PDA

View Full Version : гривна



pamito69
01-22-2010, 15:40
много искам такава гривна http://prikachi.com/images.php?files/1304645X.jpg имам предвид от такъв тип с тези неща който може да си ги купуваш по отделно и да ги закачаш за гривната не се намирам в много голям град и съм търсила в бижутерските магазини но няма ако някой знае сайт от където мога да си поръчам нека да сподели :)
П.С Снимката на гривната е взета от каталог на AVON но точно тази гривна не ми харесва толкова много и затова не си го поръчвам от там :D 8-)

sunshine955
01-22-2010, 16:32
харесва ми,хубава е гривната .. но за съжалине незнам от къде можеш да си я земеш,не мога да то помогна :( и тва ще е супер яко да закачва такива работи на нея :grin: ще следя темата .. може и аз до си зема такава ако намеря някой ден :-D но по интернет не искам да поръчвам

FuCkInBuBbLeGuM
01-22-2010, 16:40
По изгледа на страниците тва ми прилича на каталог на Ейвън. Защо не си поръчаш от там ако познаваш дистрибутор?... Иначе не знам от къде може да си вземеш... Ако си от София може да видиш в SIX, макар че и за там не съм сигурна.

SIX ее в оня подлез дето са Амор ии Дабъл Вижън ( :lol: )

cookie_master
01-22-2010, 17:09
По изгледа на страниците тва ми прилича на каталог на Ейвън. Защо не си поръчаш от там ако познаваш дистрибутор?... Иначе не знам от къде може да си вземеш... Ако си от София може да видиш в SIX, макар че и за там не съм сигурна.

SIX ее в оня подлез дето са Амор ии Дабъл Вижън ( :lol: )в six могат да се намерят много хубави неща 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
01-22-2010, 17:20
По изгледа на страниците тва ми прилича на каталог на Ейвън. Защо не си поръчаш от там ако познаваш дистрибутор?... Иначе не знам от къде може да си вземеш... Ако си от София може да видиш в SIX, макар че и за там не съм сигурна.

SIX ее в оня подлез дето са Амор ии Дабъл Вижън ( :lol: )в six могат да се намерят много хубави неща 8-)

Дам.. аз тва " :lol: " го написах заради амор и др-та дупка :D

Converse333
01-22-2010, 18:51
Имах такава на Сваровски, близо 200 лв дадоха наще... Но аз съм голяма прахосница и си изгубих фигурките. Смисъл, самите закопчалки се счупиха и паднаха някъде фигурките.. Whatever.. 8-) Иначе е яка гривничката. 8)

GabisiTa
01-22-2010, 19:12
Виждала съм такива в доста магазини за бижута и джунджуриики, зависи вече от кой град си... :)

Stellsy
01-22-2010, 19:44
Провери в бижутерийните магазини .. в краен случай си я поръчай от Ейвън.

liim0nka
01-22-2010, 20:17
Между другото изобщо не си заслужава да е от ейвън защото гривната е 10 лева..всяка фигурка-7..и трябва да си вземеш поне 4, иначе изглежда недовършено..то ти излиза 30-40 лева, а даже не е сребро.. :?

XxTheOnexX
01-22-2010, 20:34
Прекалено е скъпа тая от Ейвън. Аз преди време си направих от бижуленд в Пловдив почти същата с абс всякакави висулки по нея, които за мен символизират нещо и дадох не повече от 3лв щот все пак не е сребро а и си я сглобих сама вкъщи :)
Потърси в града ти магазин за всякакви джунджуриики - обици,гривни и тн и виж дали се продават отделно такива висулки и си купи гривна и ги накачи. :)

MinimalisTka
01-22-2010, 20:50
емии не познаваш ли някой дистрибутор на avon ? :( според мене трябва да си я поръчаш от каталога друг начин невиждам аз лично съм дистрибутор :smt061 :wink:

BamByNa
01-23-2010, 07:53
Six попринцип е германска марка и аз за 1-ви пазарувах неща от този магазин в Германия.. но веднъж като бях в София забелязах,че има и такъв магазин както казаха в подлеза на НДК,там са Амор, Дабъл Вижън... има мн готини нещица в тия магазинчета,ама нз в БГ как вървят цените..щото аз едно време.. бая се изръсих.. :)

darrie
01-23-2010, 10:08
една приятелка имаше златна гривна и си закачаше златни висулки за обеци.

http://photos04.allegroimg.pl/photos/128x96/858/48/39/858483904 < ето от този тип. е, малко по хубави де .. :-D

така си беше направила цялата гривна и беше много сладко ..

Neopitom3na
01-23-2010, 11:12
Тази от Ейвън е много скъпа бе.. а дори не ми се вярва, че е сребро :?

annamari
01-23-2010, 11:18
като за начало сподели от кои град си

pamito69
01-23-2010, 11:37
града ми не е особенно известен Силистра :D

ledenakrasota
01-23-2010, 12:42
И аз търсих такава за подарък,но със сърчица.Дори тема бях направила :-D Но намерих.
За съжаление в София са по-скъпи нещата от Пловдив.

Прекалено е скъпа тая от Ейвън. Аз преди време си направих от бижуленд в Пловдив почти същата с абс всякакави висулки по нея, които за мен символизират нещо и дадох не повече от 3лв щот все пак не е сребро а и си я сглобих сама вкъщи :)
Потърси в града ти магазин за всякакви джунджуриики - обици,гривни и тн и виж дали се продават отделно такива висулки и си купи гривна и ги накачи. :)

Би ли си снимала гривничката :)