PDA

View Full Version : Какво ползвате за оформяне на къдрици с дифузер



sunshine955
01-22-2010, 16:00
Аз ползвам пяна,но фризьорката ми каза,че от пяната косата не може да диша .. затова искам да си зема някакъв гел за оформяне на къдрици с дифузер,препорачайте ми някой от който сте доволни,но да става косата на клечки и с мокър ефект :) Благодаря :-)

SmilezZz
01-22-2010, 16:05
Еми и аз използвам пяна..
Ще следя темата - че ще ми е от полза

Sissy90
01-22-2010, 16:21
Аз използвам пяна - една, която фризорката каза, че уж не я продавали по магазините - Black е марката ако не се лъжа. Много е добра, а в същото време е голяма опаковка и е сравнително евтина.

sunshine955
01-23-2010, 10:23
други предложения ?! :-o от кой гел за оформяне на къдрици с дифузер сте доволни ? :)

YourFavoriteDrug
01-23-2010, 10:28
защо не пробваш с фиксатор,
преди като ми беше здрав дифузера 8-) с фиксатор си оформях къдриците..
взимах си го от салона в едно зелено шише,
мирише много приятно :)

sunshine955
01-23-2010, 10:40
защо не пробваш с фиксатор,
преди като ми беше здрав дифузера 8-) с фиксатор си оформях къдриците..
взимах си го от салона в едно зелено шише,
мирише много приятно :)
Може ли да ми кажеш марка,милилитри,цена :) :-)

mysterious93
01-23-2010, 10:51
и аз ползвам пяна :-o а гел.. не бих ползвала.. става гадно. може би и аз съм ЗА фиксатора за къдрици,ако трябва да заместя пяната(нз колко е вреден и дали е но :D ) веднъж като ходих на фризьор накрая ме оформи с такъв фиксатор (марката беше Jelly) или нещо такова в една сива опаковка и стана много яко.. само дет не съм виждала в магазините.. и трябва да си поръчаш от някоя фризьорка :-o

sunshine955
01-23-2010, 10:58
и аз ползвам пяна :-o а гел.. не бих ползвала.. става гадно. може би и аз съм ЗА фиксатора за къдрици,ако трябва да заместя пяната(нз колко е вреден и дали е но :D ) веднъж като ходих на фризьор накрая ме оформи с такъв фиксатор (марката беше Jelly) или нещо такова в една сива опаковка и стана много яко.. само дет не съм виждала в магазините.. и трябва да си поръчаш от някоя фризьорка :-o
ми ще проверя в магазин за косата :) а с фиксатор стават ли косата с мокър ефект на клечки :-o :)

GabisiTa
01-23-2010, 15:23
Аз ползвам само пяна, а понякога и лак .. :)

sunshine955
01-23-2010, 15:49
Аз ползвам само пяна, а понякога и лак .. :)
с лак колко време ти издържа косата ..?! аз слагам доста пяна и стои мн твърда и нз дали изобщо има нужда от лак :-o

sunshine955
01-23-2010, 19:03
айде де :( никой ли не слага нещо за къдриции (освен пяна)като се прави с дифузер.. ?

GabisiTa
01-23-2010, 19:42
Аз ползвам само пяна, а понякога и лак .. :)
с лак колко време ти издържа косата ..?! аз слагам доста пяна и стои мн твърда и нз дали изобщо има нужда от лак :-o

Слагам лак ако има някаква нужда от дооформяне или ако тупирам. Иначе гледам да не стоя много време с пяна по косата, защото не ми влияе много добре на кожата на главата... :(

denety
01-23-2010, 21:57
Ами,аз ползвам гел-пяна на СЕРИ и съм мноого доволна :P ,но важното е хубаво да я изсушиш.за да не останат клечки.А може би пяната запушва,незнам,незнам и за гел-пяната,но на мене нищо не ми е станало ;) :-P

YourFavoriteDrug
01-23-2010, 22:20
значи това е единият:
http://jalyd-anubis.com/images/listing_photos/43_glazingfix.jpg

и другият,за който говорих-зеленото шишенце:
http://www.picvalley.net/u/299/74504_202_m.JPG

п.с. :снимките са малко гадни,
ама колкото да имаш на идея какво да търсиш..

YourFavoriteDrug
01-23-2010, 22:23
аа зеления от фризьорския салон беше някаква цена между 10-15лв,
количеството не го помня,ама на мене ми стигаше за доста време ((:

mysterious93
01-24-2010, 10:17
и аз имах предвид това което е показала YourFavoriteDrug (jalyd.. не jelly) знаех си че беше нещо такова :D ами да.. косата стоеше що годе с мокър ефект.. на мен това което ми направи впечатление беше че стояха много оформени.. а преди мен имаше една жена пак с къдрава коса , но къса... а аз не съм мн привърженичка на късите къдрави коси.. но след като й сложи така и живна косата.. особенно отзаде мн добре й се оформи

sunshine955
01-29-2010, 13:15
значи това е единият:
http://jalyd-anubis.com/images/listing_photos/43_glazingfix.jpg

и другият,за който говорих-зеленото шишенце:
http://www.picvalley.net/u/299/74504_202_m.JPG

п.с. :снимките са малко гадни,
ама колкото да имаш на идея какво да търсиш..
мн Благодаря :-) а с този фиксатор косата става ли с мокър ефект,освен че се оформя мн добре ?.. защото аз като ползвам пяна и горе-долу 2/3 от шишето отиват 8-) за това се отказах от пяната,защото аз и без туй слагам много и ме е страх да не си оризиля косата .. да стане суха,изтощена .. като метла :shock:

Infinity
01-29-2010, 13:30
Оу това зеленото не ти го препоръчвам- гадно е !
Много суши косата. Бих те посъветвала използвай си пяната 3-4 пъти месечно и готово. Ако те е страх косата ти да не заприлича на метла си прави домашни подхранващи маски.

Smile2Me
01-29-2010, 15:31
охх дифузер...борна тема и за мен :-D :-D понеже съм с дълга коса и не ми стават много добре къдриците...аз понякога я суша БЕЗ да й слагам нищо...ефекта става добър..леко начупена и я връзвам на кок :D иначе ползвам пяна... на "Salon". Тя е доста голяма 350мл и е за около 3лв някъде.. имам същия лак и съм много доволна :) :)

sunshine955
01-31-2010, 19:58
Оу това зеленото не ти го препоръчвам- гадно е !
Много суши косата. Бих те посъветвала използвай си пяната 3-4 пъти месечно и готово. Ако те е страх косата ти да не заприлича на метла си прави домашни подхранващи маски.
aми аз и правя маски .. но много я и третирам и суха :( ползвам преса, маша, дифузер .. само кадето я оставям да си сахне сама :)
нз .. искам нещо друго освен пяна .. ще потърся тоя фиксатор :)