PDA

View Full Version : Бадемовото масло..



malkata_princeska13
01-23-2010, 19:48
Имам няколко въпроса за това масло, ако някой може да ми отговори - Благодаря.. та:

1.Как точно се използва ?
2.Четох, че някой момичета се мажат с него и си лягат и чак на сутринта стават и си мият косата ?
3.Омазнява ли се косата и мирише ли неприятно >?
4.Има ли видим ефект от него, колко расте косата ?
5.Ако се използва заедно с тривимитанол и свинска мас има ли проблем ?:)
6.Някой от тук използва ли го и как ?

Спешно ми трябват отговори :)

shell
01-23-2010, 19:54
Имам няколко въпроса за това масло, ако някой може да ми отговори - Благодаря.. та:

1.Как точно се използва ?
2.Четох, че някой момичета се мажат с него и си лягат и чак на сутринта стават и си мият косата ?
3.Омазнява ли се косата и мирише ли неприятно >?
4.Има ли видим ефект от него, колко расте косата ?
5.Ако се използва заедно с тривимитанол и свинска мас има ли проблем ?:)
6.Някой от тук използва ли го и как ?

Спешно ми трябват отговори :)
значи аз го ползвам и съм много доволна,защото ми прави косата много мека,красива и здрава.Не я омазняма дори напротив- спомага за по - малко омазняване.Не мирише изобщо,струва 2лв на икаров и стига за доста време при положение,че косата ми е много дълга.Аз го слагам първо вкорените и после разнасям по цялата дължина като внимавам да не слагам твърде много.Стоя 20 мин и вилзам да се къпя.

zoreto
01-23-2010, 20:00
1. можеш да си сложиш само бадемото масло в корените ,а можеш и като маска с още неща.
2.не ти разбрак къде точно ти е въпроса,но не ми изглежда удачно да се спи цяла нощ с туй чуда на клавата наклепана ,но всеки сам преценява(аз не бих стояла повече от 3 часа с няква маска)
3.Ако я измиех хубаво ,няма да се омазни и не,не мирише на нищо освен на шампоана,който си ползвала
4.Ефект има,но не след първото ползване и не веднага и не при всички, при мен порасна около 3-4 см на месец,а по принцип басно ми расте косата.
5.Не мисля ,че е проблем,но аз ползвам тривитаминол,бадемово масло,но не заедно редувам и още някои работи
6.Ми да ползвала съм преди да се изкъпя с още нешо на маска на главата с найлонче,фолио и кърпа(шапка) 8)

sunshine955
01-23-2010, 20:04
аз го втрирам в корените и после плеска по цялата дължина :)
нищо няма да ти стане ако спиш с него .. даже косат ти ще се подхрани още повече .. аз стоя 2 часа г/д няма мирис .. косата става мека,лъскава и гладка :grin: струва 2 и нещо :)

Pepincetyy
01-23-2010, 20:10
Аз спя с него.
Не, не ми се омазнява ине мирише

heiress
01-23-2010, 21:09
Имам няколко въпроса за това масло, ако някой може да ми отговори - Благодаря.. та:

1.Как точно се използва ? Слагаш го в маска или нанасяш само него по косата, като стоиш минимум 2 часа.
2.Четох, че някой момичета се мажат с него и си лягат и чак на сутринта стават и си мият косата ? Да, аз правя така.
3.Омазнява ли се косата и мирише ли неприятно? Не, на мен дори ми харесва как мерише.
4.Има ли видим ефект от него, колко расте косата? Расте сравнително бързо, но ефекта не е кой знае какъв. Иначе самия вид на косата, определено е по- добър и е по- здрава.
5.Ако се използва заедно с тривимитанол и свинска мас има ли проблем ?:) Не, няма.
6.Някой от тук използва ли го и как ? Аз го използвам или в маска или се мажа с него и на дутринта измивам косата.

Спешно ми трябват отговори :)

sunshine955
01-23-2010, 21:28
Аз спя с него.
Не, не ми се омазнява ине мирише
aз одеве си направих маска с бадемово маслко и сега ще спя с нея :)

brokeninside13
01-23-2010, 21:41
Абе колко такива теми има за тва пусто бадемово масло... :?

Flopper
01-23-2010, 21:42
Аз вечер си мажа косата, увивам я и после на сутринта я мия. Много добре ми действа. Обаче то е поскоро подхранващо, не помага толкова за растежа, поне при мене :) Може с тривитаминол да ти порасте по-бързо косата