PDA

View Full Version : Някой използвали ..



Biggest
01-23-2010, 07:51
Става въпрос за "Кабината" (http://pay.kabinata.com/go.php?r=7589&i=b37) .Преди седмица разбрах , че трудно ще науча сам френски и потърсих в интернет какво се предлага и попаднах на тоя сайт . Проблема е , че не искам изоставам по тоя предмет :( Прочетох за него и ми хареса , но искам първо да чуя някое мнение от човек , който им е използвал услугите и тогава да предприема нещо или просто мнението Ви за такъв вид обучение дали ще има полза.. :?: :neutral:

SmilezZz
01-23-2010, 10:06
НЕ съм ползвала услугите им..Но доколкото знам се заплаща някаква цена + преподаването е онлайн.. :-o :-o

elsy
01-23-2010, 10:48
И аз си търся някви онлайн уроци по френски като за начинаещи... ама според мене тва "Кабината" не е оферта... смисъл яко е, че си има учители, бла-бла... ама четох нещо, че за 3 месеца ли, било 200 и няколко лева... не, мерси. По-добре да си купя един разговорник и сама да си го уча, отколкото да дам пари за тва без да знам дали наистина ще науча нещо иии така 8-)

Biggest
01-23-2010, 11:21
И аз си търся някви онлайн уроци по френски като за начинаещи... ама според мене тва "Кабината" не е оферта... смисъл яко е, че си има учители, бла-бла... ама четох нещо, че за 3 месеца ли, било 200 и няколко лева... не, мерси. По-добре да си купя един разговорник и сама да си го уча, отколкото да дам пари за тва без да знам дали наистина ще науча нещо иии така 8-)

и аз съм на това мнение .. също така четах , че всичко е в класни стаи и имало учител , които преподавал и т.н. цената е 230 лв

elsy
01-23-2010, 11:29
Мии освен да чакаме някой да даде сайт за онлайн уроци по френски 8-) Безплатни 8-)

Biggest
01-23-2010, 12:34
Мии освен да чакаме някой да даде сайт за онлайн уроци по френски 8-) Безплатни 8-)

:grin: