PDA

View Full Version : Превод на статия от немски на български



petiam
01-22-2010, 19:43
Искам да попитам може ли някой да ми преведе една статия от немски на български или да ми дадете линк на някакъв он-лайн преводач?Още не съм 9 клас и не уча втори език, а първият ми език е английски.Статията е от едно немско списание (POPCORN) за певеца Джъстин Бийбър :) . Ще съм много благодарна, ако някой има време и успее да ми го преведе.

Ето и текста :

Darauf fahr ich ab !
Ich wunsche mir ein cooles Girl, das sich nicht verstellt.Tussis,Zicken und Bitches haben bei mir keine Chance ! Nichts ist schlimmer als Madels, die sich extrem aufbrezeln und eine Mords - Show abziehen. Geht gar nicht. Naturlichkeit ist top! Sexy Kleidung ist okey, Girls konnen auch gern ihre Figur betonen. Aber zu viel Haut sollte nicht zu sehen sein. Sex kommt fur mich eh noch nicht in Frage, ich fuhle mich dafur noch viel zu jung. Dafur mussen die Madchen schon Verstandnis haben.Kuscheln und Knutschen, das ist aber naturlich voll in Ordnung ! Am meisten faszinieren mich Madchen, mit denen ich total viel lachen kann.Humor ist extrem wichtig.Und ganz entscheidend : Man sollte sich selbst nicht so ernst nehmen, sondern auch uber sich lachen konnen. Ich selber bin ja auch der grobte Tollpatsch der Welt!Noch etwas ist mir sehr wichtig : Treue !Wenn ich merken wurde, dass meine Freundin einen anderen anflirtet, wurde ich sofort Schluss machen.Ich selbst wurde auch nie fremdgehen!Also,ich glaube an die ganz grobe Liebe und hoffe, dass ich sie bald finde!

Mein Traumgirl !
Ich kann gar nicht so genau sagen,wer mein absolutes Traumgirl ist,dazu gibt es einfach zu viele nette Madels.Bei mir wechselt das : Mal finde ich dunkle Typen geil, mal fahr ich mehr auf blonde Girls ab!Bisher stand ich eher auf exotische Madchen mit braunen Augen und dunklen Haaren - wie Selena Gomez oder Megan Fox! Die finde ich voll sub und sexy!Aber seit ich Taylor Swift gesehen habe,fahr ich auch auf Blondinen ab.Taylors wuschelige Mahne und ihre vlauen Augen tornen mich total an.Und : Sie ist keine Tussi, sondern gibt den Boys auch mal Kontra.Das finde ich cool!Deshalb mag ich auch Angelina Jolie und Megan Fox so gern.Neulich hab ich im deutschen Fernsehen zufallig ein subes Madel gesehen : Gabby von Queensberry!Die ist echt voll mein Fall.Ich hoffe,sie liest in POPCORN meine Botschaft : Hey Gabby, ich hatte gerne ein Date mit dir!


II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

petiam
01-23-2010, 10:54
никой ли не може да го преведе ? :-o

bebkata
01-23-2010, 12:41
никой ли не може да го преведе ? :-o

Гугъл може :D

petiam
01-23-2010, 14:04
никой ли не може да го преведе ? :-o

Гугъл може :D

и гугъл не може :( превежда ми някакви несмислени изречения .. пълна глупост :?

petiam
01-24-2010, 17:15
няма ли желаещи ? :(

ni76
01-24-2010, 23:33
За това аз си тръгвам

Аз искам готино момиче ,което да не се преструва.Грубиянки,кучки и вълчици, с мен нямат шанс! Това не е по-лошо от девойче,което изключително върви и извършва едно показно убийство.Не отивам чак дотам. Естествеността е върха. Секси облеклото е окей, момичетата могат също с удоволствие да подчертаят фигурата си. Но твърде много кожата не трябва да се вижда. Сексът при мен още не под въпрос ,аз се чувствам все още млад. Затова към момичетата трябва да има разбиране и нежност.Притискането и натиска е естествено напълно погрешно.Аз бях най-очарован от момичетата ,с които мога да се смея от сърце. Хуморът е изключително важен. И изцяло решаващо е : човек не трябва да се взема толкова на сериозно , но също трябва да може да се смее на себе си. Аз самият съм също груб недодялан човек в света. И още нещо за мен е много важно: Лоялност !Когато аз забелязвам, че моята приятелка флиртува с други, аз веднага слагам край.Аз самият никога не съм изневерявал.!



Моето момиче –мечта!

Аз не мога да кажа точно кое е моето абсолютно момиче- мечта,освен това има твърде много хубави девойчета.При мене се редуват:Понякога аз се срещам със брюнетки , но повечето пъти тръгвам с блондинки! Сега аз съм се спрял на едно доста екзотично момиче с кафяви очи и тъмна коса- като Селена Гомес или Меган Фокс!Което аз намирам напълно секси.Но тъй като съм виждал Тейлър Суифт ,аз ще се спра и на блондинки.Развятата коса на Тейлър и нейните сини очи напълно ме изкушават.И:тя не е цвете и има като момчетата недостатъци.Мисля ,че е готино!Затова аз желая също Анджелина Джоли и Меган Фокс.Наскоро аз видях по немската телевизия случайно едно девойче- Габи фон Куийнсбери!То е наистина напълно по мой вкус.Надявам се че тя ще прочете моето послание в „ POPCORN”: Хей ,Габи с удоволствие бих искал да се срещна с вас !

petiam
01-25-2010, 10:20
За това аз си тръгвам

Аз искам готино момиче ,което да не се преструва.Грубиянки,кучки и вълчици, с мен нямат шанс! Това не е по-лошо от девойче,което изключително върви и извършва едно показно убийство.Не отивам чак дотам. Естествеността е върха. Секси облеклото е окей, момичетата могат също с удоволствие да подчертаят фигурата си. Но твърде много кожата не трябва да се вижда. Сексът при мен още не под въпрос ,аз се чувствам все още млад. Затова към момичетата трябва да има разбиране и нежност.Притискането и натиска е естествено напълно погрешно.Аз бях най-очарован от момичетата ,с които мога да се смея от сърце. Хуморът е изключително важен. И изцяло решаващо е : човек не трябва да се взема толкова на сериозно , но също трябва да може да се смее на себе си. Аз самият съм също груб недодялан човек в света. И още нещо за мен е много важно: Лоялност !Когато аз забелязвам, че моята приятелка флиртува с други, аз веднага слагам край.Аз самият никога не съм изневерявал.!



Моето момиче –мечта!

Аз не мога да кажа точно кое е моето абсолютно момиче- мечта,освен това има твърде много хубави девойчета.При мене се редуват:Понякога аз се срещам със брюнетки , но повечето пъти тръгвам с блондинки! Сега аз съм се спрял на едно доста екзотично момиче с кафяви очи и тъмна коса- като Селена Гомес или Меган Фокс!Което аз намирам напълно секси.Но тъй като съм виждал Тейлър Суифт ,аз ще се спра и на блондинки.Развятата коса на Тейлър и нейните сини очи напълно ме изкушават.И:тя не е цвете и има като момчетата недостатъци.Мисля ,че е готино!Затова аз желая също Анджелина Джоли и Меган Фокс.Наскоро аз видях по немската телевизия случайно едно девойче- Габи фон Куийнсбери!То е наистина напълно по мой вкус.Надявам се че тя ще прочете моето послание в „ POPCORN”: Хей ,Габи с удоволствие бих искал да се срещна с вас !

мерси много, много :-)