PDA

View Full Version : За или против



AnGel_fReE
01-22-2010, 17:22
Не знам дали имам такава тема но последно време си мисля за връзките и въпроса ми е за или против сте дългите и сериозни връзки и защо :)

3oPuTy
01-22-2010, 17:29
Миии аз съм и "За" и "Против" :)
Против,защото съм още малка (малка ... малка ... почти 19 годишна) и не си струва от сега да се обвързвам прекалено сериозно с някого :) А и вече изгубих 4 години и нещо заради 3 такива сериозни връзки :-D
За,защото съм от хората,които обичат да обичат и да бъдат обичани :) :-D А и си починах година и нещо от сериозните връзки,така че съм готова за нова :-D :-) (и вече съм я започнала :))

nymphadora
01-22-2010, 17:29
ЗА много ясно :-o

трябва ли да обяснявам защо?

lonely_girl92
01-22-2010, 17:33
За , защото обичам да имам до мен човек с който се обичаме и можем да разчитаме един на друг :)

Bellatrix
01-22-2010, 17:35
За. :-o Не се обиждай, но това е супер тъп въпрос. Разбира се, че когато се влюбиш в някого и той в теб, няма да му кажеш на 2та седмица: "Ми чао вече, аз не обичам дългите връзки."

mOBSCENE
01-22-2010, 17:35
За , защото обичам да имам до мен човек с който се обичаме и можем да разчитаме един на друг :)

мхм..
А и по-добре ли е да се лутам от момче на момче?

GD95
01-22-2010, 17:37
Против

doomkillerr
01-22-2010, 17:37
Твърдо съм ЗА дългите и сериозни връзки! Самият аз съм сериозен във всичките си действия и намерения... :)

П.С. - Тези несериозни връзки и "афери" не са за мен... :? Вече съм "стар" за тях... :oops:

fenastz
01-22-2010, 17:40
Против...не че съм имал такава.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-22-2010, 17:51
Била съм и в сериозни връзки, и в една, която дори не знам на какво беше основана. Макар в момента все още да се чувствам "ненаживяла се", 100% съм "против" повърхностните отношения. :)

AceXe
01-22-2010, 17:52
Миии аз съм и "За" и "Против" :)
Против,защото съм още малка (малка ... малка ... почти 19 годишна) и не си струва от сега да се обвързвам прекалено сериозно с някого :) А и вече изгубих 4 години и нещо заради 3 такива сериозни връзки :-D
За,защото съм от хората,които обичат да обичат и да бъдат обичани :) :-D А и си починах година и нещо от сериозните връзки,така че съм готова за нова :-D :-) (и вече съм я започнала :))

Зори, готино момиче ми изглеждаш, но задължително ли е да пишеш с това светло розово на бял фон?!?!

peshost
01-22-2010, 18:25
Значи аз съм ЗА и именно затова спрях да се занимавам с краткотрайни връзки. За мен това е безмислена кифленска история. Ко ще ходя седмица, максимум месец? Искам истинска връзка и да знам, че все пак момичето до мен мога да й вярвам и тя изпитва към мен истински чувства. Мое мнение.

SoStarstruck
01-22-2010, 18:29
"За",защото няма по-невероятно чувство от това да си влюбен и да не можеш да се наситиш на любовта (колкото и банално да звучи).
"Против", защото след такива задълбочени връзки болката при раздялата е неописуема (от опит) .. :)

soul1199
01-22-2010, 18:30
За. :-o Не се обиждай, но това е супер тъп въпрос. Разбира се, че когато се влюбиш в някого и той в теб, няма да му кажеш на 2та седмица: "Ми чао вече, аз не обичам дългите връзки."

3oPuTy
01-22-2010, 18:32
Миии аз съм и "За" и "Против" :)
Против,защото съм още малка (малка ... малка ... почти 19 годишна) и не си струва от сега да се обвързвам прекалено сериозно с някого :) А и вече изгубих 4 години и нещо заради 3 такива сериозни връзки :-D
За,защото съм от хората,които обичат да обичат и да бъдат обичани :) :-D А и си починах година и нещо от сериозните връзки,така че съм готова за нова :-D :-) (и вече съм я започнала :))

Зори, готино момиче ми изглеждаш, но задължително ли е да пишеш с това светло розово на бял фон?!?!
Айде заради теб и готините филмчета,които направи ще го сменя ... Цикламеното как е 8-)

BUBBLEGUM4o
01-22-2010, 18:35
абе........ кво да ви кажа , и съм ЗА и за НЕ........ в началото е хубаво , после ти се е"ава майката........ за това сега съм почивка и не ми е до женски...

titinkaa
01-22-2010, 18:45
ми ЗА,имала съм сериозни връзки и продължавам да имам,ЗА съм поради причината че не мога да стоя сама,някак си се чувствам празна,аи обичам да има човек който да обичам и да ме обича и да разчитам на него :)

mitkoOomelchO
01-22-2010, 19:12
Аз съм за :P :P

BuBa33333
01-22-2010, 19:17
Aз съм ЗА сериозните връзки,защото не си падам по флиртовете за по 1 2 вечери.Глупаво и скучно ми е .

GabisiTa
01-22-2010, 19:20
Разбира се, че ЗА. Няма нищо по-хубаво от това, да имаш някой до себе си, който да те обича и подкрепя! :) :-)

DevilWish
01-22-2010, 19:35
За!Самата аз имам сериозна връзка и е толкова сериозна, че си мисля, че никога няма да приключи ;)

Torn
01-22-2010, 19:55
За. Не съм по обясненията. :-o

ivcheto0o
01-23-2010, 04:24
Разбира се, че ЗА. Няма нищо по-хубаво от това, да имаш някой до себе си, който да те обича и подкрепя! :) :-)

3oPuTy
01-23-2010, 05:43
Разбира се, че ЗА. Няма нищо по-хубаво от това, да имаш някой до себе си, който да те обича и подкрепя! :) :-)
Какво ще рече "няма нищо по-хубаво от това,да имаш някой до себе си,който да те обича и подкрепя"?!
Нима нямате приятели,които ви обичат и подкрепят?!
Нямате родители,които ви обичат и подкрепят?!
:?:?:?

Това е най-тъпото нещо,което съм чувала :? "Искам сериозна връзка за да има кой да ме обича" :? Ми ако някой грозен и пъпчив пубер ви обича?!Всякаш ще тръгнете с него,защото ще сте сигурни,че доооста дълго време ще има кой да ви обича и подкрепя :?

Utun
01-23-2010, 07:29
Що пък не - за!

SkylineDrift
01-23-2010, 07:41
Все ми е тая :D

Assshley
01-23-2010, 10:19
И за и против.За,защото е хубаво да знаеш,че имаш някой сериозен човек до себе си,който те обичаи можеш да му се обадиш дори в 1 часа през ноща.. апък и остават хубави спомени след толкова много преживяни неща заедно,опознавате се и така нататък,но гадното накрая е,че при раздяла след една такава по-дълга връзка рядко могат да се запазят приятелски отношения .. тежко е и дълго време се преживява.

kombarka
01-23-2010, 11:28
Зависи.. попринцип да. Така намираш истинския смисъл в живота.

А специално за мен.. не. Аз съм несигурна и непостоянна. Не ми прябва нещо сериозно и заангажиращо. Засега.

ByK
01-23-2010, 11:48
естествено ЗА
колкото повече си с един човек, толкова повече го обичаш
какво печелиш всеки ден или седмица да си с различен човек?
глупаво е..

PROVOCATIVE
01-23-2010, 12:11
За. :-o Не се обиждай, но това е супер тъп въпрос. Разбира се, че когато се влюбиш в някого и той в теб, няма да му кажеш на 2та седмица: "Ми чао вече, аз не обичам дългите връзки."

BloomF
01-23-2010, 12:47
ЗА много ясно :-o

трябва ли да обяснявам защо?

:-o :-o :-o

sisenceto0o
01-23-2010, 13:03
ЗА.Ако връзката ти е по-дълга, това означава, че с този човек се разбирате добре и може да си споделяте повече неща, просто го обичате повече. Ако постоянно имаш къси връзки няма кой знае какъв смисъл, защото всеки търси човек, с който да бъде за по-дълго, а не за някакъв кратък период.

AnGel_fReE
01-25-2010, 17:55
повечето от вас са за сериозните връзки и отричат краткотрайните но аз познавам много хора които ходят с някого максимум 1 месец просто не се влюбват или пък половинката им се отдръпва. също така имам приятелка която ходи вече над 2 месеца с 1 момче но нито го обича нито пък иска да е постоянно с него и честно казано ми е доста интересно как за толкова време не се е влюбила в него.. аз лично съм доста влюбчива но доста от приятелките ми не са

rosencetooo
01-26-2010, 21:13
И за и против.За,защото е хубаво да знаеш,че имаш някой сериозен човек до себе си,който те обичаи можеш да му се обадиш дори в 1 часа през ноща.. апък и остават хубави спомени след толкова много преживяни неща заедно,опознавате се и така нататък,но гадното накрая е,че при раздяла след една такава по-дълга връзка рядко могат да се запазят приятелски отношения .. тежко е и дълго време се преживява.Мм много точен отговор , подкрепям ..ама сякаш повече съм За :oops:

TheGirlNextDoor
01-26-2010, 21:31
всичко e с времето си :)

BlueFace
01-26-2010, 21:41
За ,защото ако познаваш достатъчно добре човека до себе си ще имаш сигурност ,а няма да се чудиш дали утре ще те смени за друг/друга :)

anow
01-26-2010, 21:45
за или против сте дългите и сериозни връзки
Точно такава връзка търся , ма нъцки ...

onestar
01-26-2010, 21:56
За...
Защото няма по - прекрасно нещо, от това да имаш човек до себе си, да го обичаш и да се чувстваш обичан. Да имаш подкрепа, сигурност, а времето и изградено доверие...

ShawnMac
01-27-2010, 18:22
Аз сигурно съм най-несериозния човек на земята :-D , но въпреки това, когато става за любов - винаги съм бил ЗА продължителна и сериозна връзка.Никога не съм търсил нещо за една вечер , или седмица.Според мен е доста подло а и едва ли има свястно момиче , което ще ти пусне още първата вечер.Това са някви курви , които не знаят какво искат и се шибат с целия град.Такива - далеч от мен.
За скромния ми 17 годишен живот , чак сега ми се случва нещо толкова истинско и красиво.За пръв път аз се влюбих и то в човек , който най-малко очаквах.Живях с мисълта , че колкото и да се обичаме между нас не може да има нищо(поради причини,за които не ми се говори).От 3 месеца сме заедно и всичко е просто перфектно.Мечтата ми се превърна в реалност. :smt007
Друго си е , когато можеш да се довериш на някой.Да знаеш , че каквото и да направиш и дори това да е грешно - този човек ще те подкрепи и никога няма да те остави сам.Всеки ден да ти показва колко много те обича. :oops:
П.С Обичам те С. :-)

m1nik
01-27-2010, 18:59
Твърдо за, кратките..съкращават живота.. :( :(

krem4et0
01-27-2010, 21:55
Не мога да съм несериозна по принцип, а какво остава за такива неща? Факт е, че като тийн не съм имала "връзка" по общата дефиниция, защото всичките ми възможности са били за несериозни такива. Имала съм излизания, n на брой срещи, но не и връзка. Реално единствената ми връзка е настоящата, която е и сериозна. Когато реша да хвърля усилия за нещо, искам да знам, че то има бъдеще. Да, може да не е години, но да е нещо искрено и истинско. Прекалено много мисля и прекалено рационално действам, за да се впускам в несериозни отношения. Прекалено много се и раздавам. Истината е, че преди години когато започнах връзката си не мислех, че ще е особено дълга и сериозна. Тогава просто излизах с някой на n-тата среща. Просто така се случи. Аз лично бях изненадана от него и от себе си и това ме амбицира да съградя нещо от нас двама ни. Защото в началото само аз градях. А сега след дълга и сериозна връзка просто не мога да си мисля, че бих открила удовлетворение в кратките и повърхностните. Прекалено важно за мен е да знача нещо за някой и той да знае, че значи много за мен. А и съм на години да мисля за деца и други алабализми.
Assshley, мнението ми за приятлството след са го изпяли отдавна. Ето текста:http://textove.com/text.php?song=d3ed87c7

miss_kiss181
01-27-2010, 22:12
Ми за съм с 2 ръце. Против съм парантииките дето сяка вечер са с различен. Иначе какво лошо има в една сериозна връска. :grin: :grin: :grin:

xoxi
01-27-2010, 22:21
Определено предпочитам сериозна връзка, пред забавленията за една нощ.
Една връзка трябва да се гради И на чувства, не само нужди.

XTREMEFREERIDE
01-27-2010, 22:26
За.По принцип мразя несериозните неща.

paniko
01-28-2010, 08:08
не може да си против дългите и сериозни връзки,може само да си incapable of .. аз съм. простo не ми се получава,пък и не мисля,че е времето да имам връзка 2 години,точно когато трябва да грабя с пълни шепи и да експериментирам ..

GossipGirl89
01-28-2010, 09:15
"За", защото попринцип съм такава личност, че не обичам несериозните неща - ако ще е връзка то да е сериозна, а не само да си губим времето. Такъв човек съм, че се привързвам бързо и влагам чувства и в най-малкото и после оставам разочарована... А и другото, което е - обичам сериозни хора, които знаят какво искат, знаят целите си и знаят защо правят дадено нещо.

bloodymirror
01-28-2010, 09:57
За! Другото е проява на детинщина.

vesito13
01-28-2010, 10:36
За...
Защото няма по - прекрасно нещо, от това да имаш човек до себе си, да го обичаш и да се чувстваш обичан. Да имаш подкрепа, сигурност, а времето и изградено доверие...

chereshkaa
01-28-2010, 11:00
За и Против :)

misslowe
01-28-2010, 11:08
За :grin:

BloomF
01-28-2010, 12:47
"За",защото няма по-невероятно чувство от това да си влюбен и да не можеш да се наситиш на любовта (колкото и банално да звучи).
"Против", защото след такива задълбочени връзки болката при раздялата е неописуема (от опит) .. :)

Поради същите причини съм раздвоена - заслужава ли си или не да търсиш любовта и да обичаш? :? Нит тъй, нит иначе. И все пак по хубаво да си изживял голяма любов и след това да те боли, отколкото никога да не си обичал и да не знаеш какво е..

Korrnyy
01-28-2010, 13:09
Аз съм "ЗА"... Ако истински обичаш някой ще го зарежеш ли, защото не обичаш дългите връзки?!?