PDA

View Full Version : омръзна ми.....



fluffy2
01-22-2010, 15:24
мм от доста време пуша...и маика ми и баща ми не знаят но аз мразя да крия от тях...искам да им кажа но ме е страх за реакцията им....те ме мислят за малкото момиченце от където и тръгна всичко...през изминалите две години заради това отношение с маика ми постоянно си говорим на висок тон а с баща ми вобще не говоримм е да последната седмица страстите намаляха ии мисля сега да им кажа но как не искам пак да се караме постоянно....някакви идеи :?: :?: :?: :neutral: :neutral: :neutral:

Cheese
01-22-2010, 15:33
чакай да се стопли навън и тогава им кажи :D хем по кофите да се сгрее

aloveyou
01-22-2010, 15:51
Ами опитай се да им кажеш..Все пак - не трябва да криеш такова нещо от тях..Не знам..
Поговори с тях..
Успехче !!

П.С - Иначе на колко си ?

fluffy2
01-22-2010, 15:56
17

SmilezZz
01-22-2010, 16:57
17

Е не си много малка..
както казах по - горе - опитай се да поговриш с тях,като глеми хора 8)

filmimilmi
01-22-2010, 17:21
Няма какво да им споделяш специално за вредния си навик. Най-много да ги ядосаш и да ти намалят джобните (като всеки ден изваждат от тях средно около стойността на една кутия цигари) с цел да те ограничат от това да се тровиш.

fluffy2
01-22-2010, 17:22
там е проблема те ме мислят за малкото момиченце.... :? :? :? :?

fluffy2
01-22-2010, 17:26
нямам джобни от когато почнах да работя при чичо ми (миналата година) използвам заплатата предимно за уроци и признавам и за цигари но заплатата не е пълна затова покривам само това:урици и цигари и може би прехраната ми навън....

filmimilmi
01-22-2010, 17:34
Щом те мислят за малко момиченце, то признанието на факта, че си пропушила няма да те направи по-зряла в техните очи. Кротувай си, няма какво да споделяш. Явно успешно се прикриваш до сега, а какво точно очакваш, че ще се случи ако им споделиш? Че ще ти позволят да си пушиш в стаята ли?

ImmortalSportFreak
01-22-2010, 19:04
Само едно ще ти кажа. ;) Спри да пушиш.За твое добро е.. Повярвай ми... ;);)

nyxu
01-23-2010, 16:30
Щом те мислят за малко момиченце, то признанието на факта, че си пропушила няма да те направи по-зряла в техните очи. Кротувай си, няма какво да споделяш. Явно успешно се прикриваш до сега, а какво точно очакваш, че ще се случи ако им споделиш? Че ще ти позволят да си пушиш в стаята ли?



:)

justunique
01-24-2010, 15:05
...

prodavam4
01-24-2010, 15:12
Не си единствената, много хора е трябвало да признават какви ли не неща на родителите си, тъй че няма причина да не им кажеш. По-добре ще ти да им кажеш, отколкото сами да разберат. Кажи им, по мое мнение.

sunshinee1936
02-28-2010, 16:16
чакай да се стопли навън и тогава им кажи :D хем по кофите да се сгрее

престани във всеки форум да са исказваш досадно .. по-добре земи научи някой по-интересен лаф и тогава лопай повече щото така си се по-жалка и по-жалка със непотребните си мнения - тва е форум за сериозни мнения , а не за тъпи лапешки исказвания и гадни спамери , които се чудят как да си запълнят времето и да се правят на интересни (а са доста прости без никакво чувство за хумор стремящи се да си създадат внимание и някакъв рейтинг като ,, ех тая колко е весела и ме разцепва от смях '') ... нищо лично просто наистина си жалка

NeENormalen
02-28-2010, 19:03
ОК ФЛЮФИ гледай сега... престани да се криеш, кво толкова, и без това те продължават да се карат с теб... аз като бях на твоята възраст пуших като за световно по 2 кутии, не си вадих хляба сам, а чаках на наще като гледах как изнемогват... Не трябва да ти пука, паричките ти си ги вадиш, нали, ако нещо стане (баща/майка ти те е видял/а на улицата) кажи им че това ти сама си го правиш и толкова... между другото нашите бяха твърдо против аз да пуша... , а сега пуша пред баща ми, а майка ми не се учудва като и кажа че съм си купил цигари... и въпреки това продължават да ми натякват - не пуши :) трябва де, трябва да се спра 'щот 4 кинта вече не ми се дават :)

nikity9926
02-28-2010, 19:14
Чуй тая вечер казах на майка ми защо ми е толкова голяма сметката за телефона (е това не може да се сравнява ама... 8-) ) и аз като теб не знаех как ще реагира. Чуй, ако си правила секс и те знаят (каза си им) направи както тогава) ако не събери смелост отиди при тях и им кажи първо да не ти се карат, след като им кажеш 8-)

stoenski965
03-02-2010, 09:10
17

щом си на 17 едвали ще ти направят проблем .. : ))

Nikkynce
03-03-2010, 19:18
Ами аз например съм на 15 и пуша сериозно от началото на 7-ми клас, а сега съм 9-ти. Майка ми разбра още преди това като пуших по 1 цигара на 2-3 месеца и много ми се кара, ама не каза на татко. А после се оказа в 7-ми клас, че някой ме видял с цигара на кафе и звъннали точно на татко дето най-малко го беше очаквал от мен и не ми каза, че знае, защото ми предстояхa изпити за гимназия и да не ме притеснавал. И сега вече уж вярва, че не пуша, ама си има едно на ум, а майка знае, ама вече се е отказала да се кара с мен, защото то толково разправии бяхя с нея и пак не можа да ме откаже. Затова че, ако искаш крий още малко докато навършиш 18 и им кажи и един дин колкото и да не са съгласни ще се примирят с този факт, все пак си тяхна дъщеря. :))))

villytooOo
03-05-2010, 12:36
Само едно ще ти кажа. ;) Спри да пушиш.За твое добро е.. Повярвай ми... ;);)

:) +1 :)