PDA

View Full Version : Как да го примамя този странен човек..



psihqsala
01-22-2010, 10:40
Здравейте, в групата ми има едно момче(студентка съм), което..ме кефи.. много е самоуверен и винаги говори каквото си поиска,обикновено на висок тон..аз съм малко по-скромно момиче,но въпреки това си говоря с него..той принципно си говори с повечето хора,аз съм му казала,че според мен поведението му е маска,но..това си е негова работа..в началото някви си говорихме повече и той се шегуваше да съм била ходила у тях,да сме били ходили заедно еди-къде си..ама в последствие някак спряхме чак така и той си намери други ''жертви''. Сега имам чувството,че се сваля с една от групата,защото се държи някак странно,все й мята комплименти,приказва й разни неща,даже я беше гушнал веднъж..та мисълта ми е-кефи ме и искам някак пак да го придърпам към себе си..Как ? Имате ли съвети и дали изобщо би се получило нещо между нас? Просто много ми се иска с него...

Shely
01-22-2010, 11:29
Здравейте, в групата ми има едно момче(студентка съм), което..ме кефи.. много е самоуверен и винаги говори каквото си поиска,обикновено на висок тон..аз съм малко по-скромно момиче,но въпреки това си говоря с него..той принципно си говори с повечето хора,аз съм му казала,че според мен поведението му е маска,но..това си е негова работа..в началото някви си говорихме повече и той се шегуваше да съм била ходила у тях,да сме били ходили заедно еди-къде си..ама в последствие някак спряхме чак така и той си намери други ''жертви''. Сега имам чувството,че се сваля с една от групата,защото се държи някак странно,все й мята комплименти,приказва й разни неща,даже я беше гушнал веднъж..та мисълта ми е-кефи ме и искам някак пак да го придърпам към себе си..Как ? Имате ли съвети и дали изобщо би се получило нещо между нас? Просто много ми се иска с него...

Ами, започни и ти да прайш комплименти, да се шегуваш с него, даже може да го поканиш на кино, кафе. Ако ти откаже, няма за какво да съжаляваш.

П.С Не се притеснявай, че ти ще действаш първа, вярно казваш, че си срамежлива, но ако не опиташ никога няма да разбереш "Какво щеше да бъде ако..."

ivcheto0o
01-22-2010, 11:32
маи си си изпуснала шанса и тои по твоето описание си пада малко "лошо мом4е" 8-) Не знам как да му привле4еш вниманиети ( и аз съм в подобна ситуация ) :)

soul1199
01-22-2010, 12:03
пробвай да говориш повече с него и го закачай от време на време,така ще разбере,че имаш интерес към него

Lincheto
01-22-2010, 12:16
Добре го казаха...привлечи вниманието му. А после спечели доверието му.

fenastz
01-22-2010, 12:19
Ми могла си, ама...

Земи стани по-атрактивна.

Flopper
01-22-2010, 12:52
Щом той е по-отворен, трябва да си много активна. С такъв тип хора, ако се притесняваш и бъдеш много тиха, може да помислят че не се интересуваш от тях. Само защото са по-енергични и мислят, че всеки е като тях.
Защо не го викнеш някой път на кафе след часове, но така - между другото - да не изглежда че го харесваш, по-скоро да се помотаете. Шегувай се с него, дръж се приятелски - това е добро начало за нещо повече. Питай го да ти помогне с нещо - уроци, книги, да ти потърси някоя песен... Абе, да му ангажираш вниманието

:) Айде, успех от мене

fc
01-22-2010, 12:55
Предизвикателно обличане, eye contact, усмивка, физически контакт