PDA

View Full Version : Незнам к'во да пра'а ???!?



SkiCatA
01-22-2010, 20:32
Накратко ще разкажа - в даскалото има едно момиче (аз съм момче на 14) , или по-точно от моя клас е това момиче, за което разбрах преди няколко дни, че ме харесва.Тя е прекрасен човек - смисъл допада ми, като човек ама просто не е моя тип.Аз така не обичам цигарите и алкохола - доколкото виждам тя пуши дооста .Проблема е там, че тя е от онези момичета, коите не се отказват лесно и ме е страх за не я нараня по някакъв начин, ако й кажа, че не искам да ходим.Проблема е също, че сме от един и същи клас - постоянно ще сме заедна и просто ще си омразнем много бързо.Няма да ми се подиграват, че ще ходя с нея.Сега гледам по скайпа, че си е писала неща от този сорт - :* Nqmam Syrce,za6tot0 edn0 m0m4e mi go vze i t0 si znaee k0e .Това се отнася за мене.Проблема е там, че просто не чувствам нищо към нея - от няколко седмици (чувствата) са отмъкнати от бившото ми гадже (на 14) , с което скъсахме преди 6 месеца.Постоянно мисля за бившата и искам отново да тръгнем с нея - много е сладка и си е мойта срамежливка .Но как да го кажа това на мойта съоченичка - обожателка без да я обедя или нещо такова.Постоянно ми пише по скайпа и вече нз ко да праа Какво мислите вие по темата Благодаря предварително !!

SWASTIKA
01-22-2010, 21:18
Най - добре копирай темата, която си написал тук и й я покажи.

Никога не съжалявай хората...

Обясни и най - културно, че си влюбен в друго момиче. Това е.

Не се вкарвай в излишни филми, действа като нормален човек. :)

Chacho
01-22-2010, 21:20
Най - добре копирай темата, която си написал тук и й я покажи.

Никога не съжалявай хората...

Обясни и най - културно, че си влюбен в друго момиче. Това е.

Не се вкарвай в излишни филми, действа като нормален човек. :)

Няма какво повече да се добави.

SmilezZz
01-23-2010, 08:45
Най - добре копирай темата, която си написал тук и й я покажи.

Никога не съжалявай хората...

Обясни и най - културно, че си влюбен в друго момиче. Това е.

Не се вкарвай в излишни филми, действа като нормален човек. :)

Няма какво повече да се добави.

++
Обясни и,че нямаш чувства към нея..И кажи,че искате да си останете приятели

poolbg
01-23-2010, 11:27
Най - добре копирай темата, която си написал тук и й я покажи.

Никога не съжалявай хората...

Обясни и най - културно, че си влюбен в друго момиче. Това е.

Не се вкарвай в излишни филми, действа като нормален човек. :)

loffgame
01-23-2010, 14:42
Да ти кажа при мен е същото само,че аз съм момиче и обожателите ми са 4-ма и още няколко,които не са ми казали,но знам,че ме харесват... :D :D :D :D На единия от тях,който прекали с намеците и обясненията просто му казах,че между нас няма да се получи нищо,:o че много съжалявам,но не изпитвам същото към него и все пак той още си ме харесва,но поне престана с постоянните намеци обяснения и т.н. и си знае,че не го харесвам..

filmimilmi
01-23-2010, 15:09
6 месеца са достатъчно дълго време, за да продължиш напред. Колкото до новото момиче, няма по-яко нещо от романтична връзка със съученичка. Само помисли за перспективите като това, че ти се отдава шанс да правиш секс в даскало например. Трябва да си балък, за да й откажеш, особено пък ако е и хубава.

harry777
01-23-2010, 20:01
Ами като не я харесваш и го кажи... Това е най-удачното решение. Хем няма да я лъжеш и с това да се мъчиш като не я харесваш, хем ще си спокоен, че не криеш нищо... :-o

Chacho
01-23-2010, 22:43
6 месеца са достатъчно дълго време, за да продължиш напред. Колкото до новото момиче, няма по-яко нещо от романтична връзка със съученичка. Само помисли за перспективите като това, че ти се отдава шанс да правиш секс в даскало например. Трябва да си балък, за да й откажеш, особено пък ако е и хубава. :razz:

BloodyGoddess
01-24-2010, 09:47
Емии просто й го кажи било то и по скайп и да се приключва, а относно тва за цигарите споко свиква се ама по-добре не опитвай :D :D :D

tedak
01-27-2010, 19:41
ти си пълен ама пълен ГЛУПАК... няма такова "да и кажа че не изпитвам чувства ка нея без да я нараня" кайш ли и нещо от рода "не си мой тип","не изпитвам същото" дори и да и го кажеш спокойно и мило смятай че не само си я наранил ами и унижил 100% съм сигурна...