PDA

View Full Version : Разбиване хронологията на скайп въпросчета ?



aspect
01-22-2010, 15:05
Значи искам да се добера до хронологията на скайп на мойта приятелка да видя какво си пише с едно момче.Аз и разбих паролата за скайп и тя това не го знае, но като влезна в нейният профил виждам само абонатите и а самата хронология се намира на нейният хард диск. Та проблема е как да копирам тази информация която се намира в hidden папката C:\Documents and Settings\Admin\Application Data\Skype без тя да ме усети, като се има напредвид ако ползвам TeamView или ULTRA@VNC тя ще вижда какво правя друг е проблема, че и докато е логната в скайпа си аз немога да копирам тези данни. Казаха ми една врътка ако тя излезе от скайп и веднага влезна след нея и получа съобщение неполучено от нея ще получа и цялата хронология възможно ли е това. Та кажете ми как да получа нужната информация през коя програма да и влезна в компютъра без да ме усети и да си препратя скритите папки, друг начин с флашка докато съм на нейният компютър да я копирам ама тва няма да стане дайте идей..след като имам достъп до паролите и има ли начин да извлека хронологията. спешно ми е искам да знам дали има вземане даване с момчето :?

doomkillerr
01-22-2010, 16:11
хе-хе нямаш си работа човече... Едно време и аз съм бил на твоето място! :D Най-добре копирай хронологията, когато си на нейния компютър на флашка и след това я пренеси на твоя... Така ще видиш, какво си е писала с въпросното момче!

П.С. - Други "врътки" за сега нямам намерение да разкривам... :oops:

Biskfitka
01-22-2010, 20:19
Ебаси приятелката си...

mgxpower
01-22-2010, 21:18
Порастни.
Кратко, точно и ясно. 8)

doomkillerr
01-22-2010, 21:27
Ебаси приятелката си...

:razz: - Аз до колкото разбрах, автора на темата е "момче"...

Biskfitka
01-23-2010, 09:37
Ебаси приятелката си...

:razz: - Аз до колкото разбрах, автора на темата е "момче"... :D Пак е същото. Има и други начини.....

BluEWisH
01-23-2010, 10:56
порастни човече