PDA

View Full Version : спешно: Момичета усещате ли, когато някой свърши във вас.



Mistakerly
01-23-2010, 11:56
Имам спешен въпрос, питам женската аудитория, усещате ли, когато момчето свърши във влагалището ви.. Въпроса е сериозен и спешно ми трябва отговор, или да се отправям към аптеката за ескапел.

3oPuTy
01-23-2010, 12:09
По принцип би трябвало да усети,но ако възбудата й е била прекалено голяма може и да не е усетила.Освен това щом ти самия имаш подобни съмнения най-добре не разчитай на отговора на приятелката си,а бягай за хапче ;)

DaemonBoy
01-23-2010, 12:26
Ами щом вече си свършил в нея, за какво питаш дали тя усеща или не, а не си купил ескапел???

3oPuTy
01-23-2010, 12:46
Ами щом вече си свършил в нея, за какво питаш дали тя усеща или не, а не си купил ескапел???
Ми явно не е сигурен дали се е изпуснал в нея или не ... и за това иска да знае дали ако е свършил в нея тя ще усети за да знае дали да купува хапче или да си спести парите ...

ILoveU2
01-23-2010, 12:54
Ми явно не е момче, а момиче, което се притеснява. Има такива теми. Иначе само мога да кажа, че не е задължително да усетиш.

SmilezZz
01-23-2010, 13:46
По принцип би трябвало да усети,но ако възбудата й е била прекалено голяма може и да не е усетила.Освен това щом ти самия имаш подобни съмнения най-добре не разчитай на отговора на приятелката си,а бягай за хапче ;)

Съгласна съм