PDA

View Full Version : Без заглавие..



madgirlll
01-23-2010, 12:52
Ситуацията е следната.. Харесахме се, заедно сме.. аз не съм от срамежливите, просто не правя първите крачки, т.е разчитам на отсрещната страна. Той е доста срамежлив, но факт - той направи първата крачка, което е предпоставка да смятам, че има желание да е с мен, но също така, държанието му е странно. Състои се в това, че не ме търси, един скайп и това е - ако искаш! .. Виждам го, че има желание, но сякаш не знае как да се държи, няма опит. Опитах се да му обясня, че малко ми е обидно, отношението му, тъй като аз го търся. И в един момент се чувствам като досадна, а той, отново нищо! Не съм лигла, нито досадница, държа всичко да е ясно и точно, на него също му е известно. Наистина сме заедно от много малко време, но по никакъв начин не го усещам, все едно съм сама, никаква близост.. а личи, че има интерес в дадени моменти..... Говорихме, опитах се да разбера, къде греша и т.н, но до никъде не стигам. Наистина искам нещата да се получат, но не зная как да подходя. Вие как мислите? Благодаря, предварително!

BloomF
01-23-2010, 12:55
Почни и ти да се дърпаш :D

madgirlll
01-23-2010, 12:58
Правя го, дори леко закачливо, но доооста ми е писнало от игрички :) иска ми се нещо по-сериозно, а отново идва объркването.

Nathan
01-23-2010, 12:58
Ето такава жена си търся :) хаха :)
След като сте от малко време заедно може да му трябва време на човека да се отпусне :)
Хората не се променят просто ей така :) Изчакай го още малко :) Не му звъни да го видиш дали ще се пристраши и отново можеш да поговориш с него и да му кажеш, че ако прави това, което иска няма да има лош ефект :) Може да има някоя засечка, но ако си даде свобода на мислите и чувствата изразяващи се в действия няма да е никак зле за връзката ви :)
Успех !

madgirlll
01-23-2010, 13:04
Точно това правя, не му звъня, дано не се изчерпа търпението ми, а и благодаря. :)

BloomF
01-23-2010, 13:05
Точно това правя, не му звъня, дано не се изчерпа търпението ми, а и благодаря. :)

Ти щом си спряла да му звъниш, той от колко време не те е търсил?

GossipGirl89
01-23-2010, 13:08
Ами наистина може да не се е отпуснал - все пак казваш, че е срамежлив... Ни играй игрички, а просто му дай време и виж дали нещо ще се промени. Ако и след това всичко си е същото тогава вече поговори пак с него и ако нищо не се промени го остави

madgirlll
01-23-2010, 13:08
2 дни

Nathan
01-23-2010, 13:27
2 дни не са нещо сериозно :) Кофти е, да ала определено може и по - зле да е :) Изчакай го да станат 3/4 пък тогава вече се притеснявай :)
И все пак като връзката ви е в началото и показва, че има чувства към теб не е много нормално 2 дни да не ти звънне ей така да те чуе как си и какво правиш пък представи си и да се разберете да се видите :D

ivcheto0o
01-23-2010, 13:35
ами кто не намираш това което искаш в него,защо си с него?

Blo0dSuGaR
01-23-2010, 13:36
Аз на нейно място щях да се притеснявам дори и за 2 дни.
Кажи му направо,че ако иска да стане нещо между вас,трябва и той да положи усилия.Всеки човек има търпение,но в крайна сметка и търпението си има край.Надявам се нещата да се получат :)

TheNewReligion
01-23-2010, 13:51
Не го търси, докато той не се обади. Не си длъжна да учиш някой как да се държи с теб, та ако ще да е най-срамежливия човек на света. Щом той е направил първата крачка, значи се е почувствал уверен :arrow: поел е един вид отговорност. Сега като се дърпа си е лично негов проблем. Ти не очакваш такова държание. Не виждам защо продължаваш да си с него, правейки компромиси със собствените си желания? Търси това, което искаш. Ако в една връзка само единия полага усилия, трябва да се запиташ накъде изобщо отива това. Аз на твое място бих го зарязала.

BlueFace
01-23-2010, 13:52
Може пък той да я чака тя да му се обади... :-o Така ако всеки чака другия най -накрая до никъде няма да стигнете ... Поеми инициативата и му преглагай да излзате...
Наистина не и се вижда нормално да не ти напише поне 1 смс за 2 дена ,но може да не е много по мобилните /интернет контакти човека ... Не мога да кажа ,не го познавам :)

П.П. Ти си знаеш най-добре ,но моят съвет е ти да го побутнеш малко и да му предлагаш да излизате. :)

madgirlll
01-23-2010, 13:54
ами кто не намираш това което искаш в него,защо си с него?

Защото определено искам да се получи.. а това, което всички жени търсим, никога няма да намерим. :-D Мисля, че повечето неща, които търся, откривам в него. ;) Не е казано, че когато намериш човека, всичко трябва да е идеално. :)

madgirlll
01-23-2010, 13:57
Не го търси, докато той не се обади. Не си длъжна да учиш някой как да се държи с теб, та ако ще да е най-срамежливия човек на света. Щом той е направил първата крачка, значи се е почувствал уверен :arrow: поел е един вид отговорност. Сега като се дърпа си е лично негов проблем. Ти не очакваш такова държание. Не виждам защо продължаваш да си с него, правейки компромиси със собствените си желания? Търси това, което искаш. Ако в една връзка само единия полага усилия, трябва да се запиташ накъде изобщо отива това. Аз на твое място бих го зарязала.

Много добре казано... но пък може и да си струва, кой знае. :)

BlueFace
01-23-2010, 14:02
Абе хора, една връзка се гради на доверие и компромиси...
Вие бързате да критикувате без да се поставите на мястото на момчето или да опитате да разрешите проблема ...Прекратяването на връзката не е единственото решение...

Авторке ти говорила ли си с него?Казвала ли си му какво точно искаш от връзката ви?Казвала ли си му ,че искаш примерно всеки ден да имате контакт ?? Ако не си незнам как очакваш той да прави това от само себе си ...

TheNewReligion
01-23-2010, 14:12
Абе хора, една връзка се гради на доверие и компромиси...
Вие бързате да критикувате без да се поставите на мястото на момчето или да опитате да разрешите проблема ...Прекратяването на връзката не е единственото решение...

Компромиси? На третия ден и вече да ти се налага да правиш компромиси? Тя го харесва, но не го обича. Не разбирам защо ТЯ е длъжна да ги прави, след като накой ДРУГ е поел отговорност и сега се дърпа. Момичето не е длъжно да подсеща момчето какво се прави в една връзка. След като той я е започнал, би трябвало сам да знае как да действа. Освен това НЕ Е СИГУРНА дали си заслужава да продължава. Съветвам я да изчака още малко и ако "гаджето" й не се усети, да му бие шута. Тя не заслужава това. :)

BlueFace
01-23-2010, 14:14
Те не са заедно от 2 дена 8-) 8-) От 2 дена не я е търсил ....

И защо винаги момчето трябва да прави първите крачи и да поема инициативата ?? За мен това са измислени стереотипи ,защото има много хора и всички са с различни характери :)
Тя не е някакъв трофей ,че да чака той да прави всички .Те са заедно по взаимно съгласие.Явно го харесва и за това е с него.Ако не направи малко усилие как може да разбере дали имат бъдеще заедно или не???

Може и да не са създадени един за друг и нищо да не излезе ,но въпросът е принципен.Ако не опита и просто го зареже ,защото не и е угаждал как ще разбере дали са имали шанс ?

TheNewReligion
01-23-2010, 14:18
Това ми е ясно. Написах го метафорично.

madgirlll
01-23-2010, 14:29
BlueFace - Така са нещата, не съм трофей, тук си прав\a.. но все пак, защото в случая аз се опитвам да внеса някакъв уют във връзката ни. :) Но си чакам и чакам, докато може би не ми писне. :lol:

BlueFace
01-23-2010, 14:40
BlueFace - Така са нещата, не съм трофей, тук си прав\a.. но все пак, защото в случая аз се опитвам да внеса някакъв уют във връзката ни. :) Но си чакам и чакам, докато може би не ми писне. :lol:

Ех,така и не ме научихте ,че съм момче.... :?

Въпросът ми е -Защо чакаш ,а не действаш ?? Кажи му какво искаш от връзкаа ви и постигнете някакъв консенсус ;) Ако само си седиш и чакаш той да се промени ,без дори да си му казала какво не харесваш прост ,няма шанс да се получи нещо ;)

madgirlll
01-23-2010, 14:48
относно: " [color=darkblue][i]Ех,така и не ме научихте ,че съм момче.... :? " - Нова съм. :) Та.....Казах му какво не харесвам, но той ме погледна така о_0 и ми каза: "Как така?!" хаха при което останах шокирана, чудейки се това ли е неговата представа за ВРЪЗКА?! Явно трябва да бъда по-деликатна.... това е единственото решение, за което се сещам. ;)

BlueFace
01-23-2010, 14:54
Много бързо си се отказала .Следващия път като ти каже "Как така оО " , обясняваш с малко по-разбираеми думи и ако пак ти каже същото си заминаваш ;) Аз не казвам ,че задължително трябва да сте заедно просто може затрудненията да са само в началото докато се изясните какво искате един от друг :) Ако не направи компромис го режеш :)

madgirlll
01-23-2010, 14:54
Той пък взе че ми звънна :D

madgirlll
01-23-2010, 14:57
BlueFace, как мога да ти пиша на private? :D

BlueFace
01-23-2010, 14:58
BlueFace, как мога да ти пиша на private? :D

Има едно бутонче "лично" под поста ми ;)

TheNewReligion
01-23-2010, 15:02
И защо винаги момчето трябва да прави първите крачи и да поема инициативата ?? За мен това са измислени стереотипи ,защото има много хора и всички са с различни характери :)
Тя не е някакъв трофей ,че да чака той да прави всички .Абсолютно си прав тук, но въпросът е в това, че той не прави НИЩО. А тя се опитва. Ако продължават така, как ще разбере дали имат шанс? Той трябва сам да се досети. Точка.

MaLkaTa_LaDy
01-23-2010, 16:32
А дали той иска връзка? Запитала ли си се този въпрос... Дали няма нещо друго, което не иска да ти каже, някаква пречка? Всъщност по какъв начин тръгнахте?