PDA

View Full Version : При гинеколог :(



lili37
01-22-2010, 14:00
Проблемът ми е следния.На 15 години съм и имам приятел, който също е на 15..Ходим от 2 месеца. Вчера майка ми реши, че съм правила секс не знам защо. Иска да ме заведе на гинеколог. Не ми пъка за това аз нямам какво да крия от нея, защото все още не водя полов живот. Проблемът е че ме е срам.Има ли някакъв начин да се разбере това без да ме гледат отдолу. Въобще не съм запозната с това.Искам да се докажа пред майка ми, защото от както ходя с това момче тя ми няма никакво доверие и от най-малкото прави проблем.

Hilary_
01-22-2010, 14:04
Срам те е от гинеколога? И защо? Какво си мислиш, че ще ти направи толкова? :shock: :shock: Няма да те яде спокойно ... нито ще си му първата, нито последната ***** дету е виждал .. :lol: :lol:

А колкото до майка ти й кажи да намали съмненията, че скоро ще стане още по - зле .. повярвай ми .. :? Отношенията майка дъщеря съвсем не се крепят на недоверие .. :? :?

ai07o
01-22-2010, 14:06
без да те погледнат отдолу няма как да разберат...поне аз не знам друг начин сиг с детектор на лъжата :razz: според мен трябва да се опъваш на майка ти да отказваш да отидеш защото казваш истината и най-накрая се съгласяваш и й натриваш нусо :grin:

lili37
01-22-2010, 14:13
Срам те е от гинеколога? И защо? Какво си мислиш, че ще ти направи толкова? :shock: :shock: Няма да те яде спокойно ... нито ще си му първата, нито последната ***** дету е виждал .. :lol: :lol:

А колкото до майка ти й кажи да намали съмненията, че скоро ще стане още по - зле .. повярвай ми .. :? Отношенията майка дъщеря съвсем не се крепят на недоверие .. :? :?

Ми да срам ме е.. :D:D Никога не съм си мислела , че майка ми ще полудее толкова , че чак на гинеколог да ме води... просто се шокирах от това... според мен това е тъпо да няма НИКАКВО доверие в мен.. пък и не може да се досети ,че щом се съгласих да отида на гинеколог значи наистина съм чиста... аа знам че трябва даа преодолея срама ... но все пак разпитвам за да се информирам :d Мерси все пак
:grin: :grin: :grin:

c0ci
01-22-2010, 14:19
само с гинеколог майка ти ще се убеди че си девствена,а ти няма от какво да се притесняваш :)

SkylineDrift
01-22-2010, 14:22
Cпоко,върви и не сe притеснявай!

SasHeTo0
01-22-2010, 14:23
Тази майка с тиган трябва да я целиш :D :D
Например да го беше направила и като кажат крайния резултат:
Дъщеря ви не е невинна :-D какво ще промени мнението на майка ти
Нима ще плати на хирург да ти изгради нов химен? :D
Просто майка ти е продухана или пък се дразни че ти можеш да водиш полов живот а тя вече не ( ако е на 50) :D :D

lili37
01-22-2010, 14:33
Тази майка с тигат трябва да я целиш :D :D
Например да го беше направила и като кажат крайния резултат:
Дъщеря ви не е невинна :-D какво ще промени мнението на майка ти
Нима ще плати на хирург да ти изгради нов химен? :D
Просто майка ти е продухана или пък се дразни че ти можеш да водиш полов живот а тя вече не ( ако е на 50) :D :D

не майка ми е на 35 и бих казала, че на моите години е била К***А .И тя понеже е мн запозната със всичко защотот е "от младото поколение" както казва тя , а другите родители са от "старото".... и понеже прави секс по 10 пъти на ден сигурно с гаджето й и иска да ми каже какви хапчета да ползвам ако водя полов живот... Тъпото е че аз не водя този живот и като ми го каза това ми се идеше да я напсувам...

Bixel
01-22-2010, 15:44
напрай напук и кажи, че водиш тежък полов живот до степен оргии всяка вечер + това не си дествена от 3-4 години насам! ;О А да и спомени спин и сифилис за всеки случай ;D

melchoOomitkO
01-22-2010, 15:47
Щом не си правила нищо, няма от какво да се плашиш. Преодолей срама и всичко ще е ОК. А иначе е нормално да те е срам, но няма от какво. :D И по-добре отиди при жена, ще ти е много по-лесно. :)

draid
01-22-2010, 15:55
Супер тъпо ми изглежда да те води на гинеколог за такова нещо, по простата причина, че ако си я излъгала няма какво да промени. Пък да си мисли да ти казва какви хапчета да вземаш - аз биях я ударил с нещо тежко по главата. На 15 хапчета....

SmilezZz
01-22-2010, 16:02
Cпоко,върви и не сe притеснявай!

ILoveU2
01-22-2010, 16:18
не майка ми е на 35 и бих казала, че на моите години е била К***А. И тя понеже е мн запозната със всичко защотот е "от младото поколение" както казва тя , а другите родители са от "старото".... и понеже прави секс по 10 пъти на ден сигурно с гаджето й и иска да ми каже какви хапчета да ползвам ако водя полов живот... Тъпото е че аз не водя този живот и като ми го каза това ми се идеше да я напсувам...

WTF

ef4etyYy
01-22-2010, 17:40
не майка ми е на 35 и бих казала, че на моите години е била К***А. И тя понеже е мн запозната със всичко защотот е "от младото поколение" както казва тя , а другите родители са от "старото".... и понеже прави секс по 10 пъти на ден сигурно с гаджето й и иска да ми каже какви хапчета да ползвам ако водя полов живот... Тъпото е че аз не водя този живот и като ми го каза това ми се идеше да я напсувам...

WTF да се направим че не сме го видели тфа 8-) иначе ти па, отиди, няма от кфо да се притесняваш, както каза Хилари май няма да те изядът..и се разбери с майка ти че така няма да стане.. :-) :booooomb:

TwEEtyNkA
01-22-2010, 17:42
както по-нагоре имаше едно мнение първо да се противиш и накрая да се съгласиш и да и натриеш носа мн яко ще стане ако след като те заведе и види че не си го правила ти го направиш :D голям смях ще е или пък да не го направип и да иска да те води секи месец да те проверява :D

ef4etyYy
01-22-2010, 17:47
както по-нагоре имаше едно мнение първо да се противиш и накрая да се съгласиш и да и натриеш носа мн яко ще стане ако след като те заведе и види че не си го правила ти го направиш :D голям смях ще е или пък да не го направип и да иска да те води секи месец да те проверява :D ее стига де тфа е шит всеки месец да ходиш на гинеколог за да са сигурни ваще че не водиш полов живот :o тфа ако на мене решат да ми го направят случайно тактично ще им обясня да ходят да се метнат от моста на Влюбените :lol: :booooomb:

SasHeTo0
01-22-2010, 20:54
Каквато майката такава дъщерята :D :D

ef4etyYy
01-22-2010, 20:59
Каквато майката такава дъщерята :D :D НЕ ВИНАГИ! аз примерно не съм като майка ми, обзалагам се че тя е била далеч по.. смирена от мен 8-) :booooomb:

lili37
01-23-2010, 17:47
Каквато майката такава дъщерята :D :D

това въобще не е така.... :? :? :? :? :-D :-D :-D :-D

playboyche
01-23-2010, 18:22
Cпоко,върви и не сe притеснявай!
Да бе човек не се притеснявай нали ???? момиче на 15 ще ходи при некаф генекулог да гледа пу*ката и ????? а? ами тии малко как мислиш тя не се е събличала пред гаджето си още а за първи път ще си покаже "девствените градини" :lol: :lol: :lol: на НЕПОЗНАТ ДЪРТ ГЕНЕКОЛОГ ????? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ef4etyYy
01-23-2010, 19:23
Cпоко,върви и не сe притеснявай!
Да бе човек не се притеснявай нали ???? момиче на 15 ще ходи при некаф генекулог да гледа пу*ката и ????? а? ами тии малко как мислиш тя не се е събличала пред гаджето си още а за първи път ще си покаже "девствените градини" :lol: :lol: :lol: на НЕПОЗНАТ ДЪРТ ГЕНЕКОЛОГ ????? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: къде пише че ше е дърт? а и може да е жена :? :booooomb:

playboyche
01-23-2010, 19:26
а и може да е жена[/color] :? :booooomb:
хах аре да не се лъжем в 96% е мъж шанса да е жена е малък ... :?

ef4etyYy
01-23-2010, 19:55
а и може да е жена[/color] :? :booooomb:
хах аре да не се лъжем в 96% е мъж шанса да е жена е малък ... :? който търси - намира :lol:

stelSs21
01-23-2010, 19:58
Ами и мен ме е срам,добре че моята майка не би ме накарала да отида за да се убеждава че съм девствена.Някой ден може да ме заведе просто на преглеед заради здравето ми.Поне така мисля дано не я ухапят лудите и нея ,все още не е почнала да ми се меси в личния живот.