PDA

View Full Version : Белези от пъпки.



itisalongstory
01-23-2010, 13:53
Някой има ли си идея за нещо, КОЕТО НАЙСТИНА ПОМАГА за белези от пъпки, червени петънца и т.н. Видях,че има 2-3 подобни теми, но или са стари , или не се стига до никакво решение .
Така,че ако някой знае да хелп-ва . :?

SmilezZz
01-23-2010, 13:59
Ами не знам..
Някакви избелващи кремове :-o ../на Мелабел са добри/..
Чувала съм и за кисело мляко - но не съм ползвала..
Може да опиташ и някои продукти на Гарниер

iwancho
01-23-2010, 13:59
Някой има ли си идея за нещо, КОЕТО НАЙСТИНА ПОМАГА за белези от пъпки, червени петънца и т.н. Видях,че има 2-3 подобни теми, но или са стари , или не се стига до никакво решение .
Така,че ако някой знае да хелп-ва . :?


За какви белези от пъпки говориш,за малки дупчици?

itisalongstory
01-23-2010, 14:12
Гарниер - не ми помогнаха .
Може би ще пробвам с " Мелабел " , от козметиката или аптеката мога да си купя и цена ? ;D


@iwancho
не дупчици, колкото червени петна , гадни червени петна .. и сега като е зима, а лицето ми е бяло когато изляза бе грим веднага стават още по-червени и забележими :x :x :x

KumchoValcho
01-23-2010, 14:14
Оо тея червени петънца ги имам и аз. Гадно е и не знам всъщност какво би помогнало. :-o

itisalongstory
01-23-2010, 14:19
................

SmilezZz
01-23-2010, 14:22
Гарниер - не ми помогнаха .
Може би ще пробвам с " Мелабел " , от козметиката или аптеката мога да си купя и цена ? ;D

В аптеките го има..Купувала съм си - доволна съм :) ..
Струва около 8-10лв..Но е добър + икономичен

itisalongstory
01-23-2010, 14:35
а иначе този продукт, за който говорим избелваща маска ли представлява или .. :-o
иначе ти благодаря много за информацията ! =P~
Ако някой друг е ползвал и знае да каже :smt101

SmilezZz
01-23-2010, 14:37
а иначе този продукт, за който говорим избелваща маска ли представлява или .. :-o
иначе ти благодаря много за информацията ! =P~
Ако някой друг е ползвал и знае да каже :smt101

Ами избелващ крем е..Има и лосиони
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4 - виж тука

ValLoveYa
01-23-2010, 14:40
и аз имам петна и ползвам Ахромин около 4-5 лева е помага ми засега чувала съм че Мелабел също действа

itisalongstory
01-23-2010, 14:43
Мерси за мненията :P

ani942942
01-23-2010, 14:53
Az znam :grin: Pomaga mnnnn.....
v butilka ot 500ml ..izsipva6 1 butilka ot kislorodna voda, 1 butilka rozova voda i 1 butilka kamforov spirt! Vsi4ki sa po 100 ml!Ima gi v aptekite i ne sa sk1pi! Taka zna4i kato gi izsipe6 , razklati butilkata mn dobre i s tampon4e go raznasqsh vsqka ve4er v/u 4isto lice!
P,S meri6e gadno i moje da stane na kristal4eta ot kamfaroviq spirt ! Prosto pak go razklatete :P

djuwkata
01-23-2010, 15:27
Опита ли с Garnier Pure Activ колекцията?
Аз имам рол-она, пишеше че помага за такива петънца.
При мен действа, но може би зависи от типа кожа. :) :-o

itisalongstory
01-23-2010, 15:57
може да опитам с рол он-а
но като цяло не съм доволна от продуктите на Гарниер, явно не ми помагат на моя тип кожа..
иначе спирт на лицето си не рискувам да слагам, чувала съм за някаква алергична реакция и едно момиче станало на дупки лицето о.О О.О :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-o :shock: :booooomb:

zeleto0
01-23-2010, 18:11
а иначе този продукт, за който говорим избелваща маска ли представлява или .. :-o
иначе ти благодаря много за информацията ! =P~
Ако някой друг е ползвал и знае да каже :smt101

Ами избелващ крем е..Има и лосиони
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4 - виж тука

А искам и аз та попитам нещо. Този крем за колко време ги избелва петънцата? :)

ELiTyYy
01-23-2010, 18:51
избелващ тоник на Мелабел си вземи..
казвам ти го настоятелно,защото ефекта е ....невероятен и забележителен,дори и доста бърз...

DimovB
01-23-2010, 18:52
Вземете си от онези Garnier Pure със Салицилова киселина. Много помага.

mmKamm
01-23-2010, 18:56
^^Салициловата киселина помага за черните точки. За белезите е възможно също да помага, но задължително след това трябва да си овлажни кожата с някакво кремче, защото иначе много изсушава.
Аз си бях взела почистващ гел със салицилова киселина и ми еба майката на кожата :o

DimovB
01-23-2010, 19:01
зависи в ква концетрация е
аз имам супер чувствителна кожа, ама точно от този продукт не се изсуши
за разлика от някои други по-евтини

и на шишенцето пише точно за петна от пъпки

mmKamm
01-23-2010, 19:05
супер тогава. Моята също е адски чувствителна, затова само като чуя Салицилова киселина и се отказвам. Ще знам да го пробвам :)

lDoLLl
01-23-2010, 19:13
и аз имам подобен проблем
не знам какво помага, но крем Здраве в този случай със сигурност НЕ действа

едно питане: този крем Мелабел може ли да ми изсветли тена на лицето тялостно, или просто заличава петна и белези?

maybeline
01-23-2010, 19:33
аз също имам тоя УЖАСЕН проблем...и май ще си го взема това на Мелабел.. но както по горе искам да разбера за колко време се премахват белезите.. :)

ELiTyYy
01-23-2010, 20:47
аз също имам тоя УЖАСЕН проблем...и май ще си го взема това на Мелабел.. но както по горе искам да разбера за колко време се премахват белезите.. :)
аз при всекидневно ползване забелязах разликата на 2-3 седмица...с времето си минаха почти всички белези..без един,който ми е от 3-4годишна(цепнах си кратуната централно... :oops: :lol: )

itisalongstory
01-23-2010, 21:23
. :smt001

sunshine955
01-23-2010, 21:43
избелващ тоник на Мелабел си вземи..
казвам ти го настоятелно,защото ефекта е ....невероятен и забележителен,дори и доста бърз...

SmilezZz
01-24-2010, 06:40
а иначе този продукт, за който говорим избелваща маска ли представлява или .. :-o
иначе ти благодаря много за информацията ! =P~
Ако някой друг е ползвал и знае да каже :smt101

Ами избелващ крем е..Има и лосиони
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4 - виж тука

А искам и аз та попитам нещо. Този крем за колко време ги избелва петънцата? :)

Еми при продължително ползване - за 1-2 седмици ще видиш ефекта..Доста бързо избелва петънцата..
Препоръчвам ти го../Независимо крем или лосион ще си вземеш - и двата вида са добри/

KumchoValcho
01-24-2010, 07:32
А тоя Мелабел избелва ли като цяло лицето или маха само петната?
Не искам в лицето да съм като призрак :lol:
И кое е най-добре да се ползва - крем или тоник?

ani942942, Това е лосион за почистване на лице, а не за махане на петна. :)

t1n4e7o
01-24-2010, 07:53
И аз за да не правя нова тема да си попитам... Аз също имам белези от пъпки, но са като малки дупчици... Имате ли идея с какъв продукт се оправят и някои пробвал ли е?

ELiTyYy
01-24-2010, 10:19
И аз за да не правя нова тема да си попитам... Аз също имам белези от пъпки, но са като малки дупчици... Имате ли идея с какъв продукт се оправят и някои пробвал ли е?
и аз имах такива 'дупчици'...ползвах крема и тоника на Мелабел ..и резултата бързо се появи... за това го казвам във всяка тема за белези...

DimovB
01-24-2010, 10:24
И аз за да не правя нова тема да си попитам... Аз също имам белези от пъпки, но са като малки дупчици... Имате ли идея с какъв продукт се оправят и някои пробвал ли е?

тея дупки мисля, че не могат да се премахват

KumchoValcho
01-24-2010, 11:22
Добре бе, хора, тоя продукт Мелабел не е ли за пигментни петна, в смисъл като кафяви на цвят. А не червени.. пигментните петна май нямат общо с белезите от пъпки.

maybeline
01-24-2010, 11:45
и аз се разрових за повече информация.. и попаднах на коментари на няколко момичета,в които казват,че цялата им кожа е станала на червени петна..възможно ли е..

maybeline
01-24-2010, 17:47
ъпвам темата

divacheee
01-24-2010, 20:55
Cicaplast на La roche .. уникално кремче е :grin: имах отвратителен белег на лицето и за две седмици с това кремче се оправи. Наистина е по - скъпичко, но си заслужава парите :)


http://www.beautefrance.com/imagesUp/produits/1069-1.jpg ..

itisalongstory
01-28-2010, 22:32
up-вам темата .

harabelka
01-29-2010, 09:14
Cicaplast на La roche .. уникално кремче е :grin: имах отвратителен белег на лицето и за две седмици с това кремче се оправи. Наистина е по - скъпичко, но си заслужава парите :)


http://www.beautefrance.com/imagesUp/produits/1069-1.jpg ..
Какъв белег имаше, от пъпка ли? Колко струва? :)

KumchoValcho
01-29-2010, 09:30
ДОбрее, намерих нещо, което на практика е безплатно ии всеки има достъп до него, което според хората, които са го използвали е имало феноменален ефект, до 2-3 дни кати премахвало изобщо акнето и белезите от него..

И този вълшебен продукт бил...-урината. СЪВСЕМ сериозен съм, вижте този сайт http://www.acne.org/urine-therapy-reviews/524/page1.html и вижте какво са писали хората, какъв ефект имала :lol:

И всъщност не би имала никакъв страничен ефект, когато урината излиза от тялото тя е напълно 100% стерилна и нямала мириз, а и 95% от нея е вода.. :lol:
Не знам, едва ли бих го пробвал, защотоо си имам някакви преразсъдици относно това ии не мога да приема факта да си мажа лицето с урина..8-)
Но ако някой пробва да пише какъв е бил ефекта :lol:

Гледах по National Geographic как има хора, които сутрин си пият урината и твърдят, че се отразявала перфектно на целия им организъм.... :Х

Та просто ви го подхвърлям като вариант, пишете ако има ефект :lol: 8-)

maybeline
01-29-2010, 10:15
ооо божеее :lol: :lol:

някой друг вземал ли си е тоника на Мелабел.. да казва ли има резултат,че се навих да си взема.. :)

zaiobaio
02-04-2010, 20:49
аз си купих преди десетина дни крема Мелабел и не знам дали не си въобразявам но мисля че има резултат вече. на опаковката пише да се ползва поне 1 месец така че ще видим.. иначе го препоръчвам и аз. за сега съм доволна :) :grin:

An4oBG
02-05-2010, 06:29
Аз знам няколко продукта! Хем ти премахват пъпките и появата на нови хем ти махат и белезите. Едното е крем - La Roche-Posay, френски е и е много добър въпреки, че е малко скъпичък, а другото, което използвам е рол-он на Eucerin, Cover Stick. Той ти изсушава пъпките. Премахва всичко много бързо! От хормоните на мен понякога ми излизат ацки много, понякога - не. Ако го използваш 1 седмица няма да имаш и помен от пъпки. Слягай го всеки ден по няколко пъти - рол-она също. Той освен, че ги маха, а и действа като коректор. Пробвай ги. :wink:

divacheee
02-05-2010, 13:09
Cicaplast на La roche .. уникално кремче е :grin: имах отвратителен белег на лицето и за две седмици с това кремче се оправи. Наистина е по - скъпичко, но си заслужава парите :)


http://www.beautefrance.com/imagesUp/produits/1069-1.jpg ..
Какъв белег имаше, от пъпка ли? Колко струва? :)


Ми то не беше точно акне.. Някви воднисти мехурчета бяха .. и като спукаш едно на негово място се появяват най-малко три (Боже как го обяснявам :-D ) .. та аз не можех да ги търпя на лицето си и постоянно ги пуках .. и то накрая направо като раничка беше станало и падна коричката и остана белег .. :o


Кремчето струва към 18-19 лв.. :)

itisalongstory
02-06-2010, 23:18
те са по точно червени петънца, като ги гледам :-o
нещо по въпроса ? :booooomb:

Bloodyy
02-07-2010, 07:35
Аз с моето шибано акне се боря вече 2 години да го е*а ... сега се мажа със скинорен, пия вибрамицин и още 2 неща за вътрешно приемане и пак никакъв ефект.. и мойте са някакви червени петънца тук таме да се намери повърхностна пъпка.. много се дразня направоо ужасТ.. ще пробвам тука тези където ги препоръчвате то не ми остава друго аз толкова неща пробвах за 2 години, че ви е бедна фантазията.. :X

Bloodyy
02-07-2010, 07:41
Даже последният ми дерматолог ми изписа някакво лекарство за вътрешно приемана, което преди да го започна трябва да си пусна изследвания на чернодробните ензими и кръвна картина... щяло да ми се изсушат устните и някакви такива гадории.. а пък струва 130 лева един пакет, а аз трябва да купя поне 5 пакета за периода, в който трябва да го ползвам :razz:

smiirnoff
02-07-2010, 08:15
Аааа, да се включа и аз :Д
И аз имам такива петънца, те са малко, но супер много ме дразнят.
Днес мисля да отида да си купя Garnier Roll On, обаче ме съмнява да помага за такива петънца о.О
Някой, който го е ползвал да изкаже мнение, моля ^^ !

Carmen_Kass
02-07-2010, 09:03
И аз има проблем с червените петна.Все още до избелващ крем не съм стигала.

Използвала съм маска(готова),но само 2 пъти.Имаше лек ефект.(случайно купена от магазин за козметика...струваше около 2 лв.)

Метода на киселото мляко с аспирина-на мене не ми действаше особено много.

И сега се мажа с тоника на Гарниер Pure Active и най-много се забелязва, че действа.

MISkrisinkaaa
02-07-2010, 09:30
Като чета всички казвате,че крема Мелабел е хубав.но тои маха ли червените петна (смисъл мойте вече са като ранички ) и се чудя да този крем ще ми помогне

Carmen_Kass
02-07-2010, 10:11
Като чета всички казвате,че крема Мелабел е хубав.но тои маха ли червените петна (смисъл мойте вече са като ранички ) и се чудя да този крем ще ми помогне

Червените петна се появяват след раничката.Тоест като падне коричката( офф дано разбра нещо от обяснението ми).Поне при мене е така.Първо раничка,после червено петно :-x Крема помага за червените петна.

MISkrisinkaaa
02-07-2010, 10:33
Като чета всички казвате,че крема Мелабел е хубав.но тои маха ли червените петна (смисъл мойте вече са като ранички ) и се чудя да този крем ще ми помогне

Червените петна се появяват след раничката.Тоест като падне коричката( офф дано разбра нещо от обяснението ми).Поне при мене е така.Първо раничка,после червено петно :-x Крема помага за червените петна.

да разбрах,но на мен какво ще ми е от полза :(

UnForgettableDream
02-07-2010, 13:47
И аз имам този проблем и днес си купих крем Здраве против кожни раздразнения.. Евтин е, дано има ефект! :P

smiirnoff
02-07-2010, 14:01
Днес си взех Garnier Roll On Acne и ще видя какво ще стане.
След няколко дена ще пиша, за да ви кажа дали има резултат ^^
(ДАНО ИМА ! ^^)

Carmen_Kass
02-07-2010, 17:20
Днес си взех Garnier Roll On Acne и ще видя какво ще стане.
След няколко дена ще пиша, за да ви кажа дали има резултат ^^
(ДАНО ИМА ! ^^)

При мене имаше.

Bloodyy
02-09-2010, 16:57
При мене е по-сложно но най-накрая започна да се оправя.. ама за сметка на това взимам 4 вида хапчета и се мажа със скинорен :D

KumchoValcho
02-11-2010, 20:34
Днес си взех Garnier Roll On Acne и ще видя какво ще стане.
След няколко дена ще пиша, за да ви кажа дали има резултат ^^
(ДАНО ИМА ! ^^)

При мене имаше.при мене нямаше никкакъв!

itisalongstory
02-18-2010, 20:38
UUUUUUUUUUP!

angel4eto966
02-18-2010, 20:59
Днес си взех Garnier Roll On Acne и ще видя какво ще стане.
След няколко дена ще пиша, за да ви кажа дали има резултат ^^
(ДАНО ИМА ! ^^)

добре де този рол он не е ли само за изгаряне на пъпки (не съм много запозната с козметиката на Гарниер) и като ти излезе гнойна пъпка и се намажеш с него я гори или аз нещо съм в грешка (както обикновенно) :-o

KumchoValcho
02-20-2010, 13:25
Днес си взех Garnier Roll On Acne и ще видя какво ще стане.
След няколко дена ще пиша, за да ви кажа дали има резултат ^^
(ДАНО ИМА ! ^^)

добре де този рол он не е ли само за изгаряне на пъпки (не съм много запозната с козметиката на Гарниер) и като ти излезе гнойна пъпка и се намажеш с него я гори или аз нещо съм в грешка (както обикновенно) :-oНа мен дори и на пъпки не действа

magikk
02-20-2010, 18:34
в аптеките ли се продава Мелабел и колко струва :)

SuNsHiNe6
02-20-2010, 21:15
в аптеките ли се продава Мелабел и колко струва :)

http://www.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D1%89-pid30001238.html дано помогне :)

heiress
02-21-2010, 00:19
И аз имам на 1-2 места белези от пъпки, но са като дупки. Реших в крайна сметка да си взема това на Малабел.. едно от двете, защото разбрах, че помагало и за дупчици, но незнам.. случайно да знаете някакъв друг продукт?

magikk
02-21-2010, 09:18
в аптеките ли се продава Мелабел и колко струва :)

http://www.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D1%89-pid30001238.html дано помогне :)
а дали го продават в аптеките защото искам сама да си го взема без доставки и такива неща

SuNsHiNe6
02-21-2010, 12:56
в аптеките ли се продава Мелабел и колко струва :)

http://www.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D1%89-pid30001238.html дано помогне :)
а дали го продават в аптеките защото искам сама да си го взема без доставки и такива неща

Мисля, че да ,но не съм много сигурна.Ако имаш наблизо козметика, би трябвало там да го има,

MrUndaztood
02-21-2010, 14:23
Малко съвети:

Крема Малабел съдържа канцерогенна съставка (предполагам знаете какво означава),чудно ми е дори как още не са го изтеглили от пазара.Иначе и аз щях да си го взимам,но като се разчетох за съставки и т.н...категорично се отказах,но който както реши,за негова сметка.

Избелващите кремове се използват САМО късна есен - зима,заради гликолиевата киселина съдържаща се в избелващите кремове,тъй като при взаимодействие със слънчевите лъчик,белезите могат да се задълбочат и/или да се появят нови! Ако пък все пак решите да се мъчите през останалото време,то използвайте слънцезащитен крем с мин фактор 15 през няколко часа!!

Така че,преди да се втурвате да си взимате нещо няма да е лошо да се поразчитате,но всеки си носи глава на раменете...

UnaBletoLoVeU
03-04-2010, 04:26
Затова е задължителна употребата на слънцезащитен крем с висок фактор!

Това го пише за Мелабел. Тъкмо се навих да се взема, но сега май се отказах.

Кажете нещо повече за онзи крем, дето бил 18-20 лв. (Cicaplast на La roche)