PDA

View Full Version : Елегантен стил



ToleaVS
01-23-2010, 16:28
Здравейте, на 17 години съм и прочетох темата за това дали сте доволни как се обличат вашите приятели и ми дойде въпроса... Харесва ли ви елегантния стил на обличане(официални обувки(продълговатите), риза и панталон).Самия ми стил не е строго официален а е по-скоро младежки официален.Но се чувствам малко странно където и да отивам съм облечен така.. на училище, когато излизам с приятели и т.н и само аз съм така и се чувствам малко станно.Вие момичета харесвате ли този начин на обличане :? т.е. Класически стил на обличане.

LadyDi
01-23-2010, 16:29
Когато поводът го изисква.

krem4et0
01-23-2010, 16:30
Аз харесвам :grin: Но съм по-голяма от средно статистическите момичета тук.

LadyDi
01-23-2010, 16:31
Аз харесвам :grin: Но съм по-голяма от средно статистическите момичета тук.
Да, но харесва ли ти върху 17-годишно момче?

onestar
01-23-2010, 16:32
На мен не ми харесва :?
Но то си е до човек, да ти кажа... :wink:
Когато братовчед ми се облече така и... прилича на някой средновековен примат :lol:

fluffy2
01-23-2010, 16:34
определено ДА...много сте ми сладки като се облечете такаа xP

Flopper
01-23-2010, 16:44
На мен много ми харесват! Да не ти пука, ако другите около теб са по-неглиже, все пак всеки има собствен стил. Щом този е твоят - носи си го. Лично аз като видя готино момче с ризка ии :smt055

ivcheto0o
01-23-2010, 16:47
зависи как ти стои :) На мен ми харесва,но предпо4итам дънки,тениска и кецове 8-)

ScarletBite
01-23-2010, 16:51
Цитирам ти баснята от тази статия. (http://www.teenproblem.net/s/17242.html) :)


По пладне под жаркото слънце един баща минавал със своя син и магарето си по прашните улички на Кешан. Бащата седял на магарето, а момчето го водело.

„Горкото дете!” – казал един от минувачите. „Колко му е трудно да върви с малките си крачета редом с магарето. Как този човек може така мързеливо да си седи на магарето, когато вижда, че детето капва от умора.”

Бащата взел присърце забележката и на следващия ъгъл скочил от магарето и качил момчето. Не след дълго друг минувач рекъл:

„Какво безобразие! Малкият нехранимайко се е разположил като султан, докато горкия му баща подтичва встрани.”

Момчето го заболяло от чутото и то помолило баща си да седне зад него на магарето.

„Виждали ли сте такова нещо?” – скарала се една заблудена жена. „Каква жестокост към животното! Гърбът на бедното магаре едва издържа тежестта, а този малък безделник и баща му са се излегнали като на диван. Горкото създание!”

Смъмрените се спогледали и без да кажат нито дума слезли от магарето. Едва направили няколко крачки редом с магарето и един странник им се присмял:

„Благодаря на небесата, че не съм толкова глупав! Защо разхождате това магаре, като не върши никаква работа, не ви служи за нищо, дори не вози единия от вас?”

Бащата пъхнал шепа слама в устата на магарето, сложил ръка на рамото на сина си и казал:

„Каквото и да направим, все някой е недоволен. Мисля, че сами трябва да знаем кое за нас е правилно.”

Н. Песешкиан

Utun
01-23-2010, 18:54
:smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

martini
01-23-2010, 19:02
На мен също много ми харесва.А и на моя приятел му отива :)))

FancyGirl
01-23-2010, 19:07
Понякога такива момчета изглеждат абсолютно секси, но ако това да си елегатно облечен в ежедневието си, не ми се струва добре. Но и зависи как ходи на момчето, но аз предпочитам дънки,ризка(тениска), блузка,горнище,маратонки(и и маратонко-обувки) и това е. :P

vesinka899
01-23-2010, 19:11
На мен много ми харесват! Да не ти пука, ако другите около теб са по-неглиже, все пак всеки има собствен стил. Щом този е твоят - носи си го. Лично аз като видя готино момче с ризка ии :smt055

XTREMEFREERIDE
01-23-2010, 19:16
Ако се обличаш така в ежедневието си,как ще се облечеш,когато има някакъв наистина официален повод? :-o Иначе,според мен не е лошо.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 19:23
Небрежно-елегантният стил ми е любим: ризка, дънки... евентуално един пуловер отгоре за по-студено. :)

soul1199
01-23-2010, 20:04
зависи как ти стои :) На мен ми харесва,но предпо4итам дънки,тениска и кецове 8-)и аз тва предпочитам :)

moneycomeme
01-23-2010, 20:08
И аз харесвам....даже много си падам... ;]]

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-23-2010, 20:38
еми да < 3...ама тва съъс заострените обувки,никога не ми се е нравило :smt078 :smt078

fatalgirl
01-23-2010, 23:53
Супер е! Добре е да видиш някое момче, което се облича по-различно от другите :)

Hilary_
01-24-2010, 06:23
Харесвам го да, но не става за ежедневието .. :-o

vesito13
01-24-2010, 07:23
Небрежно-елегантният стил ми е любим: ризка, дънки... евентуално един пуловер отгоре за по-студено. :)

3oPuTy
01-24-2010, 07:32
Мразя този стил!!!(говоря само за момчетата де ... за момичетата елегантното облекло е нещо задължително ;))
Толкова ми е отвратителен и грозен :?
Даже не искам да си представям моя в панталон,риза и с подобни обувки ... :? (добре,че няма да ходя на бала и няма да го видя :D )
Вярно е,че има момчета,на които им отива,нооо всеки ден ... ?! :?

sexa_na_kompleksa
01-24-2010, 08:00
На мен ми допада. (:
Но най-важното е ти да се харесваш и да се чувстваш удобно. (:

Когато видя приятелят ми със сако, ми иде да го награбя. 8-)

DesireToFire
01-24-2010, 09:07
За ежедневно облекло и за под 19-20 в никакъв скучай няма да ми хареса. За по-голям да, но иначе :? И все пак всеки със стила си.

krem4et0
01-24-2010, 09:09
Аз харесвам :grin: Но съм по-голяма от средно статистическите момичета тук.
Да, но харесва ли ти върху 17-годишно момче?
Да. И на 17 годишен стои добре. Но аз като цяло не понасям спортния стил на обличане, размъкнатите гащи и развлачените тениски - също. Би било нелепо за момче под 14-15, но на 17 си е супер.

Ученическите униформи са в този стил или греша? Много ми харесват. Жалко, че мъжа не ще сако и вратовръзка. Да има как само така да ми ходи...


XTREMEFREERIDE, аз в ежедневието си ходя с рокли, поли, новите си дрехи, обувки на токове, грим. И какво да стоят за 3 повода в годината ли? Сега, имам 1-2 супер официални рокли, но повечето мога да облека и за разходка до центъра, и за парти, и за вечеря в ресторант. Е, и дънки нося, но не предпочитам. И пак ще си сложа някакъв топ, който да прави тоалета елегантен и да мога да вляза така и на по-изискани места от кварталното кафене. Мъжът ме упреква, че все се глася като за бал и е прекалено, но аз така обичам и не ми пука дали ще съм прекалено официална за пейката пред Ректората. Въпрос на виждане е. Обичам да съм стилна и елегантна.

LadyDi
01-24-2010, 09:12
Аз харесвам :grin: Но съм по-голяма от средно статистическите момичета тук.
Да, но харесва ли ти върху 17-годишно момче?
Да. И на 17 годишен стои добре. Но аз като цяло не понасям спортния стил на обличане, размъкнатите гащи и развлачените тениски - също. Би било нелепо за момче под 14-15, но на 17 си е супер.
Е, то не съществуват единствено тези два стила на обличане :)
Аз не си представям 17-годишно момче, облечено все едно е преподавател.
А и този елегантен стил изисква повод, някак не ви ли се струва смешно - отивате да пиете кафе в кварталното кафене и младежът се е изтупал, все едно ще получава награда за отличника на класа :)

krem4et0
01-24-2010, 09:17
Допълних си коментара.
Не, не ме вълнува. Предпочитам елегантен пред неглиже. Дори и за кварталната кръчма. Не ми е неудобно, ако съм по-елегантна от необходимото. Повече би ми станало неудобно от обратната ситуация.

ToleaVS
01-24-2010, 09:50
вижте сега аз не ви говоря сега да нося вратовръзка сако или т.н. макар че и тях нос но много рядко, говоря ви за панталон обувки(със заоствен връх или поне леко заоствен) риза и някой пуловер отгоре или само ризата сега немога да постна линкове но ще ги поставя като текст копирайте ги и ги пуснете да видите долу горе какво имам на предвид, стила ми на обличане не е все едно работя в някоя фирма а младежки неангажиращ
vratovrazka.bg/images/morfeoshow/resort_colle-6446/big/08.jpg
vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/moda/fall_wint_2009/checks_gitman_brothers_tie.jpg
vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/moda/fall_wint_2009/04v-neck.jpg (от дясно)
vratovrazka.bg/images/morfeoshow/fashion___op-7965/big/01.jpg
има и още .. но с това ви показвам долу горе за какво иде реч

vesito13
01-24-2010, 10:49
вижте сега аз не ви говоря сега да нося вратовръзка сако или т.н. макар че и тях нос но много рядко, говоря ви за панталон обувки(със заоствен връх или поне леко заоствен) риза и някой пуловер отгоре или само ризата сега немога да постна линкове но ще ги поставя като текст копирайте ги и ги пуснете да видите долу горе какво имам на предвид, стила ми на обличане не е все едно работя в някоя фирма а младежки неангажиращ
vratovrazka.bg/images/morfeoshow/resort_colle-6446/big/08.jpg
vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/moda/fall_wint_2009/checks_gitman_brothers_tie.jpg
vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/moda/fall_wint_2009/04v-neck.jpg (от дясно)
vratovrazka.bg/images/morfeoshow/fashion___op-7965/big/01.jpg
има и още .. но с това ви показвам долу горе за какво иде речСамо тази втората, някак си вратовръзката идва малко в повече, но другите не са толкова официални и може най-спокойно да ги носи едно момче на 17 в ежедневието си :)

soul1199
01-24-2010, 12:51
вижте сега аз не ви говоря сега да нося вратовръзка сако или т.н. макар че и тях нос но много рядко, говоря ви за панталон обувки(със заоствен връх или поне леко заоствен) риза и някой пуловер отгоре или само ризата сега немога да постна линкове но ще ги поставя като текст копирайте ги и ги пуснете да видите долу горе какво имам на предвид, стила ми на обличане не е все едно работя в някоя фирма а младежки неангажиращ
vratovrazka.bg/images/morfeoshow/resort_colle-6446/big/08.jpg
vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/moda/fall_wint_2009/checks_gitman_brothers_tie.jpg
vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/moda/fall_wint_2009/04v-neck.jpg (от дясно)
vratovrazka.bg/images/morfeoshow/fashion___op-7965/big/01.jpg
има и още .. но с това ви показвам долу горе за какво иде речпоследните два линка ми допадат :)

Stellsy
01-24-2010, 15:44
Харесва ми този стил на обличане, но само по някакъв повод (бал, сватба, кръщене .. и т.н) Но за ежедневието - НЕ ..

Zarity
01-24-2010, 15:51
На мен ми харесва,стига да ти отива.Старата ми любов се обличаше така доста често,и беше на 18,ходеше му адски много! :smt007

stefanov
01-24-2010, 15:52
зависи как ти стои :) На мен ми харесва,но предпо4итам дънки,тениска и кецове 8-) Предпочиташ това, защото напоследък всички се обличат така и нямаш особен избор!

Slave4You
01-24-2010, 16:07
Според мен зависи до голяма степен от човека- от излъчването например, както и фигурата и всичко. Има хора, които мн добре седят с по-официални обувки и дрехи (примерно ризи) даже за ежедневието, но на други не..