PDA

View Full Version : fr s extri



alohafromhell
01-22-2010, 16:14
predi 3 meseca nqkade zapo4nah da spq s edin priqtel .. ne osobeno bliz1k no vse pak fr .. iskarvame si strahotno.. govorim si sekfi gluposti i seriozni ne6ta s16to.. i sme stanali super blizki ... no nikoi dr ne znae za tova osven moqta i negovata nai dobra fr .. imam 4uvstvoto 4e zapo4vam da izpitfam ne6to ... za6toto kato se nav1rtat drugi momi4eta okolo nego use6tam 4e go revnuvam ..toi s16to me revnuva i to ne malko .. i v1prosa mi e kakvo da pravq za6toto ni e mn qko i ne iskam da preeba ne6tata .. a nz dali i ot negova strana ima ne6to .. :smt059

Untitled
01-22-2010, 16:30
Вече освен вие 2-та, знаем и ние! :lol: Еми, взимайте се ;д :-o

draid
01-22-2010, 16:31
Първо пиши с нашите буквички, на братята. Аз да ти кажа щом те ревнува значи вероятно има чуства, пък и какво се притесняваш да не прецакаш нещо ? Ако е за приятелството вече сте го прецакали, щом сте правили секс. Кажи му, че имаш чуства и че се надяваш да са споделени и така.

SmilezZz
01-22-2010, 16:38
Първо пиши с нашите буквички, на братята. Аз да ти кажа щом те ревнува значи вероятно има чуства, пък и какво се притесняваш да не прецакаш нещо ? Ако е за приятелството вече сте го прецакали, щом сте правили секс. Кажи му, че имаш чуства и че се надяваш да са споделени и така.

bebkata
01-22-2010, 16:43
Първо пиши с нашите буквички, на братята. Аз да ти кажа щом те ревнува значи вероятно има чуства, пък и какво се притесняваш да не прецакаш нещо ? Ако е за приятелството вече сте го прецакали, щом сте правили секс. Кажи му, че имаш чуства и че се надяваш да са споделени и така.

+1 :)

krem4et0
01-22-2010, 16:45
Кирилицата в този форум е задължителна! Следващи теми, написани на латиница, ще се трият без предупреждение!