PDA

View Full Version : Голяма каша



deathsoul
01-23-2010, 11:29
Напоследък осъзнавам, че нещата стават все по-зле и все после.
Все едно съм в постоянна депресия и просто няма измъкване... просто не се чувствам на мястото си... Не излизам, стоя си вкъщи поради простата причина, че няма с кой.
Нямам компания, нямам приятели, нямам приятелка... нямам нищо!
Не съм грозен, не съм прост, не съм задръстен, нямам кофти характер и не виждам къде е проблема.
Може би проблема е там, че не се запознавам често с нови хора, но не виждам и как може да се промени това.
На (почти) 17 години съм, а все още не съм си имал приятелка.
Направих промени по външния си вид и повечето от познатите ми казват, че така изглеждам по-добре, но нищо не се е променило.
Преди имах приятели, но осъзнах, че повечето са използвачи, или с някои просто нямам общи теми.
Сега съм сам, без приятели и просто не знам откъде да започна.
От доста време тия мисли напират в мен, но просто всеки път си казвам "нещата ще се оправят", но не се оправят и просто трябваше някъде да споделя това, което е в мен.

buuu
01-23-2010, 11:34
проблема ти е че си филмар с прекалено високо самочувствие :lol:

deathsoul
01-23-2010, 11:36
^ Нали :lol:

buuu
01-23-2010, 11:38
;-)

BreakHouse
01-23-2010, 11:46
пиеш ли алкохол ? НЕ? еми време е вече ... тои е ключът към решаването на твоят проблем.... :grin: под градус човек е по контактен и по лесно намира приятели :oops:

soul1199
01-23-2010, 12:24
пиеш ли алкохол ? НЕ? еми време е вече ... тои е ключът към решаването на твоят проблем.... :grin: под градус човек е по контактен и по лесно намира приятели :oops:и кат се напие на другия ден кво?още по-зле :lol:

BloomF
01-23-2010, 12:45
Абе я дай снимка, че ми стана инетересно :D

kotenceto_f90
01-23-2010, 13:33
Напоследък осъзнавам, че нещата стават все по-зле и все после.
Все едно съм в постоянна депресия и просто няма измъкване... просто не се чувствам на мястото си... Не излизам, стоя си вкъщи поради простата причина, че няма с кой.
Нямам компания, нямам приятели, нямам приятелка... нямам нищо!
Не съм грозен, не съм прост, не съм задръстен, нямам кофти характер и не виждам къде е проблема.
Може би проблема е там, че не се запознавам често с нови хора, но не виждам и как може да се промени това.
На (почти) 17 години съм, а все още не съм си имал приятелка.
Направих промени по външния си вид и повечето от познатите ми казват, че така изглеждам по-добре, но нищо не се е променило.
Преди имах приятели, но осъзнах, че повечето са използвачи, или с някои просто нямам общи теми.
Сега съм сам, без приятели и просто не знам откъде да започна.
От доста време тия мисли напират в мен, но просто всеки път си казвам "нещата ще се оправят", но не се оправят и просто трябваше някъде да споделя това, което е в мен.

и аз си нямам приятели а искам да имам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ivcheto0o
01-23-2010, 13:38
мисля 4е при4ината е в теб самия....

moneycomeme
01-23-2010, 13:40
Разбирам те,имах този проблем ..ще ми се да мога да ти помогна,но зависи само от твоя мироглед...то дори не е проблем, а е нормално да минеш през подобен период...Решението е да правиш,каквото ти се прави-знам изглежда изтъркано,но повярвай ми действа и те кара да се чувстваш удовлетворен от така или иначе леко безсмисления живот ;]]Смислен е само тогава,когато правиш нещо за кеф и ти носи наслада...щом не ти е било вече яко с приятелите-много ясно...зарязваш.. :) А относно външния вид,разбери,не е най-важния той... ;]]]Излизай,прави,каквото ти се отдава и каквото ти харесва,развивай се,мисли положително....нищо не е вечно ;]]

BlueFace
01-23-2010, 13:42
пиеш ли алкохол ? НЕ? еми време е вече ... тои е ключът към решаването на твоят проблем.... :grin: под градус човек е по контактен и по лесно намира приятели :oops:

Глупости .... Недей ги слуша няма нужда да си "под градус" ,за да свалиш някое момиче ;)
Вярно е ,че когато човек е подпийнал се отпуска и говори само това което мисли ,но трябва да се научиш да контактуваш с хората без помощта на алкохола :)
Щом си почти на 17 трябва да си 10ти клас.Аз ще те посъветвам през междучасията да се поогледаш из коридорите за някое момиче което ти допада и да почнеш да си правиш закачки с нея , да и хвърляш погледи ,да я заговориш или да и вземеш номера :) Ако те отхвърли си търсиш друга и така :) Само не трябва да се отчайваш :)

П.П.Отностно проблема с приятелите - излизай с съучениците си туко вжи си намерил компания ;)

madgirlll
01-23-2010, 13:46
1ви въпрос: Къде е мястото ти?
2ри въпрос: Как искаш да се променят нещата, след като само се оплакваш, без да правиш нещо по-въпроса?
"Може би проблема е там, че не се запознавам често с нови хора, но не виждам и как може да се промени това." - о_0 Как не го виждаш? Бъди по-уверен.. Имал си приятели.. не знаеш от къде да започнеш, ами все от някъде! Вярвай повече на себе си и най-вече, не позволявай да те пречупват... използвачи навсякъде, преживей го! Има и свястни хора, но не и перфектни. Та.... просто помисли, ние не можем да направим много, освен да ти даваме акълче. ;) И нека ти кажа, че външният вид съвсем не е от голямо значение, много по-важно е да си умен, галантен, човек на място. Реши проблема си сам. Помисли? Сигурна съм, че ще стигнеш ВСЕ до някъде. :) Живота е изключително безмилостен и ако това те сломява.........

peshost
01-23-2010, 14:01
Офф ми и аз нямам, а сега кво?? Зависи и кво търсиш ако искаш сериозна връзка ще чакаш. Още повече, че приятели може да имаш, ако поискаш. Това предполагам едва ли ще ти е проблем да намериш човек с общи интереси. И както казаха помисли си, все нещо има, което не е наред.

fenastz
01-23-2010, 14:09
Стани VIP в този форум. :) Така правят комплексарите и невзрачните мацки :lol:

sladur4etyYy
01-23-2010, 18:42
виж сега. като за начало по- добре се откажи от идеята да си обграден или с истински, или с никакви приятели, защото ще си седиш вечно сам. :д намери си просто хора, с които да ти е приятно да излизаш, като не влагаш абсолютно нищо в тези излизания, не приемай хората за приятели, не им доверявай лични неща, просто се забавлявай с тях. покрай тях ще се запознаеш и с други хора. проблемът ти е точно в това, че не общуваш достатъчно с хората, нямаш си среда, в която да се движиш.
можеш да се запишеш и на някое извънучилищно занимание, където знаеш, че ще има интересни хора.
идеята да поопознаеш малко и момичетата от съседните класове в даскало, която някой даде по- горе, също е добра.
не се отчайвай, а се вземи в ръце. :-P

smiirnoff
01-23-2010, 18:47
Абе я дай снимка, че ми стана инетересно :D

Ако може 'преди' и 'сега' ^^
Сега каквото и да му говорите е по - добре с приятели.
Излизай с тези от класа, може пък да ти стане приятно да излизаш с тях.
Запиши се на спорт някой, нещо творческо (да се занимаваш с ТВОРЧЕСТВО горещо ти го препоръчвам, мен ме успокоява, а пък и убива скуката понякога като я има).
Не знам, то ей така не можеш да си намериш приятели.

Успех :Д

(и снимки чакаме :Д:Д:Д)