PDA

View Full Version : Летен лагер



Unendlich
01-22-2010, 21:10
Така.. както всеки знае, през лятото се организират лагери по морето. От училището ми ще има 3 групи - на Албена, на Китен и на Св. Влас. Въпросът ми е следният - Къде става най-голям купон ? Била съм няколко пъти на Китен и изкарваме страхотно. Та по-скоро искам сравнение между Албена и Св.Влас - места за забавление и т.н. Гледах в интернет и по други форуми, но нищо обективно, което ме устройва. Е, вие сте с мненията, благодаря предварително. :)

PiruBloodz
01-22-2010, 21:15
Аз преди живеех близо до Албена и лятото всеки ден бях там
скука си е

Във Варна е по-готино от Албена :D

tuzaro
01-22-2010, 21:20
в китен и в приморско е яката раута майна

machoka
01-22-2010, 21:21
Нито Албена, нито Св. Влас са младежки курорти. Ако си прекарала добре в Китен - по-добре там.
Разбира се, всичко зависи най-вече от компанията.

Unendlich
01-22-2010, 21:25
в китен и в приморско е яката раута майна

И аз харесвам най-много Китен и Приморско, последните 3 години съм само там и всеки път тръгвам с още по-голямо желание, купон да става. :)

Unendlich
01-22-2010, 21:26
Нито Албена, нито Св. Влас са младежки курорти. Ако си прекарала добре в Китен - по-добре там.
Разбира се, всичко зависи най-вече от компанията.


Компанията сме си от училище, казаха ни офертите, които ще бъдат и за това събираме мнения, защото никой не е бил до сега на Св. Влас и Албена. Аз лично съм с резерви към Албена, но Св. Влас пък е близо до Слънчев Бряг и така..

SuperBadSuperFresh
01-22-2010, 21:30
В Свети Влас е супер,защото през деня на морето е спокойно,можеш да си се забавляваш с твоята компания,а за вечерта... Ами на 2-3 км от Слънчев Бряг,има чести автобуси и то в удобно за дискотеки време (от 11 до към 2-3 часа.Даже сутрин в 6 има от Слънчев Бряг до Свети Влас.

tuzaro
01-22-2010, 21:33
майна ходи си в Китен и лапиовра е близо пък ако ти се ходи на чалга в Кариби, Ямайка. Като ти омръзне за 10 лева си в Приморско на Автър оргазъм, Сото, тея у слънчев бряг ше ви свалят когата от гърба.

Unendlich
01-22-2010, 21:40
майна ходи си в Китен и лапиовра е близо пък ако ти се ходи на чалга в Кариби, Ямайка. Като ти омръзне за 10 лева си в Приморско на Автър оргазъм, Сото, тея у слънчев бряг ше ви свалят когата от гърба.


Тази година половината море го изкарахме в Ла Пиовра и Ямайка. Луксор също е игра, за Автър Оргазъм и Сото нищо не знам.

iLovePussyJuice
01-22-2010, 21:44
бил съм и на 3та места по няколко пъти...
от Албена обаче нямам пресни спомени...
Св. Влас е готино, но в Китен ще ти е по-забавно предполагам...

tuzaro
01-22-2010, 21:48
в Приморско на плажа има един бар Кабана, голем афтър.

Marinchety
01-22-2010, 21:58
От 3-те изброени Китен е най-добре.Най-забавно ще прекараш там ... Албена не ми хареса като бях,а Св. Влас е АДСКИ СКУЧНО не е място за млади хора :)

term0t0
01-22-2010, 22:00
що не у Варна 8)

Unendlich
01-22-2010, 22:04
що не у Варна 8)


Защото не за там са офертите от училището :D


Благодаря за мненията, очаквам още хора да споделят мненията си по въпроса. :)

kypo
01-22-2010, 23:31
свети власт е място за псевдо мутри и мутри да си паркират кайените на марината 8-)
не че съм бил, само минавах от там та викам я да спрем да видим тоя парад на суетата, некви дебелогъзи с чела два пръста седят и гледат лошо. еми не бях с кайен, затва сигурно не ме аресаха много :lol:

SuNsEt
01-23-2010, 12:46
Четири пъти съм ходила в Китен и ми харесва,един път в Приморско-и там ми хареса. :)

mitkoOomelchO
01-23-2010, 12:48
В Китен е яко :grin: :grin:

lDoLLl
01-23-2010, 12:50
Еммии в общи линии всичко си зависи от това какви хора ще се съберете..
В Китен е доста цигания и чалга, а св. Влас изобщо не ми се вижда подходящо за ученически летен лагер.

ByK
01-23-2010, 13:15
Китен .. :)

mrtn
01-23-2010, 13:20
Ходил съм в Албена и свети Власт, но в Китен не съм.
Албена ще ти омръзне на петия ден, а свети Власт сякаш не е за млади хора, може би в Китен пак ще ти е най-яко.. :)

cherinka
01-23-2010, 13:26
Влас е по-спокойно местенце, да не кажа прекалено спокойно...
Идеално е за ученически лагер, ама вие явно искате дискотеки, които там леееко липсват.
В Китен верно е повече чалготия, за Албена нямам наблюдения..
Сама каза по-добре Влас, хем е по-блиско до Слънчев бряг..

TheNewReligion
01-23-2010, 15:05
От тези изброените в Китен.

sisenceto0o
01-23-2010, 15:39
Аз преди живеех близо до Албена и лятото всеки ден бях там
скука си е

Във Варна е по-готино от Албена :D

Така си е само дето аз още си живея близо до Албена и лятото ходя по няколко пъти.Преди имаше ледена пързалка, но последното лято и тва нямаше.Ся няма нищо особено честно казано.
Иначе ДАА-във Варна е по-яко, особено в мола или на центъра в някой голям магазин като New Yorker, ама тва няма нищо общо с лагера.... В Албена може и да си изкараш добре-винаги зависи от компанията :)

gsh
01-23-2010, 16:21
в Приморско на плажа има един бар Кабана, голем афтър.
Карамба ?

HexGirl
01-23-2010, 16:53
В Свети Влас съм бачкала в един летен руски лагер 8-)
Ако ще отсядате в Мистрал ... НЕ ходи
има готини руснаци да обаче е супер мизерия кухнята
ии е мн алкохолизам и псевдо богаташчета кофти е

FlammeNoir
01-23-2010, 17:32
На мен лично между Свети Bлас и Албена повече ми харесва Албена има един мноо як панорамен бар на последния етаж на тоя големия хотел Добруджа, много хубави коктейли правят там :)

SunSmile
01-23-2010, 20:51
Предимството на Албена преди другите е плажа! за мен плажа на Алебна е най - хубав, но за плаж и почивка.
На теб явно не ти трябва това. Св. Влас май е другия неподходящъ избор. А за Китен съм чувала много добри отзиви и има много лагерници там

Unendlich
01-23-2010, 21:46
Предимството на Албена преди другите е плажа! за мен плажа на Алебна е най - хубав, но за плаж и почивка.
На теб явно не ти трябва това. Св. Влас май е другия неподходящъ избор. А за Китен съм чувала много добри отзиви и има много лагерници там



Правилно ме разбра. Наистина не отиваме за почивка, а точно обратното. Плажовете на Китен също не са никак лоши, но не те са от основно значение тук. :) Благодаря на всички за мненията, определено още по-ясно ми стана, че Море 2010 също ще бъде прекарано на Китен, може да заключите темата. :)