PDA

View Full Version : А как ми се пре*ба копма :Х



monttitty
01-22-2010, 18:15
Значи ако искам да напиша някоя буква или нещо повече от 1 път не става :Х и кат искам да изтрия нещо може само 1 буква
Някой знае лои защо е така
плс хелп ми!
мерси

doomkillerr
01-22-2010, 18:45
А защо не каза, къде се опитваш да ги пишеш и триет тези букви... :?

monttitty
01-22-2010, 18:52
нявсякде.
скайп фейсбук гугъл. :-x

doomkillerr
01-22-2010, 19:11
От кога е този проблем, правила ли си някакви настройки на операционната система, инсталирала ли си някакъв нов софтуера...? До сега не съм срещал този проблем! Можеш да опиташ със "System Restore" :)

monttitty
01-22-2010, 19:13
еми незнам сега забелязах,ама сестра ми седя преди мене и вика,че нищо не е правила

Chacho
01-22-2010, 21:11
Рестарт? А и как написа толкова много от мнението? Да нямаш в предвид, че не можеш като задържиш копчето, да изпише многократно символа, или пък като задържиш backspace, да изтрие повече от едно. С други думи, като щракнеш 10 пъти "а" изписва ли 10 пъти а?

doomkillerr
01-22-2010, 21:36
"Chacho" - както виждаш и аз се опитах да получа повече информация за проблема, но авторката така и не обясни точно в какво се изразява проблема... "Все едно трябва да и тегля думите с ченгел"

П.С. - Не зная поради каква причина, някои хора си мислят, че другите им четат мислите, по някакъв телепатичен начин... Тук все пак не е раздела на ясновидците или гадателите... Ако искате сериозни отговори и помощ е нужно да дадете колкото се може повече информация за дадения проблем!!!

- Аз много мразя теми от типа "развали се нещо... Моля Ви помогнете ми - много е спешно..." :x - Точно по тази причина отбягвам да пиша и отговарям в подобни теми! :?

Chacho
01-22-2010, 22:46
"Chacho" - както виждаш и аз се опитах да получа повече информация за проблема, но авторката така и не обясни точно в какво се изразява проблема... "Все едно трябва да и тегля думите с ченгел"

П.С. - Не зная поради каква причина, някои хора си мислят, че другите им четат мислите, по някакъв телепатичен начин... Тук все пак не е раздела на ясновидците или гадателите... Ако искате сериозни отговори и помощ е нужно да дадете колкото се може повече информация за дадения проблем!!!

- Аз много мразя теми от типа "развали се нещо... Моля Ви помогнете ми - много е спешно..." :x - Точно по тази причина отбягвам да пиша и отговарям в подобни теми! :?

Много си прав. Предполагам, че и тя не знае точно, кое да ни каже, кое да ни спести (ако някой друг чете, да знаете: Ако искате отговор, нищо не спестявайте!).

Ако не си гледал сериала IT Crowd, горещо ти го препоръчвам! Абсолютно същите случаи, пречупени през призмата на британския хумор.



Малко по проблема, да не ми се скара някой за оффтопик:

Ако е това, което съм предположил, отвори Start>>Settings>>Control Panel. Там има Keyboard и в него би трябвало да има настройка "Repeat Delay" и "Repeat Speed". Пробвай да ги пренастройш и кажи какви са резултатите. Пробвай и с друга клавиатура, вземи от някого ако нямаш под ръка втора. Ако при тези двете неща не видиш подобрение, решението определено е това на doomkillerr. Пък и има шанс просто компютъра да се е претоварил. Аз като задържа операта (нея ползвам за браузър) прекалено дълго отворена и сякаш съм седнал на Правец 8.

aspect
01-23-2010, 00:32
Качи си FLEX TYPE там има виртуална клавиатура [US]таскбара натискаш десно бутонче на мишката и избираш Virtual Keyboard 8-) :D

ivanstef
01-23-2010, 07:22
Отиваш на Control Panel-> Keyboard и направи всичко на MAX

monttitty
01-23-2010, 13:27
Рестарт? А и как написа толкова много от мнението? Да нямаш в предвид, че не можеш като задържиш копчето, да изпише многократно символа, или пък като задържиш backspace, да изтрие повече от едно. С други думи, като щракнеш 10 пъти "а" изписва ли 10 пъти а?
Да точно това е проблема
Съжалявам ако толко ви нерва,че не съм ви обяснила както трбва всичко :?

Chacho
01-23-2010, 14:07
Рестарт? А и как написа толкова много от мнението? Да нямаш в предвид, че не можеш като задържиш копчето, да изпише многократно символа, или пък като задържиш backspace, да изтрие повече от едно. С други думи, като щракнеш 10 пъти "а" изписва ли 10 пъти а?
Да точно това е проблема
Съжалявам ако толко ви нерва,че не съм ви обяснила както трбва всичко :?

Ако нямаме ясна представа за проблема, трудно може да го решим. Както, когато кажеш на доктора "Зле ми е", той трудно може да ти постави точна диагноза, така и ние с компютъра ти. От друга страна, ти пък откаде да знаеш какво точно да ни кажеш. Както казах по-горе, решението е да сте максимално описателни.

Щом е това проблема:

Control Panel >> Accessibility Options
Отметката от Filter Keys трябва да е махната.

monttitty
01-24-2010, 12:26
Рестарт? А и как написа толкова много от мнението? Да нямаш в предвид, че не можеш като задържиш копчето, да изпише многократно символа, или пък като задържиш backspace, да изтрие повече от едно. С други думи, като щракнеш 10 пъти "а" изписва ли 10 пъти а?
Да точно това е проблема
Съжалявам ако толко ви нерва,че не съм ви обяснила както трбва всичко :?

Ако нямаме ясна представа за проблема, трудно може да го решим. Както, когато кажеш на доктора "Зле ми е", той трудно може да ти постави точна диагноза, така и ние с компютъра ти. От друга страна, ти пък откаде да знаеш какво точно да ни кажеш. Както казах по-горе, решението е да сте максимално описателни.


Щом е това проблема:

Control Panel >> Accessibility Options
Отметката от Filter Keys трябва да е махната.
Оххх добре разбрах ви..просто от бързане
Мерси все пак