PDA

View Full Version : яколко месеца цикълът ми става все по-нередовен



PROVOCATIVE
01-23-2010, 10:53
Здравейте....имам един проблем.. От няколко месеца цикълът ми става все по-нередовен! Миналият месец ми закъсня с две седмици, сега отново ми закъснява с две седмици....много ми е притеснено, не съм правила секс или нещо подобно, че да се каже че съм забременяла....обаче започнах много да се тревожа....
Имате ли някаква идея за причината да ми закъснява толкова ?? :shock: :-k

II. Права и задължения на потребителите
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
kalpazanka

ImmortalSportFreak
01-23-2010, 11:01
На колко си години?Често ли се разболяваш от грип?Използваш ли от тези няколко месеца някакви лекарства?

PROVOCATIVE
01-23-2010, 11:06
На 14 години съм...след 1 месец правя 15.. Не съм се разболявала скоро, а други лекарства освен хапчета за гърло не съм използвала
( от време на време пия разтворими витамини) ..

ByK
01-23-2010, 12:10
през първите години до колкото знам е нередовен :)
ако имаш притеснения говори с майка си и се посътвай с специалист :)

melchoOomitkO
01-23-2010, 12:22
Ако имаш цикъл отскоро, е нормално, попринцип при някои първите години е нередовен, макар че при мен нямаше такива неща.. :) :)

b3b3t0y
01-23-2010, 16:44
Първите години е така .. аз съм на 13 и от 2 години вече имам месечен цикъл.. и до преди ч месец и на мен ми беше нередовен :( Може да идеш на лекар,не е излишно!

whatever5
01-23-2010, 16:48
Спокойно- не се притеснявай- на мен в началото като ми дойде нямаше два пъти да ми идва на една и съща дата... И не говоря за отклонения от порядъка на няколко дни- говоря за единия месец в началото другия в средата после в края... С години бях така. Последните две години горе-долу се нормализира въпреки, че пак дава отклонение от по една седмица понякога... Говорила съм с гинеколог- той ме посъветва да започна да пия противозачатъчни- е да идваше ми по часовник ама качих 5 килца и ги захвърлих гадните хапове... Според мен не трябва да се тревожиш толкова- успех! :-)

PROVOCATIVE
01-23-2010, 19:37
Благодаря на всички, успокоихте ме. :-) Днес ми казаха, че така ставало и от промяната на времето -от топло към много студено! :grin: :D

natity91
01-24-2010, 02:21
Аз съм на 18 и съм така :-D Ходила съм на лекар, пиех витамин Е (хормонални). Идваше ми по 2 пъти в месеца или изобщо не идваше :lol: Сега отново не е на точна дата, но не са големи разликите и не се тревожа. Просто организма ти се нагажда. След време , когато той си реши , ще се нормализира. :P

Neopitom3na
01-24-2010, 18:55
Стресът може да го забавя :)

nephelima
01-24-2010, 19:03
имам подобен проблем... :oops: дойде ми за първи път през октомври, после реши, че през ноември и декември няма да идва, а се яви през началото на януари и то за около 2-3 дни.. и то супер слабо.. :?
всички казват, че е нередовно в началото.. ама чак пък толкоз ли? :shock: