PDA

View Full Version : Защо момичетата обичат лошите момчета ??



bananjanet
01-23-2010, 07:40
Hey ! :) .. Така .. темата е .. Защо всички ( повечето ) момичета харесват лошите момчета .. опасностите, които могат да последват, когато са с тях .. ??

xoxo Janni :smt007

brutaLxxbunny
01-23-2010, 07:52
Предполгам,че защото тези момчетата са така наречената "забранена зона" :-| В крайна сметка забранения плод е най-сладък :P

ivcheto0o
01-23-2010, 08:02
и аз все такива си харесвам,може би защото са моята противоположност,с тази мом4ета не е ску4но :)

TheGirlNextDoor
01-23-2010, 08:10
и аз все такива си харесвам,може би защото са моята противоположност,с тази мом4ета не е ску4но :)

и има някава тръпка..не знам различно е..интересно

Priceless
01-23-2010, 08:13
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират .. Аз лично обичам дори и сълзите, които съм изплакала за него ! :smt007 И всичките тези нерви, сълзи и т.н. толкова ще ми липсват, ако се разделим... ;/

soul1199
01-23-2010, 08:42
и аз все такива си харесвам,може би защото са моята противоположност,с тази мом4ета не е ску4но :)

и има някава тръпка..не знам различно е..интересно

producenta
01-23-2010, 09:02
бият ги хормоните

tanchu
01-23-2010, 09:05
и аз все такива си харесвам,може би защото са моята противоположност,с тази мом4ета не е ску4но :)

и има някава тръпка..не знам различно е..интересно

\:D/

b3b3t0y
01-23-2010, 09:26
Защото няма какво да харесваме в добрите момчета може би . . . :)

Assshley
01-23-2010, 10:15
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират .. Аз лично обичам дори и сълзите, които съм изплакала за него ! :smt007 И всичките тези нерви, сълзи и т.н. толкова ще ми липсват, ако се разделим... ;/
The samee .. 8-) :smt007

Alli
01-23-2010, 10:19
защото ако не те нервира,а ти ходи по г*за ти става скучничко,ама то не само момичета.И момчеттаа са на този принцип,ако ги обливаме с внимание и обич,те се задушават и бягатм,а като сме по-дръпнати и недостъпни ги гледай само :razz:

kypo
01-23-2010, 10:43
щото карат кайени 8-)

Zarity
01-23-2010, 10:49
Щото другите ни писват точно за 2 седмици...Тряя има екшън :D

Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират ..
именно :)

SoStarstruck
01-23-2010, 10:51
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират .. Аз лично обичам дори и сълзите, които съм изплакала за него ! :smt007 И всичките тези нерви, сълзи и т.н. толкова ще ми липсват, ако се разделим... ;/ Хубаво е да не знаеш къде е приятеля ти и да се чудиш дали не е с друга?? Еми,съжалявам,ама за това не съм съгласна. :) Лошите момчета могат много главоболия да ти докарат и винаги ще трепереш,когато са далеч от теб. Ако е някой кротък и не толкова самоуверен,ще ти бъде по-верен. Лично аз не знам какво бих избрала,но да поддържам дълга връзка с едно 'лошо момче' би ми било много трудно..

Jadyn Maria feat FloRida-Good Girls Like Bad Boys :-({|= ...

ScarletBite
01-23-2010, 10:51
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират .. Аз лично обичам дори и сълзите, които съм изплакала за него ! :smt007 И всичките тези нерви, сълзи и т.н. толкова ще ми липсват, ако се разделим... ;/
The samee .. 8-) :smt007
+++ :)

bog4eto
01-23-2010, 10:56
Кво значи лоши?
Разбира се,че няма да се влюбя в някой лъжец,който ,да речем,ме пребива от бой и ми изневерява. :?
Харесвам момчета като момчета!Не някакви разглезени лигльовци,дето са по-романтични и по-емоционални и от мен.Това е.

nyxu
01-23-2010, 11:23
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират .. Аз лично обичам дори и сълзите, които съм изплакала за него ! :smt007 И всичките тези нерви, сълзи и т.н. толкова ще ми липсват, ако се разделим... ;/


\:D/

kombarka
01-23-2010, 11:33
Jadyn Maria feat FloRida-Good Girls Like Bad Boys :-({|= ...[/b]

Поздрав! :grin:

Просто са неустоими :grin: :-)

BreakHouse
01-23-2010, 11:53
и ще може ли почитателките на "лоши" момчета да ми обеснят какво за тях е лошо момче ?

oNthEmaX
01-23-2010, 11:57
всичко започва от детството в училище, добрите момчета са отличници те запълват времето си с учеде - а лошите със спорт. Следователно лошите са по-силни и обичат да бият по-слабите - добрите. В резултат на това добрите се смачкват и стават мухали - коя жена иска мухъл в леглото си. От друга старана ако тя знае какво прави приятеля и (мухала) всеки един момент той вече не и е интересен. Така че лошите момчета са силните, интересните и въпреки ниската интелигентност те са доминиращи.
Има много теми в които ще срещнете масовите женски критерии, всички пишат че искат да е умен, интелигентен, мил и верен - това е логиката, НО в женското сърце няма нищо логично. Всъщност момичетата искат МЪЖ а не някакъв лузър който ги разбира и обича

с това трябва да сложим край на темата

scanadal
01-23-2010, 14:43
Може би защото не се раздават докрай,и винаги има останало нещичко,един вид тръпка,която гъделичка в коремчето и ни кара да искаме да се срещнем с лошото момче отново.

onestar
01-23-2010, 14:56
То май си е до човек. Някое по-емоционално и романтично момиче (например) никога не би тръгнала с т.нар. "лоши момчета", защото възгледите им са различни. Ако момичето е от този тип, е логично да търси сходен по характер, момче.
Пък сега какво точно им харесват... не знам. Може би това, че... останалите са скучни, пък при тях винаги има някаква тръпка, но наред с това и доза съмнения, неприятности и прочие.
Аз май се придържам към "добрите момчеНЦА" :D

BlueFace
01-23-2010, 15:04
Защото както казаха вече са по атрактивни и нестандартни...И момичетата си мислят ,че могат да имат нормална връзка с такъв човек ,а пък повечето такива са ебачи и не влагат нищо в самата връзка.
Много момичета искат "лошо" момче което да ги цени , обича , да е мил ,умен и т.н. ,а това са просто фантазии 8-)

DesireToFire
01-23-2010, 15:16
Какво се има в предвид под "лошо" момче?

TheNewReligion
01-23-2010, 15:34
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират.
Да. Обобщено...тези момчета имат живот и извън интимната си връзка и не загърбват интересите си заради момиче. Докато 80% от тийнейджърите правят точно обратното. И не само те, де. И големи, зрели хора. После защо единия няма интерес към другия...по често мъжа към жената. Ами, ето защо. Та това ги прави толкова привлекателни, дори да не са първа хубост и да не са много печени. :)

s_E_x_Y_y_Y
01-23-2010, 15:38
много е просто с тях винаги има тръпка, те винаги правят последното което си очаквала , те те карат да даваш повече и повече от себеси за да ги задържиш ии това не е най-хубавото , най-хубавото е когато след дълги мъки ги опитомиш ии те стават послушните кученца , с едно "лошо" момче никога няма да ти е скучно винаги ще има по нещо ново нещо което да те чегърта от вътре и да не спираш да мислиш за него , докато къде е тръпката ако си с момче което ти звъни под час , обсипва те с лщбов и внимание и не ти дава да дишаш , а и както преди мен казаха още по-забавно е когато лошото момче направи нещо романтично защото това при тях се случва рядко ии е запомнящо се ... така за последното си гадже мислех че е добър , но в последствие останових че ии той е бил като "лошите" момчета ... очаквай неочакваното

Slave4You
01-23-2010, 15:41
Не съм особено сигурна какво разбираш под 'лошо момче', но:
Истината е, че (повечето) обичаме да сме с този, с който винаги има нещо интересно и неизвестно.. Момче, което винаги ти ходи след гъза и непрекъснато ти прави комплименти рано или късно омръзва. Друго е да ревнуваш този човек и когато ти направи някой комплимент и се загрижи за теб наистина да го оцениш, защото става рядко и знаеш,че наистина има защо да го направи:)

Hilary_
01-23-2010, 15:49
Защо всички ( повечето ) момичета харесват лошите момчета ..

Сама си отговори .. не са всички .. :wink:

krem4et0
01-23-2010, 16:34
И сега, и преди 7-8 години, аз не съм обичала лошите момчета. Винаги съм харесвала милите, добрите и сърдечните. Взех си най-добрият от всички,които познавам. Зрелите момичета повече държат на уюта и топлината.

И с него има тръпка, защото аз самата са ужас!!!!

StreetFame
01-23-2010, 16:40
много е просто с тях винаги има тръпка, те винаги правят последното което си очаквала , те те карат да даваш повече и повече от себеси за да ги задържиш ии това не е най-хубавото , най-хубавото е когато след дълги мъки ги опитомиш ии те стават послушните кученца , с едно "лошо" момче никога няма да ти е скучно винаги ще има по нещо ново нещо което да те чегърта от вътре и да не спираш да мислиш за него , докато къде е тръпката ако си с момче което ти звъни под час , обсипва те с лщбов и внимание и не ти дава да дишаш , а и както преди мен казаха още по-забавно е когато лошото момче направи нещо романтично защото това при тях се случва рядко ии е запомнящо се ...
+ :oops:

xoxi
01-23-2010, 16:42
Зависи какво се разбира под "лоши".
Но като цяло и момичетата не знаят защо ги предпочитат. 8-)

BoXxYbabee98
01-23-2010, 17:26
Много е кофти смирените момчета ,който знаят какво искат от живота на 14-17 години ,гледат си училището и покрай това се опитват да си хванат някое хубаво момиче ,биват пренебрегвани защото наборките му са твърде заети да ходят с некви курвари дето учебник не са отваряли през живота си ,като го питаш 'Какво е константа?' -той ти отговаря 'Т'ва не беше ли онова якото кафене на центърО?'

През тая възраст нормалните момчета им пада самочувстието щото се чувстват като боклуци щото никой не ги забелязва ,т.е си мислят че са по-нисши от онези техни връсници дето забиват пичките ,а за щастие после се обръщат ролите и цял живот ги тъпчат образовани хора с постигнати цели а те си остават под общ знаменател 'Неквалифициран Персонал'.
Дано се осъзнаят момичетата (не всички ,да няма коментари: не слагай под общ знаменател) в най-скоро време ,че да може и нормалните хора който не се правят на велики и не избиват комплекси чрез побои да получат това което заслужават!
Ох, от толкова хейт ме заболяха пръстите :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 17:30
Без да съм преглеждала други коментари: Защото повечето женски същества са супер наивни, имат някакво странно самочувствие и ползват по шантав начин акъла си. Имат си някаква мания да оправят нещата (често пъти неуспешно), а когато срещнат "лошо момче", си казват, че точно те "ще го вкарат в правия път", и се лепват за него. Тъпа логика, но факт - дори и на мен ми се е случвало да я използвам. :)

Sirius
01-23-2010, 17:32
Много е кофти смирените момчета ,който знаят какво искат от живота на 14-17 години ,гледат си училището и покрай това се опитват да си хванат някое хубаво момиче ,биват пренебрегвани защото наборките му са твърде заети да ходят с некви курвари дето учебник не са отваряли през живота си ,като го питаш 'Какво е константа?' -той ти отговаря 'Т'ва не беше ли онова якото кафене на центърО?'

През тая възраст нормалните момчета им пада самочувстието щото се чувстват като боклуци щото никой не ги забелязва ,т.е си мислят че са по-нисши от онези техни връсници дето забиват пичките ,а за щастие после се обръщат ролите и цял живот ги тъпчат образовани хора с постигнати цели а те си остават под общ знаменател 'Неквалифициран Персонал'.
Дано се осъзнаят момичетата (не всички ,да няма коментари: не слагай под общ знаменател) в най-скоро време ,че да може и нормалните хора който не се правят на велики и не избиват комплекси чрез побои да получат това което заслужават!
Ох, от толкова хейт ме заболяха пръстите :(

Това е вярно до някаде, но идеята е че на тая възраст не мислиме да се жениме, а да се забавляваме, така че онея нека си четат, аз през тва време ще му еба приятелките. А особено в България тва че тея с образованието успяват толкова не е вярно че няма на къде.

DNJ
01-23-2010, 17:36
BoXxYbabee98, поздравявам те за мнението!

Rotate95
01-23-2010, 17:54
Начи не-лошите момчета седим на сухо?Щот е "по-интересно" с лоши?Колко сте повърхностни!

+1


Много е кофти смирените момчета ,който знаят какво искат от живота на 14-17 години ,гледат си училището и покрай това се опитват да си хванат някое хубаво момиче ,биват пренебрегвани защото наборките му са твърде заети да ходят с некви курвари дето учебник не са отваряли през живота си ,като го питаш 'Какво е константа?' -той ти отговаря 'Т'ва не беше ли онова якото кафене на центърО?'

Споко, май това също е въпрос на възраст. Искрено не вярвам да са високо котирани мъжете, които не знаят какво е Екватор и не могат да подминат жена без да изръсят нещо от типа на "Щ'та клатя като гладен циганин зряла джанка". Обаче уви, до определена възраст предизвикват предклонение по-скоро факти от типа на това, че някой е изял две банички и изпил три шишета боза (боза-в най-добрия случай) за едно междучасие.

BoXxYbabee98
01-23-2010, 18:00
Това е вярно до някаде, но идеята е че на тая възраст не мислиме да се жениме, а да се забавляваме, така че онея нека си четат, аз през тва време ще му е** приятелките. А особено в България тва че тея с образованието успяват толкова не е вярно че няма на къде.

Имах друго предвид: Учиш до 12-ти клас в България и после се експортираш към някой що годе елитен университет.Ако вашите нямат пари си късаш задника от учене взимаш стипендия и показваш на света какво можеш.Иначе че има хиляди хора с висше ,че и с две даже дето пак са безработни или са бедни.

Rhoads
01-23-2010, 18:04
Boxy,въпреки , че усещам , че акаунта ти е за тролене (което също е добро начинание лол) това мнение е напълно сериозно и мисля , че всичко което си казал/а е вярно!

gabi_94
01-23-2010, 18:07
Според мен просто повечето момичета обичат да бъдат наранявани и си търсят драмите сами...Явно това им е тръпката, нзн...Аз никога не съм харесвала "лошите" момчета, не ми допада мисълта някой да ме използва, да се подиграва с чувствата ми и накрая да ме зареже гадно...Но разбира се, всеки има различна гледна точка и всеки разсъждава различно...

Shely
01-23-2010, 18:08
Защото както казаха вече са по атрактивни и нестандартни...И момичетата си мислят ,че могат да имат нормална връзка с такъв човек ,а пък повечето такива са ебачи и не влагат нищо в самата връзка.
Много момичета искат "лошо" момче което да ги цени , обича , да е мил ,умен и т.н. ,а това са просто фантазии 8-)
Съгласен

Sirius
01-23-2010, 18:14
Също май не правите разлика между "лошо момче" и простак, нещастник.

BlueFace
01-23-2010, 18:37
Това е вярно до някаде, но идеята е че на тая възраст не мислиме да се жениме, а да се забавляваме, така че онея нека си четат, аз през тва време ще му е** приятелките. А особено в България тва че тея с образованието успяват толкова не е вярно че няма на къде.

Имах друго предвид: Учиш до 12-ти клас в България и после се експортираш към някой що годе елитен университет.Ако вашите нямат пари си късаш задника от учене взимаш стипендия и показваш на света какво можеш.Иначе че има хиляди хора с висше ,че и с две даже дето пак са безработни или са бедни.

Подкрепям те напълно :) :grin: :grin:

П.П. Sirius учението не пречи на забавлението ;) Ако си разпределиш времето правилно има време за всичко ;)

martini
01-23-2010, 19:08
Защото други не останаха :D не,защото противоположностите се привличат и забраненият плод е най-сладък!!!! :D

XTREMEFREERIDE
01-23-2010, 19:12
Не съм чела другите мнения и се извинявам ако се повтарям.

Такам.Според мен завизи какво разбирате под "лоши момчета".Ако наречем моят приятел "добро момче" - не пие,не пуши,не се гъзари,не ходи по кафенета,не е непрекъснато с някакви жалки подобия на "мацки" около себе си,мисли за училище,семейство и бъдещето си...
Ако това е противоположното на "лоши момчета",тогава мисля,че момичетата се хвърлят на тях за да се ''издигнат'' в ''обществото'',за да се изфукат по най-елементарния начин,че са много нещо (уж) и могат да имат ''най-якия'' пич.Защото са глезли и лигли.И все пак,не са ВСИЧКИ.

NaGaStYlE
01-23-2010, 19:28
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-23-2010, 19:33
Ох...ми аз не си падам по такива и не знам дали отговора ми ще е верен,но предполагам,че защото те са нещо като "забранения плод",а всички знаем,че той е най-сладък..

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-23-2010, 19:34
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D
дали си мафиот не знам,ама си адски неграмотен,бебз :-)

DeathRogue
01-23-2010, 20:05
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D

Разбери се с "негово величество" админа от форума да ти направи реклама на началната страница ;] NaGaStYlE - THE WORST 8) смешник...!

Авторката май се е вманиачила в новата песен на Flo Rida и се вкарва в некви филми.. 8-) Иначе песента си я бива,а за Jadyn Maria да не говорим :smt077 :oops:

SoStarstruck
01-23-2010, 20:13
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D

Разбери се с "негово величество" админа от форума да ти направи реклама на началната страница ;] NaGaStYlE - THE WORST 8) смешник...!

Авторката май се е вманиачила в новата песен на Flo Rida и се вкарва в некви филми.. 8-) Иначе песента си я бива,а за Jadyn Maria да не говорим :smt077 :oops: ***песента хич не е нова,тя остаря и се позабрави вече и преди авторката да пусне темата. :wink:

BoXxYbabee98
01-23-2010, 20:46
Защото други не останаха :D не,защото противоположностите се привличат и забраненият плод е най-сладък!!!! :D

...Фейспалм.Не можа ли да го обясниш с твои думи ами трябваше да използваш заучени лафове и фрази?Вече в България останаха само плагиати.

Оффтопик: Затова и в Булгаристан не останаха сериозни изпълнители...щото вместо да се опитват да измислят нещо ново и оригинално ,те се опитват да откраднат измисленото!

Bixel
01-23-2010, 20:57
ПРОТИВОПОЛОЖНОСТИ???!?!?! Омг повечето курви са по-гадни и от "най-лошите" момчета ако става на въпрос ...
Не е това, просто търсите да се исфукате с нещо защото сте комплексирани от малоценност към живота.

SoStarstruck
01-23-2010, 20:59
ПРОТИВОПОЛОЖНОСТИ???!?!?! Омг повечето к**ви са по-гадни и от "най-лошите" момчета ако става на въпрос ...
Не е това, просто търсите да се исфукате с нещо защото сте комплексирани от малоценност към живота.Стига с тия общи знаменатели,бе,хора.. :? :?

krem4et0
01-23-2010, 21:27
Кой е казал, че с добрите момчета е скучно? Ок, може да няма тръпката от това да не ти изневери, да не се напие, да не се сбие, но това съвсем не значи, че са скучни. Познавам доста добри момчета, които са много забавни и приятни за компания. Половинката ми има невероятно чувство за хумор и самоирония. Непрекъснато съм усмихната и винаги ми е приятно и забавно. Може би защото и аз съм в категория скучни и смотани...знам ли? Определено не съм и не съм била лошо момиче. Винаги съм се учила и съм била отговорна, пия рядко с мярка, не пуша, а на сексуалния ми живот би се възхитила и майка Тереза. Един-единствен път съм харесвала типа "лошо момче", но причината не беше тази. Напротив, започнах да го харесвам, когато започна да се държи с мен добре, а в момента, в който сгази лука-край. Макар и кратък момент, тази случка ми беше показателна за:
а) вълкът козината си мени, но нравът - никога
б) "лошите момчета" раняват и то много лошо

С изключение на това, всички, които съм харесвала са били от добрите. Дори критериите ми станаха - добър, скромен, леко срамежлив. След 3-4 неуспеха намерих диамант, който освен това се оказа умен, чаровен, забавен, мил, уважителен....Абе само цвета на очите му дето не е зелен и ще е идеален. Толкова е хубаво да се опреш на стабилно рамо, да споделиш, да си спокойна и сигурна до някого. Разбира се на 15-16 всяко момиче иска да е с най-готиния, а и всяко момче си пада по типичните "мацки". Опитът ми обаче показва, че тези най всъщност са като ябълката, дадена на Снежанка - красиви отвън и отровни отвътре.
Не знам кога ще дойде време на първо място да се ценят по-различни качества от: пари, мускули, брой на предишни връзки, брой на момичета, падащи си по него, популярност, кола? И дали си е до време или до възраст. То е ясно, че трябва да целунеш няколко гъсеници, за да намериш пеперуда, ама нужно ли е да те боли. Защото, момичета, повярвайте боли. Бол, когато разбереш, че с теб е поза, когато разбереш, че не си ценен и уважаван, когато осъзнаеш, ч си поредна, а не единствена в момента, че си лъган. Сега ви е интересно и забавно. Чувствате се готини и уважавани, защото се с някой пичага, но след време ще разберете, че само сте си губили времето напразно.
Не казвам, че всички "готини" са такива. Но човек, когато осъзнае някакво предимство го използва. Съмнява ме мъж, осъзнал с какво привлича жените, да спре да го прави.

SoStarstruck
01-23-2010, 21:42
Кой е казал, че с добрите момчета е скучно? Ок, може да няма тръпката от това да не ти изневери, да не се напие, да не се сбие, но това съвсем не значи, че са скучни. Познавам доста добри момчета, които са много забавни и приятни за компания. Половинката ми има невероятно чувство за хумор и самоирония. Непрекъснато съм усмихната и винаги ми е приятно и забавно. Може би защото и аз съм в категория скучни и смотани...знам ли? Определено не съм и не съм била лошо момиче. Винаги съм се учила и съм била отговорна, пия рядко с мярка, не пуша, а на сексуалния ми живот би се възхитила и майка Тереза. Един-единствен път съм харесвала типа "лошо момче", но причината не беше тази. Напротив, започнах да го харесвам, когато започна да се държи с мен добре, а в момента, в който сгази лука-край. Макар и кратък момент, тази случка ми беше показателна за:
а) вълкът козината си мени, но нравът - никога
б) "лошите момчета" раняват и то много лошо

С изключение на това, всички, които съм харесвала са били от добрите. Дори критериите ми станаха - добър, скромен, леко срамежлив. След 3-4 неуспеха намерих диамант, който освен това се оказа умен, чаровен, забавен, мил, уважителен....Абе само цвета на очите му дето не е зелен и ще е идеален. Толкова е хубаво да се опреш на стабилно рамо, да споделиш, да си спокойна и сигурна до някого. Разбира се на 15-16 всяко момиче иска да е с най-готиния, а и всяко момче си пада по типичните "мацки". Опитът ми обаче показва, че тези най всъщност са като ябълката, дадена на Снежанка - красиви отвън и отровни отвътре.
Не знам кога ще дойде време на първо място да се ценят по-различни качества от: пари, мускули, брой на предишни връзки, брой на момичета, падащи си по него, популярност, кола? И дали си е до време или до възраст. То е ясно, че трябва да целунеш няколко гъсеници, за да намериш пеперуда, ама нужно ли е да те боли. Защото, момичета, повярвайте боли. Бол, когато разбереш, че с теб е поза, когато разбереш, че не си ценен и уважаван, когато осъзнаеш, ч си поредна, а не единствена в момента, че си лъган. Сега ви е интересно и забавно. Чувствате се готини и уважавани, защото се с някой пичага, но след време ще разберете, че само сте си губили времето напразно.
Не казвам, че всички "готини" са такива. Но човек, когато осъзнае някакво предимство го използва. Съмнява ме мъж, осъзнал с какво привлича жените, да спре да го прави.Еееее, +12321039821038123012038 направо ! Евала ! ..

Това се опитвам да кажа и аз! Какви е тая тръпка от това да се чудиш дали приятеля ти не е с друга в момента и дали не се е напил до смърт..?! "Лошите" момчета са интересни и привлекателни,но не стават за сериозна връзка. Никое момиче не може да бъде сигурно,че точно то ще ги промени! Това е!

BoXxYbabee98
01-24-2010, 00:21
Това се опитвам да кажа и аз! Какви е тая тръпка от това да се чудиш дали приятеля ти не е с друга в момента и дали не се е напил до смърт..?! "Лошите" момчета са интересни и привлекателни,но не стават за сериозна връзка. Никое момиче не може да бъде сигурно,че точно то ще ги промени! Това е! [/b]

А не може ли и скромните момчета да са привлекателни?В едно скромно ,добре поддържано момче ,което гледа умно ,излъчва интелект според мен може да е много по привлекателно от някакъв 'Намахан' ,интересен ,лъхащ на ефтин омешен с цигари парфюм ,с яките цветни дрешки и цайсите тип 'скара' ...голяма част от тези момчета цял живот ще си сърбат това ,което са си надробили...по някое време ще осъзнаят че вече не са интересни на никого и на никой няма да му пука дали са оправили 100,200 или 300 момичета.ПЪЛНИТЕ АУТСАЙДЪРИ...

lady94
01-24-2010, 00:34
аз лично си падам по лошите момчета заради предизвикателството, да ги задържиш при себе си, да ги накраш да те обичат (или поне да опиташ), а и е по трудно с тях - когато е лесно, не е интересно това е моето мнение :)

girlche
01-24-2010, 00:36
Кой е казал, че с добрите момчета е скучно? Ок, може да няма тръпката от това да не ти изневери, да не се напие, да не се сбие, но това съвсем не значи, че са скучни. Познавам доста добри момчета, които са много забавни и приятни за компания. Половинката ми има невероятно чувство за хумор и самоирония. Непрекъснато съм усмихната и винаги ми е приятно и забавно. Може би защото и аз съм в категория скучни и смотани...знам ли? Определено не съм и не съм била лошо момиче. Винаги съм се учила и съм била отговорна, пия рядко с мярка, не пуша, а на сексуалния ми живот би се възхитила и майка Тереза. Един-единствен път съм харесвала типа "лошо момче", но причината не беше тази. Напротив, започнах да го харесвам, когато започна да се държи с мен добре, а в момента, в който сгази лука-край. Макар и кратък момент, тази случка ми беше показателна за:
а) вълкът козината си мени, но нравът - никога
б) "лошите момчета" раняват и то много лошо

С изключение на това, всички, които съм харесвала са били от добрите. Дори критериите ми станаха - добър, скромен, леко срамежлив. След 3-4 неуспеха намерих диамант, който освен това се оказа умен, чаровен, забавен, мил, уважителен....Абе само цвета на очите му дето не е зелен и ще е идеален. Толкова е хубаво да се опреш на стабилно рамо, да споделиш, да си спокойна и сигурна до някого. Разбира се на 15-16 всяко момиче иска да е с най-готиния, а и всяко момче си пада по типичните "мацки". Опитът ми обаче показва, че тези най всъщност са като ябълката, дадена на Снежанка - красиви отвън и отровни отвътре.
Не знам кога ще дойде време на първо място да се ценят по-различни качества от: пари, мускули, брой на предишни връзки, брой на момичета, падащи си по него, популярност, кола? И дали си е до време или до възраст. То е ясно, че трябва да целунеш няколко гъсеници, за да намериш пеперуда, ама нужно ли е да те боли. Защото, момичета, повярвайте боли. Бол, когато разбереш, че с теб е поза, когато разбереш, че не си ценен и уважаван, когато осъзнаеш, ч си поредна, а не единствена в момента, че си лъган. Сега ви е интересно и забавно. Чувствате се готини и уважавани, защото се с някой пичага, но след време ще разберете, че само сте си губили времето напразно.
Не казвам, че всички "готини" са такива. Но човек, когато осъзнае някакво предимство го използва. Съмнява ме мъж, осъзнал с какво привлича жените, да спре да го прави.Еееее, +12321039821038123012038 направо ! Евала ! ..

Това се опитвам да кажа и аз! Какви е тая тръпка от това да се чудиш дали приятеля ти не е с друга в момента и дали не се е напил до смърт..?! "Лошите" момчета са интересни и привлекателни,но не стават за сериозна връзка. Никое момиче не може да бъде сигурно,че точно то ще ги промени! Това е!

:wink: =D> =D>

BoXxYbabee98
01-24-2010, 00:40
аз лично си падам по лошите момчета заради предизвикателството, да ги задържиш при себе си, да ги накраш да те обичат (или поне да опиташ), а и е по трудно с тях - когато е лесно, не е интересно това е моето мнение :)

Защото си на 15 ако съдя по ника ти.Не искам да те обидя ,просто искам да кажа че след няколко години по съвсем друг начин ще мислиш.Ще търсиш спокойствие,защита,предано ст и обич от другата страна а не техните противоположности.Мое мнение - дано го споделя и някой друг.

vesito13
01-24-2010, 07:11
Като цяло съм забелязала, че "добрите момчета" ми омръзват много бързо. Не искам момче, което е готово да ме носи на ръце, моята дума винаги да е закон и той да няма собствено мнение. Едни такива отношение, ми писват за по-малко от седмица. Докато с приятеля ми, има някаква тръпка, не казвам, че не се държи добре с мен или че не зачита мнението ми. Напротив, отношението му към мен е прекрасно, но въпреки това винаги знае как да ме подразни, винаги отстоява мнението си, спори с мен и всяко едно наше спречкване, всяка караница е допринесла с нещо за връзката ни.

misslowe
01-24-2010, 08:16
Мии .. Другите са скучни .. и можеби заради товаа .. :) :D:D нз нз

XiPiXoPiGiRL
01-24-2010, 08:16
..заради тръпката :grin: :grin:

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 08:35
Кой е казал, че с добрите момчета е скучно? Ок, може да няма тръпката от това да не ти изневери, да не се напие, да не се сбие, но това съвсем не значи, че са скучни. Познавам доста добри момчета, които са много забавни и приятни за компания. Половинката ми има невероятно чувство за хумор и самоирония. Непрекъснато съм усмихната и винаги ми е приятно и забавно. Може би защото и аз съм в категория скучни и смотани...знам ли? Определено не съм и не съм била лошо момиче. Винаги съм се учила и съм била отговорна, пия рядко с мярка, не пуша, а на сексуалния ми живот би се възхитила и майка Тереза. Един-единствен път съм харесвала типа "лошо момче", но причината не беше тази. Напротив, започнах да го харесвам, когато започна да се държи с мен добре, а в момента, в който сгази лука-край. Макар и кратък момент, тази случка ми беше показателна за:
а) вълкът козината си мени, но нравът - никога
б) "лошите момчета" раняват и то много лошо

С изключение на това, всички, които съм харесвала са били от добрите. Дори критериите ми станаха - добър, скромен, леко срамежлив. След 3-4 неуспеха намерих диамант, който освен това се оказа умен, чаровен, забавен, мил, уважителен....Абе само цвета на очите му дето не е зелен и ще е идеален. Толкова е хубаво да се опреш на стабилно рамо, да споделиш, да си спокойна и сигурна до някого. Разбира се на 15-16 всяко момиче иска да е с най-готиния, а и всяко момче си пада по типичните "мацки". Опитът ми обаче показва, че тези най всъщност са като ябълката, дадена на Снежанка - красиви отвън и отровни отвътре.
Не знам кога ще дойде време на първо място да се ценят по-различни качества от: пари, мускули, брой на предишни връзки, брой на момичета, падащи си по него, популярност, кола? И дали си е до време или до възраст. То е ясно, че трябва да целунеш няколко гъсеници, за да намериш пеперуда, ама нужно ли е да те боли. Защото, момичета, повярвайте боли. Бол, когато разбереш, че с теб е поза, когато разбереш, че не си ценен и уважаван, когато осъзнаеш, ч си поредна, а не единствена в момента, че си лъган. Сега ви е интересно и забавно. Чувствате се готини и уважавани, защото се с някой пичага, но след време ще разберете, че само сте си губили времето напразно.
Не казвам, че всички "готини" са такива. Но човек, когато осъзнае някакво предимство го използва. Съмнява ме мъж, осъзнал с какво привлича жените, да спре да го прави.

Пфф,подкрепям с две ръце,два крака и всичко останало,каквото се сетите.Време беше някой да седне и да ги напише тея неща.По-точно нямаше как да се каже,просто.Не си обяснявам как може да ви харесва тази тръпка,която аз наричам "страх".Как може да имате сериозна връзка,като нямате капка сигурност в човека до себе си?Ако това е най-хубавата тръпка,аз главата си режа.


Като цяло съм забелязала, че "добрите момчета" ми омръзват много бързо. Не искам момче, което е готово да ме носи на ръце, моята дума винаги да е закон и той да няма собствено мнение. Едни такива отношение, ми писват за по-малко от седмица. Докато с приятеля ми, има някаква тръпка, не казвам, че не се държи добре с мен или че не зачита мнението ми. Напротив, отношението му към мен е прекрасно, но въпреки това винаги знае как да ме подразни, винаги отстоява мнението си, спори с мен и всяко едно наше спречкване, всяка караница е допринесла с нещо за връзката ни.

Кой е казал,че добрите момчета са безхарактерни?
Това,че е добър с теб не означава непрекъснато да ти угажда.Означава да се усеща,кога какво трябва и кога какво не трябва.Добре,и така да е,по-приятно ли е да те малтретират като..не,не незнам как да се изразя,по-добре ли ще се чувстваш ако можеш да кажеш: "Той не се държи много добре с мен,не съм сигурна в него,но пък съм горда,че съм забила най-готиния от X''б'' клас",а през това време той да се натиска с Драганка или Петканка.Защото така изглежда,дори да не ви се вярва.

vesito13
01-24-2010, 09:41
Като цяло съм забелязала, че "добрите момчета" ми омръзват много бързо. Не искам момче, което е готово да ме носи на ръце, моята дума винаги да е закон и той да няма собствено мнение. Едни такива отношение, ми писват за по-малко от седмица. Докато с приятеля ми, има някаква тръпка, не казвам, че не се държи добре с мен или че не зачита мнението ми. Напротив, отношението му към мен е прекрасно, но въпреки това винаги знае как да ме подразни, винаги отстоява мнението си, спори с мен и всяко едно наше спречкване, всяка караница е допринесла с нещо за връзката ни.

Кой е казал,че добрите момчета са безхарактерни?
Това,че е добър с теб не означава непрекъснато да ти угажда.Означава да се усеща,кога какво трябва и кога какво не трябва.Добре,и така да е,по-приятно ли е да те малтретират като..не,не незнам как да се изразя,по-добре ли ще се чувстваш ако можеш да кажеш: "Той не се държи много добре с мен,не съм сигурна в него,но пък съм горда,че съм забила най-готиния от X''б'' клас",а през това време той да се натиска с Драганка или Петканка.Защото така изглежда,дори да не ви се вярва.

Не съм казала, че добрите момчета са безхарактерни, просто тези, на които аз съм попадала са били такива и така са се държали с мен. И това им държание въобще не ми харесва. Колкото до другото никога не съм гледала най-готиния и т.н., не това ми е критерия за един човек. Момче, което се натиска с Драганка или Петканка, докато е с мен, просто може да забрави за мен. Под лошо момче нямах предвид някой женкар. Просто по-отракан, човек, който няма да си претрае, ако щеш с буен нрав, просто да си личи, че има характер. Не казвам, че това е най-правилното или че добрите момчета не стават, нищо подобно, просто това е нещото, което мен ме привлича.

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 10:09
Не съм казала, че добрите момчета са безхарактерни, просто тези, на които аз съм попадала са били такива и така са се държали с мен. И това им държание въобще не ми харесва. Колкото до другото никога не съм гледала най-готиния и т.н., не това ми е критерия за един човек. Момче, което се натиска с Драганка или Петканка, докато е с мен, просто може да забрави за мен. Под лошо момче нямах предвид някой женкар. Просто по-отракан, човек, който няма да си претрае, ако щеш с буен нрав, просто да си личи, че има характер. Не казвам, че това е най-правилното или че добрите момчета не стават, нищо подобно, просто това е нещото, което мен ме привлича.

Явно под "лошо момче",разбираме различни неща. :)

T91
01-24-2010, 10:14
Много е кофти смирените момчета ,който знаят какво искат от живота на 14-17 години ,гледат си училището и покрай това се опитват да си хванат някое хубаво момиче ,биват пренебрегвани защото наборките му са твърде заети да ходят с некви курвари дето учебник не са отваряли през живота си ,като го питаш 'Какво е константа?' -той ти отговаря 'Т'ва не беше ли онова якото кафене на центърО?'

През тая възраст нормалните момчета им пада самочувстието щото се чувстват като боклуци щото никой не ги забелязва ,т.е си мислят че са по-нисши от онези техни връсници дето забиват пичките ,а за щастие после се обръщат ролите и цял живот ги тъпчат образовани хора с постигнати цели а те си остават под общ знаменател 'Неквалифициран Персонал'.
Дано се осъзнаят момичетата (не всички ,да няма коментари: не слагай под общ знаменател) в най-скоро време ,че да може и нормалните хора който не се правят на велики и не избиват комплекси чрез побои да получат това което заслужават!
Ох, от толкова хейт ме заболяха пръстите :(




Евала ! Ей това е мнението .

vesito13
01-24-2010, 10:46
Явно под "лошо момче",разбираме различни неща. :)

Явно :) Все пак кое момиче иска женкар за приятел :-D Не съм толкова откачила още :D

BoXxYbabee98
01-24-2010, 11:15
Явно под "лошо момче",разбираме различни неща. :)

Явно :) Все пак кое момиче иска женкар за приятел :-D Не съм толкова откачила още :D

Reality Check???Всички!

krem4et0
01-24-2010, 11:19
О, има и такива, които нарочно искат женкари. И понеже дефиниция явно няма аз какво разбирам под "лошо" момче. Първо пиша го в кавички, защото нещата са твърде условни да бъдат ограничени в някакви рамки, но ето какво включва това понятие за мен. Прилично изглеждаш, знае това и се възползва от него, с шумна компания, редовна употреба на стимулиращи вещества - цигари, наркотици,алкохол, тук-таме побоища. Смятан за готин и секси, защото е добре изглеждаш и опасен. Всички го желаят и той знае, че е така и се възползва от това. Обича да е харесван и център на внимание. Смята, че най-готините мацки са му в кърпа вързани и може да ги има с 1 щракване на пръстите, защото по презумпция те си падат по него. И в тази връзка неща...мисля,че разбрахте.
Добър не значи смотан, не значи отличник, зубър, скучен и безгръбначен. За мен означава да няма горните неща, да умее да е тактичен, дипломатичен, да изказва мнение без да наранява и обижда, да не се възползва от предимствата си във връзката и да манипулира другия. Не означава непременно да му върви по д-то, а да го цени, уважава приема за личност. Не на последно място да е с добър характер, да е добър човек. Рискът и опасностите са хубаво нещо, но когато цената е собственото ти разбито сърце, не си струва. В отношенията между хората има по-важни неща от вечния купон и вечните предизвикателства. След една определена възраст, започваш да цениш приятеля, любимия, спокойствието, сигурността, опората. Ясно, че 15 не е тази възраст. На тези години всичко е една поза и преструвка, за да си одобрен, приет, харесван и готин. А тези неща са толкова маловажни.

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 11:20
Явно под "лошо момче",разбираме различни неща. :)

Явно :) Все пак кое момиче иска женкар за приятел :-D Не съм толкова откачила още :D

Reality Check???Всички!

Не мисля.Само някои мазохистки или.. кифли.. 8-)

BoXxYbabee98
01-24-2010, 11:31
Явно под "лошо момче",разбираме различни неща. :)

Явно :) Все пак кое момиче иска женкар за приятел :-D Не съм толкова откачила още :D

Reality Check???Всички!

Не мисля.Само някои мазохистки или.. кифли.. 8-)

тоест една голяма част от момичетата...

Violenza
01-24-2010, 11:35
Ех, тия "кифли" бе.. само те са ви в устата. :-o

Stan4o123
01-24-2010, 11:44
не мисля,че искат лоши,по-скоро интересни и закачливи,а добричките са по-затворени и се притесняват да са такива,дори да го искат...

BoXxYbabee98
01-24-2010, 11:46
Затова много голяма част от тинейджърите са харкор 24/7 геймъри...
Мислите ли че щяха да си стоят на pc-тата ако можеха да са с тяхната половинка сега?

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 11:46
Ех, тия "кифли" бе.. само те са ви в устата. :-o

Еми,нека бъдат горди.Хъх.

Много малко момичета,че и момчета знаят какво означава морална ценност.Имам в предвид пуберите,които търсят само забавления,хижи,алкохол,ци ари,купони или пък жалко подобие на "слава".Не е ли жалко?По голямата част от тях няма да успеят да препишат на матурите,няма да отидат да учат висше,а не мислите ли,че точно тогава е време за купони и такива мити работи?Защото за да се забавлява един човек,трябва да знае как да го прави.Спирам,отидох много далеч от темата.

BoXxYbabee98
01-24-2010, 11:51
Ех, тия "кифли" бе.. само те са ви в устата. :-o

Еми,нека бъдат горди.Хъх.

Много малко момичета,че и момчета знаят какво означава морална ценност.Имам в предвид пуберите,които търсят само забавления,хижи,алкохол,ци ари,купони или пък жалко подобие на "слава".Не е ли жалко?По голямата част от тях няма да успеят да препишат на матурите,няма да отидат да учат висше,а не мислите ли,че точно тогава е време за купони и такива мити работи?Защото за да се забавлява един човек,трябва да знае как да го прави.Спирам,отидох много далеч от темата.

Що тъкмо стигна до хубавата част.
Както е казал един мъдър философ :
- Party now , Study later!
,та и тез момци така го раздават в живота...само че лейтър е късно да се стъди вече :)

http://mathewpeet.org/images/dexterslaboratory.jpg

ЛЕГЕНДАТА!

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 11:58
То не случайно е забранено да се пускат в дискотеките непълнолетни лапета.Да,лапета,защото поведението им е такова,Лапешко!Какво търсят недорасли пикльовци по дискотеките в 3 часа сутринта?Гадже(за вечерта разбира се),алкохол,забивки,цигари и отново думата 'слава'.Тъпо е,смешно,или пък тъжно.Какво им разбират главите,че да мислят за тези неща на възраст 13-15.. Ох,наистина спирам,че след малко ще започна и родителите да обвинявам.

BoXxYbabee98
01-24-2010, 12:01
То не случайно е забранено да се пускат в дискотеките непълнолетни лапета.Да,лапета,защото поведението им е такова,Лапешко!Какво търсят недорасли пикльовци по дискотеките в 3 часа сутринта?Гадже(за вечерта разбира се),алкохол,забивки,цигари и отново думата 'слава'.Тъпо е,смешно,или пък тъжно.Какво им разбират главите,че да мислят за тези неща на възраст 13-15.. Ох,наистина спирам,че след малко ще започна и родителите да обвинявам.

А кой друг да е виновен иначе, е има и изключения когато средата в която се движи е виновна ,но това е рядкост - за да прибегне до така среда обикновено е заради проблеми с родителите и той иска да им се противопостави...давам ти пример какви ще станат децата на тези сегашни пичорляги...Баща му е учен да мачка и тъпче другите ,а жените да са му играчки - възпитава и сина си по същия начин.Традицията продължава!

DeathRogue
01-24-2010, 13:43
Как така се хвърляте в спорове,след като не е уточнено от авторката какво се има предвид под "лоши момчета" ? :smt017

playboyche
01-24-2010, 13:49
хмм и аз обичам да съм лошо момче :lol: но повече обичам лоши какички които искат да водят парада 8)

ScionOfStorm
01-24-2010, 13:58
'щото много от тях имат някакъв примитивен подтик спрямо по-предизвикателното и...ъ, трудното, ако трябва и грубото.

Поне напоследък такива неща забелязвам.

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 14:02
Хъх,чак понякога са смешни,защото едва ли не момчето се мисли за по-красиво от момичето и става една... 8-) Не трябваше ли момичето да е ''нежното цвете''? 8-) Така си дрънкам и аз..

SoStarstruck
01-24-2010, 14:07
Вие хубаво си разсъждавате,ама кой ли ви слуша.. :?

GossipGirl89
01-24-2010, 14:09
Всичко си е до отделният човек според мен и до вкуса му. Аз например не мога да твърдя, че харесвам само такива момчета, но да ... може да се каже, че ме привличат донякъде. Просто с тях е по-интересно, има някаква тръпка, някакво напрежение... Ако във всеки един момент знаеш какво ще направи отсрещния човек, ако знаеш всяка една негова дума каква ще бъде, едва ли би ти било толкова интересно... Ще ти овръзне по-бързо. Докато, когато има нещо непознато и тайнствено такова нещо не може да се случи :)

ПП Зависи и какво се разбира под "лошо момче". Аз например разбирам човек, който обича да рискува въпреки че знае какви може да са последствията, човек който върви по ръба... Ако става дума за пишман гъзарите както ги наричам аз или селските тарикати - тяхното не е "лошо' - тяхното е жалка пародия...

SoStarstruck
01-24-2010, 14:12
Всичко си е до отделният човек според мен и до вкуса му. Аз например не мога да твърдя, че харесвам само такива момчета, но да ... може да се каже, че ме привличат донякъде. Просто с тях е по-интересно, има някаква тръпка, някакво напрежение... Ако във всеки един момент знаеш какво ще направи отсрещния човек, ако знаеш всяка една негова дума каква ще бъде, едва ли би ти било толкова интересно... Ще ти овръзне по-бързо. Докато, когато има нещо непознато и тайнствено такова нещо не може да се случи :) Попринцип никога не можеш да знаеш на 100% всяка следваща стъпка на човека до теб,бил той "лошо" момче или "добро". Не само 'лошите' могат да изненадват,добрите душици също правят неочаквани крачки,но в определени граници. Доказано е,че за сериозна връзка добряците могат да ти дадат повече спокойствие. Лично аз съм на принципа да си намериш някой кротък и не толкова самоуверен,така ще те обича вечно и винаги ще ти е верен. :) Дано не се повтарям,май го казах вече..

Stellsy
01-24-2010, 14:25
Аз пък незнам по какви си падам.. и добрите и лошите ми допадат, но като, че ли лошите са по интересни :D

ToleaVS
01-24-2010, 14:39
Абе.. какво да ви кажа, жалка гледка.
Има обаче още едно, момичета не го приемайте лично но.....
Момчета в този форум влизат само такива кукли или как да се изрека лоши момичета които харесват лоши момчета така че не очаквайте тука повечето момичета да харесват добри момчета.... излезте малко навън разходете се, запознайте се с нови хора и ще разберете колко много момичета искат да а със добро момче ;) Това че тука повечето ги кефят лошите момчета не означава че всички момичета са така.Тия добрите момичета няма да си губят времето да киснат тук във форма, а си имат свои занимания и интереси много по ценни (нямам предвид да е залегнала над учебниците и т.н.) просто Ви казвам че тука повечето са мимичета които на думи са много силни а на действия ьок .Така че момиче което търси добро момче приримерно няма да го намерите във сайтове за запознанства или в някой форум и т.н. не казвам че е е възможно но..... Просто хората са много индивидуални и не може да се каже че всички харесват дадено нещо ....
А пък и има още едно .... тия момичета които си падат по лоши момчета са под 17-16 ... Момичетата които са над 17-18 вече търсят по легнали момчета със сигурно бъдеще, със ясни възгледи за живота.Мога да Ви уверя че те няма да тръгнат със някой който не знае какво ще прави даже утре, освен за една вечер.Така че това е пубертета, много жалък и жесток при момичетата.... пишлемета (повечето) да ме извиняват обаче си е така... някое 15 годишно ще ми ходи след лошото момче и после ще ми пуска тука теми "ами той ми разби сърцето... той ме заряза" и т.н.
ЛАПЕШКА МУ РАБОТА

gLoRiToO
01-24-2010, 14:45
Защото някои момичета харесват несигурността,да не знаят какво би стнало утре и т.н имаше една песен на Таня Боева-Лошо момче,доста точно отговаря на въпроса ти.АЗ не харесвал този тип момчета,обичам човека до мен да е мил и нежен,да се интересува от мен,да ме обича и още много други качества неприсъщтни за т.нар"лоши момчета"

krem4et0
01-24-2010, 15:18
Ама как ви харесва да сте под "напрежение". И без това около нас има толкова много стрес, а и любимия допълнително да насажда...ужас. Ясно ми е, че ще си биете главата 2-3-4 пъти, докато не осъзнаете какво имам предвид. В друга тема писах - за тийна няма по-важно нещо от драмата, изкарването му на жертва, страданието. Нормално е за възрастта да имаш проблеми със себе си и околните, да не можеш да се разбереш, да не си сигурен кой си и какво искаш. Всеки нормален тийнейджър има подобни терзания. И аз съм била в жестоки депресии, и аз съм страдала за любов, и аз съм мразела всички и себе си. 100 пъти да ти казват, че котлона е горещ, докато не си сложиш ръката на него, няма да повярваш. И това ми е пределно ясно. Аз като по-голяма се мъча от тази си позиция да ви кажа, че котлонът е горещ. Вие не разбирате.
Тези, които казват - добрите са скучни, дали ли са шанс на такъв тип момче. Допуснали ли са го до себе си, опознали ли са го? Предполагам много дори не си говорят с тях, за да не ги помислят за смотани. Преди 10-тина година, когато влязох в гимназия пак имаше такива етикети, но в по-малка степен. Пак имаше поза, пак водещи бяха интересите. Сега обаче вие сами си лепите етикетите:кифла, емо, сийн и се боите да не би да се окажете извън тези категории. За това се следва и определен модел на поведение. Страх ви е да не сте изолирани,да не би да излезете извън групата. Е, аз съм била извън групата на готините. Сама за себе си не съм се стремяла да се впиша. Факт е, че и до ден днешен нямам много приятели, но е факт, че не съм изневерила на нито 1 принцип, за да спечеля приятелството или любовната някой. Никога не съм искала да ми се лепне някакъв етикет, различен от името ми и представата, която стои зад него.

5 години и половина познавам половинката си. Малко по-малко от това сме заедно. Той е не само добро момче, а страшно добър човек, с прекрасен характер. И това пак не ни е пречило да имаме проблеми, да спорим, да се караме, да ни е трудно и тежко. Той животът такива предизвикателства може да ви предложи, че идея си нямате. Ок, не се тресем от купони, понякога ни е скучно и да речем цяла вечер играем скрабъл или гледаме филм, но тръпка в отношенията не липсва. Било то положителна или отрицателна. Да опознаваш 1 човек, да се нагаждате 1 към друг, да градите връзка е такъв риск и такова предизвикателство, че просто други не ви трябват. Не се притеснявайте, и с най-добрите пак ще имате проблеми. Няма да е, защото пие и изневерява, а защото не бачка достатъчно да речем. Все проблеми ще има. Като можем да си ги спестим, защо да се обременяваме?

cinderella_gugutka
01-24-2010, 15:31
защото с добрите е ску4но

BlueFace
01-24-2010, 15:32
^ Евала!!! *поклон*

Edit: За krem4et0 се отнася :)

ivcheto0o
01-24-2010, 15:33
ToleaVS това 4е пове4ето моми4ета тук не са свестни са пълни глупости.Харесвам така наре4ените "лоши" мом4ета защото са много разли4ни от мен...

ToleaVS
01-24-2010, 15:36
ToleaVS това 4е пове4ето моми4ета тук не са свестни са пълни глупости.Харесвам така наре4ените "лоши" мом4ета защото са много разли4ни от мен...
нека позная на колко си ... под 18 нали така :? ... след няколко години не много 2-3 ще си поговорим пак ;)

BoXxYbabee98
01-24-2010, 15:43
ToleaVS това 4е пове4ето моми4ета тук не са свестни са пълни глупости.Харесвам така наре4ените "лоши" мом4ета защото са много разли4ни от мен...
нека позная на колко си ... под 18 нали така :? ... след няколко години не много 2-3 ще си поговорим пак ;)

Добе казано.Някой който мисли точно като мен :)

ivcheto0o
01-24-2010, 15:44
ToleaVS това 4е пове4ето моми4ета тук не са свестни са пълни глупости.Харесвам така наре4ените "лоши" мом4ета защото са много разли4ни от мен...
нека позная на колко си ... под 18 нали така :? ... след няколко години не много 2-3 ще си поговорим пак ;)

на 17 съм .Просто моя живот е прекалено ску4ен,а с тези мом4ета няма скука,те са просто непредвидими.Знам 4е след няколко години няма да мисля така но предпо4итам да си изживея тези емоции сега отколкото като стана на 40 да съжалявам...

krem4et0
01-24-2010, 15:56
^ На 17-18 знаеш ли колко скучен живот имах. И аз като цяло съм песимистичен и леко скучен човек, опериран от чувство за хумор. Сега, мноооооого обичам да танцувам и да ходя по дискотеки и това ме развеселява, но като цяло...скука.
Не ги изживях тия тръпки (изключвам много малък интервал от време). И не съжалявам. Само щях да загубя. Както и да е...отивам да ям и да прекарам поредната скучна вечер с доброто си момче, в която няма да се напием, няма да си изневерим и няма да се надрусаме...

SoStarstruck
01-24-2010, 16:01
^^^Колкото и да пишеш,все си права,поклон за тебе от мен още веднъж. Който си харесва "лоши" момчета да си живее със сладко мъчение и да се терзае постоянно..Всеки си избира живота сам. :)

krem4et0
01-24-2010, 16:07
Нещо като майка взех да се изживявам за това пиля едно и също. Ама ми е мъчно. Що девойки са ми ревали на рамото от гадните"лоши" момчета, 2 са заплашвали и със самоубийство. И то за 1 единствена учебна година. За това съм супер разпалена по темата. Късало ми се е сърцето, когато момичета на 15-16 страдат толкова...

anyfany2
01-24-2010, 16:07
Защото няма какво да харесваме в добрите момчета може би . . . :)

Жалко, ако наистина го мислиш. :neutral: :!:

DaemonBoy
01-24-2010, 16:09
Защото живот без тръпка не е живот.Виждал съм как едно момиче заряза приятеля си за една утайка, ама не утайка а направо...

ivcheto0o
01-24-2010, 16:13
не съм казала 4е се занимавам с лоши мом4ета,а 4е ги харесвам.Просто като си направя равносметка пове4ето които си харесвам си падт "лоши".А и за мен има разлика м/у лошо мом4е и женкар дет ми изневерява.Под "лошо" мом4е разбирам такова което знае какво иска,не е срмежли и да се 4уди как да посмее да ме заговори,да умее да се забавлява,да има само4уствие,пушене и пиене не слагат етикета на 4овек, е разбира се пиене в граници и по повод,а това за наркотиците те са си просто наркомани.Това е доло горе моята представа.А по добри4ките нз защо ги възприемам само като приятели :)

SoStarstruck
01-24-2010, 16:21
не съм казала 4е се занимавам с лоши мом4ета,а 4е ги харесвам.Просто като си направя равносметка пове4ето които си харесвам си падт "лоши".А и за мен има разлика м/у лошо мом4е и женкар дет ми изневерява.Под "лошо" мом4е разбирам такова което знае какво иска,не е срмежли и да се 4уди как да посмее да ме заговори,да умее да се забавлява,да има само4уствие,пушене и пиене не слагат етикета на 4овек, е разбира се пиене в граници и по повод,а това за наркотиците те са си просто наркомани.Това е доло горе моята представа.А по добри4ките нз защо ги възприемам само като приятели :)Ние и без това не се уточнихме за всеки какво значи "лошо момче",но да знаеш какво искаш и да си по-нахакан не значи непременно,че си 'лош'.Всеки си дефинира това понятие "лошо момче" по различен начин,така като гледам.. :)

umri
01-24-2010, 16:30
Ако не си долнопробно говедо, което прави само мизерии никой няма да уважава. Жените или поне едно 90%+ са мазохистки и го обичат така.

Faces
01-24-2010, 16:48
Добрите момчета са мухлйовци дето треперят над момичето ще кажеш е бебе.Дават всичко и то е нормално на момичето да и писне няма тръпка няма адреналин няма нищо освен една спокойна монотонност.А кой го иска това ? Някоя пенсионерка може би :D но като гледам тука повечето не правят разлика между лошо момче и обикновения простак 8)

miss_asi
01-24-2010, 16:52
Тръпка,адреналин ... Както искате го наречете.

BoXxYbabee98
01-24-2010, 17:05
Добрите момчета са мухлйовци дето треперят над момичето ще кажеш е бебе.Дават всичко и то е нормално на момичето да и писне няма тръпка няма адреналин няма нищо освен една спокойна монотонност.А кой го иска това ? Някоя пенсионерка може би :D но като гледам тука повечето не правят разлика между лошо момче и обикновения простак 8)

Забелязвам голяма доза олигофрения в поста ти.След няколко години ще се чудиш как може да си бил толкова зле...

snufff
01-24-2010, 17:08
badd boys,bad boyysss :lol:

sunshine955
01-24-2010, 17:23
защото добрите са скучни :D просто на момичетата ни харесва те да ни карат да страдаме .. такива сме по природа :-D

kremen4eto
01-24-2010, 17:28
Хах .. защото е хубаво да има тръпка. Защото е толкова хубаво, когато именно тези "лоши момчета" стават мили, макар и за някакви моменти .. хубаво е, когато се чудиш къде са, с кого са, защо не се прибират .. Аз лично обичам дори и сълзите, които съм изплакала за него ! :smt007 И всичките тези нерви, сълзи и т.н. толкова ще ми липсват, ако се разделим... ;/

точно :-D

FancyGirl
01-24-2010, 17:41
Харесвам лошите момчета, и тоя стил,
направо не издържам аз, когато ти си мил. :-({|=

ScionOfStorm
01-24-2010, 17:42
Кремче, супер точно мнение (:

Обаче после се оплаква и се мрънка ако нещо не е станало както трябва с това 'лошо момче'.

'обичам дори сълзите, които съм изплакала за него' => после защо жените често били поставяни на по-ниската стълбица от полова гледна точка и били подценявани. (:

Бе незрели момичета/жени бе.

Rotate95
01-24-2010, 17:46
Потресен съм от отговорите ви. Значи е приятно да не те зачитат за нищо? И откъде знаете, че свестните момчета непременно са скучни аутсайдъри? И какво точно е "лошото момче"? Лично аз си го представям така:
-натрупани мускули и жесток, самодоволен вид;
-пуши цигари и не само, пие и смята за задръстени всички, които не го правят;
-груб с момичетата; често използва подмятания като "жената е тенджерата в кухнята и забавлението в спалнята";
-смята, че всяко момиче е негово, стига да му подвикне достатъчно силно "Ей, малката, я ела тука, бе!".

И с какво такива индивиди са приятни и интересни?

BoXxYbabee98
01-24-2010, 18:02
Потресен съм от отговорите ви. Значи е приятно да не те зачитат за нищо? И откъде знаете, че свестните момчета непременно са скучни аутсайдъри? И какво точно е "лошото момче"? Лично аз си го представям така:
-натрупани мускули и жесток, самодоволен вид;
-пуши цигари и не само, пие и смята за задръстени всички, които не го правят;
-груб с момичетата; често използва подмятания като "жената е тенджерата в кухнята и забавлението в спалнята";
-смята, че всяко момиче е негово, стига да му подвикне достатъчно силно "Ей, малката, я ела тука, бе!".

И с какво такива индивиди са приятни и интересни?

С нищо.Както в по-горните постове опоменаха че жената има нужда да я мачкат и да лее сълзи ,както да събира внимание и съчувствие.
Затова и сигурно толкова хилядолетия са считани за по нисш вид.

SoStarstruck
01-24-2010, 18:49
Кремче, супер точно мнение (:

Обаче после се оплаква и се мрънка ако нещо не е станало както трябва с това 'лошо момче'.

'обичам дори сълзите, които съм изплакала за него' => после защо жените често били поставяни на по-ниската стълбица от полова гледна точка и били подценявани. (:

Бе незрели момичета/жени бе.Дам..

NaGaStYlE
01-24-2010, 19:48
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D
дали си мафиот не знам,ама си адски неграмотен,бебз :-)
ти лошо момче,което да е и грамотно ... виждала ли си ??? :grin: :grin: :grin: :grin: :razz:

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 19:55
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D
дали си мафиот не знам,ама си адски неграмотен,бебз :-)
ти лошо момче,което да е и грамотно ... виждала ли си ??? :grin: :grin: :grin: :grin: :razz:

1.Сам си правиш четки.Не си мафиот,споко.
2.Вярно,и мафиот да си,си адски неграмотен. 8-)
3.Нищо лично.
4.Лошите момчета не са скучни,да.Банални са.

BoXxYbabee98
01-24-2010, 19:55
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D
дали си мафиот не знам,ама си адски неграмотен,бебз :-)
ти лошо момче,което да е и грамотно ... виждала ли си ??? :grin: :grin: :grin: :grin: :razz:

Аз определено съм виждал.Грамотни и умни момчета започват да копират тъй наречените 'лоши момчета' само и само за да привлекат вниманието на момичетата.В последствие губят грамотноста си и изпростяват брутално под ефекта на алкохола и наркотиците ,а понякога само заради лошата среда в която се движат.
Advice: Be yourself.

umri
01-24-2010, 21:16
BoXxYbabee98 Всеки е такъв, какъвто иска да бъде. Глупаво е, ако например си сдуханяк, знаеш го, искаш да го промениш и не го правиш. Значи, ако аз съм си сдуханяк, а искам да се поотпусна и да се държа както бих искал, това означава, че не съм себе си ли? Наречи го самоусъвършенстване.

Лошото момче не е задължително поредният простак, който чупи, бие, псува, пуши, пие и е неграмотен. Важното е отношението ти към жените. Познавам хора, които имат горепосочените пороци, големи мъже са, но когато някоя харна пичка им задържи малко погледче се свиват на кълбо и започват да гледат в земята. А хваленето пред приятели с цел избиване на комплекси в социална среда е повече от обичайно.
Пример с мой приятел. Не сме се виждали отдавна и ми се хвали колко бил ебал, какво бил правил, как ги въртял по 2-3 и ги зарязвал гадно. След няколко вечери отиваме на бар и пичът буквално не ставаше от стола, докато аз обходих няколко пичорника.

Auby
01-24-2010, 21:37
хехе лоши момчета,аз съм лош боже ... по ваште описания се едно сам мафиот.Момичетата си харесват лошите момчета защото неса скучни,смотани и некви такива, и винаги има разнообразие с тях.Мое мнение
:-D
дали си мафиот не знам,ама си адски неграмотен,бебз :-)
ти лошо момче,което да е и грамотно ... виждала ли си ??? :grin: :grin: :grin: :grin: :razz:

Да :)

zer2
01-24-2010, 22:52
Такаааа, като гледам, тука ще е доста уместно и аз да дам моя отговор.Бих могъл да се впусна в доста широки обяснения, ама нямам време, затова направо ще цитирам един коментар направен в един сайт, по отношение на точно този проблем с изпадналите индивиди, заради които България затъва все повече!Всъщност това вече представлява самата РЕАЛНОСТ в Република Българо-Чалгаристан, нещо което дори не си представях че ще се случи преди 10 години, ноо times are changing, people too javascript:emoticon(':(') javascript:emoticon(':x') !!

Ето го и въпросния цитат:

"Ха така, бъдещето на България!!Продължавайте все така, вие сте нашата гордост!!Откъде накъде ще се учи, това са комунистически отживелици бе!!Ето буташ 50 кинт, и получаваш 6 черно на бяло - БИЗНЕССС!!От малки се научават на тази печеливша схема, която като пораснат ще им носи кеш в джоба, спокойно на душата и мацки(може и 14 годишни разпоретини) във колата(Голфо 2,20 годишен Баварец,закърпВан Опел пета ръка, дъра бъра!), които след солидна почерпка, се преместват върху курО!!И така, времето ще минава, нашата гордост каквато сега е нашата днешна младеж, ще просперира успешно сред най-яката и cool музика на света - мазна селска чалга, и хаус!!Ноо, повечето като поотраснат(тия дето не са били такива тарикати, за каквито са се мислели), ще се заемат с цоцане на пърцуца, за да прокарат шопската салатка и замезаване със свински пръжки, като междуврменно седят като скотове в бетонните бункери с по 5-10 етажа(или тухлени, колкото да кажеш че ще издържи на лекичък трус и само толкова!), но ще пъчят гърди и ще викат - "Аз съм най-великият", както и "България на три морета", ще псуват "гадната ситема" и "шибаната държава", обаче като минат покрай някоя кука или добре облечен Компир(от тези другите с които също са били съученици и заедно са избухвали с Джак и Ред Бул, но явно са се оказали НАИСТИНА тарикати), автоматично стават по-низки и ниски, не от тревата, а от калта по кубинките(и обувките от крокодилска изгъзица за 2000 лева, на тези другите)им!!И така - ето каква е йерархичната разлика, която очаква днешната младеж, дето сдружно се разбива по чалготеките!Обаче има и едни трети, дето ги няма в класацията, щото дори не са в България - те са хитрите(но най-вече умните, дето виждат на много повече от 2 метра пред себе си, щото навремето може и да са си позволявали да се отвинтят в диското с някоя курва с изпит мозък, но навреме са разбрали истинското значение на 6 в бележника))!!Та така, времето ще си тече, докато в един момент, о, изненада - населението на България е станало 4 милиона, от което половината - мангали и турци, а другото пенсии!!А след още 100 години - България официално няма да я има на картата на света(неслучайно е онази поговорка - искаш държава - мисли със 100 години напред и образовай населението!!!!!)!!Да ви е сладко, а сега ЛЕКА НОЩ и приятни сънища в овчата кошара(опа, панелката)!!!"

ceballos1990
01-25-2010, 06:37
е има и такива които са лоши но уважават момичето до себе си.....

Linns
01-25-2010, 07:01
Защото се чувстват защитени ..

krem4et0
01-25-2010, 07:18
^Аз се чувствам много защитена, защото има на кого да му пука за мен. Може да не скочи да набие някой простак, но няма да му остане длъжен и няма да ме остави да се оправям сама. И пак ви казвам - добър не значи слабохарактерен и скучен, който те носи на ръце и ти върви по д-то. Не и непременно. Както и да е - трошете си главата. Аз моята предпочетох да я запазя.

k0tence93
01-25-2010, 14:13
Предполгам,че защото тези момчетата са така наречената "забранена зона" :-| В крайна сметка забранения плод е най-сладък :P

И аз съм на същото мнение :P :grin:

kyklichka01
01-25-2010, 15:08
защото ако не те нервира,а ти ходи по г*за ти става скучничко,ама то не само момичета.И момчеттаа са на този принцип,ако ги обливаме с внимание и обич,те се задушават и бягатм,а като сме по-дръпнати и недостъпни ги гледай само :razz:

+1 \:D/

BoXxYbabee98
01-25-2010, 15:40
Такаааа, като гледам, тука ще е доста уместно и аз да дам моя отговор.Бих могъл да се впусна в доста широки обяснения, ама нямам време, затова направо ще цитирам един коментар направен в един сайт, по отношение на точно този проблем с изпадналите индивиди, заради които България затъва все повече!Всъщност това вече представлява самата РЕАЛНОСТ в Република Българо-Чалгаристан, нещо което дори не си представях че ще се случи преди 10 години, ноо times are changing, people too javascript:emoticon(':(') javascript:emoticon(':x') !!

Ето го и въпросния цитат:

"Ха така, бъдещето на България!!Продължавайте все така, вие сте нашата гордост!!Откъде накъде ще се учи, това са комунистически отживелици бе!!Ето буташ 50 кинт, и получаваш 6 черно на бяло - БИЗНЕССС!!От малки се научават на тази печеливша схема, която като пораснат ще им носи кеш в джоба, спокойно на душата и мацки(може и 14 годишни разпоретини) във колата(Голфо 2,20 годишен Баварец,закърпВан Опел пета ръка, дъра бъра!), които след солидна почерпка, се преместват върху курО!!И така, времето ще минава, нашата гордост каквато сега е нашата днешна младеж, ще просперира успешно сред най-яката и cool музика на света - мазна селска чалга, и хаус!!Ноо, повечето като поотраснат(тия дето не са били такива тарикати, за каквито са се мислели), ще се заемат с цоцане на пърцуца, за да прокарат шопската салатка и замезаване със свински пръжки, като междуврменно седят като скотове в бетонните бункери с по 5-10 етажа(или тухлени, колкото да кажеш че ще издържи на лекичък трус и само толкова!), но ще пъчят гърди и ще викат - "Аз съм най-великият", както и "България на три морета", ще псуват "гадната ситема" и "шибаната държава", обаче като минат покрай някоя кука или добре облечен Компир(от тези другите с които също са били съученици и заедно са избухвали с Джак и Ред Бул, но явно са се оказали НАИСТИНА тарикати), автоматично стават по-низки и ниски, не от тревата, а от калта по кубинките(и обувките от крокодилска изгъзица за 2000 лева, на тези другите)им!!И така - ето каква е йерархичната разлика, която очаква днешната младеж, дето сдружно се разбива по чалготеките!Обаче има и едни трети, дето ги няма в класацията, щото дори не са в България - те са хитрите(но най-вече умните, дето виждат на много повече от 2 метра пред себе си, щото навремето може и да са си позволявали да се отвинтят в диското с някоя к***а с изпит мозък, но навреме са разбрали истинското значение на 6 в бележника))!!Та така, времето ще си тече, докато в един момент, о, изненада - населението на България е станало 4 милиона, от което половината - мангали и турци, а другото пенсии!!А след още 100 години - България официално няма да я има на картата на света(неслучайно е онази поговорка - искаш държава - мисли със 100 години напред и образовай населението!!!!!)!!Да ви е сладко, а сега ЛЕКА НОЩ и приятни сънища в овчата кошара(опа, панелката)!!!"

pwnage.Доста добре казано...Но няма смисъл да си чупиш пръстите за такива романи мисля че всички разбраха за какво става въпрос.
И не мисля че коментара ти ще бъде разбран от едно 80% от членовете тук...Прекалено са малки да осъзнаят реалността :\

princeska94
01-25-2010, 15:58
аммми.. като цяло връзката е по валнуваща а и даже лошите момчета обичат .. на предишното дяволче най дългата му връзка беше с мен и накрая се оказа 4е аз го лъжех а тои си кротува6е хаха малко сажелявам за тази врузка 4е изоб6то я е имало но си мислех 4е го харесвам както и да е .. сега сам с перфектното момче лош ама много ме оби4ка здрав много ми е слади4ук малко си набивах филми 4е ми изневериава ама си4ко се оправи като цяло всичко е по различно от основите на връзката до секса ... поне по мое мнение <3

BoXxYbabee98
01-25-2010, 16:05
аммми.. като цяло връзката е по валнуваща а и даже лошите момчета обичат .. на предишното дяволче най дългата му връзка беше с мен и накрая се оказа 4е аз го лъжех а тои си кротува6е хаха малко сажелявам за тази врузка 4е изоб6то я е имало но си мислех 4е го харесвам както и да е .. сега сам с перфектното момче лош ама много ме оби4ка здрав много ми е слади4ук малко си набивах филми 4е ми изневериава ама си4ко се оправи като цяло всичко е по различно от основите на връзката до секса ... поне по мое мнение <3

Значи не си попаднала на лош а на такъв който му се иска да е лош...

SoStarstruck
01-25-2010, 16:18
аммми.. като цяло връзката е по валнуваща а и даже лошите момчета обичат .. на предишното дяволче най дългата му връзка беше с мен и накрая се оказа 4е аз го лъжех а тои си кротува6е хаха малко сажелявам за тази врузка 4е изоб6то я е имало но си мислех 4е го харесвам както и да е .. сега сам с перфектното момче лош ама много ме оби4ка здрав много ми е слади4ук малко си набивах филми 4е ми изневериава ама си4ко се оправи като цяло всичко е по различно от основите на връзката до секса ... поне по мое мнение <3

Значи не си попаднала на лош а на такъв който му се иска да е лош... 8-) 8-) Или това или тия филми,дето си си ги набила в главата за изневеряването са истина..

Иначе някои 'лоши' момчета наистина се променят,но тези случаи са мнооооого редки,затова съм толкова мнителна,нищо лично. :wink:

BoXxYbabee98
01-25-2010, 16:55
аммми.. като цяло връзката е по валнуваща а и даже лошите момчета обичат .. на предишното дяволче най дългата му връзка беше с мен и накрая се оказа 4е аз го лъжех а тои си кротува6е хаха малко сажелявам за тази врузка 4е изоб6то я е имало но си мислех 4е го харесвам както и да е .. сега сам с перфектното момче лош ама много ме оби4ка здрав много ми е слади4ук малко си набивах филми 4е ми изневериава ама си4ко се оправи като цяло всичко е по различно от основите на връзката до секса ... поне по мое мнение <3

Значи не си попаднала на лош а на такъв който му се иска да е лош... 8-) 8-) Или това или тия филми,дето си си ги набила в главата за изневеряването са истина..

Иначе някои 'лоши' момчета наистина се променят,но тези случаи са мнооооого редки,затова съм толкова мнителна,нищо лично. :wink:

Момичето наистина трябва да си е заслужавало за да се откажат от титлата 'Квартален К*рвар' ...А пък тези момичета които си мислят че тези лошите батковци наистина ги обичат се заблуждават много сериозно.Тоя пич само да види някоя друга дето му се натиска на оная му работа и веднага ще те забрави и ще ги зареже със СМС:
''Съжалявам,Само минавах и плюсче оставих!'' , и после идват по форумите да реват че те са излъгани,че живота им вече нямало смисъл ,рязане на вени и още какви ли не измишльотини съм чел тук.На каквото си постелите на това ще си седите!

ScionOfStorm
01-25-2010, 17:02
Аааабе

имах един познат, който се е случвало да спи с две момичета на ден. Лошо момче нека бъде. Като му завъртя главата една въобще не знаеше къде се намира и стана толкова кротък, колкото беше нахакан преди. Психика, ебати. Понякога една крайност лесно преминава в друга, докато балансът си остава баланс (:

SoStarstruck
01-25-2010, 19:36
Аааабе

имах един познат, който се е случвало да спи с две момичета на ден. Лошо момче нека бъде. Като му завъртя главата една въобще не знаеше къде се намира и стана толкова кротък, колкото беше нахакан преди. Психика, ебати. Понякога една крайност лесно преминава в друга, докато балансът си остава баланс (:Ако си чела цялата тема ще видиш,че и ние това казваме. Всичко е възможно,но с тези момчета никога не можеш да бъдеш сигурна,че точно ти ще ги промениш. :wink: А повечето дори не се променят и си остават 'лоши' завинаги,мога да давам много примери.. Появява им се някоя жена в живота,която много ги обича и те също започват да я обичат (без никога да са били влюбени в нея,обичат я,но слабо),женят се за нея и така си остават нещата.. С чувствата дотам. :) Всеки си има глава,на които им е дебела и не слушат,да си ходят по 'лоши' момчета и да си късат нервите. Без лоши чувства. :wink:

ScionOfStorm
01-25-2010, 19:48
Бе не съм чел цялата тема,
ама съм си мъжко :Д

Иначе случаи - всякакви, знаеш (:

SoStarstruck
01-25-2010, 19:51
Бе не съм чел цялата тема,
ама съм си мъжко :Д

Иначе случаи - всякакви, знаеш (:Ааа,ми така кажи,че си момче.. :) 8-)

Знам аз,знам,преживяла съм го :wink:

BoXxYbabee98
01-25-2010, 19:58
Бе не съм чел цялата тема,
ама съм си мъжко :Д

Иначе случаи - всякакви, знаеш (:Ааа,ми така кажи,че си момче.. :) 8-)

Знам аз,знам,преживяла съм го :wink:

Дано повече момичета ,които все още не са се опарили да прочетат и осмислят темата.Дано им спести малко главоболия :)

BlueParadise
01-25-2010, 19:59
Защо ли... Защото с тях изглеждат още по-готини...гъзавят се повече...всичко е в тръпката.. 8)

SoStarstruck
01-25-2010, 20:02
Бе не съм чел цялата тема,
ама съм си мъжко :Д

Иначе случаи - всякакви, знаеш (:Ааа,ми така кажи,че си момче.. :) 8-)

Знам аз,знам,преживяла съм го :wink:

Дано повече момичета ,които все още не са се опарили да прочетат и осмислят темата.Дано им спести малко главоболия :)А дано ма надали ! 8-) :) ...

princeska94
01-25-2010, 20:06
амии познавам го от две години и знам какво е правил преди мен ..................... за това дълго си мислех че не сам по различна от останалите но след някой неща в връзката ни изумително видях че ме обича

princeska94
01-25-2010, 20:09
амми ок , в ляво :П :-)

shmurkam
01-25-2010, 20:10
Ако под лошо момче се има напредвид някой индивид, с който си пием бирата и псуваме по евроспорта, или който пикае по градинките и ти скача винаги, когато има възможност. Даааа и аз ги обичам 8-)


Ама ако ми говорите за ония красавци, дето си мислят, че целия свят им е в краката и не зачитат жените като равноправни, ооо, на такива обикновено им е нужна терапия след сеанс с мен :x :lol:

SoStarstruck
01-25-2010, 20:18
Ако под лошо момче се има напредвид някой индивид, с който си пием бирата и псуваме по евроспорта, или който пикае по градинките и ти скача винаги, когато има възможност. Даааа и аз ги обичам 8-)


Ама ако ми говорите за ония красавци, дето си мислят, че целия свят им е в краката и не зачитат жените като равноправни, ооо, на такива обикновено им е нужна терапия след сеанс с мен :x :lol:Точно това не се разбра през цялото време,на кой какви са му разбиранията,затова слагаме "лоши момчета" в кавички постоянно.. :)

LadyDi
01-25-2010, 20:21
Ако под лошо момче се има напредвид някой индивид, с който си пием бирата и псуваме по евроспорта, или който пикае по градинките и ти скача винаги, когато има възможност. Даааа и аз ги обичам 8-)


Ама ако ми говорите за ония красавци, дето си мислят, че целия свят им е в краката и не зачитат жените като равноправни, ооо, на такива обикновено им е нужна терапия след сеанс с мен :x :lol:
Нито едната от двете ти категории не означава лошо момче.
Но щом докарваш мъжете до терапия...

BlueFace
01-25-2010, 21:05
в същност е доста забавна история :grin: ако ви се слуша ще разкажа ... :-)

Не ти искаме забавните истории...

"В същност" , да :razz: :razz: :razz: :razz:

porky
01-26-2010, 11:09
Бе не съм чел цялата тема,
ама съм си мъжко :Д

Иначе случаи - всякакви, знаеш (:Ааа,ми така кажи,че си момче.. :) 8-)

Знам аз,знам,преживяла съм го :wink:

Дано повече момичета ,които все още не са се опарили да прочетат и осмислят темата.Дано им спести малко главоболия :)

Хмм.. а не е ли по-добре да се опарят и да разберат наистина какви тъпанари са те? .. защото когато го изпитат на свой гръб разбират наистина какво значи. Предполагам, че повечето дори не четат стойностните коментари, пък да се замислят над това... никога.

NeZaPoznat
01-26-2010, 11:15
Hey ! :) .. Така .. темата е .. Защо всички ( повечето ) момичета харесват лошите момчета .. опасностите, които могат да последват, когато са с тях .. ??

xoxo Janni :smt007

И аз това се питам непрекъснато:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=259617&postdays=0&postorder=asc&start=60

последния пост (за сега) дава още материал за размистъл :?
:o

danibebi
01-26-2010, 11:33
Може би,, защото добрите момчета са скучни,,а лошите знаят как да ни накарат да хлътнем :-D абе знаят си раУтата :lol: :lol:

nymphadora
01-26-2010, 11:54
аз пък харесвам ДОБРИТЕ момчета :wink:

BoXxYbabee98
01-26-2010, 12:04
Може би,, защото добрите момчета са скучни,,а лошите знаят как да ни накарат да хлътнем :-D абе знаят си раУтата :lol: :lol:

А пък аз си мислех че се начетох на заблудени мнения...Е явно не съм...Сега ще те помоля да ме извиниш за грубия начин по който ти говоря ,защото ми писна един залък да дъвча вече.И да не ме извиниш аз пак ще си го кажа.Какво значи скучни бе момиче?Това че ти си под интелектуалното ниво на някое свястно и умно момче не означава че той е скучен а че по-скоро ти си тъпичка.Това че на теб ти се говори само за праскане,чукане,блъскане,а ален секс,клизми,ескапели,напив не,повръщане и изневери не означава че той е изостанал ,а означава че се държи нормално за възрастта ,че и даже по-зряло от колкото неговите връстници.Това че той няма да скочи на бой на първия срещнат само защото не са успяли да се разминат на улицата не означава че е страхливец,п*тио и т.н. Напротив - познавам много здрави и скромни момчета който не парадират с бойните си умения пред всички ,защото знаят че с това освен да изпадне в очите на хората друго няма да направи.
Така че се замисли дали нещо не са ти объркани представите за добрите момчета...

LadyDi
01-26-2010, 12:12
И наркотици за цвят.

XTREMEFREERIDE
01-26-2010, 12:14
Може би,, защото добрите момчета са скучни,,а лошите знаят как да ни накарат да хлътнем :-D абе знаят си раУтата :lol: :lol:

А пък аз си мислех че се начетох на заблудени мнения...Е явно не съм...Сега ще те помоля да ме извиниш за грубия начин по който ти говоря ,защото ми писна един залък да дъвча вече.И да не ме извиниш аз пак ще си го кажа.Какво значи скучни бе момиче?Това че ти си под интелектуалното ниво на някое свястно и умно момче не означава че той е скучен а че по-скоро ти си тъпичка.Това че на теб ти се говори само за праскане,чукане,блъскане,а ален секс,клизми,ескапели,напив не,повръщане и изневери не означава че той е изостанал ,а означава че се държи нормално за възрастта ,че и даже по-зряло от колкото неговите връстници.Това че той няма да скочи на бой на първия срещнат само защото не са успяли да се разминат на улицата не означава че е страхливец,п*тио и т.н. Напротив - познавам много здрави и скромни момчета който не парадират с бойните си умения пред всички ,защото знаят че с това освен да изпадне в очите на хората друго няма да направи.
Така че се замисли дали нещо не са ти объркани представите за добрите момчета...

Явно,когато се изнервим,започваме да казваме най-директните истини.Ами,да,така изглежда.И да,прекалено много станаха глупавите мнения.Отчайвам се от вас,скъпи момичета.Какво е това мислене?Ох,защо ли се очудвам.Добре,бе,погледнет около себе си.Пълно е с горди момчета и ПРЕзаблудени женски.Не е ли стимул за вас да сте поне малко от малко по-различни от другите?Разочаровам се,честна дума.Вместо да се чудите "ах,тя е като мен,дай да се променя",вие виждате кусурите на всички идЕотки (без извинение) и се чудите как аджеба да сте като тях и малко повече от тях във смисъл,ОЩЕ ПО-ЕДНАКВИ.Пффаа..

Korrnyy
01-26-2010, 12:19
На мен ми харесват "лошите момчета", защото винаги имат с какво да те изненадат.
С моя приятел никога не ми е било скучно. Винаги ще каже нещо, което да ме разсмее или ядоса, постоянно предлага да правим разни простотии /не се съгласявам, ама ми става много забавно като си ги представя :D/ Имам чуството, че неговия мозък е съвсем различен от на останалите :) Чуствам се по-защитена с него.
Естествено може да е ужасно мил и нежен. Никога не е помислял да ме обиди дори и на шега, мери си много силата докато се боричкаме. Много ме пази и много ме обича. :-) Не ме задушава с непрекъснати обаждания "къде си, с кой, какво правиш, защо" и т.н. Имаме си доверие.
Понякога ми се прави на гангстерче :D Това му е чара :D Много му харесвам буйния характер :P Май точно това ме привлече :)

BoXxYbabee98
01-26-2010, 12:24
^ А твоята теза е, че "лошите" момчета са неграмотни полу-идиоти, които се вълнуват само от футбол, анален секс и чалга, а?

Огледай се около теб?Един умен човек знае кое е правилно и никога не би се държал така освен ако не е под влиянието на кофти компания ...но това са редки индивиди които си пропиляват капацитета и възможностите на вятъра.


И наркотици за цвят.
Не съм казал че трябва да ползваш наркотици за да си лошо момче.По-скоро трябва да си глупав.

pinkkprincess
01-26-2010, 12:29
Така лично на мене ме кефат Лошите момчета, защото с тях е по забавно, а добрите някяк си се едно и също праат. :grin: Добрите в повечето случай са зубари и здухляци, по тях не си падат много момичета. :-o Лошите са рапъри,GaNgstaR и др. :grin: :) :-) :-) :P

BoXxYbabee98
01-26-2010, 12:33
Така лично на мене ме кефат Лошите момчета, защото с тях е по забавно, а добрите някяк си се едно и също праат. :grin: Добрите в повечето случай са зубари и здухляци, по тях не си падат много момичета. :-o Лошите са рапъри,GaNgstaR и др. :grin: :) :-) :-) :P

:smt067 :smt067

ЩЕ СЕ РАЗПЛАЧА ;((( Мисля че това ми беше последния пост по темата ...няма да мога да издържа още един подобен коментар

pinkkprincess
01-26-2010, 12:38
[quote]^ А твоята теза е, че "лошите" момчета са неграмотни полу-идиоти, които се вълнуват само от футбол, анален секс и чалга, а?

Извинявям се, но лошите момчета не се прават на здухани зубърчета, да си стоят по цял ден у тях и да четат. Те избират да излезнат и да се забавляват, а не да живеят скапан живот. Нямя лошо, че се вълнуват от футбол, нормално е за ИСТИНСКИТЕ момчета, а не за женствените момчета. От чалга ли?? Повечето са рапари и GanGsTaR и не мисля, че LisEnT само чалга. За секса сега не всички мислят, но и дори така да е всеки с нуждите си! :) :P :

vesito13
01-26-2010, 12:44
Е какво "лошо момче" трябва задължително да е някой женкар ли ? По меннията ви оставам с някакво такова впечатление. А не вярвам някой да иска половинката му да му изневерява, все пак да си говорим реално. Ако "лошо момче" значи да ти изневерява, то никой не харесва "лоши момчета". Или пък щом е интелигентен и има акъл той вече става "най-доброто момче". Ми и най-големият женкар може да има много акъл в главата. Двете неща не са свързани, поне според мен. Аз може да съм умна, да имам добри оценки, но всеки вечер да спя с различен. Не може да определяте някой за добър или лош човек по това колко е умен или по това с колко момичета/момчета е спал ...
BoXxYbabee98, а ти приеми и друго мнение освен твоето. Това, че ти смяташ така, не значи, че за мен това е правилно. Аз може да харесвам червения цвят, а ти да го мразиш, това значи ли, че не е правилно аз да го харесвам ?

ifilinnchica
01-26-2010, 12:57
Предполгам,че защото тези момчетата са така наречената "забранена зона" :-| В крайна сметка забранения плод е най-сладък :P

TheGirlNextDoor
01-26-2010, 12:57
Грях ли е, че бях добър с теб?!
Искаш тръпка, даже да те смазва.Затова ли другия избра?
Мене-не.Ти себе си наказваш.
Сега разбирам, не ти отива, човек с добра душа.

Не помнят жените очите на добрите, а помнят мъжете разбили им сърцето.Не помнят жените сълзите от лъжите, а молят за още от лошите момчета нощем.

Като праден кладенец кънти, в мен сърцето плаче, че те губи.
С черен пламък на свеща гори любовта ми като пеперуда.
Не те разбирам, без теб умирам с осъдена душа.

Не помнят жените очите на добрите, а помнят мъжете разбили им сърцето.Не помнят жените сълзите от лъжите, а молят за още от лошите момчета нощем.


:smt002

BoXxYbabee98
01-26-2010, 13:00
[quote]^ А твоята теза е, че "лошите" момчета са неграмотни полу-идиоти, които се вълнуват само от футбол, анален секс и чалга, а?

Извинявям се, но лошите момчета не се прават на здухани зубърчета, да си стоят по цял ден у тях и да четат. Те избират да излезнат и да се забавляват, а не да живеят скапан живот. Нямя лошо, че се вълнуват от футбол, нормално е за ИСТИНСКИТЕ момчета, а не за женствените момчета. От чалга ли?? Повечето са рапари и GanGsTaR и не мисля, че LisEnT само чалга. За секса сега не всички мислят, но и дори така да е всеки с нуждите си! :) :P :

ХАхахахахахаХААхахАХАХАХА ХАХАХАХахАХХАхахАХ :grin: :grin: :grin:

Извинявай явно не си ме разбрала!Ще пиша на твоя език :)
Начи баце ти кфо иаш придвит пуд женствини мчета е? И Каф е тоа мошен правопис дет го ффффкарваш е ?Рапари и гангстар? оу май факин ХЕСУС!

От къде да започна ?КОЙ ТЕ Е УЧИЛ НА АНГЛИЙСКИ ДА СИ ХВАНА Fender-a и да го налагам докато спре да диша?Рапър... първо си го написала грешно второ означа човек който прави рап музика.Не знаех че на любителите им викат рапъри.Самата наставка -er се слага да покаже лице което извършва определен вид дейност.Лисент? Това в кое време е? Future past perfect continuos present simple timetable ли?
Поне като ще се правиш на интересна се опитвай да пишеш по-грамотно на български/английски.Българския ти правопис дори не заслужава коментар и е по-плачебен и английския ти .
Съвет:Не използвай неща които дори не знаеш какво означава...
А и защо мисляш че тези момчета се затварят?Ти някога комуникирала ли си с такива момчета че да си мислиш подобни простотии?

BoXxYbabee98
01-26-2010, 13:05
Е какво "лошо момче" трябва задължително да е някой женкар ли ? По меннията ви оставам с някакво такова впечатление. А не вярвам някой да иска половинката му да му изневерява, все пак да си говорим реално. Ако "лошо момче" значи да ти изневерява, то никой не харесва "лоши момчета". Или пък щом е интелигентен и има акъл той вече става "най-доброто момче". Ми и най-големият женкар може да има много акъл в главата. Двете неща не са свързани, поне според мен. Аз може да съм умна, да имам добри оценки, но всеки вечер да спя с различен. Не може да определяте някой за добър или лош човек по това колко е умен или по това с колко момичета/момчета е спал ...
BoXxYbabee98, а ти приеми и друго мнение освен твоето. Това, че ти смяташ така, не значи, че за мен това е правилно. Аз може да харесвам червения цвят, а ти да го мразиш, това значи ли, че не е правилно аз да го харесвам ?

Не,съвсем не означава това.Не съм се опитвал да ви убедя да ходите с такива момчета.Опитвам се да ви променя представата за тези момчета ,защото като гледам е доста ИЗКРИВЕНА.Прекалено много американска помия сте гледали където 'nerd'-овете ги мачкат напомпаните здравеняци дето им се лепят пичките като мухи на лайно.

Послепис : Гласувам темата да стане важна ако някой модератор го одобри.Има още какво да се изпише тук.Първата тема в която виждам малко повече стимул за размисъл

vesito13
01-26-2010, 13:14
И аз пак не разбрах, един женкар ли се приема за "лошо момче" ?

BoXxYbabee98
01-26-2010, 13:19
И аз пак не разбрах, един женкар ли се приема за "лошо момче" ?

Мисля че в предишните си постове казах какво значи точно.Не е нужно да притежава всички тези 'качества' за да изскача от петолинието все пак.

BoXxYbabee98
01-26-2010, 13:33
Систематизирай и дай отново едно стегнато описание на тези "лоши момчета", че май са ме обиждали досега и ще почна да се карам на много хора. Моля...

Индивид: Лошо момче

Добри черти: Unknown

Лоши черти: Въртят на пръста си повече от едно момиче наведнъж, рядко обича,зарязва момичета с СМС в най-добрия случай...В най-лошия те просто ще разберат като го видят да се натиска с друга,изключително тънкообидни на тема умствен капацитет,налитащи на бой,приемащи алкохол и други вредители поне 3-4 пъти на седмица в промишлени количества,в повечето случаи доста малоумни, не проявяват уважение към нищо и никого,изключително високо самочувстие (непокрито разбира се)...
Има и още ,но мисля че това са главните.

BoXxYbabee98
01-26-2010, 13:36
Дам, значи наистина съм лошо момче...

:)

Честито!Ордени за такива постижения все още не дават.

vesito13
01-26-2010, 14:11
По тези критерии и приятеля ми е "лошо момче" и да, продължавам да твърдя, че си го харесвам. Единственото нещо, което за момента не отговаря при него е "Въртят на пръста си повече от едно момиче наведнъж, рядко обича,зарязва момичета с СМС в най-добрия случай..." , но преди и това е било така. По начина, по който Raybeez представи нещата, аз не виждам защо да не харесвам едно "лошо момче". Въпрос на вкус може би, но на мен нещата ми харесват така и надали бих ги променила. Добре ми е с него, интересно ми е, приятно ми е, удовлетворена съм от отношенията, които имаме. 100% потвърждавам мнението си, че аз харесвам "лоши момчета".

BoXxYbabee98
01-26-2010, 14:20
@Raybeez
За теб мога да кажа че си бил едно лошо момче което е имало умствен капацитет и го е използвало,но вече казах че има и изключения.
В момента щом прочетох 'CV' и разбрах че си достатъчно голям за да не ги правиш тези неща.Мислиш ли че на един 20-25 годишен младеж дето вече за семейство трябва да мисли му приляга такова поведение.Наживял си се и си продължил нататъка ,но това което е най-големия проблем сега е че повечето от тея мъжаги посещават свободно избираеми от тях часове.Според теб те ще могат ли да изкарат CV като му дойде време да оформи такова ,че да заслепи някой прецизен работодател?А освен това си мислят и че по-големи от тях...има да ги тъпче живота докато не осъзнаят че не е така

Faces
01-26-2010, 16:39
Добрите момчета са мухлйовци дето треперят над момичето ще кажеш е бебе.Дават всичко и то е нормално на момичето да и писне няма тръпка няма адреналин няма нищо освен една спокойна монотонност.А кой го иска това ? Някоя пенсионерка може би :D но като гледам тука повечето не правят разлика между лошо момче и обикновения простак 8)

Забелязвам голяма доза олигофрения в поста ти.След няколко години ще се чудиш как може да си бил толкова зле...
Тц,тц компетенцията на тийна се обади :lol: 1-во не ме познаваш нито къв съм нито нищо така че определенията ако обичаш си ги задръж ;) А за годинките имам си ги зад гърба опита също 8) Просто тука не се дълбочея като 90% от 14-15 годишните пиклйовци да се правя на професор изразявам се простичко кратичко и ясно :) А ти кво в поста ми да не е да разпозна приятеля си че така се мъчиш да ми се дуеш като паун :D

BoXxYbabee98
01-26-2010, 16:42
Добрите момчета са мухлйовци дето треперят над момичето ще кажеш е бебе.Дават всичко и то е нормално на момичето да и писне няма тръпка няма адреналин няма нищо освен една спокойна монотонност.А кой го иска това ? Някоя пенсионерка може би :D но като гледам тука повечето не правят разлика между лошо момче и обикновения простак 8)

Забелязвам голяма доза олигофрения в поста ти.След няколко години ще се чудиш как може да си бил толкова зле...
Тц,тц компетенцията на тийна се обади :lol: 1-во не ме познаваш нито къв съм нито нищо така че определенията ако обичаш си ги задръж ;) А за годинките имам си ги зад гърба опита също 8) Просто тука не се дълбочея като 90% от 14-15 годишните пиклйовци да се правя на професор изразявам се простичко кратичко и ясно :) А ти кво в поста ми да не е да разпозна приятеля си че така се мъчиш да ми се дуеш като паун :D

facepalm...

silky92
01-26-2010, 16:45
Първо ,защото са мазохистки и второ,защото ще се оттегчат бързо 8-)

Faces
01-26-2010, 16:48
Ае ти да не спиш в тая тема е...само тука ли се чувстваш забелижима и значима :( Сори миличка но рано или късно ще трябва да се сблъскаш с реалноста и колкото и да ти се прииска не грабвай бръснарското ножче хеххе...
Дам умишлено се заяждам с теб щот много мразя някви сбабичосани тийнчета да ми филосовстват и да раздават категорий тоя къв е оня къв е :?

XTREMEFREERIDE
01-26-2010, 16:52
О,да,разбирасе,как можах да забравя,колко луди са за купони днешните тийн-ки.Ако пропуснат да си нарисуват лицата и да се направят на таборетки в главите,няма да са те.Дам,дам.После къде е морала и защо не оценяваме малките неща.Защо,по дяволите,никой не оценява спокойствието?Жал ми е за вас.

desitka1
01-26-2010, 16:53
според мен момичетата хар повече лошите момчета,защото са по красиви и могат да си издивяват с тях с кеф,а не с някакви сухари дето точно в 20.00 часа трябва да са си в тях да вечерят и да лягат да спят.

BoXxYbabee98
01-26-2010, 16:54
Ае ти да не спиш в тая тема е...само тука ли се чувстваш забелижима и значима :( Сори миличка но рано или късно ще трябва да се сблъскаш с реалноста и колкото и да ти се прииска не грабвай бръснарското ножче хеххе...
Дам умишлено се заяждам с теб щот много мразя някви сбабичосани тийнчета да ми филосовстват и да раздават категорий тоя къв е оня къв е :?
http://static.funnyjunk.com/pictures/triplefacepalm.jpg

1.Не съм момиче.Името на акаунта е за ебавка.
2.Момче, реалността отдавна ме е ударила.
3.Тийнче?Не.

Трипъл фейспалм.

silky92
01-26-2010, 17:12
Реалността е ,че всеки си търси адреналина ,иначе се оттегчава бързо !

BoXxYbabee98
01-26-2010, 17:16
Реалността е ,че всеки си търси адреналина ,иначе се оттегчава бързо !

Защо не скачат с бънджи?Адреналина е по-голям а и няма да си наранен в края.
Освен ако не ти се скъса въжето :-D

silky92
01-26-2010, 17:19
Защото хората са устроени така 8-)

Violenza
01-26-2010, 17:31
О,да,разбирасе,как можах да забравя,колко луди са за купони днешните тийн-ки.Ако пропуснат да си нарисуват лицата и да се направят на таборетки в главите,няма да са те.Дам,дам.После къде е морала и защо не оценяваме малките неща.Защо,по дяволите,никой не оценява спокойствието?Жал ми е за вас.
Гримът и топираната коса убиват морала?

XTREMEFREERIDE
01-26-2010, 17:33
О,да,разбирасе,как можах да забравя,колко луди са за купони днешните тийн-ки.Ако пропуснат да си нарисуват лицата и да се направят на таборетки в главите,няма да са те.Дам,дам.После къде е морала и защо не оценяваме малките неща.Защо,по дяволите,никой не оценява спокойствието?Жал ми е за вас.
Гримът и топираната коса убиват морала?

Не ме разбра.

Violenza
01-26-2010, 17:36
О,да,разбирасе,как можах да забравя,колко луди са за купони днешните тийн-ки.Ако пропуснат да си нарисуват лицата и да се направят на таборетки в главите,няма да са те.Дам,дам.После къде е морала и защо не оценяваме малките неща.Защо,по дяволите,никой не оценява спокойствието?Жал ми е за вас.
Гримът и топираната коса убиват морала?

Не ме разбра.
Явно. Обясни, но не толкова патетично, че ще ме просълзиш.

XTREMEFREERIDE
01-26-2010, 17:47
О,да,разбирасе,как можах да забравя,колко луди са за купони днешните тийн-ки.Ако пропуснат да си нарисуват лицата и да се направят на таборетки в главите,няма да са те.Дам,дам.После къде е морала и защо не оценяваме малките неща.Защо,по дяволите,никой не оценява спокойствието?Жал ми е за вас.
Гримът и топираната коса убиват морала?

Не ме разбра.
Явно. Обясни, но не толкова патетично, че ще ме просълзиш.

Длъжна ли съм?Обяснявах достатъчно в темата.

BoXxYbabee98
01-26-2010, 18:16
@Raybeez

Не знам колко можеш да издържиш така...Не те познавам ,но щом ти харесва живей така.Аз против хора като теб нямам ,но съм имал много сблъсквания с подобни хора ,които не могат да разговарят по нормален начин и започват конфликти обикновено завършващи с бой.Ти му говориш на разбираем бъгларски език ,а той се опитва да използва заучени побойнически фрази и продължава да намила без да те слуша.Та и затова толкова разгорещено поствам във темата, някак си се чувствам лично засегнат.
Между другото за мен по-хубаво нещо от спокойствието няма ,но тук става въпрос за различни хора и характери.Всеки както иска да си живее стига да не пречи на другите.

hottie
01-26-2010, 18:22
Не успях да изчета всичко, но всеки предполагам има различна дефиниция за "лошо момче".
За мен лошо момче е някой, който не ми се мазни постоянно, която не търси постоянно внимание, който не ме обсипва нон стоп с клиширани приказки и комплименти. Лошо момче също е човек, който се прави и малко на недостъпен. Важното е да има тръпка. Искам хем да имам усещането, че е мой...но хем да не съм сигурна на 100%, за да мога да правя всичко, за да го спечеля. Знам ли, че е мой завинаги, сигурна ли съм в него на 100% значи ще ми стане скучно. Тръпката му е майката !
Това е за мен така нареченото "лошо момче". Въобще не го свързвам с бой, наркотици, татуировки и т.н.

BoXxYbabee98
01-26-2010, 18:50
След като осъзнаваш, че има различни характери и хора, защо се опитваш да категоризираш и осъдиш различните от теб?

Защото смятам че все още има надежда да се поправят :(

BoXxYbabee98
01-26-2010, 19:28
Чакай малко, ти май имаш самочувствието на съдник или пророк, откъде идва то?
Защо смяташ, че единствено твоята гледна точка е правилна?

Не аз ,а думите ми...и не само моите.Ако някой го прочете това може да се замисли върху действията си ,но едва ли бих могъл да променя някой с няколко поста.
Пък и затова е темата - да се разбере чия гледна точка е по-правилна.Ако съдя по броя на различните мнения не бих казал че е моята, но това не пречи тя наистина да е по-правилната.

Faces
01-26-2010, 19:42
Момченце :razz: :razz: :razz: Не си в махалата бро тъй че успокой топката и не ми се шефчей не ме жегваш грам модераторе :D

BoXxYbabee98
01-26-2010, 20:20
Момченце :razz: :razz: :razz: Не си в махалата бро тъй че успокой топката и не ми се шефчей не ме жегваш грам модераторе :D

Много си тежък, но само ми подкрепяш тезата. ;)


BoXxYbabee98,

очаквам конкретен отговор на въпроса ми. Нима твоята вяра, че си прав не е същото онова фалшиво самочувствие, което ти бичуваше словесно и приписваше на своите опоненти? Ти можеш да вярваш, че си прав, но твоето мнение не е общо валидно, а е лично и опитите да го налагаш така категорично говорят за много неща и всичките не са хубави.

Като се замисля наистина може да заприличвам на това което плюя, но поне аз не налагам мнението си със сила...даже не го налагам ,а просто го изказвам.Освен това самочувстието ми е подкрепено от някакви неписани общоприети норми които в последно време са се изменили като гледам.Явно вече е модерно да си с някой които привлича внимание около себе си.

Kurdokolenko
01-26-2010, 20:27
Темата може да се прекръсти на: "Защо жените обичат да се държат с тях като с парцали" :D

BoXxYbabee98
01-26-2010, 20:28
Всъщност си налагаш мнението със сила и упоритост на която доста от "лошите" момчета могат да завидят, особено като се има предвид, че отговаряш по или нападаш всяко мнение, което не изразява твоята теза.

Второто е, че морала никога не се е променял, защото в природата на жените е да търсят вниманието на индивидите, които изпъкват. Едно време са били най-добрите ловци (храна), най-силните войни (плячка) и днес са например най-добре финансово осигурените или пробивни и т.н.

Имах предвид физическа сила.А това че жените се лепят на финансово осигурените е така и не се е променяло.До колкото знам става въпрос за момичетата тук.И съм склонен да приема нещо за вярно само ако някой ме убеди както ти се опитваш да направиш ,а не да лепне двуредов коментар от сорта на 'Ми шот мъ кефът' ... Виждаме най-лесно чуждите грешки ,а нашите имаме нужда да ни ги покажат.Точно това се опитвам да направя - да покажа на тях това което аз смятам за грешно.

BoXxYbabee98
01-26-2010, 20:29
Темата може да се прекръсти на: "Защо жените обичат да се държат с тях като с парцали" :D

Това не е ли мазохизъм вече?

Kurdokolenko
01-26-2010, 20:31
Не съм жена и не мога да го преценя.... :D
Ама лошите момчета определено не са "чувствителните" или "нежните" :o :D :D :D :D :D

kremen4eto
01-26-2010, 21:01
Не успях да изчета всичко, но всеки предполагам има различна дефиниция за "лошо момче".
За мен лошо момче е някой, който не ми се мазни постоянно, която не търси постоянно внимание, който не ме обсипва нон стоп с клиширани приказки и комплименти. Лошо момче също е човек, който се прави и малко на недостъпен. Важното е да има тръпка. Искам хем да имам усещането, че е мой...но хем да не съм сигурна на 100%, за да мога да правя всичко, за да го спечеля. Знам ли, че е мой завинаги, сигурна ли съм в него на 100% значи ще ми стане скучно. Тръпката му е майката !
Това е за мен така нареченото "лошо момче". Въобще не го свързвам с бой, наркотици, татуировки и т.н.

Точно! В сигурността няма нищо интересно ;)

bishop
01-26-2010, 21:19
Тц,тц компетенцията на тийна се обади :lol: 1-во не ме познаваш нито къв съм нито нищо така че определенията ако обичаш си ги задръж ;) А за годинките имам си ги зад гърба опита също 8) Просто тука не се дълбочея като 90% от 14-15 годишните пиклйовци да се правя на професор изразявам се простичко кратичко и ясно :) А ти кво в поста ми да не е да разпозна приятеля си че така се мъчиш да ми се дуеш като паун :D


Ае ти да не спиш в тая тема е...само тука ли се чувстваш забелижима и значима :( Сори миличка но рано или късно ще трябва да се сблъскаш с реалноста и колкото и да ти се прииска не грабвай бръснарското ножче хеххе...
Дам умишлено се заяждам с теб щот много мразя някви сбабичосани тийнчета да ми филосовстват и да раздават категорий тоя къв е оня къв е :?


Момченце :razz: :razz: :razz: Не си в махалата бро тъй че успокой топката и не ми се шефчей не ме жегваш грам модераторе :D

Приятелю, след съгласна буква се слага 'ь', а не 'й', а пък множественото число на дума, завършваща на я се пише с 2 'и', не с 'й' един човек на твоята възраст би следвало да го знае. За запетайките изобщо няма какво да говорим.

За да не е съвсем спам ще кажа, че въпросният неграмотен потребител е типичният 'обикновен простак', also known as 'лошо момче', който очевидно на времето е решил че ще е по-полезно да ходи да пуши в кафето, вместо да слуша с половин ухо за какво става дума в часовете по български.

ПП: докато си проверявах поста попаднах на красотата с филосовстването ROFL

Priceless
01-26-2010, 21:40
Оф оф шефчета я релакс малко ;) Не успяхте ли да разберете, че всеки си има свое собствено разбиране за нещата и колкото и да се карате не можете да промените ничие мнение;) А това, че се хващате за правописа говори само и единствено за това колко сте елементарни.. Нещо друго не можахте ли да измислите?
Всеки си избира какъв да си бъде в тоя живот и наистина НИКОЙ няма правото да го съди за избора, който е направил. И да .. наистина е по-добре да не говорите за човек, когото не познавате.

BlueFace
01-26-2010, 21:49
Оф оф шефчета я релакс малко ;) Не успяхте ли да разберете, че всеки си има свое собствено разбиране за нещата и колкото и да се карате не можете да промените ничие мнение;) А това, че се хващате за правописа говори само и единствено за това колко сте елементарни.. Нещо друго не можахте ли да измислите?
Всеки си избира какъв да си бъде в тоя живот и наистина НИКОЙ няма правото да го съди за избора, който е направил. И да .. наистина е по-добре да не говорите за човек, когото не познавате.

А какво става ако всички изберем да сме неграмотни ?? :? Тогава всички отива по дяволите ... :?
Да,всеки избира сам за себе си ,но както хоата са приели убийството за нещо което не е правилно и нормално,така за мен не е нормално един човек да не може да пише правилно на собствения си език :) И сега ,за да не скочите и да кажете -"Ама то убийството и правописа нямат нищо общо", ще ви кажа ,въпроса до принцпите на човек , не до конкретния пример ,който съм дал. :) Всеки прави грешки ,но има някой елементарни правила ,които би трябвало всеки уважаващ себе си човек да знае :)

П.П. Отклоних се от темата , извинявам се :)

buttertoast
01-27-2010, 06:54
защото търсят драма и сълзи като по филмите ;)
шегата настрана, лошите момчета се завоюват и укротяват много по-трудно и затова представляват по-голяма тръпка. също така, в повечето случаи имат кажи-речи богат опит с момичетата и знаят какво трябва да кажат,за да ги поласкаят(и да им вържат,де). все пак на фона на "искам ти задния двор ма пу*коо" всеки комплимент се цени високо .. и ето как се губи ума по лошото момче и се превръща в "Единствения"
.казвам го от опит, опарих се веднъж така, а сега си имам прекрасна връзка, отново с "лош".

SoStarstruck
01-27-2010, 07:48
Искам хем да имам усещането, че е мой...но хем да не съм сигурна на 100%, за да мога да правя всичко, за да го спечеля. Знам ли, че е мой завинаги, сигурна ли съм в него на 100% значи ще ми стане скучно. Тръпката му е майката !


Точно! В сигурността няма нищо интересно ;)Хах..Да се бориш цял живот и да "го печелиш" всеки път,но да продъжлаваш да не си 100% сигурна,че е твой?? Айде моля ви се..

^^ Нямаше нужда от толкова писаници и осиране на темата вече,всеки с мнението си. :wink:

Priceless
01-27-2010, 08:09
И да .. наистина е по-добре да не говорите за човек, когото не познавате.

Всъщност хората си правят изводи спрямо показаното - аз нямам за самоцел да познавам всички, съдя за тях според техните собствени действия - в случая е словесните диарии във форума.

Общо взето трябва да надраснете това инфантилно оправдание, че виждаш ли не сме били познавали някой, затова да не говорим. И вие не познавате убийци, които може и да са били прекрасни личности или характери, но ги съдите спрямо единствените им постъпки, които стават ваше достояние. Така е и тука - ако не пише неграмотни глупости - никой няма да го напада, че е тъп като филия.

Добре де. Аз пък го познавам и мога да ти кажа, че не е такъв. И какво стана? Хах .. Ти и мен не познаваш можеш ли да кажеш каква съм като характер? Силните и слабите ми страни? Лошите и добрите ми черти? Дали съм ходила на училище или не? Малко ще ти е трудно, не мислиш ли?

Priceless
01-27-2010, 09:06
Ми хайде без да си правиш такива изводи ;) Аз теб не съм те нападнала по какъвто и да било начин, нали се сещаш ? Това, че ти можеш да се защитаваш, само като определяш хората като някакви, не е мой проблем ;) Недей да задълбаваш повече :)

BoXxYbabee98
01-27-2010, 10:21
Нека темата бъде затворена преди да се оспами още по-сериозно.

Нека просто всеки пише по темата просто... ;)
Raybeez

vesito13
01-27-2010, 12:24
Това е форум, всеки може да изказва мнението си, но да не очаква всички да одобрят това, което е казал. Научете се, че има и други мнения освен вашето и че никой не е длъжен да се съгласява с това, което вие смятате за правилно :? Щом сте написали нещо очаквайте всякакви отговори и защитавайте мнението си, а не почвайте "Ама ти не ме познаваш, че да ме съдиш." , ами не те познава, но човек отговаря на мнението, което сте написали ... И за да се впиша в обстановката ;) :-D

kroasandvi4
01-27-2010, 13:05
Защото са повърхностни.
Баш.
Друг е въпроса, че "лошо момче" след пет години и хляб няма да може вкъщи да носи да се яде.

buntar90
01-27-2010, 13:20
щото карат кайени 8-)
e кво им е лошото като карат кайен- то си е кеф елате при мен в голф 2ката да ви се рзбият бъбреците и от шума да ви заболи главата- ей тва е лошо :D
отностнои темата- момичетата си харесват лоши момчета защото много си вярват. видят някой който би дал сичко за тях, навирят си носа и си викат " оо за кво ми е тоя смотаняк" следва някой гадняр да ги направи на 2 стотинки и се кефят заради няква виша форма на мазохизъм, после реват и сичко се повтаря
бтв номера с гадното държане помага гаврете се с мацките и се кефете :D

SoStarstruck
01-27-2010, 14:36
щото карат кайени 8-)
e кво им е лошото като карат кайен- то си е кеф елате при мен в голф 2ката да ви се рзбият бъбреците и от шума да ви заболи главата- ей тва е лошо :D
отностнои темата- момичетата си харесват лоши момчета защото много си вярват. видят някой който би дал сичко за тях, навирят си носа и си викат " оо за кво ми е тоя смотаняк" следва някой гадняр да ги направи на 2 стотинки и се кефят заради няква виша форма на мазохизъм, после реват и сичко се повтаря
бтв номера с гадното държане помага гаврете се с мацките и се кефете :DЗа съжаление си прав,много сме заблудени ние жените,особено когато сме влюбени и развиваме някаква висша форма мазохизъм..
Само за последното не съм съгласна - Т'ва не значи,че тряа се ебавате с нас. :wink:

Korrnyy
01-27-2010, 14:37
Да си "лошо момче" на означава да се гавриш с приятелката си и да се държиш гадно :? Това вече е лошо момче в буквалния смисъл, а тук не мисля, че обсъждаме този вид... Или както винаги аз не съм разбрала :D

SoStarstruck
01-27-2010, 14:40
Да си "лошо момче" на означава да се гавриш с приятелката си и да се държиш гадно :? Това вече е лошо момче в буквалния смисъл, а тук не мисля, че обсъждаме този вид... Или както винаги аз не съм разбрала :D То и ние не сме разбрали досега какво обсъждаме. :lol: Всеки си дефинира "лошо момче" по различен начин,затова стават и споровете..

BoXxYbabee98
01-27-2010, 14:42
щото карат кайени 8-)
e кво им е лошото като карат кайен- то си е кеф елате при мен в голф 2ката да ви се рзбият бъбреците и от шума да ви заболи главата- ей тва е лошо :D
отностнои темата- момичетата си харесват лоши момчета защото много си вярват. видят някой който би дал сичко за тях, навирят си носа и си викат " оо за кво ми е тоя смотаняк" следва някой гадняр да ги направи на 2 стотинки и се кефят заради няква виша форма на мазохизъм, после реват и сичко се повтаря
бтв номера с гадното държане помага гаврете се с мацките и се кефете :DЗа съжаление си прав,много сме заблудени ние жените,особено когато сме влюбени и развиваме някаква висша форма мазохизъм..
Само за последното не съм съгласна - Т'ва не значи,че тряа се ебавате с нас. :wink:

А някои точно това правят...Много е противно да видиш едно момче което се отнася грубо с приятелката му ,а тя е безсилна да му отвърне.

Sostarstruck

То и ние не сме разбрали досега какво обсъждаме. Всеки си дефинира "лошо момче" по различен начин,затова стават и споровете..


Няма как и да искаме да изградим обща дефиниця ,тъй като всеки го разбира по различен начин

loliii
01-27-2010, 14:45
..защото има тръпка, интересно е, те са забранения плод, държат се грубо с всички и се чувстваме специални, когато не се държат грубо само и единствено с нас. освен това инстинктите ни водят към мъже, които могат да нии защитят, тоест "мъжкари", а един мил джентълмен не изглежда като момче, което може да те защити. най-много да си извади дипломата и да започне да бие врага по главата с нея. 8-)
.. само че ако оставим инстинктите настрана, не живеем в праисторически времена, когато жените са си търсили мъже, които могат да бутнат мамута от скалата / :D /, трябва да търсим мъже, които могат да ни осиигурят, с които можеш да проведеш един свестен разговор, тъй че момичета - стига с тези мускули, стига с тези грубости, не бъдете мазохистки, потърсете Мъжа, а не Мъжкаря. :o :D :D

SoStarstruck
01-27-2010, 14:46
щото карат кайени 8-)
e кво им е лошото като карат кайен- то си е кеф елате при мен в голф 2ката да ви се рзбият бъбреците и от шума да ви заболи главата- ей тва е лошо :D
отностнои темата- момичетата си харесват лоши момчета защото много си вярват. видят някой който би дал сичко за тях, навирят си носа и си викат " оо за кво ми е тоя смотаняк" следва някой гадняр да ги направи на 2 стотинки и се кефят заради няква виша форма на мазохизъм, после реват и сичко се повтаря
бтв номера с гадното държане помага гаврете се с мацките и се кефете :DЗа съжаление си прав,много сме заблудени ние жените,особено когато сме влюбени и развиваме някаква висша форма мазохизъм..
Само за последното не съм съгласна - Т'ва не значи,че тряа се ебавате с нас. :wink:

А някои точно това правят...Много е противно да видиш едно момче което се отнася грубо с приятелката му ,а тя е безсилна да му отвърне.Е т'ва са абсолютни ретарди.. :? Не лоши момчета - Пикльовци. Така че да не се заблуждават много,много.. всичко се връща. :wink:

BoXxYbabee98
01-27-2010, 14:52
..защото има тръпка, интересно е, те са забранения плод, държат се грубо с всички и се чувстваме специални, когато не се държат грубо само и единствено с нас. освен това инстинктите ни водят към мъже, които могат да нии защитят, тоест "мъжкари", а един мил джентълмен не изглежда като момче, което може да те защити. най-много да си извади дипломата и да започне да бие врага по главата с нея. 8-)
.. само че ако оставим инстинктите настрана, не живеем в праисторически времена, когато жените са си търсили мъже, които могат да бутнат мамута от скалата / :D /, трябва да търсим мъже, които могат да ни осиигурят, с които можеш да проведеш един свестен разговор, тъй че момичета - стига с тези мускули, стига с тези грубости, не бъдете мазохистки, потърсете Мъжа, а не Мъжкаря. :o :D :D

Имам чувството че от втория абзац сякаш твоето друго Аз взе контрол и написа мнението си.Някак си си противоречиш - хем казваш че мъжкарите са по-добър избор защото могат да те защитят физически ,хем е е по добре да търсите един интелигентен,здраво стъпил на краката си мъж ...така ли да го разбирам?Значи единия за фън другия ей така да те издръжа?

krem4et0
01-27-2010, 14:59
..защото има тръпка, интересно е, те са забранения плод, държат се грубо с всички и се чувстваме специални, когато не се държат грубо само и единствено с нас. освен това инстинктите ни водят към мъже, които могат да нии защитят, тоест "мъжкари", а един мил джентълмен не изглежда като момче, което може да те защити. най-много да си извади дипломата и да започне да бие врага по главата с нея. 8-)

На мен пък не ми е интересно. Банално ми е. И не искам най-ошарения, най-силния, най-богатия и най-най. И никога не съм го искала и търсила. Търсила съм добряка, леко свития, затворения, мълчаливия...ако щеш отритнатия. И преди години е било така, и сега. На мен това ми е интересно. Да "извадиш" подобен човек от черупката му също си е интересно. Да не коментирам, че специално моя няма никакво намерение да има куп дипломи, а още по-малко отлични. Нито ме засипва с комплименти (много са малко даже), нито се лигави и подмазва. Напротив, аз съм по-лигавата. Да кажем, че просто има добър характер, премерени думи и действия, умерен във всяко отношение. Без изблици в каквато и да е насока. Ей това разбирам под добро момче.

buntar90
01-27-2010, 15:53
сори явно не съм се изразил правилно . мисълта ми беше, че се налага да ви дразним, да се заяждаме на моменти ( все едно сме 5ти клас) за да н обърнете внимание
това имах в предвид под гаврене. отностно тези които се държат гадно с приятелките си заслюжават поздрав за майка им

SoStarstruck
01-27-2010, 16:08
сори явно не съм се изразил правилно . мисълта ми беше, че се налага да ви дразним, да се заяждаме на моменти ( все едно сме 5ти клас) за да н обърнете внимание
това имах в предвид под гаврене. отностно тези които се държат гадно с приятелките си заслюжават поздрав за майка им"бтв номера с гадното държане помага гаврете се с мацките и се кефете :D " => така се изрази,копирам ти с точност. :wink: "Да се гаврите" с момичетата повод са "кефене" ли е?? Айде сега,точно това,което каза най-горе си имаше в предвид. :wink:

ThePrettyReckless
01-27-2010, 16:40
защото добрите момчета са сдухани и срамежливи..и грозни
докато лошите вече са забавни готини хубави желани..

SoStarstruck
01-27-2010, 16:51
Spam

Raybeez

BoXxYbabee98
01-27-2010, 16:57
защото добрите момчета са сдухани и срамежливи..и грозни
докато лошите вече са забавни готини хубави желани.. wtf?!? .. :lol: :lol: Боже,божее.... :smt063

Остави ги,няма смисъл.Изписах 50 коментара опитвайки се някак си да им променя малко от малко представите за двата вида момчета...Никакъв успех.

SoStarstruck
01-27-2010, 17:05
защото добрите момчета са сдухани и срамежливи..и грозни
докато лошите вече са забавни готини хубави желани.. wtf?!? .. :lol: :lol: Боже,божее.... :smt063

Остави ги,няма смисъл.Изписах 50 коментара опитвайки се някак си да им променя малко от малко представите за двата вида момчета...Никакъв успех.Така е,както вече казаха по-напред,на никой не можем да променим мнението с коментарите си. Дори и да се опитваме да им помогнем..нека си блъскат главите. :wink: ^^И като написа толкова коментари,за да се опиташ да вкараш някои в правия път,веднага ти се сопнаха,че живееш в тоя форум и само в тая тема се чувстваш значителeн.. Неблагодарни хора са някои,каквото и да говорим. Щом не оценяват помощта,да не се сопат поне.. :? :? :?

BoXxYbabee98
01-27-2010, 17:09
защото добрите момчета са сдухани и срамежливи..и грозни
докато лошите вече са забавни готини хубави желани.. wtf?!? .. :lol: :lol: Боже,божее.... :smt063

Остави ги,няма смисъл.Изписах 50 коментара опитвайки се някак си да им променя малко от малко представите за двата вида момчета...Никакъв успех.Така е,както вече казаха по-напред,на никой не можем да променим мнението с коментарите си. Дори и да се опитваме да им помогнем..нека си блъскат главите. :wink: ^^И като написа толкова коментари,за да се опиташ да вкараш някои в правия път,веднага ти се сопнаха,че живееш в тоя форум и само в тая тема се чувстваш значителeн.. Неблагодарни хора са някои,каквото и да говорим. Щом не оценяват помощта,да не се сопат поне.. :? :? :?

:-D Може да съм се регистрирал тук специално за да троля и спамя когато ми е скучно, но когато видя тема в която си заслужава да пишеш наистина се разпалвам...само че тук като видят че си даваш зор да пишеш неща по дълги от 2 реда и веднага си оплют че си nolifer и някакъв заспал зубар.Отделно че повечето хора постваха по темата само да си правят вятър на устата.

nencuHka
01-27-2010, 19:39
Най ми харесва , когато се правят на лоши , а в един момент се размекват..абе по-забавно ми е , по-голяма тръпка ми е като е по-трудно спечелването ..

SoStarstruck
01-27-2010, 20:18
Spam

Raybeez

IndependentGirl
01-27-2010, 21:22
Не всички момичета харесват "лошите момчета".. поне не и аз според моите разбирания за "лошо момче".. :}

krem4et0 =D>

paniko
01-28-2010, 07:59
харесва ни да страдаме и да се вкарваме в някви филми,ддз..+ тва е много по-интересно,тръпката е огромна..все лъжливо хубави неща..най-лошото е обаче когато дотам се оплетеш,че ти доставя удоволствие да сu само с такива

pinkkprincess
01-28-2010, 12:15
Spam

Raybeez

BoXxYbabee98
01-28-2010, 14:46
@Raybeez

Опитах се да я подкрепя - ти не ме разбра.Явно не съм го направил достатъчно убедително ,но няма как да те поставя да видиш нещата през моите очи как стоят.Просто ми става жал за момичета които са с такива момчета.Не знам просто, или аз имам много размита представа за реалността или те наистина имат неосъзнати проблеми.

YouDontKnowMe
01-28-2010, 14:58
Аз не обичам "лошите момчета" . Смешна работа са.

BoXxYbabee98
01-28-2010, 15:01
Аз не обичам "лошите момчета" . Смешна работа са.

Аргументирай се ,че ще те нападне модератора :razz: :razz:

YouDontKnowMe
01-28-2010, 15:15
Аз не обичам "лошите момчета" . Смешна работа са.

Аргументирай се ,че ще те нападне модератора :razz: :razz:
Мерси :D
Ами, намирам поведението тип "ако ми кажеш нещо, ще ти ************ и ще те *** пребия , ще те чукам кучко, всички кучки да го *********" + неприлично мощния бас от суббуфера в багажника , грамадните мускули и голата тиква (с бръмбърче в алкохолна кома) за смешно и глупаво . Радвам се, че около мен няма такива хора, просто средата ми е такава. Просто , това са морално деградирали типове, които живеят за да блъскат , чукат, ядът, спят. Това не са разумни същества. Жал ми е за тях, не по своя вина са такива.

c0ci
01-28-2010, 15:26
Hey ! :) .. Така .. темата е .. Защо всички ( повечето ) момичета харесват лошите момчета .. опасностите, които могат да последват, когато са с тях .. ??

xoxo Janni :smt007

тръпката е по-голяма :)

SoStarstruck
01-28-2010, 15:29
Аз не обичам "лошите момчета" . Смешна работа са.

Аргументирай се ,че ще те нападне модератора :razz: :razz:
Мерси :D
Ами, намирам поведението тип "ако ми кажеш нещо, ще ти ************ и ще те *** пребия , ще те чукам кучко, всички кучки да го *********" + неприлично мощния бас от суббуфера в багажника , грамадните мускули и голата тиква (с бръмбърче в алкохолна кома) за смешно и глупаво . Радвам се, че около мен няма такива хора, просто средата ми е такава. Просто , това са морално деградирали типове, които живеят за да блъскат , чукат, ядът, спят. Това не са разумни същества. Жал ми е за тях, не по своя вина са такива.Това ли разбираш под "лоши момчета"?? Това са си баш истински лоши момчета,без кавички според мен.. Ние имаме предвид "лошите" момчета,в смисъл тези,които се правят на интересни и постоянно се съмняваш къде и с кого са.. Прочети поне няколко страници от темата и ще ти стане ясно. :wink:

YouDontKnowMe
01-28-2010, 15:34
Ами, номерцата на "лошите" момчета не ми минават. И те са същата жалка история.

BoXxYbabee98
01-28-2010, 18:32
Аз не обичам "лошите момчета" . Смешна работа са.

Аргументирай се ,че ще те нападне модератора :razz: :razz:
Мерси :D
Ами, намирам поведението тип "ако ми кажеш нещо, ще ти ************ и ще те *** пребия , ще те чукам кучко, всички кучки да го *********" + неприлично мощния бас от суббуфера в багажника , грамадните мускули и голата тиква (с бръмбърче в алкохолна кома) за смешно и глупаво . Радвам се, че около мен няма такива хора, просто средата ми е такава. Просто , това са морално деградирали типове, които живеят за да блъскат , чукат, ядът, спят. Това не са разумни същества. Жал ми е за тях, не по своя вина са такива.

Това не са ли някаква нисша форма на човек?Защото като гледам изброи само физиологични потребности.Маймуните едно време така са живеели - ядат,спят,чукат и блъскат.

in4et0yy
01-28-2010, 18:41
заради тръпкатаа :grin: :grin: :D

shmurkam
01-28-2010, 19:16
Ако под лошо момче се има напредвид някой индивид, с който си пием бирата и псуваме по евроспорта, или който пикае по градинките и ти скача винаги, когато има възможност. Даааа и аз ги обичам 8-)


Ама ако ми говорите за ония красавци, дето си мислят, че целия свят им е в краката и не зачитат жените като равноправни, ооо, на такива обикновено им е нужна терапия след сеанс с мен :x :lol:
Нито едната от двете ти категории не означава лошо момче.
Но щом докарваш мъжете до терапия...
Явно не съм разбрана. Просто искам да кажа, че ненавиждам ония хубостници, които си мислят, че заради сините им очи всички жени трябва да са им в краката и се държат с тях като с боклуци. Надути са и нямат грам възпитание и тн. Мен не ме интересува дали гаджето ми не харесва определени хора и е груб с тях, искам да ме зачита като равна и да ме уважа, също и хората, които нищо не са му направили, а не да се изпъчи пред някой си само да покаже колко е велик и тн. Така си представям аз лошите момчета.
А за този тип, за който аз говоря, са всъщност най-обикновени мъже, чиито гадни навици дразнят до издребняване жените. Те ме радват, защото са непринудини и така...
Все тая не ми се спори, в тоя форум каквото и да кажеш, все някой ще те накара да съжаляваш, че си си изразил мнението :?

kronos
02-04-2010, 21:11
1.BoXxYbabee98 дай си Скайп, че ми се издигна в очите с първия си коментар по темата :)
2.Според мене никой не трябва да се опитва да променя начина на мислене на другия. Всеки е прав за себе си тъй като такива са му разбиранията за живота и моралните ценности.
Момичетата които харесват "лоши момчета" дори да са на 15 мисля че напълно осъзнават предимствата и недостатъците на връзка с такъв човек. Просто това ги влече и те се отдават на емоциите си. Даже сега ще направя една подобна тема нещо като анкета за да видим дали наистина предимно момичета на възраст (-19) си падат по такива.
Изводите които си направих от прочетеното до тук:
"лошите" - могат да предложат повече емоционално разнообразие.
"добрите" - повече сигурност в любовта.
И тъй като тинейджърските години са едни от най-емоционалните през живота на човек мисля че точно за това повечето момичета предпочитат "лошие момчета". Факт е че повечето от тези са по-ниско образовани от "добричките" и за това момичетата в по-напреднала възраст са се наситили на емоции и почват да мислят за по сериозни отношения с цел създаване на семейство. За това предпочитат някой по образован и стабилен момък. Но понеже се намираме в България и доста често образован=беден, жените намират сигурноста на нейното семейство в парите. Добър..лош...важното е да и осигури финансово стабилно бъдеще пък любовта остава на заден план. Но това е друга тема.. :)
И за заключение да дам малко информация за себе си: Момче съм на 24 (от добричките:) с висшо, безработен. Има момиче в което съм влюбен (или поне бях) на 17 е, но е с друг. Този другия мога да кажа че е по грозен, с неоправдано високо самочувствие, арогантен, пие, пуши , сменял е много жени и има доста пари. Аз се измъчвам, а той си прай кефа. Кое ли е по добре... ? Ами познавам доста такива като този само че на възраст 35-60 години и никой не е доволен от живота си. Хвалят се кой колко е е*ал, а не знае жена му къде е в момента. Докато по скромните и тихите имат много по щастлив брак. Мисля че в това всички са съгласни.
Благодаря за вниманието :)

mArMaLaDkA
02-04-2010, 21:15
^ Доста ограничено мислене като за 24-годишен.

boby88pd
02-04-2010, 23:59
Темата за мъжкарството? Какво да кажа? Това,че пишеш стихове вместо да обикаляш казината и че даваш на любимата си цялата си любов вместо да я шамариш ли се приема за немъжкарско??? Момичетата дето мислят така нещо не им е наред и мога да им пожелая да се осъзнаят навреме. А тези, които дават шанс и на нас, немъжкарите, едва ли съжаляват...

XTREMEFREERIDE
02-05-2010, 00:01
Темата за мъжкарството? Какво да кажа? Това,че пишеш стихове вместо да обикаляш казината и че даваш на любимата си цялата си любов вместо да я шамариш ли се приема за немъжкарско??? Момичетата дето мислят така нещо не им е наред и мога да им пожелая да се осъзнаят навреме. А тези, които дават шанс и на нас, немъжкарите, едва ли съжаляват...

Най-точния кратък пост до тук.Евала.Един свестен се обади..

xNiKx
02-05-2010, 05:40
Hey ! :) .. Така .. темата е .. Защо всички ( повечето ) момичета харесват лошите момчета .. опасностите, които могат да последват, когато са с тях .. ??

xoxo Janni :smt007
Защото такъв е образът на "перфектния" мъж, създаден от медиите - филми, реклами. Навсякъде положителните герои са високи, силни, смели, забавни, както се казва "Bad Ass" екшън герои.
В пубертета момичетата са в труден период от развитието си. Те търсят някакъв ориентир при избора си на партньор и обръщат внимамие на външни неща - дали имаш мотор, дали родителите ти са обещали кола, бива ли те в спорта, с колко момичета си спал, колко "сърца си разбил", колко пари имаш. Тази представа се подхранва от образа на "истинския" мъж, който се предлага в медиите, рекламите, филмите. Истински индивидуалисти не се търсят. Момичетата не се влюбват в момче, за което може да се предположи, че след дълъг труд ще стане известен полярен изследовател, те се влюбват в "рок звезди", които вероятно ще им разбият сърцата. Има и други обяснения, ама ме мързи да пиша. :)

boby88pd
02-06-2010, 22:54
Защото няма какво да харесваме в добрите момчета може би . . . :)
Катастрофа, жалко е, дано като те пуснат хормоните започнеш да мислиш трезво, някои така и не се оправят и често свършват я в болница, я на друго приятно местенце.

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 13:09
Защото са много по- интересни, има тръпка :)

fenastz
02-07-2010, 13:58
И мен ме кефи тоя филм. :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d0/Bad_boys_two.jpg