PDA

View Full Version : Приятели не-използвачи



Chacho
01-22-2010, 20:51
Та бре деба мама му, всички ли приятели са олигофрени, използвачи, импотентни, канибали и сектанти? Айде в тази тема да драснат по един какъвто и да е позитивен ред мисли, тези, които всички мислят различно от тенденцията "Светът е гаден, хората са подли, предателите използвачи, жените кифли, тийнейджърите неграмотни". Толкоз ли пък малко да останахме, този форум се осра със хленч.

MichellePhan
01-22-2010, 20:56
Може да нямам много приятелки,но малкото които имам са най-добрите :grin: И трите са супер различни.Много съм доволна от живота освен 1 нещо.. :-x Ама ще се справя и с него,така че не се оплаквам от нищо.

monttitty
01-22-2010, 20:58
Не всички....с приятелите ми съм от много време заедно и едва ли ще се раазделим защото едва ;и ще намеря други такива :)
Аз пък харесвам приятелите си 10 години се познаваме (аз съм на 15)

ImmortalSportFreak
01-22-2010, 21:03
Имам доста верни и печени приятелчета! ;)

kris4ety14
01-22-2010, 21:03
Имам малко приятелки, но пък са ми верни. Особено с най-добрата си прекарваме тоолкова страхотно. Приятелки сме от не си спомням кога и не сме се карали. Има много благ характер и дори нещо по-така да сме си приказвали е било като приятелска закачка. Нямам търпение до другата събота да и ида на гости и да се размажем. :grin:

50cent
01-22-2010, 22:41
Ами човек всеки има много приятели много познати много роднини но трябва да започнеш да си ги подбираш

Chacho
01-22-2010, 22:55
Ами човек всеки има много приятели много познати много роднини но трябва да започнеш да си ги подбираш

Аз съм на мнение, че преобладават свестните хора и злонамерените приятели са на изчезване. Темата е за това, да видим има ли хора споделящи мойта идея, а не че аз имам проблем с приятелите/познатите/роднините. Тях съм ги подбрал отдавна и съм доволен от обкръжението си. Препълни се форума с негативизъм и затова пуснах тази тема, да намерим положителното. Извинявам се ако съм се изказал неточно или двусмислено в първото си мнение. Живи и здрави!

Konstantin0000
01-22-2010, 23:27
Е то всичко е това какъв човек си. Ако си позитивен, усмихнат, жизнерадостен и носещ приятно настроение, винаги ще имаш приятели на които можеш да разчиташ, така мисля аз. А това дали истинското приятелството е вечно може да се спори, защото хората постоянно се срещат с други хора и винаги може да се намери някой с който да ти е по-приятно и т.н. и просто ей.... сложно е, но наистина злонамерени "приятели" са на изчезване.

mgxpower
01-22-2010, 23:34
За приятелите аз имам едно твърдение, че не бройката а качеството е важно не искам да имам 20-30 приятели на които да не мога да държа на 100% в даден момент и 2-3 си ми стигат. :-o

BlackEyed
01-23-2010, 01:39
до автора: спокойно , можеш да си извадиш извод .. хората , които пишат тук на каква възраст са , какво е в главите им и колко са осъзнати.
(:

danibebi
01-23-2010, 07:29
Еми аз вярвам,че има приятели..и то истински..знам,че е малко наивно,но това е мое мнение.Например аз лятото се запознах с едно момиче с което не се понасяхме,но с течение на времето станахме приятелки и аз много се привързах към нея..Държим една на друга,и така.. :) :)

ecstazy
01-23-2010, 07:49
За приятелите аз имам едно твърдение, че не бройката а качеството е важно не искам да имам 20-30 приятели на които да не мога да държа на 100% в даден момент и 2-3 си ми стигат. :-o мда аз съм на мнение че прилателите са 1-2 .. останалите са просто познати.. дори самата дума ПРИЯТЕЛ не значи здрасти и чао :) за да наречеш даден човек приятел трябва да си имате доверие и да знаеш че не те търси само за помощ и т.н. аз лично така мисля за вас нз :-o имам 1 фр на която винаги мога да разчитам познаваме се от ... 4-5 години не се виждаме често но пак си поддържаме връзка помагали сме си в трудни моменти иииии такам 8-) според меен толкото негативни теми и коментари спрямо 'приятелите' ги има защото тези хора са предадени и са настроени да мислят негативно за тях.. все пак е гадно да си мислиш че имаш 'приятел' и той да те предаде и ти губиш вяра в приятелството може да ви се струва глупаво т'ва дето написах ама незнам :lol:

dontcomeanycloser
01-23-2010, 10:12
Според мен няма злонамерени приятели. Човек сам разбира кой какъв е и може да избере кой да му е приятел и кой не. Ако някои не ти харесва естествено, че няма да ти е приятел.Факта,че имаш приятели показва че си направил своя избор и той е правилен. Или незнам аз така мисля. Лично аз съм минавала през много гадости заради хора, за които съм си мислела, че са ми приятели.Затова се научих да разпознавам на кой мога да разчитам и на кой не.И е нормално да имаш малко истински приятели, на които можеш да разчиташ и да се опреш във всеки един момент и да са много тези, с които можеш примерно да си изкараш весело.

Witch94
01-23-2010, 11:51
И аз като повечето - имам малко, но верни приятели. Истинските ми приятелки са точно две, но с тях винаги мога да споделя всичко и им имам пълно доверие. :) Другите хора, които мога да нарека приятели са тези от блока ми - познаваме се от 8 години (на 12 съм ;D) излизаме почти всеки ден, а когато не можем да излезем чатим. xD Познаваме се от много малки, имаме адски много спомени заедно, страшно е забавно с тях. :) Много често се караме, но винаги се сдобряваме. Те са неизменна част от живота ми. Те са малкото забавление, което ми остана от живота. Не, не смятам, че живота е толкова гаден, колкото всички го описват. И аз ЗНАМ, че в света все още има свестни хора, колкото и малко да са те. Кифлите си ги има в излишък, но това не значи, че всички са такива. :) Живота е хубав. :)

Converse333
01-23-2010, 13:15
Аз имам много познати (това са използвачите, надувките и т.н...) и 2-3 най-добри приятели на които имам доверие. Щастлива съм, че ги имам и са ми достатъчни. :)

SmilezZz
01-23-2010, 16:09
За приятелите аз имам едно твърдение, че не бройката а качеството е важно не искам да имам 20-30 приятели на които да не мога да държа на 100% в даден момент и 2-3 си ми стигат. :-o

b3b3t0y
01-23-2010, 16:29
Колкото и да са ти добри приятелите,све единия страда заради другия.. няма как.. ролите се сменят после и така.. не се отчайвай толко'а лесно :wink:

SunnyTime
01-23-2010, 16:29
Амиии аз имам доста приятели,но само една мъничка част от тях са ИСТИНСКИ!Според мен тези хора са на изчезване...
Радвам се,че успях да хвана може би един от последните влакове и да открия истински приятели (: Щастлива съм,че ви има!ОБИЧАМ ВИ :smt007

AFT
01-23-2010, 23:03
Хората са добри, светът е красив, пеперуди, дъги и желирани мечета за всички! ^^

TheWalkinGDeaD*
12-05-2015, 22:19
Истински приятели или там каквито си мислите че са просто имате еднакво мислене по дадена тема не се самозалъгвайте такива хора не съществуват

inewton
12-05-2015, 22:25
Хубаво си решил/а да пишеш, но последният коментар е от 2010- та. Не видя ли? Темата е антика.

А и за да пишеш каквото и да е, първо трябва да можеш да пишеш, а не да нахвърляш някакви думи и да конструираш "изречение" без части и край.

AmxModx
12-05-2015, 23:14
Та бре деба мама му, всички ли приятели са олигофрени, използвачи, импотентни, канибали и сектанти? Айде в тази тема да драснат по един какъвто и да е позитивен ред мисли, тези, които всички мислят различно от тенденцията "Светът е гаден, хората са подли, предателите използвачи, жените кифли, тийнейджърите неграмотни". Толкоз ли пък малко да останахме, този форум се осра със хленч.

По-добре да имаш малко но истински приятели и да почти всички са използвачи ще са мили с теб докато имат файда от теб

the dreamer
12-12-2015, 10:16
Да се похваля, имам един най-добър приятел с когото се пзнаваме от детската градина.
За света не съм сигурен - случват се и хубави и лоши неща, например най-добрият ми приятел заминава да учи в друга държава...е това не е ли е гадно ?

inewton
12-12-2015, 14:46
най-добрият ми приятел заминава да учи в друга държава...е това не е ли е гадно ?

И мои приятели заминаха да учат в чужбина. Не е чак такава загуба!

the dreamer
12-12-2015, 16:10
И мои приятели заминаха да учат в чужбина. Не е чак такава загуба!
Ама аз ти говоря за най-добър приятел, с когото съм заедно още откакто сме били на 3 и с кого съм преживял множо хубави моменти също така и не толкова хубави. Трудно е.