ме само да му свърша някаква работа :-x
и извода е? :lol: :lol:

Не искам нищо платонично, искам любов.
искай си .. ама явно исканията ви се различават .. кофтии .. *sad face*

Е, не мога да го отрека че ми е приятно винаги да съм с него (нали се сещате) но сърцето ми гори за изтинска страст.
това ще се направя, че не съм го видяла .. :lol: :lol:

Помогнете ми да му покажа по най - свестен начин че го обичам и имам нужда от него. Pleeeeassse Help me :-) :-) :-)
Имаш нужда от уроци по български ..

KeplercHiTuYy83
01-23-2010, 07:43
Темата е реална. Нямам нужа от уроци по български,защото се представих отлично на матурата миналата година. Както и да е, това не е нещо, което трябва да обсъждам с вас. Надявах се някой да ми помогне, но срещам само безвкусни подигравки. Аз наистина го обичам и не се влияя от факта, че е беден. :-) :-) Мисля, че темата се изчерпа