PDA

View Full Version : Какво да направя?



domi98
01-22-2010, 13:16
ами аз съм пускала такава тема вече,ама сега има развитие ,значи:
приятелката ми харесва едно момче и ме помоли да му го кажа,аз му казах обаче ,тя ме помоли да му го кажа ама все едно тя незнае ,че съм го направила и на другия ден да не се държи лошо с нея или да не и говори.Направих го и на другия ден той не и каза нищо,през целия ден го молих да и говори нещо,а глупака ми казва ,че незнае какво да и каже!казах и това и тя много се обиди,обаче неможа и тяда го заговори ...и така след няколко седмици той започна да и говори и тя да го заговраря,но тя е много ревнива и намира "конкуренция" във всяко момичче,дори и в мен.дайте ми съвети как да я посъветвам

silwinka
01-22-2010, 13:36
мила,виждаме къв е акъла..98 набор,но това не е някъв проблем,всеки има нужда от съвет! (:
Така..мисля,че това е детско..
Приятелката ти те кара да правиш неща,които не искаш?!
не можах много да схвана обяснението ти..но защо нея я е срам?
не стига че го нави да и проговори,пък ся ревнува от теб?!
ебати приятелката..
според мен-приятелка не е тази,която ревнува от най-добрата си приятелка и т.н
помисли какво е направила за теб и ..
та,не се притеснявай,имай си самочувствие,нека те ревнува..
и все пак - следвай сърцето си! Най-вярната посока..
Успех :o

domi98
01-22-2010, 13:43
мила,виждаме къв е акъла..98 набор,но това не е някъв проблем,всеки има нужда от съвет! (:
Така..мисля,че това е детско..
Приятелката ти те кара да правиш неща,които не искаш?!
не можах много да схвана обяснението ти..но защо нея я е срам?
не стига че го нави да и проговори,пък ся ревнува от теб?!
ебати приятелката..
според мен-приятелка не е тази,която ревнува от най-добрата си приятелка и т.н
помисли какво е направила за теб и ..
та,не се притеснявай,имай си самочувствие,нека те ревнува..
и все пак - следвай сърцето си! Най-вярната посока..
Успех :o

искам да кажа ,че тя ме помоли да му кажа ,че тя го харесва,обаче да му кажа,че тя все едно незнае ,че съм му го казала

silwinka
01-22-2010, 15:03
искам да кажа ,че тя ме помоли да му кажа ,че тя го харесва,обаче да му кажа,че тя все едно незнае ,че съм му го казала[/quote]

Ясно..ами мила,остави я - щом те ревнува нека тя да си ходи при този и т.н ; звучи някво по-детско..разбирам че си 5 клас,но тва няма нищо общо със ситуацията..
няма смисъл да те моли да говориш с него.
поставям се на твое място - ако ми е добър приятел ще му кажа поне да се заговаря с нея,и там вече нататък ще се управят сами ако ще става нещо..и т.н
Успех!
[/i]