PDA

View Full Version : Счупен крак!!



iva_ooops
01-22-2010, 19:25
Здравейте,искам да ви попитам дали някой си е чупил крака! Може би първо да ви разкиажа какво ми се случи! Счупих си коста на стъпалото,правиха ми операция и сега съм с шина на крака! Дали случайно някой не знае като се маха шината дали ще мога спокойно да си ходя или ще ми трябва рехабилитация!! Много спешно трябва да разбера защото другата сряда ми махат шината и незнам дали ще мога да ходя спокойно!!! Мерси за отговорите! :)

hous3mus1c
01-22-2010, 20:32
аз съм си чупил 3 пъти ръцете и веднъж крака... относно рехабилитацията на мен ми я препоръчаха, но един фр без рехабилитация пак всичко му е наред :)

brusa
01-23-2010, 12:27
e toi doktora kato ti mahne shinata she ti obqsni kakvo trea da pravish ;)

prettytweety
01-24-2010, 09:44
Аз си счупих ръката в лакътя август месец. Правиха ми операция. Първо щяха да ми слагат пирони , но после решиха да не ме режат и да ми сложат игли. Аз си мислех че няма да имам проблем с раздвижването но като ми ги махнаха не можех да си мръдна ръката и милиметър.Постепенно се отпусна но трябваше да ходя на рехабилитации. Сега я свивам до края но не я опъвам много добре :( и за това ходя на плуване! :)

iva_ooops
01-24-2010, 14:02
Е аз имам пирони в крака,а не игли.Но все пак мерси за инфото! :)

mal4oo
01-24-2010, 15:41
Миналата година март си счупих глезена и бях 4 месеца с 2 пирона и 1 игла в крака.Преди да ми ги извадят,след първата операция ходих на рехабилитация и след това като ми ги извадиха също,защото неможех да ходя много много нормално,демек,накужвах се едно единия ми крак беше с 5 санта по къс от другия :? Такаче ти препоръчвам да си отидеш на един курс рехабилитация.Той доктора е задължен да ти каже,че трябва/нетрябва да ходиш,но ако е като моя "доктор" по добре отиди .. Защото моя хирург ми каза,че не е нужно,а се оказа че .. без рехабилитации много слабо .. Това е от мен ;]

iva_ooops
01-29-2010, 11:17
Махнаха ми шината! Но не ми казаха да ходя на рехаебилитация!Сега ми е трудно да ходя като хората!! ;( Трудно ми е да стъпя на петата и въобще на целия крак!Не мога да си отпусна тежеста на двата крака!! Как мога да се оправя?Някой да знае лесен начин да проходя!? Моля помогнете ми,защото вече се отчайвам!