PDA

View Full Version : Незнам к'во да пра'а ???!?



SkiCatA
01-22-2010, 20:15
Накратко ще разкажа - в даскалото има едно момиче (аз съм момче на 14) , или по точно от моя клас е това момиче, за което разбрах преди няколко дни, че ме харесва.Тя е прекрасен човек - смисъл допада ми като човек ама просто не е моя тип.Аз така не обичам цигарите и алкохола - доколкото виждам тя пуши дооста :D :D .Проблема е там, че тя е от онези момичета, коите не се отказват лесно и ме е страх за не я нараня по някакъв начин, ако й кажа, че не искам да ходим.Проблема е също, че сме от един и същи клас - постоянно ще сме заедна и просто ще си омразнем много бързо.Няма да ми се подиграват, че ще ходя с нея.Сега гледам по скайпа, че си е писала неща от този сорт - :* Nqmam Syrce,za6tot0 edn0 m0m4e mi go vze i t0 si znaee k0e ;) .Това се отнася за мене.Проблема е там, че просто не чувствам нищо към нея - от няколко седмици (чувствата) са отмъкнати от бившото ми гадже (на 14) , с което скъсахме преди 6 месеца.Постоянно мисля за бившата и искам отново да тръгнем с нея - много е сладка и си е мойта срамежливка :oops: :oops: :oops: .Но как да го кажа това на мойта съоченичка - обожателка без да я обедя или нещо такова.Постоянно ми пише по скайпа и вече нз ко да праа :o :o :o Какво мислите вие по темата :oops: :oops: :oops: :oops: Благодаря предварително !! :) :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-22-2010, 20:22
Едно учебниче по граматика,така няма да ти дойде зле :-)

SkiCatA
01-22-2010, 20:25
Едно учебниче по граматика,така няма да ти дойде зле :-) Ем съжалявам, ама не съм свикнал да пиша на кирилица на компа :D :D :D

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-22-2010, 20:27
Едно учебниче по граматика,така няма да ти дойде зле :-) Ем съжалявам, ама не съм свикнал да пиша на кирилица на компа :D :D :D
Тва не е оправдание...! Едното яма нищо общо с другото..

Lucho
01-22-2010, 20:30
Като 'почнете да се правите с тая граматика ме дразните...вместо да помагате, се ебавате. Е*ати хората !

______________

Та, по темата. Еми пич, така като те гледам на Ава изглеждаш свестен. Ако е твоят клас - не тръгвайте. Харесваш алкохола, цигарите, ще предположа, предполагам вярно, че харесваш и момичетата. Спадаш от типът момчета, които се хвърлят от една на друга. Една не им е достатъчна, ако ще и мис свят да е. Познах ли ? Не тръгвайте заедно, но внимавай как ще я отрежеш - като режеш, режи тактично ;) кажи и например, че имаш постоянна приятелка, с която сте си верни и няма начин и/или не искаш да се разделяте. Освен това, от един клас сте - казах ти два реда по-нагоре - ще ти хвръкне чивията утре по някоя друга и 5 години как ще се гледате...не ми се мисли. Ако пък настоява - опитайте. Преди това я предупреди. Така ако се опари, поне ще се е опарила сама...

успех.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-22-2010, 20:34
Като 'почнете да се правите с тая граматика ме дразните...вместо да помагате, се ебавате. Е*ати хората !

Ти пък,няма да ми казваш,пък! [-( :lol:

DaemonBoy
01-22-2010, 20:42
Ами поговори си първо с бившата ти, да се разберете.Ако не иска да тръгнете отново виж съученичката си.Кой знае, може и да стане нещо по-така...Пък ако не, гледай да не й казваш директно, овъртай!

Lucho
01-22-2010, 20:47
Като 'почнете да се правите с тая граматика ме дразните...вместо да помагате, се ебавате. Е*ати хората !

Ти пък,няма да ми казваш,пък! [-( :lol:
E, ок. Говориш ми за граматика, а същевременно ме караш да си вадя очите, защото си забравила, че клавиатурата ти има един много голям и хубав бутон наречен ИНТЕРВАЛ, който от своя страна се слага след всяка запетайка. И ти ще ми претендираш за граматика и правопис. Първо виж себе си, тогава критикувай.

ПС - 'Айде стига си осирала темата на човека, ако ти е мерак да спорим за правопис - пиши ми ЛС ще поспорим...

SkiCatA
01-22-2010, 20:48
http://storage4.album.bg/dcd/тази_53b65_20968070.jpg - това е снимка с бившата.Не можах да намера по-ясна снимка- това лято е правена (снимката)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-22-2010, 20:50
Като 'почнете да се правите с тая граматика ме дразните...вместо да помагате, се ебавате. Е*ати хората !

Ти пък,няма да ми казваш,пък! [-( :lol:
E, ок. Говориш ми за граматика, а същевременно ме караш да си вадя очите, защото си забравила, че клавиатурата ти има един много голям и хубав бутон наречен ИНТЕРВАЛ, който от своя страна се слага след всяка запетайка. И ти ще ми претендираш за граматика и правопис. Първо виж себе си, тогава критикувай.

ПС - 'Айде стига си осирала темата на човека, ако ти е мерак да спорим за правопис - пиши ми ЛС ще поспорим...
Аз не споря,само малко.. :oops: :oops:

ама айде нека не "осирам" темата...та...няма как дда и кажеш,че не я харесваш,без да я нараниш-щом има чувства,има и болка,пронто?...По-добре сега да страда,а не после като се влюби...евентуално ако се влюби,де защото на тая възраст още няма много,много любов..пронто? :lol:

BreakHouse
01-22-2010, 21:12
няма начин да не я нараниш така че колкото по скоро и кажеш толкова по добре...

ivcheto0o
01-23-2010, 04:22
просто поговори с нея и и кажи 4е искаш да си запазите добрите отношения все пак сте в един клас,но няма да се полу4и м/у вас :) И щом още имаш 4уства към бившата си говори с нея може и да се съберете :) Не мисли толкова за 4уждите 4уства,а за твоите :)

soul1199
01-23-2010, 06:23
кажи й че искаш да сте само приятели

w0sh
01-23-2010, 07:06
Баси тъпите съвети. Особено последния.

balu4ka
01-23-2010, 07:07
Ако всеки път така отлагаш , няма да се решиш. Отиваш и казваш на едната ,че просто не е твой тип или и казваш ,че още обичаш бившата си .Или евентуално намираш бившата и опитваш да се оправите,онази няма какво да прави при свършен факт (:

velvet01
01-23-2010, 07:09
чесно Да ти кажа много е кофти.. и аз сега сЪм в такова положение (храсва ме, даже ме Обичал хехе 1 студент - който за мен е само много добър приятел, който не искам да наранявам) , а мойто "сърчице" (така да го кажа) трепти по стара връзка (коЯто може Би е невЪзможна вече) ... :(
Да ти отговоря все пак какво ми е мнението по въпроса "Какво да правя" (и аз и ти :D ) , според мен просто послушай чувствата си те са тези които никога няма да ти изневерят :-)

Utun
01-23-2010, 07:10
Хора стига сте се гъбаркали с тоя правопис. Тва да не ви е форум по литература??? Тука хората си изливат проблемите, идват с готовността да получат съвет? Стига с тия глупости!

Колкото до темата, мисля че знаеш какво трябва да направиш, няма как освен да и го кажеш внимателно или да спечелиш обратно бившата си, когато си зает едва ли ще те притеснява.

soul1199
01-23-2010, 08:37
Баси тъпите съвети. Особено последния.о боже,кат си толкова отворен/а(нз момче или момиче си и не ми пука де) ти дай съвет,баси злето :wink:

peshost
01-23-2010, 09:12
Никой не се гъбарка, ама извинявай на 14 години такива правописни грешки - ако не се правят забележки не знам накъде отива. Трябва, не знам какъв ви е проблема, ако ви харесва да гледате една дума или айде, изречение с по няколко правописни грешки е това е егати тъпотията.
По темата да ти кажа по-добре се уговаряте да сте насаме или намираш момент и й обясняваш как се чувстваш, че в момента не можеш, тъй като още имаш чувства към бившата си приятелка и не си готов за връзка.

ivanstef
01-23-2010, 09:38
Баси тъпите съвети. Особено последния.

+ пък и може да се окаже добро парче....

ErRoR19
01-23-2010, 09:48
Едно учебниче по граматика,така няма да ти дойде зле :-) Ем съжалявам, ама не съм свикнал да пиша на кирилица на компа :D :D :D
Тва не е оправдание...! Едното Яма нищо общо с другото..

Сега ти изяж един речник!!!! Защо само критикуваш като и ти пишеш като селянка :-x :-x :-x :-x "Тва" че няма нищо общо не означава, че не можеш да дадеш един свестен съвет.



А сега по темата: Първо да кажа, че връзка с момиче от твоя клас въобще не е лошо. На мене дори ми харесва така, но всеки с мнението си. :) Просто и кажи за чувствата си към бившата, тя ще разбере какво е полужението, и ще те остави :) Успех !!!

fenastz
01-23-2010, 14:27
Едно учебниче по граматика,така няма да ти дойде зле :-)

С такива изречения, мили деца, надувате бройката си мнения.

BuBa33333
01-23-2010, 19:58
Баси тъпите съвети. Особено последния.

8-)

Madeyed
01-23-2010, 21:56
Ако всеки път така отлагаш , няма да се решиш. Отиваш и казваш на едната ,че просто не е твой тип или и казваш ,че още обичаш бившата си .Или евентуално намираш бившата и опитваш да се оправите,онази няма какво да прави при свършен факт (: :smt023

playboyche
01-23-2010, 23:09
просто поговори с нея и и кажи 4е искаш да си запазите добрите отношения все пак сте в един клас,но няма да се полу4и м/у вас :) И щом още имаш 4уства към бившата си говори с нея може и да се съберете :) Не мисли толкова за 4уждите 4уства,а за твоите :)

Auby
01-25-2010, 17:48
чеСНО хора се пише с Т :D и темата е мн тъпа, всички имате нужда малко да си припомните българския :-D

DjPiRgOs
01-25-2010, 18:01
Темата не е тъпа и като гледам колко е грозна бифшата дай с обужателката :)

DevilWish
01-25-2010, 18:12
Грешки като съОченичка и тн няма да коментирам просто, а ще дам по същество.
Щом не я харесваш и го кажи, защото няма смисъл да тръгнете ,тя повече да те хареса и после да я зарежеш. Не й казвай трябва ми време и тн, а просто сложи точката, докато е време.
Обаче ако не я искаш само и само, защото пуши ,а ти не - също глупаво решение и мислене.
А щом си обичаш още бившата, пробвай да се съберете отново ;) Но съвет - не й се натрапвай ако не те иска ;)
ПС - дано ти помогнах, защото се постарах =) Успех!

Lucho
01-25-2010, 18:41
кажи й че искаш да сте само приятели
Да бе...и какъв е смисъла ? Само приятели...момчето те пита "Как да я забия" не да бъдат приятели. Приятели бол...а и рядко съществува приятелство между момче и момиче. Или гаджета, или нищо. Та, пич, пиши по темата, кажи как са нещата...

_______________
А това е за лицата, мислещи себе си за много умни:

Хора, които допускат елементарни правописни грешки и мислещи себе си за много умни (някой поствали преди мен) не са хората, които ще определят кой и как да пише в този форум. Има си админи, има си модератори. Или помогнете на момчето, или не спамете. Изобщо не сте оригинални, напротив, писна ми от слабоумни идиоти спамещи по темите на хората, само за да изтъкнат собственото си его, което и без това не могат да защитят с никакво покритие. 'айде спрете се, а ? На всички в даскало ни мрънкат по цял ден тия глупости, всеки си прави избора как да пише. Всеки ако се срами, срами себе си. Ако наистина се срами, това се "оценява" от всички четящи темата. Изобщо писнало ни е от такива злободневни заявки по цял ден, за да се джавкаме и тука...

Изобщо не казвам, че пиша грамотно ! НЕ ПИША грамотно и си го признавам ! И аз допускам грешки ! Въпреки всичко, не се правя на голямата работа за да редактирам хорските мнения...

UnABooMBeR
01-25-2010, 19:12
ГОЛЯМА грешка е да тръгнеш с момиче от класа ти,дори и да е Мис Свят.

Bixel
01-25-2010, 19:22
ГОЛЯМА грешка е да тръгнеш с момиче от класа ти,дори и да е Мис Свят.
+1

SuperBadSuperFresh
01-25-2010, 19:36
Е той не иска да тръгва с нея,бе.Тя знае ли,че знае,че я харесваш?А бившата иска ли пак да ходи с теб?
П.П.На 14 си,не мислиш ли нещо за даскало а-у
П.П2:Абе и аз не ги мога запетайките,ама поне думите не бъркам.

BlueParadise
01-25-2010, 20:12
Стига де... само ако ти подсказва при котролните не и казвай директно,че не я харесваш :grin: иначе ни и обръщай внимание..всичко ще отмине

s1nny7o0
01-26-2010, 16:19
След като те харесва , едва ли има някакъв начин да й кажеш , че чувствата й не са споделени , без това да я нарани.По-добре карай направо...Така поне ще е наясно , че няма как да сте заедно и няма да гради "въздушни кули" и да се надява напразно.Според мен това , би било , доста по-безболезнено за нея :)

silky92
01-26-2010, 16:42
Караш директно ! Казваш и - съжалявам ,но за момента не искам връзка ,а и все още имам надежди да се съберем с бившата ми приятелка и готово. А и за какви толкова силни чувства говорим на 14 години , това че те харесва ,не означава ,че те обича .Ще и мине бързо :?

ScarletBite
01-26-2010, 19:28
Кажи й истината.

0nem0retIme
01-26-2010, 19:35
Емии,миличък,казаха ти го всички.Трябва да си директен,дори и да ти се разсърди,дори и да я нарани(което е сигурно),трябва да й кажеш истината.По-добре да я нараниш,отколкото да и дадеш накакви надежди и да я нарани ОЩЕ ПОВЕЧЕ.

liim0nka
01-26-2010, 19:50
Кажи й всичко в прав текст..не си 5 клас, за да увърташ.