PDA

View Full Version : Проблеми



Extremum
01-22-2010, 09:18
Здравейте, аз съм нова :)
Казвам Бриана и съм на 13г.
Проблемите ми са много, но най ми тежат тези в любовта..
Обичала съм много момчета, но никой друг като него - той е забавен, хубав и винаги мил с мен. Казва, че много ме обича, но аз не мога да му повярвам, особено след като разбрах, че ми е изневерил с братовчедка ми. Тя ми го каза, защото беше пияна, но аз още не съм му казвала, че знам. Тези мои преживявания с него разбиха живота ми - бях на крачка от самоубийство... Започнах да пия, пуша, дори да взимам амфети и сънотворни. Той започна да ме преследва и да ми повтаря колко ме обичал и аз се върнах при него. Заедно сме вече от 2 месеца, но празнината в мен още зее..
Напоследък говорим много за секс - аз съм девствена, но той иска да му пусна. След няколко месеца отивам да уча в друг град и ще го зарежа, защото мисля, че там ще намеря по - добро момче. Мисля, че е срамно да съм девствена на тази възраст, затова ви питам - дали да му пусна?!
Радвам се, че споделих с вас :-) :-)

Stan4o123
01-22-2010, 09:22
Абе мърло,жалко че не съм ти по-голям брат,да видиш как ще те строя набързо...сестра ми само да я видя с цигара в уста,ще направя живота й ад и тя го знае...започнала си да пиеш,пушиш или ала бала,за да се правиш на интересна,не заради него...

А отностно момчето,млади сте още за такъва големи филмарски любови!Играйте си,но не се филмирайте,че умирате от любов и никакъв секс!!!Земи се стегни,отдели се от компанията,в която пушиш и пиеш...на 13 си,не мислиш ли,че най-малкото не ти отива на възрастта да си толкова независима и пропаднала?

KeplercHiTuYy83
01-22-2010, 09:22
Мило момичеее, нали знаеш че след момче и влак не се тича, винаги има следващ. Много целувки и не се впрягай в този, който не се интересува от същноста ти :-)

Extremum
01-22-2010, 09:28
Stan4o123, това, че съм на 13, не означава, че не съм зряла :/
Не знаеш какво ми беше, когато разбрах :/
Това си е моя живот и ще правя каквото искам..
Аз съм импулсивен и чувствителен човек и много ми повлия тази история :/:/



KeplercHiTuYy83 , мерси :-) :-) :-)
Ама аз за секса питах - да го правя или не

KeplercHiTuYy83
01-22-2010, 09:31
Еба ли го, щом го искаш, фани го

Само недей със зъби, защото така веднъж на приятеля ми му остана белег
Късмет1 :-) :-)

doomkillerr
01-22-2010, 09:37
Не го приемай като обида, но за 13 годишно момиче си създаваш прекалено големи ядове на главата! Ясно е от пръв поглед, че момчето иска само "секс" от теб и нищо друго. То на такава възраст и какво друго можеш да искаш де... Все пак решението е следното:

1. Никакъв секс до като не намериш момче, което е с теб заради самата теб, а не защото "можеш" да му доставиш само физическо удоволствие...

2. Със сигурност ще намериш "голямата" си любов в очите на друго момче...

3. Мисля, че 1 и 2 са ти достатъчни за сега! :)

П.С. - Излез за малко от филма, в който живееш в момента! :)

gergan4etooooo
01-22-2010, 09:50
Само не мога да разбера тъпа ли си или психично изостанала.. :lol: ае у лево

anonimchetou
01-22-2010, 10:09
Не го приемай като обида, но за 13 годишно момиче си създаваш прекалено големи ядове на главата! Ясно е от пръв поглед, че момчето иска само "секс" от теб и нищо друго. То на такава възраст и какво друго можеш да искаш де... Все пак решението е следното:

1. Никакъв секс до като не намериш момче, което е с теб заради самата теб, а не защото "можеш" да му доставиш само физическо удоволствие...

2. Със сигурност ще намериш "голямата" си любов в очите на друго момче...

3. Мисля, че 1 и 2 са ти достатъчни за сега! :)

П.С. - Излез за малко от филма, в който живееш в момента! :)

peshost
01-22-2010, 10:23
Много си тъпа, като гледам как са те кръстили и разбирам още повече кви са ти родителите, че да те кръстят с такова Хамериканско име... Аз не мога да разбера как на 13 години ще пушиш, пиеш и ще се дрогираш, ебати изостаналата, че и вземи секс направи наистина на 13 и си готова магистралка.

niquetamere
01-22-2010, 11:34
Тъпоооооооооо! :lol: Лично аз се радвам за прекрасното детство,което сме имали възможност да изживеем 10% от този форум! А генерацията отдолу.... ИСКРЕНО ВИ СЪЖАЛЯВАМ!

Stan4o123
01-22-2010, 11:37
Stan4o123, това, че съм на 13, не означава, че не съм зряла :/
Не знаеш какво ми беше, когато разбрах :/
Това си е моя живот и ще правя каквото искам..
Аз съм импулсивен и чувствителен човек и много ми повлия тази история :/:/



KeplercHiTuYy83 , мерси :-) :-) :-)
Ама аз за секса питах - да го правя или не

Боже,зряла?!?!?!ХАХАХАХА!You made my day!Импулсивен и чувствителен човек,или разглезена лигла?!Живота си е твой,да...Ти си си избрала да го съсипваш...аз дет съм на 18 и не бих се нарекъл зрял...но явно съм бавноразвиващ се...

gabi_94
01-22-2010, 11:39
ако темата не ебавка на някой болен мозък то ти....... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: АДСКИ ........сеш се - ТЪПА! Сори, че трябва да го научиш от няколко човека във форума, но приеми живота такъв какъвто е, т.е. не ти е достатъчно сивото вещество.....Първо ме разби с фразата "обичала съм много момчета" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 2ро: да пиеш, пушиш и вземаш наркотици на 13 си е чисто пропадане, деградиране, както искаш го наричай.....3то как изобщо си помисли да правиш секс на тая възраст :razz: :razz: :razz: :razz: Та ти дори и цикъл нямаш сигурно :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Самото ти тяло не е готово за това...Камо ли пък да спиш с някакъв идиот, изневерил ти с братовчедка ти, която явно също е много тъпа....

П.П. Мнееее :razz: не мога да повярвам колко тъпи хора има.......с какво жалко, елементарно мислене....

Bixel
01-22-2010, 11:42
това твойто не са проблеми, а по-скоро простотии... прай квот искаш

gabi_94
01-22-2010, 11:43
еее тъкмо ти видях и другото мнение, то вече е ясно - ТЕМАТА Е ЕБАВКА!!! :lol: То се предполагаше де...както и да е...инт ми е от какъв зор реши да съчиниш тая простотия?

LadyDi
01-22-2010, 11:55
Къде са ти родителите, питам?

Наистина, ако темата не е ебавка - жалко, още един тийнейджър с лошо качество.
Може ли ти на 13 години да се друсаш с амфети и сънотворни, да пиеш и пушиш. И то поне да имаше някакъв сериозен проблем, а то заради момче.
Толкова ли ви е скучен живота в днешно време, че изкуствено си създавате драми?
И на 13 - не си зряла.

И за да не е пълен спам - рано ти е за секс. Рано ти е за всичко, което се опитваш да направиш.

fluffy2
01-22-2010, 11:55
малко съм живял,много съм видял <-- както казват в една песен и при мен беще така ноо ако го обичаш пусни му...амаа с представата че след месец ще учиш другатее то просто няма смисъл си губиш девственоста толкова рано...

П.П. ааа на 13-си не може да обичаш още...след 5-6 години ще обичаш има време за всичко това по наше време са само зарибявки,секс и дим да го няма момчето ..!

soul1199
01-22-2010, 12:01
било срамно да си девствена на 13 хахахахахахах мн си зле бе момиче :razz: :razz: :razz: :razz:

CCooLGirLL
01-22-2010, 12:07
Абе не те знам от кой град си ама аз съм от свищов уж `града на курвите` ии не знам с какъв мозък си ама е адски тъпо да каже6 4е е срамно да си дивствена на 13 :D ! Пак за тоя на който се 4удиш дали да му пуска6 6те си ама апсолютно пълна глупачка ако го направиш :D

fenastz
01-22-2010, 12:12
Добре дошли в "Дисекция на Тъпа Тема", онлайн Тв-шоуто на века. Нашият водещ, Фена Стзов ще демонстрира върху тема, гласувана с 8 по десетобалната система на тъпост


Здравейте, аз съм нова :)
Казвам Бриана и съм на 13г.
Проблемите ми са много, но най ми тежат тези в любовта..
Няма как да си на 13 и да имаш проблем, различен от ниски оценки.

Обичала съм много момчета
*поставяме авторката в графа - бъдещи лесни бройки*
, но никой друг като него - той е забавен, хубав и винаги мил с мен. Казва, че много ме обича, но аз не мога да му повярвам, особено след като разбрах, че ми е изневерил с братовчедка ми.
Значи не изпитва нищо.

Тя ми го каза, защото беше пияна,
на децата не трябва да се дава алкохол
но аз още не съм му казвала, че знам. Тези мои преживявания с него разбиха живота ми - бях на крачка от самоубийство...
Защо не го направи ? Светът ще бъде по-хубав без теб.
Започнах да пия, пуша, дори да взимам амфети и сънотворни.
Ноу Коммент.
Той започна да ме преследва и да ми повтаря колко ме обичал и аз се върнах при него. Заедно сме вече от 2 месеца, но празнината в мен още зее..
Напоследък говорим много за секс - аз съм девствена, но той иска да му пусна. След няколко месеца отивам да уча в друг град и ще го зарежа, защото мисля, че там ще намеря по - добро момче. Мисля, че е срамно да съм девствена на тази възраст, затова ви питам - дали да му пусна?!
Радвам се, че споделих с вас :-) :-)

Виждате ли, деца, какво се случва ако не се самоубиете ?

LadyDi
01-22-2010, 12:12
аз съм от свищов уж `града на к***те`
Ако още един път го кажеш това, лично ще те намеря :) Може ли да говориш такива простотии.

CCooLGirLL
01-31-2010, 17:28
ии защо да са глупости :? уча и във търново и там ми го казаха :-D

kukli4kata001
01-31-2010, 18:50
Мисля, че е срамно да съм девствена на тази възраст, затова ви питам - дали да му пусна?!

ама ти верно си мърла :lol: аз съм на 15 и съм девствена ти на 13 години тука мислиш,че е срамно. Ама наистина много жалко че Stan4o123 не ти е брат, щото мн яко щеше да те оправи...след като му прочетах поста голям кеф ми стана :D
П.С: в големи филми си се вкарала момичееееееее, тряа да те е срам.На 13 пък кво знаеее.. :?