PDA

View Full Version : проблем



damatavzeleno
01-22-2010, 20:47
проблема е такъв : приятеля ми е 12 клас и тази година ще завърши и ще утиде да следва, ще се връща на 2то месеца 1 път.. и трябва ли да се разделим, на някои случвало ли му се е и има ли шанс лиубовта ни да оцелее?

SoStarstruck
01-22-2010, 21:00
Да,на няколко мои познати и наистина се получава! Но то си зависи от хората.. От колко време ходите? Ако връзката ви е достатъчно силна и наситена с любов дори разстоянието още повече ще разпалва чувствата ви. Като ти липсва човек,още по-голяма е тръпката когато се срещате. Не бързай да го режеш,пробвайте пък каквото стане,няма да е болка за умиране. :wink:

BreakHouse
01-22-2010, 21:16
шанс има ако ти си 11 клас и догодина го последваш :D

Lucho
01-22-2010, 21:21
За любовта има шанс, ама виж, за лубовта и идея си нямам :lol:

onestar
01-22-2010, 21:50
Опитай. Той ще е далеч от теб, ти от него - също. Ако усетиш липсата му, нуждата му, значи любовта ви е истинска, и се постарайте въпреки разстоянието да я запазите. Така желанието и очакването на предстоящата среща ще е в пъти по - голямо...
Любов от разстояние МОЖЕ да съществува. Трудно, но може. :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-22-2010, 21:53
чай да извадя картите....мххх..оо велики картии,дайте ми отговора...оммм...
http://www.maiia.it/taro/love-reading.jpg
картите казват "да"
ся дай 5 леа

Linns
01-22-2010, 21:53
Зависи от хората.. Трябват два силни характера за такава връзка, и сигурност !!!

doomkillerr
01-22-2010, 22:45
Зависи от хората.. Трябват два силни характера за такава връзка, и сигурност !!!

Лошото обаче на "сигурността", е че никога не е напълно сигурна... :?

По въпроса - Любовта Ви трябва да е наистина силна, като ще трябва да положите големи усилия за да я запазите такава! Както казаха и преди мен си зависи от характера и начина на мислене.

П.С. - Ако силно желаеш нещо, ще намериш необходимия начин да го направиш, а във вашия случай да запазите любовта си... :)

LuXuRy
01-22-2010, 23:05
Трудно, много трудно, с цената на доста болка и съмнения, липса на човека до теб... :? Зависи си от вас обаче, за любовта няма разстояния :-)

Konstantin0000
01-22-2010, 23:09
проблема е такъв : приятеля ми е 12 клас и тази година ще завърши и ще утиде да следва, ще се връща на 2то месеца 1 път.. и трябва ли да се разделим, на някои случвало ли му се е и има ли шанс лиубовта ни да оцелее?
Няма да оцелее любовта ! Търси си ново гажде :smt086
Съмненията ще ви разкъсат, съжалявам.

ivcheto0o
01-23-2010, 04:05
Опитаите и ако не се полу4и тогава се разделете.А ти на колко си години ?

soul1199
01-23-2010, 06:24
Трудно, много трудно, с цената на доста болка и съмнения, липса на човека до теб... :? Зависи си от вас обаче, за любовта няма разстояния :-)

balu4ka
01-23-2010, 06:43
От колко време ходите?Ако найстина любовта ви е силна,няма да се разделите еми ще се борите за нея заедно (:

Chacho
01-23-2010, 10:42
проблема е такъв : приятеля ми е 12 клас и тази година ще завърши и ще утиде да следва, ще се връща на 2то месеца 1 път.. и трябва ли да се разделим, на някои случвало ли му се е и има ли шанс лиубовта ни да оцелее?
Няма да оцелее любовта ! Търси си ново гажде :smt086
Съмненията ще ви разкъсат, съжалявам.
Има хора, които си имат доверие, пък и по-често от веднъж на 2 месеца може да си идва (или там колко си написала, че не разбрах). Двама души от компанията поддържат такава връзка и нямат проблеми с разстоянието.

kombarka
01-23-2010, 11:23
Бихте могли.. но на каква цена?

lLady_MooN_RaiN
01-23-2010, 11:42
Моята история беше подобна. Когато той стана студент, аз станах в 11 клас. Той обаче си идваше всяка седмица и бяхме заедно петък вечерта, събота и неделя сутринта, както и по празниците. Не беше никак лесно. Постоянно поддържахме връзка по телефона, скайпа и каквото още се сетите. Това бяха 2 много трудни години за мен. Но с търпение, любов и постоянна комуникация се справяхме някак. Сега живеем заедно от година и нещо.

ByK
01-23-2010, 11:45
не ми се е случвало, но едва ли връзката ви да оцелее :)

fenastz
01-23-2010, 14:23
Не.

madgirlll
01-23-2010, 14:38
Ние не сме хората, които трябва да решат, дали да се разделите. Поговорете. Пример: с наи-близката ми приятелка.. мога да ти кажа, че от както приятелят и замина да учи, отношенията им не са същите (не си говорят толкова, не споделят, безразличие един към друг, като имаш предвид, колкото много се обичаха, сега е ... ужасно) разбираемо, нови хора, студентски живот... Много кофти се получава. Може при вас да е различно, въпреки, че щом пишеш явно не си сигурна как точно ще се случи, но успех. :)