PDA

View Full Version : kakvo e priatelstvoto



Vasenceto
01-23-2010, 11:28
vie si mislite che vingai mojesh da razchitash na priatel ne e taka i az taka si misleh imah edin mnogo dobur fr i vinagi bqhme zaedno no edna vecher se skarahme sbihme i ne si bqhme govorili dulgo vreme i ni sdobriha dr nashi obshti fr i a predi toq moment nie bqhme nai dobrite priateli i sega toi ne mi e nai dobria priatel sega sme samo poznati ili ne tolko priateli a dr neshto koeto se sluchi e che imam edin drug priatel s koito pak bqhme vinagi zaedno i sme se karali i sabirali no ne e kato toq bockluk i sega veche 2 godini e v ispania az 1 v gurcia i si govorime po skype sqka vecher i mi e po priatno a i toi mi kazva vseki pat mn mi e drago da si govorime shtoto samo ti mi ostana priatel ot sichki zatova nikoga ne garantiraite che nqma da se razdelite s priatelite si ! :? :? :o

SmilezZz
01-23-2010, 13:24
На всеки се случва такова нещо..Не трябва да се предаваш,а да се бориш..
И аз съм се карала с приятели,но се сдобрявахме - но не бяхме същите..Някак си не мога да се отдам /за каквото и да било/ както преди с тях..
Така,че НИКОГА не губи надежда..Всеки знае,че рано или късно нещо се случва с приятелството..Нещо се случва и хоп,вече не сте близки..Това е истината.. :( :(

Sisito941
01-23-2010, 13:26
За мен приятелството е да можеш да пишеш на кирилица или бг фонетика в тийнпроблем.. :)

ProstoAz
01-23-2010, 17:45
Писането на кирилица е задължително!