PDA

View Full Version : Изгорени



zoreto
01-23-2010, 19:21
Здр. Проблемчето е следното: по някаква случайност се опърлих на печката и ми самириса на изгоряла коса. В последствие се оказа ,че е заминала малкк коса (това не ме притеснява) ,малко вежда (и това не е проблема,ще поникне пак и не си личи никак) проблема е на лявото ми око миглите на горния клепач,поизгорели са яката,и се чудя само дали ще опораснат пак.Имам тривитаминол и хининова вода ще си слагам ,но да питам дали ще порастът ,защото на едното око са нормални (не много големи),а на другото -поизгоряли разликата между дължините не е повече от 5мм.
Не ме упреквайте за новата тема,прочетох и другите за подразването но едно е с ножица нарочно да се подреже друго си е да се изгорят.
Надявам се да ми кажете ,че ще пораснат дори и по къси да са и да има разлика с другото око пак,но не толкова голяма. :)

FuCkInBuBbLeGuM
01-23-2010, 19:23
:shock: :shock: Ти лицето ли си си залепила на тая печка бе?

zoreto
01-23-2010, 19:27
:shock: :shock: Ти лицето ли си си залепила на тая печка бе?

трябваше да се драсне клечката и да се постави върте и лумна и готово. воаля O:) :booooomb:

sunshine955
01-23-2010, 19:27
:shock: :shock: Ти лицето ли си си залепила на тая печка бе?
:razz: :razz: 8-) :D

pitbullxx
01-23-2010, 19:28
О БОЖЕ :shock: :shock: :shock: :shock:
ТИ КВО СИ СА НАПРАВИЛА КАК СА ИЗГОРИ ТАКА :shock: :shock:

GabisiTa
01-23-2010, 19:32
Мале, горката :( Дано да нямаш някакви изгаряния по кожата :х А колкото до миглите, ще порастнат спокойно, може да ги мажеш с някакво масло - бадемово, рициново, ако имаш. :)

Neopitom3na
01-23-2010, 19:34
о мн гадно :(

zoreto
01-23-2010, 19:40
Мале, горката :( Дано да нямаш някакви изгаряния по кожата :х А колкото до миглите, ще порастнат спокойно, може да ги мажеш с някакво масло - бадемово, рициново, ако имаш. :)

нямам само леко ме наболява само се затоплих слава бого не съм като факла:Д
и се намазах с крем и тривитаминол сложих,но най-вече се наплаших наистина много


Поне разбрах,че ще пораснат,Благодаря на всички ви :-)

GabisiTa
01-23-2010, 19:44
Мале, горката :( Дано да нямаш някакви изгаряния по кожата :х А колкото до миглите, ще порастнат спокойно, може да ги мажеш с някакво масло - бадемово, рициново, ако имаш. :)

нямам само леко ме наболява само се затоплих слава бого не съм като факла:Д
и се намазах с крем и тривитаминол сложих,но най-вече се наплаших наистина много


Поне разбрах,че ще пораснат,Благодаря на всички ви :-)

Ще порастнат, само може да е малко по-бавно, но не се притеснявай :)

LovelyGirl
01-23-2010, 19:47
Моя приятелка се опърли по същия начин и двете мигли (почти целите). След това обаче пораснаха и станаха по-дълги и гъсти 8-) Не отнема много време, не се притеснявай :)

zoreto
01-23-2010, 19:47
Мале, горката :( Дано да нямаш някакви изгаряния по кожата :х А колкото до миглите, ще порастнат спокойно, може да ги мажеш с някакво масло - бадемово, рициново, ако имаш. :)

нямам само леко ме наболява само се затоплих слава бого не съм като факла:Д
и се намазах с крем и тривитаминол сложих,но най-вече се наплаших наистина много


Поне разбрах,че ще пораснат,Благодаря на всички ви :-)

Ще порастнат, само може да е малко по-бавно, но не се притеснявай :)

мерси,стига да не отнеме години :)

ImmortalSportFreak
01-23-2010, 20:03
Ще ти пораснат пак но след няколко седмици;))

zoreto
01-23-2010, 20:10
Благодаря на всички,след като разбрах това което ми трябваше ,може да бъде закл<чена темата,да не се пълни със спам :)

Neftochimic
01-23-2010, 20:18
O:) :-| :lol:

deni15
01-23-2010, 21:20
kak ше се изгориш така бе :shock:

sunshine955
01-23-2010, 21:44
kak ше се изгориш така бе :shock:
какво си правила .. ? :shock:

zoreto
01-24-2010, 08:43
в началото на темата пише :)