PDA

View Full Version : Нещо за лице



BlackKeys
01-23-2010, 12:20
Моля ви, препоръчайте ми нещо за лице, от което сте доволни.
Попринцип имам нормална кожа, от време на време ми излезат по 1-2 пъпки, но се оправям, имам и малко черни точки. Искам като цяло нещо за по-свежа и изчистена кожа.

melchoOomitkO
01-23-2010, 12:24
Ами, купи си някакъв почивстващ лосион, на Clean & Clear например. :) Щом нямаш проблемна кожа и много акне.

Bibz
01-23-2010, 12:32
И аз съм така. Взех си Гарниер Пюр 3 в 1, ама за кво си го взех и аз не знам. 8-) Иначе и аз ползвам лосиони, досега ползвах на Ейвън. Препоръчайте ми някакъв ефикасен. :)

ledenakrasota
01-23-2010, 12:45
Маска с хума за стягане на порите и на Гарниер 3 в 1 :) Махай си грима(ако носиш) с тоалетно мляко вечер и нанасяй някакъв крем,който успокоява кожата.Но не крем Здраве,защото при проблемна кожа с акне още повече омазнява :?

Tallulah
01-23-2010, 12:52
аз съм много доволна от това (http://images.gittigidiyor.com/2195/ORIFLAME-PURE-SKIN-BAKIM-SETI__21951970_0.jpg), но е за мазна кожа.правя си и маска с хума,и от време на време ползвам и тази (http://www.comparestoreprices.co.uk/images/pl/planet-spa-dead-sea-minerals-foot-cream.jpg) :)

Neopitom3na
01-23-2010, 13:02
почиствай си лицето с розова вода :)

SmilezZz
01-23-2010, 13:13
почиствай си лицето с розова вода :)

Този начин наистина действа..
Иначе може да опиташ и продуктите на Гарниер.. :)

sunshine955
01-23-2010, 13:53
една приятелка ползва Гарниер Пюр 3 в 1 и е много доволна :)

annamari
01-23-2010, 16:08
НИВЕЯЯЯЯЯЯЯЯ

BlackKeys
01-24-2010, 18:00
Мерси.

BlackKeys
01-28-2010, 18:19
Значии взех си Гарниер Пюр 3 в 1.
Ама да ви питам няколко неща, че не разбирам.

Ето какво пище отзад:

3 действия за премахване на черните точки в един продукт вместо всекидневните 3 стъпки. Редовно почистване: нанесете на мокро лице и изплакнете обилно с вода. Ексфолиране: нанесете на мокро лице, масажирайте с кръгови движения и изплакнете. използвайте всеки ден. Маска:нанесете на лицето, оставене да изсъхне за 3 минути и след това изплакнити. Използвайте 2 или 3 пъти седмично.

Ей това редовно почеставне всеки ден ли се прави? Ако реша да правя маска примерно в сряда и събота, тогаав също ли да използвам това ексфолиране, тоест да си мажа лицето общо 2 пъти за деня?
А кога е по-добре да се използва-сутрин или вечер, въпроки че ма няма значение?

hiLaruyo
01-28-2010, 18:22
момичета на мен ми казаха нещо като маска за лице .. и наистина има ефект прави се 1 път в седмицата
Значи 3-4 аспирина се натрошават с мн малко вода да стане като каша и се маже на лицето ,.стои се 5-10 мин докато изсъхне след това се маха с тампон напоен с хладка вода в кръгообразни движения ,. дано ви помогне :-)

TheSeduceR
01-28-2010, 20:59
За последния пост съм сагласна,а ако водата е заменена с розова вода ефектът е доста голям...аз също ползвам Гарниер-а 3 в 1 със голямото съдържание на салицилова киселини (вземайте си него,защото е по-ефиктивен срещу черните точки)...нооо аз имам един трик за още по-дълбоко почистване обикновено след като се изкъпя още в банята си нанасям Гарниер-а и вземам някаква стара четка за зъби ама чиста де... и почвам да трия,трия.плакна,трия и после изплаквам и то с хладка,защото стяга кожата и я прави по-блестяща...от търкането съм малко 4ервена после,но нанасям кремче или нещо такова,но просто си личи от 100 км колко по-чиста е кожата...сияе
Правя си и едно спиртче разтвор,който се интересува да пише ще го И
информирам как става...брат ми го откри малко се изумих :D ама наистина е добро

Neopitom3na
01-28-2010, 21:09
За последния пост съм сагласна,а ако водата е заменена с розова вода ефектът е доста голям...аз също ползвам Гарниер-а 3 в 1 със голямото съдържание на салицилова киселини (вземайте си него,защото е по-ефиктивен срещу черните точки)...нооо аз имам един трик за още по-дълбоко почистване обикновено след като се изкъпя още в банята си нанасям Гарниер-а и вземам някаква стара четка за зъби ама чиста де... и почвам да трия,трия.плакна,трия и после изплаквам и то с хладка,защото стяга кожата и я прави по-блестяща...от търкането съм малко 4ервена после,но нанасям кремче или нещо такова,но просто си личи от 100 км колко по-чиста е кожата...сияе
Правя си и едно спиртче разтвор,който се интересува да пише ще го И
информирам как става...брат ми го откри малко се изумих :D ама наистина е добро
казваай 8-)

billytalent
01-28-2010, 21:11
За мен най-доброто е Розова вода,но истинска розова вода,а не този боклук от аптеките

TheSeduceR
01-28-2010, 21:23
еми значиии вземаш си 1 салицилово спиртче 1 или 2 % ,но нека бъде по-щадящо 1% и от аптеката едно лекарство офф забравих му името Chloromycin май беше ама не съм сигурна ще потърся листчето,за да се убедя в блистера са 10 ампулки от онези капсулки с двата края дето единия е набутан в другия страааашно обяснение та на 1 шише разтваряш 5 капсулки...не са скъпи мисля нещо от порядъка на 2 лв ама за името малко ми куца :(

perfektencom
01-28-2010, 22:20
Значи Гарниер 3в1 ще ти предложат и наистина помага,ама неможе да ти махе пъъпките ..
затова си купи някой крем от Ейвън например,не че и той ще ги махни,ама кожата става приятна