PDA

View Full Version : И мъжете ли могат да чувстват все още?...



Al3ksandra
01-23-2010, 17:39
Ех.. щом съм тук явно имам причина... ^^ Отново ми се пише.. макар че нямам точните думи с които да го изразя.. От няколко месеца насам живота ми се промени ужасно много.. ама нямате си на идея колко много...
Промениха се и усещанията ми ^^.. промени се всичко което можех и неможех да си представя..
А в момента съм в такава дупка и безтегловност че който ме види ... ще се уплаши ;(... Та по същество да карам, че нямам цяла вечер на разположение..

Кажете ми, и мъжете ли все още могат да чувстват нещо?
В конкретната ситуация съм с някой който е доста по-голям от мен, който добре знае, че не може да сме заедно, и че можем просто да се виждаме ей така ... и да тъгуваме по това което няма да можем да сторим.. И на който знам че чувствата му са много крехки, щом ме ревнува постоянно дори да няма около мен момче ;(...
Хем ме ревнува хем на моменти ми казва просто ще съм щяла да си намеря човека за мен...
Аз преди 3 4 дена като бях в тях го видях как готвеше, той винаги готви за мен (blush) и се чувствам много поласкана.. Та да ви кажа какво стана тогава- спомних си нали за това и му казах че той ми дава стимул да се науча да готвя по хубаво , тъй като почти не мога - мразех това нещо много .. и от както му казах че ми дава стимул за разни такива неща той много се зарадва.. ^^ от тогава сякаш нещото което ни пречеше се махна и сега сякаш сме по близко.. но и пак много ме ревнува на моменти много ама адски много ме ревнува и ми казва да съм била умна да не съм ходела при никой друг,,... кажете ми как да го убедя че съм само с него... ( Denny - момчето от САЩ засега си е там далече и нямаме връзка освен по един сайт тъй като и телефоните са скъпи.... )
Страх ме е дали просто не иска с тези думи да ме накара да хлътна по него и после... в един красив момент.. да бъда прецакана брутално.. или найстина изпитва нещо към мен...
И.. другата крайност. Това още не е края.. Чакам едно момче което си харесвам да се върне от САЩ.. каза ми днес че можело и да не се върне, а ме убива така от разстояние.. Просто никой не знае какво ми е.. нито знам на кой да се доверя, нито какво точно да сторя..
С момчето от САЩ още нищо не е почнало, но си личи че има тръпка към мен.. и аз знам за себе си че малко или много не ми е безразличен до някаква степен... ако беше в БГ може би нямаше да се стигне до тази тема тук.
Не искам да изпитвам ничия чувствителност , защото на края аз самата ще си изпатя........................ :lol:


Извинявайте темата май стана много хаотична много страшна.. и объркана ....
:(
Но все пак пишете - важни са всичките коментари по темата! ;) Благодаря ви предварително...

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 17:44
Какво общо имаше въпросът ти дали момчетата могат да чувстват с дилемата ти относно двете момчета?

Al3ksandra
01-23-2010, 17:45
Искам да бъда само с единия...
И не искам да нараня чувстителността на другия..
:(

DNJ
01-23-2010, 17:45
От това, което прочетох, разбрах единствено, че не си наясно със себе си и че си объркана (извинявай ако греша, поправи ме).
Иначе разбира се, че имат чувства. Всеки има малко или много - въпросът вече е на какви хора е побадал през живота си, какво е преживял и какво е научил и съответно от тези неща зависи кога и до каква степен ще се отпусне. Това не е само при мъжете...и при нас е така :)
Добронамерен съвет - не драматизирай, а се радвай на това, което имаш и не го съсипвай със страхове :) Ако има да става нещо - то така или иначе ще се случи. УСПЕЕЕХ! :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 17:48
Аз бих избрала първото момче, с което се виждате. Не ми изнася положение "може да се върне, ама може и да не го направи". Какви са ти отношенията с втория, този в САЩ, защо така държиш на него?

Sirius
01-23-2010, 17:48
На колко години сте че е толкова страшно. Смисъл едно е ти да си на 14 той на 28, друго е ти да си на 20, той на 38...

Al3ksandra
01-23-2010, 17:49
От това, което прочетох, разбрах единствено, че не си наясно със себе си и че си объркана (извинявай ако греша, поправи ме).
Иначе разбира се, че имат чувства. Всеки има малко или много - въпросът вече е на какви хора е побадал през живота си, какво е преживял и какво е научил и съответно от тези неща зависи кога и до каква степен ще се отпусне. Това не е само при мъжете...и при нас е така :)
Добронамерен съвет - не драматизирай, а се радвай на това, което имаш и не го съсипвай със страхове :) Ако има да става нещо - то така или иначе ще се случи. УСПЕЕЕХ! :)

Благодаря ти за съвета..
Имах нужда по някакъв начин да споделя.. всичко това, защото психиката ми не издържа... вече.. имам и още проблеми и всичко на куп ще ме умори .....

Al3ksandra
01-23-2010, 17:51
...... друго е ти да си на 20, той на 38...


WOW!!!
Ти.. това е форум.. о.0
Но почти ни позна годините.. оелеле..
:oops:
Виш мен не ми е за годините, страх ме е да не нараня неправилния човек.
;( това отвътре ме изгаряяя ... и то адски ;(

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 17:54
Дам, освен горните въпроси: На колко сте наистина?

Al3ksandra
01-23-2010, 17:58
[color=indigo][b] Какви са ти отношенията с втория, този в САЩ, защо така държиш на него?

Сега ще ме сметнеш за луда, но и аз не знам! о.0
Просто малко или много държа на него.. сигурно защото е чувствителен и внимателен не че.. другото момче не е- напротив но не знам...
И може би ме обeзкуржава това, че знам че го деля.. с още някой ....( момчето на 38 )
Нещата са сложни... Ако знаете че в началото просто искахме да имаме връзка от време на време да се виждаме за секс .. и от там 0.о с течение на времето се зароди .. нещо повече о.0
Сега щом сме на това дередже.. и съм му казала дори днес
" АКо искаш нещо, пусни това дето си захапал сега, и грабни другото..."
Това се отнася и за мен. Ако той остави.. другиа човек.. и аз забравям за Denny тъй като, той ми е по скъп- преккарваме много време заедно напоследък и просто се побърквам.. Искам да избера някой но ме е страх. Не знам кой
о.0
;(

Al3ksandra
01-23-2010, 18:00
Аз - на 21
Той на 38.
Не съм си и вярвала че някога ще обикна толкова голям човек
о.0-... ;(

Al3ksandra
01-23-2010, 18:16
Изоставихте ме......... :lol:

w0sh
01-23-2010, 18:18
Feel the emo love

CutCutCutCutCut

Al3ksandra
01-23-2010, 18:20
Feel the emo love

CutCutCutCutCut

...какво против снимката ми имаш ?
:(

BlueFace
01-23-2010, 18:23
Feel the emo love

CutCutCutCutCut

:razz: :razz: :razz:

По темата: Да .Мъжете още може да чувстват...Знам ,че е голям шок за теб ,но ще го преодолееш.....


Сама трябва да избереш с кой да си.Този който те кара да се чувстваш по щастлива и с който се чувстваш по-добре :) Ние не можем да решим вместо теб ;)

w0sh
01-23-2010, 18:24
Трябва ли да е против снимката. Имам нещо против много неща.

Огромно количество текст, което показва,че не можеш да се съсредоточиш върху същественото.

Стотици мнения отоговори, с които създаваш впечатление,че се защитваш.

Отвратителен зелен цвят, който май не привлича внимание, каквото цели.

Sirius
01-23-2010, 18:28
Аз - на 21
Той на 38.
Не съм си и вярвала че някога ще обикна толкова голям човек
о.0-... ;(

Що не ме взеха в ясновидци. :grin:

smiirnoff
01-23-2010, 18:31
Аз - на 21
Той на 38.
Не съм си и вярвала че някога ще обикна толкова голям човек
о.0-... ;(

Що не ме взеха в ясновидци. :grin:

:lol:
ъъ .. и какъв беше въпросът о.О
т'ва не е проблем, просто не знаеш к'во искаш .. ама никой не може да ти каже к'во искаш о.О
ама ти си решаваш с кой да си
тоя от САЩ може и да не се върне, ония ти е голям
еми .. ние к'во да ти кажем о.О ??

безсмислена е темата -.-

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 18:34
И в крайна сметка не разбрах кой какъв е. Кой има странична връзка, кой е на 38, по кого си падаш и защо си падаш по него...

smiirnoff
01-23-2010, 18:38
И в крайна сметка не разбрах кой какъв е. Кой има странична връзка, кой е на 38, по кого си падаш и защо си падаш по него...

тоя дето готви е чичкото на 38
другия в САЩ е по - малък (май)
и двамата ги харесвала, ама не знае к'во иска :Д

и ние трябва да и кажем о.О

Al3ksandra
01-23-2010, 18:39
Олеле.. то и каша голяма стана....
:lol:
заключете темата и забравете... просто явно аз вече не мога да питам и да обяснявам :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-23-2010, 18:53
Ако познаваш Denny само чрез оня сайт, остави. След като няма почти никакъв шанс да се върне, остави идеята за него. След като за 38-годишния си само втора цигулка, зарежи го и си намери живот, момиче! Момчета на твоята възраст не останаха ли, че се лепваш на такива, които могат да са ти бащи?

sunshinepp
01-23-2010, 19:02
спокойно, момчетата отдавна станаха роботи със метални сърчица, а при някой дефектни и металните липсват.. :)

smiirnoff
01-23-2010, 19:05
спокойно, момчетата отдавна станаха роботи със метални сърчица, а при някой дефектни и металните липсват.. :)

:lol: :lol: :lol:

XTREMEFREERIDE
01-23-2010, 19:28
21-38 .. недей.

onestar
01-23-2010, 19:32
Само да питам. Мъжът, с кого се виждаш е на 38, но той има връзка с друга жена, а ти си му нещо като любовница? А с този от САЩ нямаш нищо общо, освен виртуалната "връзка", която поддържате, но пък усещаш тръпка, едновременно с това е по - малък и свободен, също така е възможно да дойде в България - така ли? :-o

Съвет: Сядаш и говориш с 38-годишния. Или зарязва жена си (или както му се пада там другата) и тръгва с теб, (при което съответно ти прекратяваш отношенията си с Denny), или 38-годишния остава при другата и ТИ прекратяваш отношенията си с него, дори и да твърдиш, че не можеш. Не ти ли е кофти да знаеш, че го делиш с друга? Това не е връзка... или ще бъде с теб, или с нея, междинно положение не трябва да допускаш.
Пък са този от САЩ - шанс. Или ще дойде и ще бъдете заедно, или няма - той ще си стой там, 38-годишния при другата, а ти сама. Ще страдаш известно време, но ще ти мине...
Успех. :-)

BuBa33333
01-23-2010, 19:49
Според мен 38-годишният не е МОМЧЕ ,а си направо МЪЖ ако питаш мен. Баща ми е на 39.А аз съм почти на твоите години.. :-o


Съвет:Щом готвача си има друга седнете и поговорете или тя или ти.Ако избере нея,се опитай да го забравиш колкото и трудно да е.Момчето от САЩ просто няма смисъл да го мислиш щом подържате връзка само по някакъв сайт...


Успех !

T91
01-24-2010, 09:48
Пъф ... Като почнете да определяте хората над 30 като МОМЧЕТА се побърквам . Това е мъж бе ... а този готвач е човек на средна възраст . Ти си на 21 -хубаво . Тоя пич е на 38 , ако няма семейство бъди готова ти да му го народиш и създадеш . С хора на такава възраст или си сериозна докрай или просто ще си му бъдеш малката любовничка .


ПС- Добре бе , как успявате да спите с хора на годините на бащите ви . Малкото ми сиво вещество не го побира . :? Иначе ти пожелавам успех ! Дано намериш правилна пътека . :)

soul1199
01-24-2010, 13:18
единия е на 38,другия пък е в САЩ,не знаеш кой да избереш->намери си трети :)

titinkaa
01-24-2010, 15:52
според мен си стой със сегашния приятел,"Ревнува този,който обича",така че съм сигурна че има чувства към теб,и недей да си мислиш за другия от САЩ,защото ако тръгнеш с него и се окаже глупак или те нарани по някакъв начин,после ще съжаляваш че си загубила първия мъж

Al3ksandra
07-05-2010, 21:05
Здравейте отново ..
Имам развитие на темата.. ;)
След много перипети както се казва.. ние с въпросния мъж (Ицо ) на 38г. вече поусложнихме нещата.. Да ви разкажа какво се случи.. с Denny просто останахме приятели - той разбра.. от една приятелка.. която му каза за мен и Ицо. незнам дали да се хваля или оплаквам.
Сега той си прецака най на края стабилната връзка заради мен, за да бъде с мен.. Не ме питайте как изтърпях всичко досега... Имам чувството че за около 7 8 месеца се промених в мисленето с години.. :-o
Просто искам да го споделя с вас.. Понякога от там където не очаквате изниква и нещо хубаво. Проблема ни е че сега не знаем как да я уравновесим връзката ни. Аз се държа от време на време гадно, след това като се сдобрим, взема че аз сгафя някъде и той започва да се държи гадно с мен "защото.." съм направила "това" и "това..." :(
Безпределна ревност.. До къде стигат границите на ревността, кажете ми ?

mArMaLaDkA
07-06-2010, 03:26
Каква ревност бе, разлика в поколенията се нарича! :lol:
Ти вечно ше си сгафила някъде си според него и колкото и да се опитваш да му угодиш, няма да се получава. Ще ти натяква всяка грешка, която си направила. Опитва се да те превъзпитава и да те превърне в това, което му се иска да си, въпросът е, че пък и не му се ще особено вече да бъде учител във връзките си.

На тия години му е време за деца, дом и жена, която е улегнала, разбираща, знаеща и уверена, а не от момиче, което още образованието не си е завършило като хората и не е видяло нищо от живота. :-o

balon4eeeee
07-06-2010, 05:54
усещам че разбилаката ви е огромна въпреки че не четох много темата Смятай ако си на 15 той на 30 за ква емо любов иде реч 8-)

Al3ksandra
07-06-2010, 08:52
Каква ревност бе, разлика в поколенията се нарича! :lol:
Ти вечно ше си сгафила някъде си според него и колкото и да се опитваш да му угодиш, няма да се получава. Ще ти натяква всяка грешка, която си направила. Опитва се да те превъзпитава и да те превърне в това, което му се иска да си, въпросът е, че пък и не му се ще особено вече да бъде учител във връзките си.

На тия години му е време за деца, дом и жена, която е улегнала, разбираща, знаеща и уверена, а не от момиче, което още образованието не си е завършило като хората и не е видяло нищо от живота. :-o

Разбирам те много добре, но тук не става дума само за това. Връзката ни не се гради само на знаеш кое. Отстрани може да изглежда така, но не е така.. Има и чувства и от негова и от моя страна, защото аз съм сгафила повече от колкото би трябвало да ми е позволено.. И макар грешките ми, той не се отказва от мен, въпреки че можеше досега да ми е бил шута милион пъти. Друг е върпоса че найстина, за всяка грешка ще ми го натяква докато не се случи нещо.. да , признавам страх ме е, но същевременно го искам до себе добър до болка..

Al3ksandra
07-19-2010, 17:47
Е, сложихме на края.. един успешен КРАЙ. Не знам дали трябваше, често се питам трябваше ли, сега ми е мъчно... знам - ще кажете да не съжалявам че така е по-добре и разликата в годините... :( Но ми липсва... Крия го в себе си - грозната истина...
Все се чудя едно - той винаги ли ще ми липсва и дори да си намеря приятел който да изпитва чувства към мен да е добър с мен, аз да не мога да забравя.. Ицо :x
Как може един човек само за около 8 9 месеца толкова да ти влезе под кожата и да не можеш без него, че при липсата му - окончателно разделени, да не чувстваш нищо хубаво... сякаш няма смисъл живота :(
А вече съм пред свъ ршен факт, не мога да си го върна. Нямам право?!!!.... :( :( :( Що за човек ще съм като аз пойсках в момент на афект и в момент на болка да се разделим...
И да останем приятели... което знам че е невъзможно при нас, не знам защо.. Повечето момичета които познавам остават приятели с бившите си но аз не мога.. :(
А най-странното е че всичките ми колеги от университета казват че няма страшно - ще се сдобриме скоро... Защо? Те поече ли ме познават отколкото самата аз себе си ? :(
Може би аз съм си виновна, направих го защото не исках той да страда, а сега разбирам че всъщност му причиних НАЙ-ГОЛЯМОТО страдание и съм безсилна да направя нещо... Или поне не знам какво :(

BaffaLsc
07-19-2010, 18:35
Амм .. имала си възможността да си с момче ,което иска да си само негова ,а ти искаш да ходиш при друг ??

Al3ksandra
07-19-2010, 19:00
Амм .. имала си възможността да си с момче ,което иска да си само негова ,а ти искаш да ходиш при друг ??

Чете ли предишните ми постове в темата?....

Al3ksandra
07-27-2010, 12:18
Не бих се определил като много чувстителен , но не съм и непукист.

И хайде някой да каже как е свършила историята , бре ;Д

Найстина ли ще ти е интересно да разбереш как е свършила историята :D :D

Al3ksandra
07-27-2010, 12:29
Той ми дава шанс след шанс, само и само да сме заедно. Странно само като се погледна от страни какви деца сме - а уж сме пораснали.. Опитваме се отново да си дадем по още един шанс и да бъдем заедно, защото чувствата не липсват. Осбенно ми е странен фактът обаче че незвисимо от всичко той ми липсва. Дори когато сме се карали до безумие, и аз съм бягала след това, или съм си тръгвала от тях..или каквото и да било, след като му премине яда, а и моят.. се получава така сякаш нищо не е било и започваме да се търсим един друг. Тогава започват извиненията, нещата се оправят и той просто става супер готин човек за общуване. Започват едни мигове на щастие, които не съм ги изпитвала с никого досега! ..но това трае до следващатата караница, която според него аз съм породила или аз съм причината за нея :(
Даже си спомням сега 1 път ми каза че нашите караници били основно заради мен - била съм му говорела за бившите си, била съм се държала с него така сякаш не ми пука за него.. и т.н. няма да изброявам всичките че няма да ми стигне времето.